Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

MKS

Jak wygląda praca na magazynie w Legnicy?

Operator produkcji

Zakład pracy dla zdesperowanych ludzi, pracownikom z prawie dziesięcioletnim stażem pracy równali pensje do minimalnej krajowej w tym roku. Jak ktoś chce (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) 15min przerwy premie po 150zł i max minimalna krajowa co roku to polecam. Naprawdę podziwiam ludzi którzy tam pracują i tych którzy się zatrudniają.

Grzegorz

Szanowne kadry jest 16 luty a jeszcze nie zostaly doladowane karty Sodexo. Dlaczego tak pozno dajecie ludziom te skromne 100 zl?

nędzne 100 zeta

Ludzie to powinni się zmówić i oddać te śmieszne karty do kadr i w ten sposób pokazać tym z góry, gdzie mamy mamy ich jałmużnę.

Agnieszka
@nędzne 100 zeta

A oprócz tych kart macie jeszcze jakieś inne benefity? Te karty niedawno zostały wprowadzone?

Pm37
@Agnieszka

Trochę czasu są... I ta kasa 100 PLN to bez jakiejkolwiek waloryzacji. Pamiętam taką za swojej kadencji i już wtedy to szału nie robiło, a co dopiero teraz.

Bożena

Te karty to jak często są doładowywane? Widziałam, że szukają mechanika na utrzymanie ruchu. Wiesz może na jak długo jest umowa próbna? Bo piszą, że od razu jest umowa o pracę - to by pasowało mojemu mężowi

Pm37
@Bożena

Karta jest doładowywana raz w miesiącu. I nie, nie pchałbym się na Utrzymanie Ruchu. Nie w tej firmie. Pracowałem na tutaj na UR wystarczająco długo, żeby wiedzieć, że to rak w czystej postaci. Może coś się zmieniło, ale... szczerze i serdecznie w to wątpię. Od mojego zwolnienia z tej firmy przybyło tutaj tylko 2 tysiące negatywnych komentarzy. Myślę, że to rekomendacja sama w sobie. Poza tym Ty chyba jednak chcesz się z tym mężem bardzo rozwieść. Nie dość, że go prawie wcale nie będziesz widywać, to jeszcze po jego powrocie do domu po zapachach jakie będzie przynosił, będziesz w stanie zgadnąć na jakiej maszynie dzisiaj robił remont. Poziom doznań zmysłowych jakie funduje Manuli mogłoby zaspokoić niejednego konesera. Asortyment od B do DSM.

Barka

Witam a ja to bym się chciała zapytać jaka jest atmosfera jacy ludzie na Białobrzeskiej 20 jak się pracuje?? :)

aaaaaa
@Barka

na bialobrzeskiej atmosfera ok ;)

Danuta
@aaaaaa

A można więcej szczegółów? Czemu tak ok u was czy warto próbować dołączyć? Można w ogóle?

Dariusz Ł
@Danuta

Gabi dobre świdry ma swej ofercie w trakcie przerwy w pracy

@aaaaaa

Przyjdź na Brzezińska na taple zobaczysz jak w mgle olejowej się pracuję

Helena
@Eliza

we mgle olejowej? ale co to znaczy? takie macie opary? Zabezpieczenia jakieś są w takim razie? nie rozumiem a chciałabym bo szykowałam się do wysyłki CV

Operator Cnc

Rozmowa przeprowadzana przez kierownika który sprawdza znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką cyfrową

Określenie skoku gwintu (z rysunku technicznego) który podany jest w calach.

SaKoWa

Czy ktoś coś wie na temat likwidacji tego wspaniałego zakładu z tradycją ? Bo chodzą plotki...

pseudo ustawiacz
@SaKoWa

Nie po to budują hale aby zamykać interes. Nie po to inwestują w maszyny aby się zwinąć. Coś tu ściemniasz

Poinformowany
@pseudo ustawiacz

Taple idą do likwidacji. Bedzie tam magazyn. Hala nowa i tamte maszyny to inna brocha, ktora nie ma nic wspolnego z taplami. I niestety beda zwolnienia grupowe. Zostaje cnc i transwery.

Angelo Mike
@Poinformowany

I bardzo dobrze. Skończy się produkcja braków. Ludzie, kto to jeszcze kupuje? Adekwatnie do tego biurowiec też się odchudzi?? Tam dopiero jest z czego…

Mis
@Angelo Mike

Nie gadaj bo na cnc tez pelno brakow robia alw wszystko jest ladnie ukrywane. A biurowiec no pewnie tez odchudza jak kazdy wydzial. Kasa sie liczy panowie a nie utrzymywanie darmozjadow ktorzy leca w preta cala dniowke

@SaKoWa

Nie będzie żadnej likwidacji po prostu personel się zestarzał a nowymi leją na ten zakład firma umiera sama

żartowniś
@SaKoWa

Tak, zakład będzie zlikwidowany, dlatego firma wybudowała nową halę za 20 baniek. Mają tam być hodowane kozy i kury. Info mam z pierwszej ręki. A może z drugiej, nie pamiętam.

Mis

Od marca produkcja tylko 3 dni panowie. Aneksy beda w poniedzialek

Oleg
@Mis

To mogą się już spakować bo nikt takich aneksów nie podpisze,po prostu zmiana pracy i tyle w temacie.

Obserwator

Czas najwyższy aby władze naszej wspaniałej firmy zajęły się tłumaczką z ukraińskiego na ukraiński która całymi dniami przesiaduje w szatni lub na jadalni. Zwalniają osoby które ciężko pracują jednocześnie przymykając oko na bezproduktywnych (usunięte przez administratora)

Obserwator 2
@Obserwator

Dokładnie! Pani siedzi w szatni damskiej całe 8h, no.... Ewentualnie stoi pod gniazdkiem i ładuje telefon, eweeeentualnie siedzi na jadalni, albo gada z koleżankami na hali...

Ogłoszenie na Mechanik do Manuli Hydraulics Polska S.A. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Edgar

Nie ma sensu będziesz wykorzystywany do najgorszych prac ciągle w brudzie a panowie będą chodzić i ci rozkazywać nawet operatorzy to gwiazdy wydaję się im że jesteś na ich zawołanie bo oni to elita a nie jeden maszynę rozwali w 5 minut

Bożena
@Edgar

Praca mechanika to chyba z założenia w brudzie i smarze. A jak z wynagrodzeniem? Czy jest adekwatnie wysokie w stosunku do obowiązków i tego traktowania co pisałeś?

@Bożena

Z doświadczenia nie przyjmują płacą najmniej żeby wszyscy mieli się na kim wyzywać takie ostrzeżenie dla innych że jak nie będą słuchać to będą mieli to samo

Zgadzam sie z opinią , teraz podnieśli najniższą krajową, ludzie dostali stawki 3390 +100 i są zadowoleni . Będę robić 6 dni w tygodniu jak wladza pozwoli , żeby zarobić kosmiczne ponad 3000.

Amator cnc

W firmie można się dużo nauczyć zarobki są uzależnione od posiadanych kompetencji jak coś potrafisz idzie ładnie zarobić pozdrawiam pracownik działu CNC

Twój stary
@Amator cnc

Zgadzam się polecam prace w tej firmie

@Amator cnc

Aleś polizał nawet ja tak nie robię

Agnieszka
@Amator cnc

a jak ktoś jest bez doświadczenia ? to ile można się spodziewać kasy na start ? :)

Andrzej alko
@Agnieszka

Najniższa krajowa z nadgodzinami dostaniesz jak cię nie opiera z kasy

@Andrzej alko

Tyle dostaniesz wyzyluja cię a potem wywalą jak to powiedział jeden kierownik ludzi trzeba wymienićac bo chorują i się zużywają

Haha
@Amator cnc

Zarobki uzależnione od tego ile razy rzucałeś papierami, umiejętności mało mają do tego i lata pracy a różnice w zarobkach osób pracujących tyle samo lat mogą sięgać 1000 - 1500 zł brutto

@Eliza

Za mało świata zwrdziles . I nic nie umiesz to właśnie. Nie jest brane pod uwagę to co napisałeś . A może ten pajac kierownik to pisze. Tłucze i nic a maszyny zwykle są nie zwykle i pewnie latają. Nie znasz się na ludziach . Ludzie w innych miastach mają nawet 8000 za to.

@Amator cnc

Rzeczywiscie mozna zarobic , jeden kolega mowil ze dostal lepsza wyplate za grudzien 2580 zl. Tak mial ponizej 2500 , rewelacja.

@Amator cnc

Umiejętności nie mają nic do rzeczy. Wystarczy, że umiesz sobie odmówić wszystkich weekendów, świąt, urlopów w gronie rodzinnym lub znajomych. Miłej pracy :)

sracz

Do cholery, czy w tej firmie nie ma nikogo, kto by się zajął oświetleniem w kiblach? Następnym razem nawalę obok klozetu i nie żartuję.

Krasula
@sracz

Kibel to nie tak nie w**a**ll ko*** nia tylko sraj

Mariola
@sracz

Gabryśka z jakości psuje światło w kiblach bo się lubi stukać po ćmoku

@sracz

To wal większego (usunięte przez administratora) niż jest nie zrobisz

Legionista

Gabryjela na lidera Mariola to bigbradera

Eliza

Co na remoncie Mariola znalazł wreszcie to imadło co mu zginęło w szawce Dąbka jedno imadło a dokonań wiele

premia świąteczna

Tak gwoli ścisłości, dobrze żebyście pracownicy wiedzieli, że nie było żadnej premi świątecznej. (usunięte przez administratora) z góry przez ostatnie pół roku potrącali nam premię produkcyjną. Średnio 100 , 120 zeta. Jak łatwo obliczyć wychodzi właśnie te 600, 700 złotych. Więc wasza premia świąteczna to jest ta kasa, która systematycznie przez pół roku była zabierana. Tak się struga naiwnych hehe.

@premia świąteczna

No a najlepsze są te podwyżki piszą na aneksie niższe brutto a podwyżka 100 i hokus pokus podwyżka niższa magia personalnego

Danuta
@Eliza

a można prosić o więcej info na temat tej ich premii produkcyjnej? jak ona wynikowo jest utaj rozliczana i te wcześniejsze potrącenia to czym były wyjaśniane? pracowaliście jak zawsze czy wyniki się pogarszały jednak?

Rio Ferdynand

TAPLE się sprzedały za 100 brutto. Super 50 zł na paliwo a za resztę sobie flaszkę kupią i weekend udany .

Takie tam
@Rio Ferdynand

Żal żenada aż (usunięte przez administratora) ściska że ja w ten weekend kupię sobie tą flaszkę ale nic się nie martw napiję się twoje zdrowie przestań pluć na tych co potrzebują zarobić na rodzinę żeby im się żyło jakoś w dzisiejszych czasach

Nick Fury
@Rio Ferdynand

Jak TAPL próbowało coś wywalczyć pare lat temu to CNC lizało tyłki za darmo. Są ciężkie czasy a będzie jeszcze gorzej więc każdy grosz jest potrzebny. Widać dyrekcja ma gdzieś czy CNC pracuje w święta czy nie.

@Nick Fury

No radio dają jeszcze do shute ka a maszyny na tapl z internetem światłowodowym tak że świetna technologia prawie kosmiczna a 700 ładuje robót w kolorze czerwono szarym normalnie kosmos ah chcę się pracować nawet w wigilię

chyba tobie
@Takie tam

chyba tobie ścisnęło mózg.. Operatorzy na tapl-i 3010zł brutto podstawy za pracę w chorych warunkach. Premii uznaniowej albo nie ma, albo minimalna - na flaszkę właśnie. Propozycja przyjścia w niedzielę, to jak strzał z liścia. A naiwni godzą się, zamiast zmienić pracę. Jeszcze, żeby atmosfera była dobra, a tu przychodzisz, żeby pyskiem się po tobie tepak koordynator czy kierowniczek woził.. Rzeczywiście żal, żenada, że ludzie muszą przychodzić w niedzielę, żeby na rodzinę zarobić, zamiast z tą rodziną spędzić czas po sześciu dniach pracy !!

````,,,,
@chyba tobie

nie muszą zawsze mogą zmienić prace jak JA pozdro

Takie tam
@````,,,,

Masz rację zamiast płakać w tej firmie można ją zmienić jak ci nie pasuje ale on to lubi płakać narzekać

@chyba tobie

Bo manuli przez utrzymywanie pensji na tak niskim poziomie wykorzystuje pracowników dążących do w miarę godnego życia. Tylko co to jest za godność zasuwać 7 dni w tygodniu bez życia rodzinnego, towarzyskiego itp. Myślę że nie na to każdy zgadzał się podejmując tu pracę. Ale cóż, dyrekcja się jakoś wyżywi mimo pięciu dni tygodniowo w pracy.

@chyba tobie

Sześć dni tygodniowo to i tak o jeden za dużo zgodnie z kodeksem pracy.

chyba tobie
@Takie tam

najwięcej to płaczą pacany koordynatorki jak wychodzą z boxu :-) to ich stałe hasła: o płakaniu i jak ci nie pasuje to się zwolnij. Nic nowego nie potrafią wymyślić ..

Rudolf

Co u Marioli dalej nic nie robi życie za mechanika na tapl piękne było nic się nie robiło drzemka na nocce albo jebanie operatorów pięknie było

HolyMoly

Żenada,parking pod biurowcem zakazany dla zwykłego pracownika nawet na sekundę Pani z portierni z morda leci ...Chorzy do roboty wysiew wirusów i bakterii.Premie świąteczne żenada ledwo kąpią.Ekspres do kawy tylko dla dyrektora na kłódkę haha Espresso made on Italy...

premia
@HolyMoly

Nie tylko premie świąteczne to żenada. Co miesięczna premia produkcyjna to jest dopiero żenada , to jest jakieś kuriozum , kpina z pracowników. Aż dziw bierze, że pracownicy siedzą cicho i nie reagują na tą żałosną premię. Ale ważne, że na koniec roku kierownictwo zaś dostanie konkretne premie. Ile to w tym roku będzie ? 10 , 20 albo i więcej koła na głowę ?

@premia

Po co nam premie jak możemy przyjść w niedziele albo jakieś święto i ta stówka brutto wpadnie. :)

premia
@Mariano Italiano

Po nowym roku praca od poniedziałku do piątku, bez niedziel. A premie dalej będą żałosne. Najwyższy czas się stąd zwijać.

nowa praca

Dzień dobry, czy aktualnie są przyjęcia na stanowiska produkcyjne? Niedawno widziałem ofertę na pracuj, ale już wygasła.

Kuala
@nowa praca

Są. Omijaj agencje. Zgłoś się bezpośrednio.

Basia
@Kuala

A jak zlosic sie nie przez agencje ?

Elwira
@Basia

Normalnie idziesz na rozmowę i się złość idz

SPARTAKUS
@nowa praca

Jak masz charakter (usunięte przez administratora) to śmiało aplikuj.

@SPARTAKUS

Jaka stawka bezpośrednio?

@Kuala

Jakie są stawki bezpośrednio przez Manuli

@nowa praca

Są ale dla wysadowania rynku nie przyjmują tak naprawdę

Jaroboot

Ostatnio to tutaj same (usunięte przez administratora) piszecie,na dodatek bez ladu i skladu.czytajac wpisy mozna sie utwierdzic ze normalnego w tym zakladzie ciezko bedzie znalezc.

@Jaroboot

Rzadko bywasz wpisy są cenzurowane na bieżąco więc jak widzisz nie ma ładu i składu użyj czasem mózgu to się polapiesz

Może mi ktoś podać stawkę podstawową na to stanowisko?! Nigdzie nie można się doinformować a chcę zrezygnować z aktualnej pracy. Resztę oferty znam na pamięć.

@Piotr

Warto być upartym. Już znalazłem. Od 19 zł brutto za godzinę. Troszkę za mało. 15 zł na godzinę netto . Czyli realnie miesięcznie 2614 zł z premią z którą jak znam życie różnie bywa! Czasami w ogóle jej nie ma. Powodzenia życzę w pracy.

@Piotr

Wtedy liczy staż kwalifikacje że szkoły i ma się pieniądze a nie na emeryturze się dorabia. Dodatkowe pieniądze za wykształcenie w swoim zawodzie i lata

Eliza

Kwalifikacje to chyba tylko te rodzinne po kądzieli albo mieczu tyle w temacie jak masz to się przyjmuj jak nie to nie warto wiadomo że jest pernamentna kontrola a komu można ufać tylko rodzinie

Mała Mi

I czy łatwo jest sie przyjąć?

@Mała Mi

Łatwo trudno jakie to ma znaczenie i tak nie będziesz tam chciał pracować nawet porządne agencje się wycofały addeco Randstad

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A.

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 68 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manuli Hydraulics Polska S.A.