Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Crazy

Czy zatrudniając się w Stomilu, można wybrać sobie dział i brygadę, czy jest ona narzucana odgórnie ???

Jarooo
@Crazy

Oczywiscie, dodatkowo możesz wybrać czy chcesz być na produkcji czy zostać kierownikiem.

@Jarooo

Dobrze, że napisałeś to odrazu o stanowisko dyrektora będę się starać

Boże ...
@Crazy

A to wy - pokolenie fejsa i Instagrama musicie mieć podane wszystko na tacy i pościelone łóżka przez rodziców? Idź do działu Personalnego. Tam dowiecie się gdzie są wolne stanowiska, na jakich wydziałach, jakie badania musicie zrobić i jakie są wobec was wymagania. Dowiecie się nawet jaką stawkę godzinową dostaniecie. Jeżeli jesteś osobą, której się nie chce wykazać odrobinę inicjatywy to nie masz tutaj czego szukać. Każdy pracuje tutaj na siebie, nikt nie będzie co 10 minut przychodzić i pokazywać ci palcem co robisz nadal źle. Kończy ci się szkolenie i jesteś zdany sam na siebie.

Gruby
@Boże ...

Jutro podejdziesz do działu personalnego i zapytasz ile bd wynosił twój socjal na święta

Boże...
@Gruby

Dobrze kierowniku skoro mi każesz to podejdę. Ale po co mam się fatygować skoro wiem ile wyniesie od pół roku i do tej pory nic się nie zmieniło?

Wojtek

Jeśli uczę się zaocznie to jak jest z systemem 4 brygadowym?

Qwerty
@Wojtek

To pracujesz dalej w systemie czterobrygadowym.

Miron

Wie ktoś czy można się ubiegać o podwyżkę po 3mies gdy przedłuża się umowę po powiem tak nie interesuje mnie ich widełki ja chce coś więcej mi nawet nie starcza do 1 same ciuchy to ponad 2 tys z Calvin Klein bluza kosztuje 350zl na promocji i jak tu żyć za co jeść jak oni takie niskie stawki proponują a robota jest ciężka i brudna. W Michelin dają dużo więcej kasy a tutaj takie ochlapy co to jest 17.20 na godzinę smiech i to jeszcze brutto jak pójdę do zaocznej szkoły i bd pracował na umowę zlecenie to dostanę 16zl netto i większości to postoje i nic nie zrobię a tutaj to jest kpina nawet na mtr nie mają 4tys tylko jakieś marne 3.5 tys

@Miron

Marna prowokacja. Ale odpowiem: nie, nie możesz. Im więcej was młodych się zwalnia tym lepiej dla nas. Żeby jeszcze związki były związkami...

Ksw
@.

Czy ja wiem ze jest lepiej

Wacek
@Miron

To na jakim wydziale robisz że Ci tak źle??

KSW

A tutaj masz rację co nowi to przychodzą tylko na chwilę mają w...... e na robotę patrzą w te telefony zamiast na materiał czy idealny, siedzą na koncowkach bo do przodu to by się odrazu zwolnili tak mówią, może jeden na 10 zostanie na bt2 to całkowicie mają wyj...., widać że przyszli tylko na chwilę,

Pavlo
@KSW

A co ty myślisz że za parę groszy ktoś się robotą będzie przejmował i tyrał jak głupi.

@Pavlo

Właśnie dawniej tak było, każdy kulił głowę i robił, bo bał się kierownika i o pracę. Pokolenie się zmienia i widać to chociażby po gościach którzy przychodzą na BT2. Młody chłop i robi na końcówce, dadzą go na odpowiedzialniejszą robotę albo tam gdzie za pracę odpowiada sam to leje wodę, bo wie że go przeniosą i nikt go nie zwolni.

Miras

Pavlo
@.

Dawniej to dawniej. Teraz jest teraz. Koniec z niewolnictwem, młodzi nie dadzą sobą pomiatać jak starsi i slusznie

bt3

mam takie odczucie że ci faceci co się teraz przyjmują pomału to chyba jacyś inni są.... nie wiem (usunięte przez administratora) jakieś wypudrowane itp do żadnej roboty się nie nadają i na stomil się pchają wypicowane jak gwiazdeczki cioty jak panienki i opony robić będą tu cza faceta facetem a nie takie cipeczki

A
@bt3

No i co z tego jak i tak jest kryzys poudaje że nie da rady i tak go nie zwolnia a kase weźmie :)

@bt3

Nie są inni, takie pokolenie. Europeizujemy się, znaczy bierzemy przykład z zachodu co widać na każdym kroku. Dawniej facet był zaradny, wybiegany i miał jakieś pasje. Jak do wojska poszedł to go utemperowali, jak miał za dużo energii to na stadionie się wyszalał. Teraz mamy konsole, komputery, smartfony, spodnie rurki i włosy blond. A boiska likwidują i robią parkingi, bo nie ma kto z nich korzystać. Na wsi obory poprzerabiane na garaże, tam też coraz mniej chłopów jest z jajami.

Cześć jestem nowym pracownikiem stomilu czy mogę się iść już umyć o 13.30 czy to bd lekkie przegięcie?

Janek
@Nowy

Możesz iść nawet o 12, tylko co na to reszta, ktoś będzie musiał za ciebie pracować.

@Nowy

Nie nie możesz, co za głupie pytanie... Pracujesz od do tak jak masz w umowie. Czego wy ludzie nie rozumiecie?

@Nowy

co za głąb, zwolnij się już

J
@bt3

Przeciez niektórzy też schodzą o 13.45 żeby się umyć to o co chodzi?

Jutro rozpoczynam 1 dzien szkolenia bhp co jeśli nie spodoba mi się praca czy mogę nieprzyjsc bez konfekwecji?

Mało
@Adam

Mówisz,że praca nie spełnia twoich oczekiwań i rezygnujesz od teraz. A gdyby ktoś się stawiał to piszesz od ręki wypowiedzenie.

Janek

Można zamówić na przerwę kebaba?

Stary wyga
@Janek

Nie można

Bt3
@Janek

W tej firmie nie ma takiego czegoś jak przerwa????

Jerry

Jak wywaliło drzewo na Stomilu to BHPowcy zaraz byli, a jak się dzieje takie coś jak dziś na nocy to nic się nie dzieje. A oni nadal się przejmują jak ktoś nie ma założonych okularów, albo nosi łańcuszek. Szkoda że audytów nie ma teraz bo by ciekawie było.

Grześ
@Jerry

A co było na nocy?

Śmich
@Grześ

Fontanna

?
@Śmich

To znowu został uszkodzony dach jak po ostatniej burzy ?? Czy nie zdążyli naprawic?? Wstyd panowie specjaliści BHP

@?

To jest jakaś kpina z tymi warunkami panującymi na woor. Żeby lało się do środka. Myślę że inspekcja pracy się tym zainteresuje

drutowy
@Tomek

okulary macie nosić a dach to jest pikuś woda jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Gryf

Co ci dozorcy tacy smutni stoją na bramach? Nawet do kontroli nikogo nie biorą....

Garek
@Gryf

Do kontroli nie biorą bo nie mają do tego uprawnień i nigdy tych uprawnień nie mieli a smutni pewnie dlatego że tak dużo zarabiają że nie mają co z kasą zrobić.

Inox

Witam panowie mam pytanie odnośnie pracy w firmie inox metal na utrzymaniu ruchu tylko 1 zmiana na wydziale walcownia, jak tam jest gorąco na hali , brud to wiem że jest ale ogólnie czy jest sens się zainteresować.. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Co się robi na jakości opon lekka to praca?

jasiu
@Adam

leciutka lajcik a kasiora super miła atmosfera.

@Adam

Bada się opony. Praca przyjemna i mało monotonna. Z dala od zgiełku i wrzasku. Czasem kierownik przyjdzie pożartować.

jasiu

pożartować jak pożartować ale pyta jak się czujesz i czy jadłeś posiłek

Lppp

Na jakim wydziale to??

Waldek

Wy chyba klauny chcecie żeby wam całkiem zabronili noszenia telefonów do pracy. Jeden cep nagrywał jak się jeden nawalił, drugi robi foty jak Stomil pływa. Ogarnijcie się pustaki

Jamnik
@Waldek

Kiedy pływał

Yuri
@Jamnik

Jak to kiedy? We wtorek cała Ukraina była w wodzie

Zwierzak Krupnik

Czy od 2020 pracownicy z 2-5 letnim stażem dostają podwyżkę zgodnie z zeszłoroczną rozpiską ?

Totto
@Zwierzak Krupnik

Od stycznia dostaniesz 1,5 podwyżki podstawy, oraz 1 zł dodatku stażowego. Czyli 2,5 zł brutto do stawki zaszeregowania. No i 4 zł jeszcze do soboty

Skandal

To jest skandal na bt2 największy(usunięte przez administratora) a najmniejsza kasa a na innych wydziałach siedzą i smartfonuja a kase powyżej 3tys maja i zatrudniają absolwentów którzy muszą tyrac za 2 bo nie mają urlopów skandal

Gregor

Popieram tak jest

he
@Skandal

na bt2 naprawdę macie zapier... barierki się uginają od pasibrzuchów zapraszam na bt3 przykład 2 zmiana bt3 do równej bt2 21.15 juz kąpiel jakość materiałów szkoda gadać a my na bt3 musimy sie produkować żeby ten (usunięte przez administratora) przebrać i zrobić opony oj biedne te bt2

Stare krupy
@Skandal

Zamieniam sie z tobą wydziałem bez minuty zastanowienia , jeszcze stawką jak chcesz ????

Tik
@he

Żebyś wiedział gdyby nie bt2 to byś nie miał z czego sklecić tej oponony

he
@Tik

ale co ma to do tego ze tam jest lzejsza praca niz na BT3,Bt4?gdyby nie bt3 to nie bylo by sklejonej opony i nie bylo by co sprzedawac idac twoim tokiem myslenia kazdy widzi na bt3 jestes rozliczany z kazdej minuty a na mt2 kazdy widzi jak jest prowadzoacy ma stawke jak operator bt3 i slusznie a reszta za co ma miec taka stawke?Pomysl zanim cos napiszesz

BT2
@Skandal

Jakiś sfrustrowany głupek napisał prowokacyjny post, a wy łykacie wszystko jak pelikany i zamiast(usunięte przez administratora) albo pić piwo to śledzicie co dzieje się na GoWork... Współczuje wam, mało wam TC Dębica? Wystarczy popatrzyć na pierwsza odpowiedź, jest o tej samej godzinie i minucie jak pierwszy post od którego zaczęła się głupia prowokacja.

@BT2

Pierwsza odpowiedź była o 12:44, więc czas cię chyba wysłać na badanie okresowe do okulisty :)

@BT2

A swoją drogą to daj namiary na twą żonę, chętnie sobie na niej poleżę hehe

Nik
@Ech, no cóż....

Niech każdemu dadza 19.80 brutto i będzie sprawiedliwie ile trzeba przecież ton przerzucić na tym bt2 żeby dalsze ekipy miały co robić.

Witam rozpoczynam przygodę z TC jaki polecacie dział do pracy dodam że nigdy nie pracowałem bo jestem dopiero po szkole

KSW

Co tam wczoraj było na MRT koło 21.30 bo szedł kieras z trzema policjantami na hale wie ktoś coś.

Piero
@KSW

Pewnie znowu dozór mało szczelny

Bt

Dwoch chlopow sie pobilo

Confetti
@Bt

A to co portierzy nie dali rady tylko Policja aż była potrzebna?

Paapid
@Bt

Ktoś wie w jakim stanie jest ten gość? Podobno go na noszach zabrali

Gzyms
@Paapid

Dlaczego go zabrali?

Krzysio

ZZ działające w firmie podpisały porozumienie, że pracownicy fizyczni którzy prowadzą jakiś zespół (nie wiem kto taki jest) będą mieć aneksy do umów i zarabiać 2zł/h brutto więcej, nie wiem na jakiej zasadzie to oni chcą wprowadzić, kogo to obejmie i kto dostąpi tego zaszczytu, ale są wpisane w porozumienie pracownicy fizyczni jak elektromonterzy, mechanicy, konfekcjonerzy półfabrykatów czy konfekcjonerzy opon. Jak zwykle pewnie dostaną to największe przy.upasy kierowników albo zasilający maszyny, którzy większość czasu siedzą po palarniach albo plotach z dziewczynami, a pracownicy robiący na maszynach jak zwykle nic.

Bt
@Krzysio

Tez jestem ciekawy kto to dostanie jak zawsze najwieksze matoly co siedza tylko na mistrzowce i liza (usunięte przez administratora)

Krupp
@Krzysio

O jejku!!! Tylko sie nie rozpłacz! A kto ci broni podejść do kierownika pogadać , że chcesz zasilać Krupy albo Plt !Tydzień ci daje , tak po 4 przezbrojenia (mieszane, na przerwie) Szybciutko byś spokorniał!!

@Krupp

Pracuję jako zasilający, nie jestem żadnym przy.upasem kierownictwa, a często mam własne zdanie, robię swoją robotę co do mnie należy i przez ponad 9 lat pracy nie dostałem grosza podwyżki od kierowników, a ci co latają po mistrzówkach, łoją wódę po wiatach z kierownikami, śmichy chichy z nimi na hali uprawiają to co rok dostają dodatkowe pieniądze, więc mi nie mów że nie robię, a z drugiej strony, jak tak źle na zasilaniu to po co to robisz? idź do kierownika i powiedz, że nie chcesz zasilać tylko pracowań na maszynie, pójdzie ci na rękę na pewno.

Ehh
@Ech, no cóż....

No to wojna się zacznie Pier... Związki wasze postulaty są uja warte sprzedawczyni!!! Zastępca kierownika fajne stanowiska sobie robicie dla swoich kur.. Bądźcie pewni że jak (usunięte przez administratora) dostaną kase za palenie szlugow i uj wie co postawimy to i to nie tak jak w tamtym roku!!!

@Ech, no cóż....

ale leszczu wy tak zasilacie że pracownik co na maszynie robi musi sobie sam zasilać cała zmianę nieraz ja bym was na zbity pysk(usunięte przez administratora) z tej roboty ściemniacze(usunięte przez administratora)

Bt3
@bt3

Tylko jak zasilający wam robi po 3 przerwy i na każdej siedzicie po 20 min to jest dobrze!! Jeden konfekconer 3 przerwy po 20-25 min drugi tak samo i dwie godziny wyjęte!!

Hiy
@Krzysio

Co wam z tych pieniędzy jak i tak nie macie kiedy ich wydawać w takim systemie pracy tylko wasze żony i dzieci się za to bawią

@Bt3

ciekawe gdzie chyba na krupp

Crazy

Na jakie stanowiska przyjmują kobiety ?? I czy trzeba mieć jakieś specjalne kwalifikacje??

Ty

WITAM JESTEM TEGOROCZNYM ABSOLWENTEM I PLANUJE SIĘ PRZYJĄĆ DO TC STOMIL ABY ZAROBIĆ SZYBKO I MAM PYTANIA ODNOŚNIE DZIAŁU BT 1 I 2 NA KTÓRYM SIĘ MNIEJ ODZWIGAM ORAZ CZY JEŚLI MI SIĘ NIE SPODOBA PRACA TO MOGĘ ZREZYGNOWAĆ PO PARU DNIACH I CO WTEDY Z ODZIEŻĄ ROBOCZA I ŚRODKAMI CZYSTOŚCI MUSZĘ IŚĆ I ODDAĆ CZY POTRACA MI Z WYNAGRODZENIA

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1019, z czego 202 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 643 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A