Vectra S.A.

Opinie o Vectra S.A.

ogjeń

to zależy na jakim dziale pracujesz.. np. na dziale technicznym dostajesz 9 zł na reke [jak sie uczysz], a potem 10. + premie, wiec nie jest tak zle. ale trzeba się naprawdę nagimnastykować, aby trzymać się procedur, a i wytrzymać niektóych odpornych na wiedzę abonentów.. np. na okres studiów praca ok, tak myślę. tylko możliwość umowy o prace by sie przydała.

xyz

Masakra. Niekompetentne kierownictwo okłamujące swoje zespoły, brak wynagrodzenia na czas - każą kłamać byle tylko sprzedać a raczej wcisnąc nikomu niepotrzebne usługi. Dobrze że mam to już za sobą...

kamienna

Ja tam pracuję od niedawna. Pieniądze nie powalają, ale jak wypracuje się 160-200 godzin to można nawet z premią zarobić ponad 2-2,5tys. na czysto (8zł na czysto za godzinę, jak ma się status osoby uczącej się - student/uczeń są odprowadzane mniejsze podatki) Ekipa jest bardzo fajna, każdy każdemu pomaga, można się zamieniać godzinowo w grafiku. Na 8 godzin pracy ma się łącznie 35 minut przerwy, a można wychodzić na 5 minut na papierosa, 10 albo na 20 przy wcześniejszym usteleniu tego z liderem - zależy też od ilości dzwoniących abonentów i kolejki odgórnie ustalonej w systemie, co jest spoko sprawą. Ludzie dzwoniący bywają niemili, wulgarni, albo niekumaci i czasem można się zdenerwować, ale generalnie praca nie należy do najtrudniejszych (na pewno lepsza od gastronomii i handlu, ale co kto lubi). Podsumowując - typowa korporacja. Praca nie na całe życie, ale nie trzeba mieć wyższego wykształcenia przynajmniej - dobre na początek. Aha, system na początku wydaje się straszny, ale szybko łapie się dryg ;) Pozdrawiam.

klient
@kamienna

"Na 8 godzin pracy ma się łącznie 35 minut przerwy, a można wychodzić na 5 minut na papierosa, 10 albo na 20 przy wcześniejszym usteleniu tego z liderem" - NO NIC DZIWNEGO, ŻE NA INFOLINIĘ CIĘŻKO SIĘ DODZWONIĆ... "Ludzie dzwoniący bywają niemili, wulgarni, albo niekumaci i czasem można się zdenerwować" TO, ŻE NA INFOLINII PRACUJĄ NIEKUMACI, TO PEWNIE EFEKT "LUSTRA" :) ".. ale generalnie praca nie należy do najtrudniejszych" OCZYWIŚCIE - WYSTARCZY OPANOWAĆ TE DWIE, CZY TRZY "REGUŁKI" I NIMI ODPOWIADAĆ

xyz
@kamienna

Co za kłamstwa - jak możesz zarabiać 8 zł za godzinę skoro wynagrodzenie to 7 zł brutto? Kłamać to trzeba umieć...

ksp
@klient

8 zł ? to chyba przy żółtych papierach, na czysto wychodzi nie całe 5 zl !!!

kacper

co za kłamstwa,, chyba Pani Sylwia to pisała czyt. Kierowniczka

kps

odradzam, wczoraj zlozylem wypowiedzenie.. cala firma - to jedna wielka zenada.. wyplate za maj otrzymalem w lipcu i zle byla policzona.. Oczywiscie na moja niekorzysc i formatke czyli wyplate dostane dopiero przy kolejnej wyplacie.. czyt. za miesiac... Nie szanuja pracownikow, cisnienie na sprzedaz , odradzam !!!

Przedstawiciel Handlowy

Przychodzisz, o nic szczególnego nie pytają i pracę masz. Kierownik ci powie, że wszystkiego się nauczysz

Czy umiesz jeździć samochodem ? Czy pracowałeś już w handlu. Nie pracowałeś. Nic nie szkodzi. Nauczymy cię. Pracujesz tylko na prowizji, w swoim ubraniu (może byc nawet dres), swoim samochodem, więc nikt się przejmuje- jak ci nie wyjdzie- twoje ryzko

haczyk

(usunięte przez administratora) nie polecam podpisywac umowy na własnej działalności.

grzesiek
@haczyk

Mam pytanie odnośnie pracy w vectra na zasadzie własnej działalności gospodarczej, dużo słyszałem, że obecnie taką formę współpracy oferują, a co mało nie wywiązują się z umowy współpracy bo nie opłacają wystawionych faktur. Czy to prawda???

Niestety prawda

okiuj

niestety, prawda..

Totalna beznadzieja. Wg umowy można rozwiązać umowę na miesiąc przed końcem okresu umowy. Po wysłaniu im pisma z rozwiązaniem umowy z tym terminem dostaliśmy potwierdzenie, że przyjęli rozwiązanie ale z terminem o miesiąc późniejszym - musielibyśmy płacić oszustom dodatkowy miesiąc.(usunięte przez administratora)Kosztowało nas to dodatkowe nerwy i opłaty za telefony. Druga sprawa: Na 3 miesiące po rozwiązaniu umowy naliczyli nam karę za rzekome nieoddanie sprzętu (100 zł) - mam wysłać im skan dokumentu na którym jest napisane że oddaliśmy sprzęt. I znów musimy zmarnować czas wolny i pieniądze (chociażby na telefon do złodziei z vectry). A co by było gdybyśmy wyrzucili ten dokument? Pewnie liczą na takich właśnie ludzi. I tak się właśnie zarabia - tu 100 zł, tam 100 zł itd. Jednym słowem: NIE POLECAM (usunięte przez administratora)!!!

PH

(usunięte przez administratora)sk. Dużo oczekują, mało dają,(usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś chce podjąć pracę w tej firmie niech dokładnie czyta nędzną umowę, którą firma podsuwa do podpisania.

Maciass
@PH

To nie oplaca sie tam pracowac ?i ciezko wgl zarobic jakies pieniadze?

cyfron666

Jak widać są tutaj opinie tych którym się nie udało hehe Ja pracuje w Vectrze jako Ph I nie narzekam są miesiące że zarobisz 700 zł a są takie gdzie 7 tysięcy sam sobie szefujesz wstajesz o której chcesz nikt cię nie pilnuje tylko trzeba głową poruszać

Maciass
@cyfron666

A mi zaoferowano wynagrodzenie prowizyjne i ze mozna wyciagnac procz tego podstawe?ciezko jest wgl zarobic cokolwiek?

zara

w weekendy i święta - praca, stawka godzinowa ta sama. Ogólnie usłyszałam "nie mamy nic przeciwko, aby robić nad godziny" - bezpłatnie. Lol co za firma. Masakra

ciekawski

a jak jest ze świętami? Pytam, bo słyszałem, że w święta też trzeba pracować i co ze stawką godzinową w takim przypadku?

Godric

Dzwonił do mnie jakiś lamus z Vectry. Powiedział że oni są zakładem pracy chronionej i może zaproponować tylko umowe zlecenie :D (Umowa o prace tylko dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawnosci ) Podziekowałem odrazu. Widać, że poszukują tylko frajerów do pracy i opinie negatywne powyżej są jak najbardziej prawdziwe.

Frank

Jeśli nie jesteś mózgiem Einsteina lub najlepszym cwaniakiem na dzielnicy to nie ma opcji na znalezienie pracy z przynajmniej średnią pensją. Studia skończone (państwowe, dzienne), języki, bogate CV, umiejętność działania z programami graficznymi itp. Chyba pozostaje mi do krajów skandynawskich lecieć i przytulić młotek do ręki. Pozdrawiam szukających pracy!

ali92

Praca dobra dla absolwentów nie mających doświadczenia i będących jeszcze na cudzym garnuszku bo płaca to minimum krajowe i umowa zlecenie. Oczywiście pisze o najniższych stanowiskach typu dordca techniczny czy doradca klienta.

zz

Beznadzieja w majestacie prawa[usunięte przez admina].Zatrudniają tylko na działalność własną zrzucając na nich wszystkie problemy za co słabo i z dużym opóźnieniem płacą.

Nie polecam tego pracodawcy,[usunięte przez admina] Takiego pracodawcę pod [usunięte przez admina], przez takie firmy w Polsce jest źle

Zostaw merytoryczną opinię o Vectra S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Vectra S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vectra S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vectra S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vectra S.A.?

Kandydaci do pracy w Vectra S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vectra S.A.