Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Bhp

Pada deszcz z dachu na hali na komputery na elektronikę na głowę i na detale ... bezpieczeństwo super gratuluję później zdziwieni, że l4 jest Ciekawe co o tym powie PIP

I co karty Sodexo wygasły z koncem czerwca tak jak bylo napisane na karcie. A pan kierownik personalny podpisal ogloszenie ze są ważne do konca lipca. I jak tu im wierzyć, dobrze że wyzerowalem konto na tej karcie.

Brrr

No to teraz pan kierownik personalny powinien się zobowiązać do przelania środków ze starej karty na nową. Dzwoniłam na infolinię Sodexo i wiem, że niektóre firmy tak robią. Jestem pewna, że Manuli to oleje, bo mają gdzieś pracowników. Ja też przezornie wyzerowalam kartę, bo im nie wierzę

Brrr

Ja też wyzerowałam, bo im nie wierzę. A pan personalny teraz powinien przelać wszystkim pozostałe środki na nową kartę. Dzwoniłam na infolinię Sodexo i wiem że niektóre firmy tak robią

Yolo

Jakie zarobki dla nowych? Jakieś premie czy tylko gadanie? M-ce

pupcia
@Yolo

Jeśli chodzi o zarobki, to rozpiętość jest dość znaczna, od ponad 3ech do 10 koła. Zależy na jaki dział się dostaniesz i czy dobrze będziesz wchodził w pupcię kierownikowi.

Geniu
@Yolo

Zalezy gdzie startujesz. Magazyn komponentów, szef bur ak odpuść sobie, wezmie wszystko dla siebie a ty zostaniesz z najnizsza krajowa Magazyn stali, szef ok tylko troche jest do roboty a i starzy pracownicy zmanierowani. Uprawnienia na wozek i suwnice jak masz to z 5tys przytulisz, Produkcja, tapl dramat, kierownictwo, robota Produkcja cnc tu też kolorowo nie m ale kasa lepsza niz tapl, szefu bardziej wyrozumialy Piece, wyginarki, montaż to omijaj szerokim lukiem- szefostwo 10x gorsze niz magazyn czy tapl Ogolnie jak myslowice brzezinska to najlepiej mag stali lub cnc Najlepiej to juz myslowice ale bialobrzeska, Panattoni tam jest w miare normalnie ale kokosow nie oczekuj

Witold

Co masz na myśli pisząc o groszowych premiach? Ile one wynoszą w takim razie? 50 zł, 100 zł? Wiadomo ze dla każdego pieniądz ma inna wartość wiec pytam?

Pracownik Mhpol 2
@Yolo

Premia za maj 84 zl brutto + 63 zł brutto , caly miesiac uczciwie przepracowany , czy jest to motywujace do lepszej pracy? I prosze nie usuwać komentarzy ktore opisują prawdę, niewygodną ale jednak prawdę.

Witold
@Pracownik Mhpol 2

Faktycznie nie wygląda to najlepiej. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Dlaczego wspomniałeś o dwóch premiach? One się czymś różnią?

Pracownik Mhpol 2
@Witold

84 to jest premia uznianiowa , 63 to jest premia produkcyjna. Dwie premie to brzmi dumnie , do dzis nie znam zasad udzielania tych "premii". Produkcyjnej mozna dostać max do 140 zl. Stawki tych premii zatrzymaly sie chyba w 2002 roku , na ten rok datowane jest porozumienie na ktore powołuje sie dyrekcja na umowie o pracę, którą kazdy z pracowników podpisuje. Na umowie jest napisane ze to premia za dobre wyniki. Motywujace bardzo.

Bueno
@Witold

Dokładnie takie pomniejszone o podatek

Zigi

Mariola co u ciebie bilet kupiony

@Zigi

Kupiłem bilety aż wszyscy ledwo na nogach stoją od nadmiaru coca-coli musiałem dzieciom skarbonkę rozbic

@Mariola

Mariola zawsze jest obecny nawet coca-cola ma swoją i bilety zawsze chowa za 816

Operator Cnc

Rozmowa przeprowadzana przez kierownika który sprawdza znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką cyfrową

Określenie skoku gwintu (z rysunku technicznego) który podany jest w calach.

Wiecznie glodny

Nie godejcie ze zaklad jest zly. Dba o ludzi dostajemy cale 5 zl dziennie na posilek. Mozna za to kupic 2 duze bulki i maly serek topiony. Jesli ktos jest naprawde glodny to mozna i 3 bulki kupic tylko ze wczorajsze i parowke ktorej kilo kosztuje 4.88zl. A jeesli ktos jest oszczedny to i z tego uda sie cos odlozyc. Normalnie czuje po sobie ze po takiej wyzerce jest moc do pracy i tak tez ciezko pracuje . Podobno na innych zakladach maja podobnie lub minimalnie wiecej,Dlatego ja polecam ten zaklad osoba z nadwaga.

jacek z telefonu

czeba powiedziec uczciwie, ze jeszcze mozna sobie telefona naladowac ile sie chce za darmo, ino ladowarke musisz miec swoja, bo jo ci nie dom, bo moja laduje caly czos moj smartfon i jeszcze radia suchom za free, tak ze ni ma zle

5gr

50zł więcej

Jak wyglądają zarobki oraz atmosfera z pracownikami na montażu złączek hydraulicznych? praca na jedna zmiana od 8-16

olunia

Hej jak wygląda praca montażu złączek hydraulicznych? (8-16) Jest oferta pracy i chciałam się dowiedzieć jak to wygląda, wypłata oraz atmosfera z pracownikami? pozdrawiam Ola

Olunia

Ja jezdem chętna

Slawek Mysłowice

Powiem tylko tak o tym zakładzie. Kiedyś chciałem podać rękę dyrektorowi na przywitanie to popatrzył z oburzeniem jak ja śmiałem... Ot włoch i cała historia na temat traktowania w tym zakładzie pracowników.

Bufon
@Slawek Mysłowice

Bo to jest nadęty, zarozumiały bufon , dla niego traktowanie ludzi z pogardą to chleb powszedni.

Korzeń
@Bufon

Taka prawda

Heehehehe
@Slawek Mysłowice

A co ty kolegów szukasz albo kapować chcesz to się spóźniłeś już mają a więcej już nie potrzebują

A co u Marioli? Został już kierownikiem brakuje takiego fachowca na CNC

@Zigi

Z moim 6 brutto i to po odciągnięciu pożyczki z kasy nie muszę być kierownikiem kto tak dobrze jak ja olej pompuje

Iwona
@Mariola

Co ja czytam, macie tam zakładowy fundusz świadczeń socjalnych że piszesz o pożyczce? Czy masz na myśli bankową? Te ZFŚS to nie była zła rzecz...

@Iwona

Mariola zawsze pożycza i nie oddaje

@Iwona

Nie pożyczam od tych co mają wylecieć i nie oddaje

Bella
@Mariola

Pożyczasz i jeździsz bez biletu

Vova zi Lvova

Ale pięknie śmigają hale na taplach. Produkcja pełną parą. A będzie jeszcze gorzej. Starym powiedzeniem „lepiej to już było”

Wózkowy

Cześć. Ile na Manuli zarabia operator wózka widłowego?

Nierób od nikiego
@Wózkowy

4200-4500 tak mówi agencja pośrednictwa przy zapytaniu

Ustawiacz
@Nierób od nikiego

7 lat pracy 5 lat ustawiacz i mam 4300

Sprzątacz Tomek
@Ustawiacz

2 lata jako sprzątacz i 5 jako ustawiacz. 6100 złotych polskich.

Misiu
@Nierób od nikiego

Zwolnij sie i zatrudnij ponownie dostanies wiecej. Na magazynie masz juz grubo ponad 4000dla nowych i nawet uprawnień nie potrzeba

3l
@Sprzątacz Tomek

3l 6450 +dodatek

Jaś

I jak tam po podwyżkach. Zadowoleni z najniższej krajowej ?

8.5ty bruto
@Jaś

Ja tak

Duży Jaś
@Jaś

Chyba ty.

Elektromechanik

nie chcę czytać wszystkie opinie, spytam odrazu: jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu? zarobki? czy warto aplikować? mam sepy, udt na zwyżki oraz wózki, spawalnicze z góry dziękuję i pozdrawiam

Lidia

Ale to trzeba przyjść na tą niedziele, czy jednak można bez problemu odmówić jeśli chce się mieć wolną? Bo tak to napisałeś, że nie wiem :D

Admirał
@Lidia

5 netto, niedziela jest dobrowolna.

Brutto

Elektron
@Nowy

Netto, fajnie tam musisz mieć jak nie masz 5 z dwoma nadgodzinami.

Biedra
@Elektron

To ty jeszcze nadgodziny robisz żeby wziąć 5ty Neto

Sundey

Paweł wyluzuj bo Ci żyłka pęknie,jeść z ręki nie będziemy.

Konserwator zabytków

Dzięki za pochlebne opinie na temat wcześniejszego postu. Razem możemy dużo zdziałać, CNC ma wsparcie w innych działach. to my pracujemy dla nich a nie oni dla nas więc stawiamy warunki i wymagania. Nie imponuje nam popularne już "nie podoba się,to się zwolnij", bo lepiej żeby to stwierdzenie nie padło bo mobilizacja jest na tyle duża, że 80% ustawiaczy jest w stanie to zrobić, a wtedy do śmiechu już im nie będzie. Radzimy liczyć się ze słowami bo skutki dla kierownictwa mogą być opłakane. Pozdrawiam.

Konserwator zabytków

Jak to jest, że dzwoniąc z ogłoszenia na ustawiacza, proponują koło 7 tys brutto,ludzie pracujący tu po kilka/kilkanaście lat dostają 200 zł podwyżki a kwota 7 tys. Jest nie realna. Nie potraficie dać 200 zł za czerwone dni nawet,lepiej się zwolnić i zatrudnić na nowo. My tego tak nie zostawimy.

Ivan
@Konserwator zabytków

Dobrze wiecie że nikt nic nie zrobi. Ta sytuacja trwa już lata. Pracownicy dużo mówią a mało robią. Związki do kitu. Najlepiej ma przewodniczący bo już nic nie robi. Załatwił sobie pracę po cztery godziny dziennie. On wygrał. Reszta na niego płaci. A my? Co dalej?

Pracuś
@Konserwator zabytków

Dlatego nie podpisałem aneksu z propozycją podwyżki. Czekam co dalej. Najwyżej pójdę w świat

Chcemy wyrównań
@Konserwator zabytków

Chcemy wyrównań mamy doświadczenie kilku jak nie kilkunastoletnie letnie doświadczenie znamy te maszyny lepiej od własnych żon panowie mają mieć lepsze stawki od nas.

Jarobot
@Ivan

Zadnych nadgodzin, wstrzymac sie,postawic na swoim. Ale nie,ja,ja kierowniku przyjde. Widocznie takim pasuje wyplata,i np udzielanie urlopow. Sami sramy w to gniazdo a dyrekcji to pasuje.

robol
@Jarobot

Dokladnie, narzekamy a potem od 1 do 3 maja w robocie hihi.

I tak dostaniesz
@Pracuś

nie podpisałeś a i tak dostaniesz tą podwyżkę już tak parę osób miało

On

Dokładnie masz rację pracuje tu 15 lat a stawka 4000 brutto :/

Filip z konopii
@Konserwator zabytków

Widać że kierownictwo jest na majówce, bo jeszcze nie padło tradycyjne jak sie nie podoba to zmień prace. :)

Pmowy
@Filip z konopii

Ja za to zacznę dokładniej robić pmki , muszę dograć wszystko , przemierzyć porządnie , maszyny już stare , menti nie kręci promieni , niestety nie zejdzie 15 PM , ale co poradzę muszę dokładnie dograć , chyba ściągnę narzędzia i niech presetting przemierzy geometrię na nowo , nie jestem pewny na menti 1 nie ma światła nic nie widać chyba na nowo przelicze sobie i sprawdze dokładnie , i chyba te śrubki do wymiany w narzędziach o i podajnik też zrobię go jeszcze raz bo klepie

Korzeń
@On

Nie licz na innych że zrobią coś za ciebie lub dla ciebie.Sam jesteś panem swojego losu.Widzisz ten co w tamtym roku się zwolnił miał 5,5brutto i to zostawił.. Zaryzykował i chyba się opłaciło,a do najlepszych nie należał..

Pm TAPL
@Pmowy

Na wydziale TAPL pm też będą robione z wiekszą uwagą. Maszyny stare. Trzeba dużo rzeczy wymienić i sprawdzić.

Elektromechanik

Spisek

Wydało się

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A.

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 68 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manuli Hydraulics Polska S.A.