Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Xyz

Wysocka to taka nowoczesna algida w Świdrach królowa

Chyba ja

@ja w ktorej gazecie bedzie opisane?

Mała Mi

Powiedzcie jak wygląda praca na montażu złączek na bialobrzeskiej? Jak traktują nowe pracownice? Czy jest jakis okres wdrozrniowy? I jak z płacą?

Chyba ty

@ja za duzo filmow sie naogladała. Takie wpisy to do pamiętniczka mozesz wpisywać

Operator Cnc

Rozmowa przeprowadzana przez kierownika który sprawdza znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką cyfrową

Określenie skoku gwintu (z rysunku technicznego) który podany jest w calach.

Jak będą kasowane moje wpisy to zostanie to opisane w gazecje

prawda

Bo opinia jest zgodna z prawdą. Taka cenzura, jaka jest tutaj, to chyba tylko w Korei północnej jest. Żenada.

Mówienie jakiś głupot i zajmowanie się nimi co poco na co i dlaczego. Jadę na mecz żeby się bić a wcześniej na L4 na nogę. Miłosne mało inteligentne pozbawione kultury i logiki odpowiedzi. Majster brzydzi się konfidentów dorosła osoba w wieku ok 40 a rozwój na15 lat to chyba choroba nie poprawnego rozwoju umysłowego. Zachowanie takiego małoletniego chuligana.

Mają ludzie więcej na CNC w innych miastach na operatorze ale takich ludzi jak w tej firmie nie przyjmują. Liczy się wykonanie a nie staż ja za (usunięte przez administratora) tam gdzie staż się liczy to byle co. (usunięte przez administratora)e tak na pamięć. Tam nie mają ludzi szkolących inteligentny tylko to co powyżej. Zasadnicza szkoła zawodowa w dzisiejszych czasach to człowiek (usunięte przez administratora) jak jeszcze na tym poziomie nie potrafi znaleźć pracy w swoim zawodzie. To jest osoba (usunięte przez administratora)to najczęściej wsie,przestępcy itd.

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Manuli Hydraulics Polska S.A.? Czy oprócz pensji w wysokości około 5500 można liczyć na dodatkową premię?

Pracownik Mhpol 2

Tak mozna liczyć na premie wielokrotnie o tym pisałem. Dostaniesz 100 zł brutto premii frekwencyjnej jak nie bedziesz chorować, 84 zl premii uznaniowej i od 63-140 premi produkcyjnej za dobre wyniki. Tak wiec kupe kasy dostaniesz do tego 5500. Powodzenia w negocjacjach żeby nie skończylo sie na 3010 brutto , jak ma wiekszosc załogi.

Honorata
@Pracownik Mhpol 2

A na jakich stanowiskach zdarzają się wyższe wynagrodzenia?

@Honorata

A na jakich w tej firmie nie robią przekrętów?

No a swoją drogą do kierownika CNC to pod spodem są bardzo pozytywne opinie jestem pod wrażeniem. Nie kłam człowieku tuszowanie to dobre dla kryminału.

Bykuka

Maniuli co innego w ofercie, a co innego na rozmowie. Odnoszę wrażenie że w tej firmie robią na stanowiskach osły które szukają idiotów. 2 razy aplikować raz na magazyn,poczym dowiaduję się że praca na produkcji i kwota inna niż w ofercie, pomijając fakt że miał to być magazyn . 2 dziś jako Elektro mechanik nauczymy cię, bęc produkcja składanie sprzętu. I tu na suwak się tekst kapitana bomby, wy (usunięte przez administratora)

Załoga OWW

Witam jakie są realne zarobki jako operator wózka widłowego.

@Załoga OWW

Ile zawołasz ????????????????

Szukają pod obcą banderą do utrzymania ruchu warto czy nie bo to jakieś dziwne nie przyjmują pod firmę co to za zaklad

Jaroobot
@Kandydat

Warto. Praca czyni wolnym…..

@Jaroobot

Gdzieś już to słyszałem i nie kojarzy się dobrze to z góry dziękuję kolega gadał żeby tego (usunięte przez administratora) nie brać

real
@Kandydat

Nie warto. Połowa remontu już uciekła gdzie się dało. Została garstka i oni też już ledwo ciągną. Naiwnych brak - "sława" meneli dotarła daleko. Obecnie wykorzystują firmy zewn. żeby robić najgorsze roboty.

Jak wygląda praca na montażu złączek hydraulicznych?

Tacn pracownik

Jest dobrze w (usunięte przez administratora) 5000 na rękę bez nadgodzin

Bo jebne
@Tacn pracownik

TYLKO tyle to bida musisz być kiepski

Honorata
@Tacn pracownik

Ale na jakim to stanowisku?

Pati

Jak wygląda praca na montażu złączek hydraulicznych? praca na jedna zmianę jak tam z zarobkami oraz atmosfera z pracownikami na tym stanowisku?

Bożena
@Pati

A jest praca? Chodzi mi o to czy pytasz bo rekrutują akurat czy na przyszłość

patka
@Bożena

tak rekrutują dlatego chciałabym wiedzieć :)

Jogi babu

W tej firmie tak dbają o pracowników że nawet ochrona sprawdza w czasie przerwy czy nikogo na jadalni nie brakuje. :)

Obi
@Jogi babu

Ta ochrona niech jeszcze sprawdza schody, bo tam nie jeden sobie siedzi i gruby tyłek płaszczy,

Danuta

A po co sprawdzają?

Mariola
@Jogi babu

Faktycznie kiedyś mi papieru toaletowego brakło w WC na przerwie to przynieśli żebym nie tracił przerwy ale rąk już nie myłem mnie tak lepiej smakuje

Kierownik Katowice zero szacunku do pracownika, wyzysk… człowiek pracuje lata a zarabia mniej od nowych przyjętych osob. O temperaturze na hali nie wspomne, pensja nie adekwatna do wykonywanej pracy.

Brrr
@1234

Jak Cię to pocieszy, to w Mysłowicach na montażu jest tak samo. Licha sytuacja. Ludzi mają za nic. Wygląda na to, że to jest taka odgórna polityka firmy

Lola tęsknię Mariola

Mariola co tam transportery porobione wybitna filozofia ale to robota za condoma żeby się szef nie brudził

Pytanie do szanownej Dyrekcji. Kiedy planujecie Państwo wyrównać w zarobkach inflację? Obecnie sięga ona 20%, więc żeby was bardzo nie bolało 10% do podstawy to kwestia utrzymania pracowników i ich rodzin. Dodatek żywieniowy to nawet nie jest śmieszny a tragiczny. Czy widzieliście ceny we włoskich automatach "AsVending"? Stać nas na najtańszą bułkę popijając wodą z dystrybutora. Jak wszyscy wiedzą komponenty sprzedajecie drożej! Pozdrawiam. Wasz ulubiony ... (usunięte przez administratora) Systemu

Mariano Italiano

Skoro myśmy sobie nie wyrównali i jakoś wiążemy koniec z końcem, to niby czemu wam mamy wyrównać?

prezes

Narazie nie planujemy, musieliśmy kupić dla siebie nowe auta, w przyszłym roku podniesiemy minimalną pensję to dostaniecie więcej.

Do wiadomosci Szanownej Dyrekcji .1 marca 2022 r. weszła w życie nowelizacja rozporządzenia Ministra Rodziny i Polityki Społecznej, zgodnie z którą istotnie wzrosła kwota zwolnienia z oskładkowania dofinansowania posiłków dla pracowników ze 190 zł do 300 zł na pracownika miesięcznie. To czemu my ciagle mamy tak malo?

Zapomnialem dopisać ile mamy dodatku na posilki pracownicze , jest tego cale 5 zł za przepracowana dniowkę. Na miesiac wychodzi okolo 95- 115 zl.

Gruzin

Pisze o patologii polskich pracodawców

Zigi

Co u Marioli przepraszam pana Marioli znów podobno imadło ukradł ile można już chyba cały garaż ma

@Zigi

A no racja Mariola ciągle imadło podpiera nic nie robi tylko prostokąty z dabkiem ale w manuli już tak jest trzeba je..... Nowych wtedy nic nie trzeba robić tylko srać po kątach jak trzeba iść na awarię

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A.

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 68 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manuli Hydraulics Polska S.A.