Opinie o Opony Dębica (TC DĘBICA S.A) w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Matoły z A brygady, zostawiliście wszystko porozpieprzane na bt3 jak jakieś chamy. Zal mi was (usunięte przez administratora)

prc

no właśnie matoły !!!

prc

wykropkować na czerwo

Nol
@prc

Witam Jestem matolem z a brygady

@Marcin

O tak. Przejąć zmianę po brygadzie A to czasami prawdziwa sztuka. Żeby chociaż ktoś tam wiedział co oznacza słowo empatia? Ale nie... Inni niech się martwią. Ważne, że są najlepsi i nie dotyczy to tylko BT3.

Człowiek bez twarzy
@.

Ty wiesz co to jest empata?

Maluśko
@Marcin

Cyfra blokuje,żeby się starać. Mało zostało!!! Za kilka tygodni wolność!!! Zdrowia tym co zostają.

Frigo

Jak myślicie, ile jeszcze potrwa to odbijanie się przepustkami? Aż ktoś nie dostanie wypłaty za jeden dzień bo się źle odbije?

odbijam się prawidłowo
@Frigo

jak źle się odbije i bardzo dobrze jak nie dostanie nie będzie bałwan jeden z drugim schodził z maszyny 30 min przed końcem zmiany i ślęczał przebrany w szatni albo pod bramą. Jakoś większość nie ma z tym problemu i się odbija jak należy i wszystko gra. Pracujecie 8h a nie 7,5 i powinni takim upierdzielać te godziny aż się nauczą.

Rafał
@odbijam się prawidłowo

Ale po co mamy się odbijać o równej godzinie? Totalnie bez sensu.

Jacek

Nie chce mi się za wami biegać drodzy dyrektorzy, ale ten miesiąc jest miesiącem, w którym się dowiemy ile będzie premii. Jeśli nadal będą takie ochłapy jakie były na bt3 za pierwszy kwartał to możecie być pewni że dobrze nie będzie. Mam nadzieję że czytacie to forum. Bt3 jest wydziałem, który generuje największe zyski w dębickiej FO. tylko nie narzekajcie na brak funduszy na premie bo na pożyczki dla innych firm macie kasę. A ostatni rok zamknęliście z przychodem 1 mld 900 mln

Stasiek
@Jacek

No i co stękasz za robotę się zabierz bo zarobki i tak masz rewelacyjne,Śtasiek

Jacek
@Stasiek

Milcz konfidencie

@Jacek

Osoby, które ustalały jak przydzielać premie kwartalne nie wzięły pod uwagę jednej rzeczy, która jest w tej kwestii po prostu znacząca. Ile odpadu narobi BT2 i BT3 podczas przezbrojeń, których jest po prostu ZA DUŻO i jedno za drugim, a ile odpadu narobi podczas przezbrojeń każdy inny wydział? U nas każde przezbrojenie to masa kasy wywalonej w błoto, jak mamy ograniczyć ten odpad ja się pytam? Dochodzi do tego też kwestia ile odpadu jest z winy maszyn - bez komentarza.

Zbyszek
@.

Trafione w samo sedno. Maszyna źle nałoży boki, kapę, opasanie, ekran to wszystko trzeba wyrzucić. Ile przerobią na bt2 ponownie to już swoją drogą, ale na pewno nie przerobią wszystkiego odpadu z bt3. Ciekawe jest że inne wydziały któreś nie mają aż takiego udziału w zysku spółki, mają większe premie jak Z2. To jest po prostu śmieszne. Pracownicy ze stanowisk nieprodukcyjnych mają 2 razy więcej

Mirek
@Jacek

Cały WOOR generuje zyski dla firmy, wydziały administracyjne generują olbrzymie koszty, tylu ludzi siedzi już po biurach, że się już nie mieszczą, muszą adaptować stare budynki, remontować i wstawiać nowe stołki, wszak gdzieś dzieci czy inna rodzina kierowników i dyrektorów oraz wszelkiej maści pseudo specjalistów musi gdzieś pracować, nie będą sobie brudzić i hańbić rąk ciężką pracą..., a co do premii to rzucą ochłapy, pewnie będzie nawet mniejsza niż za 1 kwartał, ale może się zdziwię, może ktoś z dyrekcji pójdzie po rozum do głowy i zorientuje się kto tak naprawdę pracuje na ich pensje i zyski firmy.

YES
@Mirek

Zgadzam się 1 operator 7 specjalistów przy nim smiech!, ale to szybko się nie skonczy, bo swoich na stanowiskach musza posadzic, a nie będą przecież pracować na 4 brygadowe a na produkcji jest 80% mądrzejszych ludzi od tych cymbalów.

Zenek OMG - były pracownik TC
@YES

jedna i ta sama śpiewka komunistyczna... maja swoich obsadzonych na stołkach i nic nie robią, ble ble ble.... nic innego mądrego nie można już wymyslec ? nic bardziej konstruktywnego ? zazdrość Ci (usunięte przez administratora) ściska że ktoś wybrał taką pracę a ktoś taką? dziś rynek pracy jest tak otwarty dla pracowników produkcyjnych jak nie produkcyjnych, w ofertach można przebierać ile się tylko chce, więc dlaczego te 80% mądrzejszych ludzi nie pójdzie pracować za biurkiem na 1 zmianie ? Ludzie ogarnijcie się !!! nie chcesz to nie pracuj, 500+ 300+ i pod GS na harnasia idź a nie zaglądaj komuś do łóżka :) Pozdro dla mądrych ludzi !!!

YES
@Zenek OMG - były pracownik TC

Chyba cb zabolało po 1 żeby człowiek z produkcji mógł się przenieść to graniczy z cudem po 2 jego CV zawsze będzie na samym dole i nie pier... z komunistyczna gadka, bo komunistyczny jest układ pociotek, ale jak widać jesteś jednym z nich każdy to widzi jak jest 3 specjalistów od opasania jeden od opasania A drugi od opasania B a trzeci od lamówki śmich!!! i ty będziesz wciskać ciemnote ze sami ludzie wykształceni w zakładzie chemicznym ludzie po agro lub zarzadzaniu studiach są specjalistami od chemii brawo!!!

Zenek OMG - były pracownik TC
@YES

widać że masz kompleksy. Pozostając człowiek mądrym, wyłączę się z tej dyskusji. :) powodzenia.

bt3

Kontrola trzeźwości pracownika powinna być uzasadniona. Decyzja o badaniu może wynikać m.in. z podejrzenia spożycia alkoholu w miejscu pracy lub przebywania na terenie firmy osoby w stanie nietrzeźwości. Pracodawca nie może zmusić pracownika do poddania się kontroli. W takiej sytuacji badanie alkomatem powinni przeprowadzić policjanci. Za wykonywanie pracy po spożyciu alkoholu można otrzymać karę porządkową lub zostać zwolnionym z pracy. Jak wygląda badanie alkomatem? Kontrola trzeźwości przy użyciu alkomatu polega na dmuchaniu w urządzenie przez określony czas. Pozwala ustalić ilość alkoholu we krwi na podstawie wydychanego powietrza. Przepisy bhp w pracy – co grozi za ich łamanie? Badanie alkomatem pracownika – kiedy jest możliwe? Pracownik może zostać poddany badaniu alkomatem, gdy istnieje podejrzenie pozostawania zatrudnionej osoby pod wpływem działania alkoholu. O przeprowadzeniu kontroli trzeźwości decyduje np. kierownik zmiany, pracodawca lub sam pracownik. Badanie wykonuje upoważniony prawnie organ, czyli policja. Czy pracodawca może sam przeprowadzić kontrolę trzeźwości? Przeprowadzenie kontroli przez samego pracodawcę, bez udziału policji, jest dopuszczalne wyłącznie za zgodą pracownika. Wskazany jest udział osób trzecich, które mogą w późniejszym czasie wystąpić w roli świadków wydarzenia i potwierdzić przebieg oraz wynik kontroli. Decyzja o badaniu alkomatem powinna być odpowiednio uzasadniona. Pracodawca nie może przeprowadzać kontroli trzeźwości według uznania czy losowo wybierać pracowników, którzy mają poddać się badaniu. Czy można zmusić pracownika do badania alkomatem? Niedopuszczalnym zachowaniem jest zmuszenie pracownika do poddania się kontroli trzeźwości. Pracodawca, który działa w taki sposób, narusza dobra osobiste zatrudnionej osoby. Gdy jedna ze stron odmawia badania alkomatem, to druga strona ma prawo żądać przeprowadzenia kontroli w obecności policji. Co grozi za przebywanie w pracy pod wpływem alkoholu? Wykonywanie poleceń przełożonego w stanie nietrzeźwości czy spożywanie alkoholu w miejscu pracy może skutkować niedopuszczeniem pracownika do pracy. Przełożony lub pracodawca ma obowiązek spisać stosowny protokół, w którym powinny znaleźć się szczegółowe informacje dotyczące daty wydarzenia, danych nietrzeźwego pracownika oraz zeznań świadków. Do dokumentu można dołączyć wynik badania alkomatem.

szczesliwy

polecam każdemu pracę w TC. Jako robotnik szybko awansowałem na brygadzistę a potem na stanowisku w laboratorium. Jak się ktoś uczy i jest mądry to zawsze ma przyszłość w firmie. Ja kolo orzełka i zdjęcia papieża mam logo firmy tc dębica a wy?

Baternogas
@szczesliwy

Andrzej to ty?

Janek

Witam chce się przyjąć do tc który dział na bt2 polecacie na którym zbytnio nie trzeba przerzucac tonami?

Jarek

Śmietanka się bawi w kosmosie i na bankiecie z okazji jubileuszu, a związki nic nie wywalczyły premii na 80 lecie. Super zwiazki

haha
@Jarek

bawia sie i glosza jak w firmie jest super

Darek
@Jarek

Może znaczki będą...., a właśnie, mam znaczek do sprzedania na 75 lecie, ktoś coś reflektuje?

Dario

Związki na TC to fikcja.

Drut

Nie warto, lepiej zarobić mniej niż później narzekać na zdrowie

Opalony

Ja prdl, nawet bigosu na stołówce normalnego nie można zjeść, kto to widział do bigosu dodawać parówki ? pewnie zostały im z posiłków wydawanych do lokalnych przedszkoli i zrobili na tym bigos.

@Opalony

To nie jedz. Dzieci w Afryce takiego jedzenia w takiej ilości na talerzu nigdy pewnie nie widziały. Ciesz się tym co masz

@Bronek

A co ma do tego Afryka ? jesteśmy w Polsce a nie w Afryce, na godne warunki sami zapracowaliśmy, jak i nasi Dziadkowie i Pradziadkowie, więc nie mieszaj do tego Afryki. Weź pod uwagę RPA, Maroko czy inne kraje w których nie brakuje jedzenia a są w Afryce, wiec komentarz Twój jest jak najbardziej żałosny.

@Opalony

To ma wspólnego, że gdy następnym razem będziesz wybrzydzał co masz na misce to pomyśl o tych dzieciach z biednych krajów Afryki, które parę dni nie jadły

@Bronek

@Bronek, widzę ze na pokładzie mamy kucharza ze stomilanki :D

@Opalony

Nie chodzę na jedzenie w pracy. Jak komuś nie smakuje to niech nie je, a nie wybrzydza. Ciemnota zapilźnioki albo rrs :D

operator
@Bronek

Dokładnie rrs w tc pełno jest i zapilzniokow????

Maja

Witam czy są przyjęcia do pracy dla dziewczyn do stomilu...

@Maja

jasne zapraszamy

robol
@Maja

Odradzam, na stomilu jest taki zapierdol że w tych upalach to się zajdziesz na śmierć

Witam. Jaka stawkę powinien mieć pracownik który pracuje już ponad rok z kategoria zaszeregowania D? Mam 19,30zł, a z tego co mi się wydawało w tych tabelach bylo, ze po roku powinienem mieć 20,30 zł?

bt3

ty się ciesz ze tyle masz za rok to będzie drogi prąd dzięki temu waszemu pis-owi i firma będzie musiała oszczędzać wiec na więcej nie licz hehehehe xd. dorobisz se w dzieciach na tych ich plusach

Kolega

Powinieneś mieć 20.30. Ja mam taką stawkę a robię ponad rok i zaszeregowanie mam też D

@bt3

Żebyś przynajmniej buraku wiedział czemu prąd drożeje to mógłbyś się wypowiadać po 2 dzięki podnoszonej minimalnej dostałeś jako taką podwyżkę a nie 30 gr dalej ybql za 1500zl a po 3 na 100% był byś zastąpiony 1 z 10 którzy byli by za brama boli cb (usunięte przez administratora) i 500 to zrob sobie dzieci a nie jedziesz na ręcznym

Ragnar
@Mhm

Wsioku kwadratowy, podwyżkę dostałeś dzięki buntowi na kruppach, zapomnieliście jak pierdzieliście ze strachu na innych wydziałach. Teraz wiem, wiem, prezes wam dał podwyżkę.

@Mhm

kogoś tu uraziło 500+ chyba masz z 10 dzieci i jedziesz na państwowym bo nieudacznikiem jesteś i patologiczną rodzine posiadasz

@tc

Prawie zgadles 11. 5 swoich 6 z twoją które wychowujesz jak swoje no ale cóż jak osiol woli je.. C nadgodziny(za które kupi piwo) to żonę musi ktoś zaspokoić :)

@Mhm

co za kretyn świnie chowaj też na nie jest 500 pisiory (usunięte przez administratora) zacofane

@Mhm

napewno nie ty bo jesteś juz pewno garbaty

@tc

Proszę państwa oto robol z pogladami liberalnymi szkoda mu podatków na polskie dzieci które później muszą urobic na jego emeryturę woli robić na ciapatych.Podnieca się jak Nowak chodzi w zegarku za 100k bo powie że tam jest jego wkład. Żyje nadzieja ze zydozaklad mu da jesz że zarobić pamiętaj tyrasz za 800 euro. PATOLA JEST I BĘDZIE A W TWOIM PRZYPADKU OSLEM SIĘ JEST A NIE BYWA.

@Mhm

stracił argumenty państwo wzywa hehehe

@Mhm

kretynie na meryture swoja pracuje teraz a nie dzieci beda robiły na mnie ty bedziesz (usunięte przez administratora) i te twoje dzieci na spłate tych 500+

@tc

Widać że jesteś pustym dzbanem i nie wiesz jak działa ZUS w OFE też miałeś pieniądze i gdzie je masz?my pracujemy na wypłatę emerytury tych co już nie pracują a nasze dzieci na wypłatę naszych emerytur ale ty nawet takiego prostego systemu nie ogarniasz więc kończę z toba dyskusję :)

@Mhm

wiesz co to aktywa nie wiesz wiesz jak czaskac gałe pod biurkiem

@tc

Wiem. Ważne że Goldman Sachs i Deutsche Bank też wiedzą. Ty za to, zapilzneńska mordo, nie wiesz jak pisać po polsku. TRZAŚNIJ się więc, kmiocie, słownikiem w łeb.

Bt3

Po jakiego ch... Władza wywiesza informacje o dodatkowej 15 minutowej przerwie jak na maszynach krupp jej nie mamy!!!!! Teraz władza może zobaczyc informacje o moim l4 bo po tych lodach cos mnie gardlo boli!

@Bt3

ta przerwa to fikcja jeszcze jak kierownik ma ja zorganizować to tym bardziej na żadnej maszynie jej nie ma

Uk
@tc

Zadna fikcja U nas normalnie druga przerwa jest Sa oddelegowani do podmiany wiec nie (usunięte przez administratora)

@Uk

na prc nie ma

nowy

Witam pracuj w Firmie od marca tego roku czy socjalne mi sie należy bo nic nie dostałem.

toja
@nowy

dostaniesz w grudniu

Wojtek

Czemu pyrcoki i inne mają drugą przerwę podczas upałów, a kruppy nie?

Trax
@Wojtek

Wszyscy maja dodatkowa przerwe na 2 i 3zmianie Jak nie to do koerownika i egzekwuj

Ciepelko

Mam pytanie czy na calym zakladzie sa poblokowane czujniki temperatury czy tylko na woorze i walcowni? Skoro na zewnatrz jest 36 i wiecej stopni a na hali przy maszynach prasach czy mikserach 35 to cudowna wentylacja. Tymi lodami nie zatkacie ludziom ust. Ciekawe ile stopni ma bal w biurze? Pewnie kolo 19 skoro siedzi jak bal pod miotla. Przepraszam mysz pod miotla. (usunięte przez administratora)

Ciepelko 2
@Ciepelko

Nastepnym razem jak kierownik bedzie dawal ci loda to powiedz mu to co tu napisales Czyli ze tym lodem nie zatkacie ci ust i rzuc nim z pogarda o podloge

Ciepelko
@Ciepelko 2

Oczywiscie go nie wzialem, a Ty oprocz zrobienia jednego zjadles kolejnego ?

Mariusz
@Ciepelko 2

(usunięte przez administratora), największy technologu na całym bt3, cicho siedź

Ciepelko 2
@Mariusz

Dlaczego twierdzisz ze jestem jakims Andrzejem?

Bt

Kiedy beda wyplaca socjalny wie ktos cos

Dario
@Bt

14 czerwca

ROmek

Kiedy będzie wypłacany socjalne?

Pan
@ROmek

Gdy przyjdzie czas.

Maciek

Konfekcja oddział BT6 jest ktoś co pracuje? Jak jest? Ogólna opinia i rady.

Mikihouse

Pracowalem na stanowisku umyslowym, jakiś czas temu zmieniłem prace. W oponiarskiej to dno , teraz to przynajmniej zarabiam a nie ochłapy.

bt3

ja się pytam gdzie było bhp na stomilu jak ludziom lała się z dachu woda na głowę na materiały gdzie musieli robić na maszynie w kałużach wody i mokrymi butami wciskać włączniki nożne w których płynie prąd pytam gdzie byli wtedy a nie (usunięte przez administratora) okulary itp

Rysiek
@bt3

Właśnie, na mojej maszynie woda centralnie kapała po silniku i kablach i tego nikt nie widzi a durne okulary już tak.

Obiektywny
@Rysiek

No to pogratulować mobilnej komórki BHP w stomilu i jej zarządców bo nie bardzo wiadomo czy śmiać się czy płakać.

@Obiektywny

A jest cos takiego chyba w papierach. Napiecia na maszynach po 400v o woda wszedzie i co i cza robic gdzie bhp jeba....e okularki i porzadek ich interesuje tylko (usunięte przez administratora)

@Rysiek

Jak by mi lalo jeszcze po silniku to juz przesada glowny wylacznik pradu na maszynie i papa niech se kiero sam (usunięte przez administratora)

żbik
@Rysiek

To się w głowie nie mieści.

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1039, z czego 211 to opinie pozytywne, 175 to opinie negatywne, a 653 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A