Opinie o Job Impulse Polska w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Job Impulse Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Job Impulse Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Impulse Polska w Poznań

Raz byłem na inwentaryzacji w Ikea Janki umowę miałem z Job Impuls.Sklep 5,10 15.Po godzinie inwentaryzacji przyszła koordynatorka ze skrzynką i kazała oddać scanery .Pytam o co chodzi.Usłyszałem odpowiedź że tą ilością osób które są nie będzie wstanie skończyć tej i Inwentaryzacji.Tak więc rozeszliśmy się wszyscy w ilości kilkunastu osób.Później problem z dotarciem do domów bo było już bardzo późno a z Janek do Warszawy daleko.Do dzisiaj nie zapłacili grosza .Nawet gdyby zapłacili to ile za godz.? 13 zł.Jawna kpina co ta firma robi z ludźmi.Nie polecam nie dajcie się nabierać.Oni mają swoich ludzi którymi dysponują i swoich wpisują ,płacą im ponad 15 zł na godz. a świerzakom 13 zł .Mam kolegę który tam pracuje od lat i jemu płacą ponad 15 zł innym 13 zł.Gorszej firmy na rynku nie widziałem.Koordynatorzy nie uprzejmi patrzą spod byka ,traktują cię jak psa ...szkoda gadać.Te opinie pozytywne które są na stronie to wypisują ci którzy tam pracują na stałe.

do Paweł
@Paweł

i kolejna już dziś 4 opinia o Warszawie w przeciągu 1 h :D wcale to nie jest podejrzane, wcale :) Nie organizujemy zleceń w tym sklepie, który wymieniłeś ;) więc opinia trochę słaba :D

Blondyna

Byłam pierwszy raz na inwentaryzacji z tej firmy niestety jak się okazało nie mam podpisanej umowy i przyszłam tam na darmo. Jestem osobą doświadczoną w tej pracy a zostałam potraktowana jak pies bo pani kierownik wolała osobę niedoświadczoną przez którą jak się okazało później trzeba było wszystko ponownie sprawdzać gdyż bileciki nie zostały wypełnione oraz produkty nie zostały przeliczone i włożone w to samo miejsce. Śmiechu warte jest to dla mnie.

@Blondyna

Skoro nie miała Pani podpisanej umowy jak mogliśmy dopuścić Panią do zlecenia ? Każda osoba udająca się na zlecenie musi mieć podpisaną umowę. Proszę pomyśleć co by było gdyby coś się Pani stało a nie miałaby Pani umowy

Na 23 inwentaryzacje na które się zapisałam wszystkie spadły nie wiem jakim cudem .Spadły akurat mnie bo innym nie spadły.Mam znajomych w Job Impuls którzy pracuję tam od wielu lat i im nie spadły mnie tak.Więc morał z tego taki że wpisuje na listę wszystkich później robią segregację i zostawiają swoich znajomych innym smsem dziękują i te chore wpisy typu inwentaryzacja została odwołana z przyczyn od nas nie zależnych co jest nie prawdą bo one są ale dla swoich.Zawracanie głowy i nie szanowanie czyjegoś czasu. Stawki z księżyca bo płacą 13.30 netto a w umowie jest 18.50 brutto czyli netto ponad 15 zł powinno być,nie dojdziesz za nimi.Na kasę czekasz pół tora miesiąca.Składki na zus nie płacą a potrącają z zarobków.Tylko zgłosić to do inspekcji pracy i przybulą tak że hej.Mam umowę i tak zrobię zgłoszę ich do inspekcji pracy dlaczego nie odprowadzają składek.Pracę oferują 3 godziny i koniec pracy.Znajomi pracują przy tej samej inwentaryzacji po 8 ,10 nie raz 12 godz.Cała noc zarwana na 40 zł.To jest jawna kpina ,nie polecam zdecydowanie tej firmy Job Impuls.Jak chce ci się pić to zapomnij żeby ci firma zapewniła jakieś picie a to jest ich obowiązek.Do kibla trzeba chodzić i pić wodę z kranu.Większego niewolnictwa nie widziałam.

@Ewa

Bardzo ciekaw, że akurat tego samego dnia pojawiają się bliźniacze opinie od Ewy i Jacka :) Powtórzę zatem, jeśli na Pani jakieś wątpliwości co do swojego wynagrodzenia zapraszam najpierw do kontaktu ze specjalistami a nie wypisywanie niepochlebnych opinii na goworku. Jeśli poprosiłaby Pani o pasek wynagrodzeń zobaczyłaby Pani co dokładnie jest pobierane z wynagrodzenia i w jakiej kwocie. Zapewniam, że nikt Państwa nie okrada. To co jest pobierane z wypłaty jest uzależnione od tego do oświadczacie Państwo w oświadczeniu zus. Co do zleceń - również można to wyjaśnić z dziewczynami z oddziału, może akurat Pani konto zostało zablokowane przez klienta a może były zmniejszenia i jako jedna z ostatnich zapisała się Pani na listę. Powodów jest dużo, wystarczy dopytać. Podaję maila do dziewczyn z oddziały : strefabydgoszcz@strefajob.pl, jeśli mają Państwo jeszcze jakieś pytania zapraszam do kontaktu.

Jacek

Stawka w umowie 18.50 brutto czyli 15.50 netto .Płacą 13.30 netto nie wiadomo dlaczego, składki na zus potrącają ale nie odprowadzają czyli kradną.Zlecenia odległe od Warszawy typu Grodzisk Mazowiecki,Ożarów,Błonie,Żyrardów.Przyjeżdżasz na miejsce to już ekipa jest przed tobą żeby godzin nałapać,znajomi koordynatorów,lub kierowników robią magazyn lub halę.Po 3 godzinach każą ci oddać skaner i iść do domu a reszta znajomych zostaje żeby godzin nałapać.Cała noc zwalona do wypłaty 40 zł.Jak ktoś pójdzie raz i da się nabrać to już więcej nie przychodzi.Szukają przysłowiowych jeleni ,jesteś tzw.zatkaj dziurą która przyjdzie na 3 godz do pracy na noc.O inwentaryzacjach na terenie Warszawy zapomnij wpisywani są tylko na grafik znajomi z Joba a reszta jak (usunięte przez administratora).Przerwę jak ci zrobią to 5 min. na papierosa.Jak chcesz wyjść na chwilę do łazienki to się krzywo patrzą.Typowa praca niewolnicza za przysłowiową miskę ryżu.

@Jacek

Czy wyjaśniał Pan niezgodność swojego wynagrodzenia z jakąś specjalistką ze strefy ? Myślę, że jest to dość proste do wyjaśnienia. Wystarczy poprosić o pasek wynagrodzeń, który rozwieje Pana wątpliwości co do potrąceń jakie zostają naliczone przy obliczaniu wynagrodzenia i zapewniam, że nikt Pana nie okrada. To jakie składki są pobrane z Pana wynagrodzenia jest uzależnione od tego co oświadczył Pan w oś. zus. "O inwentaryzacjach na terenie Warszawy zapomnij wpisywani są tylko na grafik znajomi z Joba" niestety ale nie Pan Pan racji pisząc taką tezę, Zlecenia są dodawane na platformę minimum raz w tygodniu i są to zapisy otwarte dla wszystkich, którzy mają konto na portalu strefajob. Jest na nich określona liczbą miejsc więc obowiązuje pierwszeństwo zapisów. Jeśli jeszcze ma Pan jakieś uwagi zapraszamy do kontaktu ze specjalistkami ze swojego oddziału w tym przypadku będzie to : Marta, Martyna lub Paulina, można napisać mail na adres strefabydgoszcz@strefajob.pl tam uzyska Pan odpowiedzi na wszystkie swoje pytania

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Wiecie czy Job Impulse Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Gabrysia

To jest praca dla osób upośledzonych umysłowo. Nie rób sobie jaj z tym pytaniem bo niemilo śmiać się z ludzi którzy nie są winni że urodzili się z pechowymi genami albo mieli zły dom.

odpowiedź

tak udostępnia :)

odpowiedź
@Gabrysia

A z Tobą wszystko ok ? Jak masz wypowiadać się na tematy, o których nie masz pojęcia to może lepiej zamilcz bo robisz z siebie błazna

Najgorsza firma do pracy, (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Odwołują godzinę przed zleceniem. Zapisujesz się na listę podstawowa a oni cię odwołują i biorą swoich ludzi albo tych z listy rezerwowej. Jeśli ty nie przyjdziesz to musisz zapłacic karę a oni odwołują cię bez żadnych konsekwencji. Z całego serca nie polecam, jeden wielki (usunięte przez administratora)

Job
@1234

ISP, piszesz o isp a nie o strefie. To zupełnie co innego, isp daje zlecenia dla strefy a ta tylko rekrutuje. Nic więcej ! Się nauczcie w końcu

oskarek

Nie polecam Pani Kamili, która koordynuje po Śląsku, nie można się herbaty przy niej napić ale ona z koleżanką pogaduszki bez przerwy (Koleżanka, która również pracowała i liczyła ;] )

R30

Firma jedyne z czego się wywiązuje to płacenie na czas (przynajmniej ja nie miałam z tym problemu). Odwołują godzinę przed zleceniem i piszą że to "przyczyny niezależne od nich". Kara pieniężna za niestawienie się wyższa od potencjalnych zarobków. Rozumiem, ze kary sa uzasadnione, ale szanujmy się. Niektóre koordynatorki są tam jakby za karę, wielki ból, ze musi cofnąć jeden źle wbity artykuł. Wszedzie próbują "wbić" swoich ludzi, a ty jesteś odwoływany "bo tak". Zenada i kilometr mułu, nie polecam

Teresa

Zapisałam się do strefy job na inwentaryzację. Jedną odwołano, o kolejnej poinformowano mnie w dniu wyjazdu, że wykreślono mnie z listy. Ciekawe co z kolejną. Nie rozumiem o co chodzi, czy to wyłudzanie danych czy zabawa kotka i myszkę...odnoszę wrażenie, że firma jest niepoważna

Rzecznik Pracownika JobImpulse
@Teresa

Odwoływanie zleceń lub zmniejszanie przez klienta zamówień to niestety sytuacje niezależne od nas. Mamy nadzieję, że kolejne zlecenia odbędą się już zgodnie z planem.

Guga
@Rzecznik Pracownika JobImpulse

Wszystko jest niezależne od was? Żenada! Jesteście najgorszą firmą w tej branży

magda
@Guga

ISP wysyła info do strefy, strefa to robi. Te wszystkie zlecenia są własnie od nich, a strefa jest od rekrutacji

Pajac
@magda

A mózgi jak królowie w (usunięte przez administratora) :) wraz z kierownikami :)

maxi
@Teresa

to kolejna firma pośrednictwa pracy co pracowników ma za nic!!!!! żadnych zasad ,uczciwości itp itd. wchodzisz w układy z tym "pracodawcą" (śmiechu warte) na własne ryzyko!!!!! pamiętaj na własne ryzyko

Polako-Niemiec

Ta firma specjalnie zawyża wynaggrodzenie netto w swoich ogłoszeniach, żeby znaleźć jelenii. Piszą jakieś kwoty z kosmosu przy standardowej liczbie godzin przy czym po jednej rozmowie ich rekruter z koziej (usunięte przez administratora) nie wie, że w Niemczech pełen etat zaczyna się od 35 godzin. Nie piszą, jak wyliczyli te wynagrodzenia bo na pewno nie na 1 klasie podatkowej. Podane stawki netto są bez dodatków nocnych, więc jeszcze gorzej to wygląda. Pamiętajcie - 12 lub 13€ brutto nigdy nie da wam 1800€ przy normalnych godzinach, 1 klasie podatkowej i bez dodatków za nocki. Jednym słowem - (usunięte przez administratora) !!!

Śmiechom nie było końca

Widzę że firma nie zwalnia z festiwalem żenady. Chwalicie się Państwo 99% procentowym zadowoleniem Pracowników Tymczasowych (pytanie zapewne brzmiało „czy poleciłbyś swoim bliskim i znajomym współpracę z Job Impulse, a jak można się domyślić, jedynie osoby zadowolone polecają firmę dalej), a wchodząc na gowork i biorąc pod uwagę doświadczenie, odnoszę wrażenie, że gdzieś Państwu uciekł przecinek i powinno być 9,9%. 660 respondentów i tylko około 7 negatywnych ocen? No ale nie powinno to nikogo dziwić, skoro bardzo często zdarzają się skargi dotyczące rozliczenia wynagrodzenia, mimo wszystko mam wrażenie że chyba konsultanci byli zmuszani do siedzenia po godzinach i wypełniali te ankiety. A skoro już wspominam o doświadczeniach, to z tego miejsca odradzam komukolwiek współpracę z tą agencją. Czy to jako PT, czy jako pracownik stały. Brak szacunku wyrażany wobec pracowników, jawnie i na forum, zachowanie kierowników, koordynatorów i bardzo często konsultantów jest poniżej krytyki. Kierownicy/koordynatorzy potrafią się wydzierać na Pracowników Tymczasowych czy konsultantów, kiedy w biurze jest kilka osób. To ma zachęcać ludzi do pracy dla nich? Brak zdolności komunikacyjnych i brak dobrego wychowania, w końcu odbije się na firmie. Oby w końcu zwolnili odpowiednie osoby, bo do niczego dobrego to nie prowadzi. Nie wspominając już o śmiesznym wynagrodzeniu (i w przypadku PT i pracowników stałych. Mam świadomość że stawki PT są narzucane przez klientów, ale bez jaj, agencja zawsze może powalczyć o większe stawki), za które konsultanci muszą harować bardzo często w nadgodzinach, które są później do odbioru. Tylko kiedy je odbierać, jak nawet urlop 2 tygodniowy to często problem, a należy się on każdemu? Podsumowując, chciałoby się napisać „dobra robota, tak dalej”, ale sumienie mi nie pozwala. Pozdrawiam nieczule, obyście w 2021 zaczęli zauważać, co jest w tej firmie największym problemem, bo niestety ale są to ludzie ;)

Sama prawda
@Śmiechom nie było końca

Sama prawda, niestety. Przełożeni wiedzą co się dzieje ale udają, że problemu nie ma. Kolesiostwo pośród niektórych pracowników powoduje, że na pewnych stanowiskach nie powinny zasiadać pewne osoby. Pamiętajcie, że karma wraca, prędzej czy później...

@Śmiechom nie było końca

Proszę nie mylić koordynatorów i kierowników ze specjalistami. To są zupełnie dwie inne firmy. ISP zleca strefie wszystkie inwentaryzacje. Stawki również są uzgadniane przez klientów.

Śmiechom nie było
@kasia

Nie chodziło mi o strefę job, tylko o Job Impulse i ich koordynatorów projektów, kierowników oddziałów i specjalistów czyli konsultantów. Proszę nie wmawiać mi pomyłek.

Maciek

Jakie znacie konkurencyjne firmy inwentaryzacyjne i czy tam jest tak samo źle?

sylwia22
@Maciek

w opti job na pewno jest lepiej tutaj zostałam wyrzucona za to niby pominełam strefę ze słodyczami a pamietam ze wszystkie policzyłam czekam juz trzy miesiace na odpowiedz od odwoania

RUDA
@Maciek

W INVENT podobnie mało płacą, ludzie przyjemniejsi. Ale z nimi to nie popracujesz za wiele bo teraz prawie inwentaryzacji w Polsce nie mają. Chyba, że do Niemiec a to już z pracą inną w Polsce nie połączysz.

Ala
@sylwia22

Zapomnij o odpowiedzi na odwołanie xD znam takich co 2 lata czekają :) Polecam Jobman i optijob z całego serca ;) z czego w Jobmanie atmosfera jest nie do porównania! Nikt nie popędza, jak zdarzy się błąd to mówisz i po prostu poprawiasz! Kierownicy w jobman uśmiechnięci, pomocni, cudowni! POLECAM! Z pracy ze strefąjob na inwenturach pamiętam tylko stres, popędzanie, krzyki, przytyki i złośliwości ze strony kierowników ;)

sylwia22
@Ala

zgadzam się w opti job czy doz nikt nie wyrzuca za pominiecie stefry bo sprawdza się i szuka pominietych co co kordynatorów to ja trawiłam w strefie jeszcze nie na takich złych

Ala
@sylwia22

Ja pracowałam z nimi rok, jakies 2-3 lata temu, weszłam żeby zobaczyć czy coś może się zmieniło, ale widzę że jest gorzej ???????????? no nic, widać firma ma dalej parcie na czas a nie jakość, a kierownicy i koordynatorzy dalej nie nadają się do pracy z ludźmi ???? żenada.

aniela
@Ala

HAHAHAH stres? człowieku ! w strefie jestem od kilku lat, to jest praca jak każda inna ! idziesz do pracy i robisz co do Ciebie należy, chyba logiczne to jest. a jak sobie siedzisz i głupa udajesz to co się dziwisz , że cię blokują . Zapisujesz sie na zlecenie i podpisujesz umowę. Umowe masz do wglądu a tam jest opisane wszystko, i o odwoływaniu zleceń równiez. Czytasz ją i jak Ci się nie podoba to jej nie podpisujesz, logiczne.

Bardzo nie polecam tej firmy, zwalniają pracowników z dnia na dzień i bezpodstawnie oskarżają o kradzież. Nawet nie potrafią porozmawiać, wyjaśnić, dogadać się. Okres wypowiedzenia nie ma dla nich żadnego znaczenia. Nie wspominając już o magazynie, który jest w tragicznym stanie, brudno, ciemno, brak miejsca żeby normalnie i w spokoju zjeść śniadanie. Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą.

kasia

a co ma magazyn danego sklepu do strefy ? chyba raczej nic?

Zyzy

Czy ktoś z was podpisał ta umowę i był chory i napisał 12 godzin przed praca że nie będzie? I nie potwierdził SMSem że będę. A teraz nakładają karę? Bo trzeba było sobie zastępstwo znaleźć A ja nie miałam możliwości takiej ...

JohnWayne
@Zyzy

Pracownik z COVID musiał przyjść do pracy, bo nie mógł znaleźć zastępstwa. Czy ty wiesz o czym ty piszesz? Nie rozumiesz, że są przypadki, kiedy pracownik na zlecenie przyjść wręcz NIE MOŻE? Sprawa została zgłoszona już zgłoszona do Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej.

Karlin
@JohnWayne

Biorąc pod uwagę jaka jest ta firma, to tak- (usunięte przez administratora) na epidemię, sklep się sam nie policzy XD

@Zyzy

Ja nigdy nie miałam z tym problemu, specjalistki pomogą jak mogą. Wykonują swoją pracę. Weźcie pod uwagę fakt , że one nie mają najmniejszego wypływu na to.

klj

pytanie do Rzecznika Pracowników dlaczego studenci mają o 1 zł więcej na godzinę na każdym zleceniu? o co w tym chodzi... tym bardziej , że i tak mają większą stawkę netto na rękę bo nie płacą zusu, a i teraz będą mieli pracę bez podatku, a dla osób nie uczących się bez statusu ucznia, studenta do 26 roku życia, bądź nie mających statusu emeryta/rencisty stawki są żenujące i brutto i netto na rękę...

Rzecznik Pracownika JobImpulse
@klj

Stawki dla audytorów ustalane są przez klienta.

kjl
@Rzecznik Pracownika JobImpulse

aha czyli jak to rozumieć ISP płaci wam więcej za werbowanie studentów...? i nakazuje job impulse płacić studentom o 1 zł więcej na godzinę za każde zlecenie...?

dorabiacz
@kjl

poza tym, że dla studenta brutto=netto to pracodawca nie płaci za studenta Zusu pracodawcy. nawet jak dają studentom złotówkę więcej to wciąż trochę mniej ich kosztuje taki pracownik

dorabiacz

Korzystam ze stronki od kilku miesięcy i głównymi wadami jest dla mnie odwoływanie zleceń, umowa na niekorzyść pracownika i niskie wynagrodzenie. Oni mogą bez konsekwencji odwołać cię ze zlecenia na kilka godzin przed, a ja nie mogę bo grozi 100 zł kary. minimum przyzwoitości powinna być drobna rekompensata, choćby 20 zł za odwołanie z listy podstawowej tego samego dnia. Co do stawki.. za pracę w nocy powinno być to 1-2 zł więcej, brak podwyżki w 2021 roku to dla mnie skandal. najgorsze jest to, że pomimo wszystko ludzie będą się zapisywać i nie zmuszą ich do zmiany. Innych zastrzeżen nie mam, zawsze staram się liczyć szybko i nie podpadam tym samym koordynatorom, praca jest dość lekka, ale warto trzymać tempo i się nie mylić. przerwy zdarzają się przy dłuższych zleceniach. fajne jest to, że zapisujemy się na jedno zlecenie, bez żadnych zobowiązań, praca jest w całej Polsce a wynagrodzenia zawsze na czas

Obserwator

Bardzo lekceważący stosunek do potencjalnych pracowników. Należy wcześniej uprzedzić, że liczba miejsc jest ograniczona i nie brać tylu chętnych. Proszę szanujmy siebie wzajemnie, swój czas i portfel.... W tych ciężkich czasach bądźmy dla siebie ludźmi i traktujmy się należycie Oby takie faux pas się nie powtórzyło.

Olga
@Obserwator

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Czy był to jednorazowy przypadek? Czy wcześniej bez problemu współpracowałeś z firmą? Czy w przyszłości dasz im jeszcze szansę?

Porażka!

Miałam dziś uczestniczyć w inwentaryzacji, dostałam SMS o której mam być i miałam potwierdzić że będę. Na miejscu okazało się ze jest za dużo chętnych osób, a za mało czytników. Bezczelność! Osoby muszą dojechać (tracić pieniądze) na paliwo, żeby nagle dowiedzieć się ze nie ma ich na liście, brak profesjonalizmu!

Nie polecam

Nie polecam ! Totalny brak szacunku , posiadałam identyfikator , sms z potwierdzeniem , a gdy przyszłam na inwentaryzację nagle nie było mnie na liście . Szczyt bezczelności !!!! Najgorsza strona

Zrezygnowany

Z powodu zmniejszenia etatu postanowiłem złapać kilka dodatkowych zleceń żeby wyrównać budżet. Brak kontaktu z koordynatorami, brak odpowiedzi na maile, brak informacji o zmianie godziny inwentaryzacji lub odesłanie do domu od razu po przyjściu bo nie mają tylu skanerów to standard. Na inwentaryzacji miało być 15 osób, ale przyszło 20? Niech będzie. Co z tego że potem inwentaryzacja trwa 2h. Magazyn płatny minimum 5h? Wpiszemy 3h czyli faktyczny czas pracy, bo znów zapisali zbyt dużo osób i nie było co robić. Odwołanie lub zmiana godziny 30min przed pracą? Ale to nie ich wina. Wysłanie smsa z informacją o tym że inwentaryzacja zaczyna się o 20, mimo że zaczynała się o 22? Też nie ich wina. Osoby z infolinii zawsze niedostępne? Standard. Dzwoniąc z informacją że masz 38 stopni gorączki usłyszysz że to nie ich problem i masz przyjść jeśli nie znajdziesz zastępstwa. Pracownik ma gorączkę? Idzie liczyć chłodnię. Dzwoniąc z informacją dzień wcześniej że rezygnujesz ze zlecenia dostajesz informację że nie ma problemu i wezmą kogoś z listy rezerwowej, a jak jest naprawdę? Dostajesz karę umowną. Tłumaczenie się tym że z powodu obecnej sytuacji muszą odwołać zlecenia to mit. Wszystkie inwentaryzacje są przejmowane przez konkurencje. Nie polecam. Chyba ze masz czas i ochotę iść do pracy na 2 lub 3 godziny i zarobić grosze.

Zostaw merytoryczną opinię o Job Impulse Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Job Impulse Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Job Impulse Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Impulse Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 11 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Job Impulse Polska?

Kandydaci do pracy w Job Impulse Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Job Impulse Polska