Opinie o Opony Dębica (TC DĘBICA S.A) w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Nowa

Witam staram się o pracę w stomilu jak to jest z praca w laboratorium dla kobiety

bt3

Kierownicy zmianowi powinni ponoeść kary za to ze kazali pracownikom robic w takich warunkach i glupio sie usmiechac o matko itp a ty dymaj w wodzie. Chodzil jeden z drugim spisywac stany to gdzie co w wode wdepnoł na okolo chodzili hu....je bo buciki zamoczą a ty rob w tym bagnie smiechu warte to cale bhp ich pomysly o dbanie o ludzi. (usunięte przez administratora)

@bt3

a zmuszał Ciebie/Was ktoś do pracy w takich warunkach? Pewnie nie, ale nikt z was nie śmiał ze strachu postawić maszyny i powiedzieć że ze względu na zagrożenie twego zdrowia i życia związanego z laniem wody po kablach i maszynie i w związku z tym zagrożeniem porażeniem prądem, to pewnie nikt nie powiedział. Macie na wydziałach BHP, macie społecznych inspektorów pracy na których co rok głosujecie więc sami sobie winni jesteście, że pracujecie w takich warunkach.

Bt
@bt3

Przecierz od od dawien dawna w tym zakładzie SZTUKI są ważniejsze od pracownika .

Nie jestem Kierownikiem
@Bt

Winić kierownika strefy nie ma co... dostał pewnie taki prykas i nie miał wyjścia.

prawo pracownika

Zawartość alkoholu we krwi pracownika to dane szczególnej kategorii. Od 4 maja 2019 roku można je przetwarzać za zgodą podwładnego, jeżeli przekazanie danych następuje z jego inicjatywy - pisze w czwartek "Rzeczpospolita". Jak czytamy, w kwestii wyrywkowej kontroli trzeźwości należy mieć na uwadze przepisy o ochronie danych osobowych. "Zawartość alkoholu w organizmie pracownika bez wątpienia jest bowiem daną osobową" - czytamy. Gazeta zauważa, że ustawodawca nie daje pracodawcom możliwości samodzielnej kontroli trzeźwości pracowników przy użyciu alkomatu. "4 maja weszła w życie polska ustawa wdrażająca RODO. Zgodnie ze zmianami do kodeksu pracy, przetwarzanie przez pracodawcę danych wrażliwych jest możliwe wyłącznie w przypadku, gdy nastąpi to z inicjatywy pracownika" - pisze dziennik. Wyrywkowe kontrole trzeźwości przez RODO niezgodne z prawem "Rzeczpospolita" wyjaśnia, że nowe regulacje nie dają więc możliwości prowadzenia przez pracodawcę rutynowej kontroli trzeźwości w stosunku do pracowników. "Mogą przeprowadzić kontrole wyłącznie, gdy będą mieli podejrzenie, że pracownik spożywał alkohol. Dla celów dowodowych muszą natomiast korzystać z innych źródeł niż badanie alkomatem, np. nagrań z monitoringu czy świadków. Coraz częstsze będzie również wzywanie do zakładu pracy policji, aby to funkcjonariusz przeprowadził badanie" - czytamy.

Krzysiu
@prawo pracownika

A gdzie kwalifikacje badających? ,sprawdzać legitymację ma pisać kwalifimowany.

Pracownik BT2
@prawo pracownika

Panowie ja jako pracownik taki jak wy powiem w ten sposób: Każdy z nas pracuje na maszynie, która nie będzie miała jakichkolwiek sentymentów jeżeli wsadzi się rękę tam gdzie nie trzeba, albo będzie omijać się bariery bezpieczeństwa. Im więcej % tym głupsze pomysły u większości, serio chcecie powrotu do czasów gdzie wózkowy z balotem jedzie przez halę, a za nim czuć alkohol? Jeżeli dojdzie do wypadku to i tak badanie na obecność alkoholu jest normą, jeżeli coś u ciebie wykryją nie ma wyproś... a PZU za taki wypadek w pracy nie wypłaci pieniędzy, bo taki mają regulamin. Kto będzie stratny? Zakład? Nie, wy? Nie - ale wasza rodzina tak. I na nic gadanie, że nie moja wina, bo gość zrobił niezgodnie z kartą pracy... Oczywiście rozumiem, że ktoś mógł pod wieczór wypić ze 3 piwa, pójść spać, rano zjeść śniadanie i czuć się jak nowo narodzony, a na bramie okazuje się, że "wszedł na zakład pod wpływem alkoholu" co może być dla niego szokiem, ale to co innego niż ewidentnie podstawianie nieodpowiedzialnym ludziom wykrętów w postaci "nie daj się złapać na badanie alkomatem, bo RODO zakazuje".

Ragnar
@Pracownik BT2

Racja, pamiętam to zawiane zapilzneńskie bydło na nocach. Nie było fajnie.

Jasio

Riposta godna największych. Brawo

Adi

Wie ktos kiedy rusza i jak bedzie wygladala praca na nowej linii z tymi oponami z silikonem?

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Tom

Polecam pracę w Tc Dębica są. POMIJAJĄC PRODUKCJĘ na produkcji kolkoz reszta wydziałów okey

Pedersen

Starsi pracownicy powiedzcie mi jak praca wygląda na utrzymaniu ruchu? Dobra robota? Czy ciężko jest ogólnie rzecz biorąc?

Hej ile obecnie moze zarobic nowy pracownik i czy sa aktualnie przyjecia ?

@Marek

Przyjęcia są cały czas, zarobisz na start w zależności od wydziału w ok. 17-20zł brutto. Po roku podwyżka płacy.

QQ
@Rafał

Jest po roku chociaz 1zl wiecej? :)

@QQ

Oprócz stawki godzinowej są jeszcze jakieś dodatki w postaci premii albo za system czterobrygadowy ? zarobie więcej niż 2500 ?

Trax
@Marek

Oprocz stawki godzinowej masz dodatki jakies 1000zl brutto za nocki i weekendy Do tego premia kwartalna, trzynastka czy inne wczasy pod grusza

Zarobisz 2500 spokojnie

Witam. Czy pomiędzy związkami zawodowymi, a pracodawcą odbywają się w tym roku jakieś rozmowy płacowe lub odnośnie poprawy warunków pracy? Straszna cisza na ten temat od poprzednich "negocjacji". Miały być też jakieś zmiany w ZUZP. Wiadomo coś odnośnie tego tematu?

@pracownik

Przeciez jest ustalona podwyzka od poczatku 2020r

Wojtek
@Adek

No i? To związki podpisywały, a nie pracownicy. Cóż z tych podwyżek jak cały czas życie idzie do góry? Zarabiamy więcej ale dalej jesteśmy w tyle za innymi województwami. Kto powiedział że tym razem kruppy i plt nie staną?

@Wojtek

Mysle ze tegoroczne podwyzki zaspokoily pracownikow na tyle ze nie beda strajkowac przez najblizszy czas A pracodawca powie ze podwyzki juz ustalone i tyle Zwiazki nie powinny podpisywac podwyzek w tamtym roku na rok 2020

Dębica bt

Mobbing na porządku dziennym

Mały

Witam. Chciałbym wziąć opony w firmie na zniżkę i jakby mógł ktoś wyjaśnić jakie są procedury zakupu tzn. gdzie i do kogo w tej sprawie się udać i ile się ewentualnie czeka na dostarczenie towaru?

Magda

Jak wygląda praca w laboratorium mieszanek? I jakie są zarobki dla młodej osoby po studiach?

Erlen Majer
@Magda

Ta oferta jest coś podejrzana. Średnio pojawia się raz na 3 miesiące :)

Ja wiem
@Magda

Praca wg mnie fajna na początek, polega na badaniu probek mieszanek z produkcji. Nie ma wiele wspólnego z labo, jakie kojarzysz z zajęć na studiach (fiolki, odczynniki itp.)- raczej praca manualna, ale naprawdę polecam aplikować. Dodatkowo zespół jest w dużej mierze młody, więc kontakt jest łatwiejszy. Jedyny minus to system 4-brygadowy, ale dzięki temu więcej zarobisz (dodatki). Obecna stawka to ok 17zl/h (+wspomniane wcześniej dodatki za pracę na nockach i w weekendy). Oferta pojawia się często, bo wiele osób z laboratorium mieszanek awansuje po jakimś czasie pracy na inne stanowiska, to taki trochę "inkubator talentów" ;-)

Aśka
@Erlen Majer

Rotatcja jest ogromna. Pracownicy juz nie są głupi i nie mami ich "prestiż" marki Uciekają gdzie tylko mogą! Sama mam taki zamiar

Magda
@Ja wiem

Dziękuję za odpowiedź ???? A praca jest ciężka jak na innych działach, czy raczej jest normalnie? Bo czytając innych komentarze mam obawy, że długo bym nie wytrzymała

Jarek
@Ja wiem

Inkubator talentów hahaha. W większości przyjmują tam pociotków po to żeby za miesiąc ich awansowac

@Jarek

Szach mat.

Marian

Jak jest na wydziale bt6 jeśli chodzi o konfekcje? Jakieś dorady? Od starszych kolegów?

@Marian

Na samym początku możesz się trochę przestraszyć , ale ogólnie praca prosta. Wszystko inne to sprawa indywidualna.

@Dario

A jak z zarobkami na tym wydziale?

@Adek

Z tego co słyszałem na rozmowach kwalifikacyjnych to konfekcja zaczyna od 19,30pln.

@Dario

A co powiecie o nowym wydziale H100? warto tam się przyjmować?

@Waldek

Podobno bardzo duzy luz

Adi

Czy osoby nowozatrudnione maja nowa stawke za soboty i nocki czy placa im jak w tamtym roku?

Pracownik BT2
@Adi

Przysługują ci wszystkie dodatki za niedziele i święta oraz pracę w sobotę i porze nocnej. Ale jako nowo zatrudniona osoba chyba nie masz możliwości przystąpienia do AVIVY, a jedynie PPE (AVIVA jest finansowo korzystniejsza). No i 13-nastka będzie na pewno niższa w porównaniu do innych ze względu na to, że nie będziesz miał prawdopodobnie przepracowanego wymaganego okresu na pełną wypłatę tego świadczenia.

@Pracownik BT2

Jaki jest wymagany okres pracy, po którym przysługuje 13-stka ?

6 miesięcy poprzedzające rok wypłaty 13 czyli ty dostaniesz za rok

Koń Rafał
@bt3

(usunięte przez administratora)trzynastka jest obliczana za każdy przepracowany miesiąc w ubiegłym roku, czyli jak przepracowałeś 2 miesiące to Ci obliczą procentowo.

@Koń Rafał

ale bredzisz gościu jak mu zapłacą za 2 miesiące 13-stke za tamten rok jak żeby nabyć prawa do tej nagrody musi mieć przepracowane 6 miesięcy wiec nie wprowadzaj nikogo w błąd bo jak pracowała osoba 2 miesiące w tamtym roku to nie dostanie nic. min. 6 miesięcy

Wyzysk do granic rozsądku, a nie zakład pracy..... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Traktować pracowników jak ludzi

Wypełniam papiery do stomila i się zastanawiam tam gdzie pisze jednostka organiacyjna, nr ewid. To wystarczy wpisać swoj pesel czy coś jeszcze?

@Nowy

nie nie nie to zostaw bo wpiszesz dział na który Cię dadzą i numer przepustki która dostaniesz

ok dzięki .

@Nowy

Daj sobie spokój ze Stomiem. Nie warto tutaj pracować. Czepiają się o byle co, wymagają niemalże niemożliwego, i to wszystko za 2800-3500 na rękę przy 7 dniach roboczych. Nie masz praktycznie życia, w niedzielę zamiast z rodziną to idziesz do pracy.

Pracujesz na stomilu?

Cfel

2800? Jeśli tylko cos potrafisz i chcesz to i z 4500 zarobisz na rękę

@bt3

Tak, pracuje. Tylko pożyczka mnie tu trzyma.

@Robert

ta (usunięte przez administratora) każdy tam mówi nie pasuje to do zwolnienia i tyle hahaha jakoś dziwne każdy kto ma dużo do powiedzenia na temat stomila ze małe zarobki że dużo roboty to się nie zwolni tylko zniechęca innych bo go coś w stomilu trzyma aleś żałosny jest

Jeszcze 11 rat i wypad z tego bagna

Jędker
@Robert

Chcesz (usunięte przez administratora) drzwiami, stamtąd się wynieść ?

Benek
@Robert

Chlopie splac wcześniej i już sie z tym pożegnaj.! Ja tak zrobilem teraz luz od pon-pt i kasa lepsza niz to utyrane 3200

Matoł
@Benek

(usunięte przez administratora) Ja robie od poniedzialku do wtorku i zarabiam ponad 4tys Zmien prace bo sie zaharujesz

@Matoł

znaczy się, że rypiesz na budowie po 12 godzin. Dziękuję za taką przyjemność.

Pytu

Bt3
@BT3

BT3 nie podszywaj sie pode mnie

@BT3

Ty masz takie IQ (usunięte przez administratora)

Waldek

Czemu tylko 500 robicie opon na Kruppach? Walcie po 520-530. Przecież was stać na to. Biegajcie koło maszyny wymieniając materiały.

@Waldek

Ej Waldek to serio ty piszesz?

@.

Czy coś jest w tym nieprawdą co piszę? Jeśli tak, to mnie popraw.

Bt3

Wydział Bt3 jest zniesmaczony kwota dzisiejszej wypłaty.

@Bt3

nie odgapiaj mojego nicka

BT3

Bylo chodzic do roboty

Nick3222

Witam ile teraz zarabia sie w stomiluu??? Ocencie sami czy warto sie przyjmować na stomil czy nie????

Tony
@Nick3222

Nie warto na start 2700 po 5 latach różnie 3300 plus tys, ale rypiesz 7 dni potem 1.5 dnia wolnego patologia po drugie smród na hali po latach wychodzą stawy i różne choroby...

Jędker
@Nick3222

Bądźmy obiektywni, na początek 2800 (zależnie od miesiąca) plus dodatki o których mało kto tu pisze, a to że pracować trzeba to chyba normalne. Jeśli ktoś chce kasę za darmo to zapraszam do MOPS-u. Natomiast jeśli chodzi o warunki pracy, to spektrum jest dość szerokie, wszystko zależy od wydziału i konkretnego stanowiska, co do czasu pracy to w ruchu ciągłym (tzw. 4-brygadówka) ma swoje plusy jak i minusy, do plusów można zaliczyć to że co zmianę (np. z 1 na 2 z 2 na 3) masz 24h wolnego, minusem jest niestety to, że wolny weekend masz jedynie raz w miesiącu. Wybierz rozsądnie.

@Tony

to co tam jeszcze robisz?

Jarek
@bt3

Zwolniłem się po 2 miesiącach przepracowanej pracy. Po jakim czasie jest możliwość następnego przyjęcia do firmy?

@Jarek

żadnej, nie jesteś lojalny wobec firmy no chyba że wystartujesz z 5zł na h hahhaha xd

ZACNY CZŁOWIEK

A nie usrojta się z tą pracą od poniedziałku do piątku z wolnym weekendem! Pracujesz od rana do wieczora na telefonie, w domu, przy komputerze bo ktoś coś chce w kółko i (usunięte przez administratora) Ci z tych wolnych weekendów. Cokolwiek załatwić chcesz w tygodniu musisz brać wolne. A w weekend zrobisz zakupy, uchlasz morde, rzucisz dobrodziejowi na tacę i tyle... Nic więcej nie ogarniesz w swoim życiu, nie będziesz miał czasu na żadne hobby czy sport, bo całe życie Ci przeleci WŁAŚNIE NA ETACIE PON-PT!!! Nie zamieniłbym bym pracy zmianowej na żadną inną, no chyba że na system 12 godzinny. Robię swoje od równej 6ej do równej 14 i święto a WY jak te kałmuki siedzicie po godzinach za (usunięte przez administratora) BO TO PRZECIEŻ PRESTIŻ HAHAHAHA

Kolejny nawiedzony haha.

marek
@Dario

nawiedzony bo nie chce sprzedać swojego życia za kilka złotych? w tej kategori to on jest jednym z niewielu normalnych (choć prawdą jest że pisze dosyć nieskładnie :-D)

Ragnar
@ZACNY CZŁOWIEK

Całkowita racja. Pracowałem pon - pt , teraz na brygadach, mam porównanie. Więcej czasu, lepiej można wolne zorganizować. Po godzinach jak nie chcesz nie zostajesz.

@Ragnar

Mi 4 brygadówka też bardziej odpowiada, pracowałem również od pon/-pt 8-16, w sezonie letnim do 17tej, w soboty do 13tej. Praktycznie zanim wróciłem do domu, coś zjadłem to była już 18-19 godz. i co dalej? cały dzień zmarnowany, a tam między ostatnią pierwszą zmianą a pierwszą drugą jest 24 godz. przerwy, a w przypadku pracy od 8-16 masz tylko 16 godz. przerwy, więc kiedy jest lepiej?

Prawdę mówiący
@ZACNY CZŁOWIEK

Tacy są zajebiści, że ugrali 200 zł brutto podwyżek. A niektórzy zmianowi podostawali po 7 - 8 zł wyrownania do godziny i kto jest lepszy hm? Domyślam się, że mają niezły ścisk du peczki jak widzą ze "robol" zarabia 3.5k na rękę i swiety spokoj a "umyslowi" 2800 zł + brak życia + brak hobby +(usunięte przez administratora) żona + sjuper prestige + w (usunięte przez administratora) roboty + uścisk dłoni przelozonego

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1038, z czego 210 to opinie pozytywne, 175 to opinie negatywne, a 653 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A