Vectra .

Kraków

Opinie o Vectra .

ff

Radzę się nie pakować w te kłopoty. Szkoda życia i nerwów.

dodo
użytkownik zarejestrowany

Chodziło ci chyba @tauaiak o 2,500 tys, a nie 25 tys :) Ale nawet te 2,5 nie są takie złe na stanowisko konsultanta. Mają 3-dniowe szkolenie wdrożeniowe, po którym zaczyna się pracę.

adf
@dodo 04.04.2016, 19:03

jeśli oczywiście unikniesz kar, a za byle pierdołę potrafią władować od razu maksymalną czyli 200 zł. Do tego możesz nawet nie wiedzieć, że tak trzeba było robić, bo obieg informacji jest tragiczny

*grrr

Vectra to jakaś wielka pomyłka. Omijajcie ją z daleka ! Z wypłacalnością CIĘŻKO. Pieniądze miałam otrzymać w styczniu ale w końcu doczekałam się ich pod koniec marca. Gdy upominałam się o swoje zawsze mówiono, że pieniądze są na koncie ale tak nie było, później nawet przedstawiciel nie raczył odbierać telefonu dzwoniąc do biura też nigdy nie mogłam się dodzwonić . Ta firma to wielka porażka

bezsens....vectra....hah a mi obiecali 9 zl na godzine natomiast na umowie mam 7 :/

Zostaw opinię o Vectra . - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vectra .