Opinie o Zibi S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zibi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zibi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi S.A. w Warszawa

Prawa

Nie wiem co od niej chcecie. Ja bardzo cenie sobie z nią w współpracę. Reszta RKS też jest jak najbardziej profesjonakna.

wiem

Macie rację z tą RKS'ką, to faktycznie klasyczny obraz niekompetencji, ale tak samo sprawa wygląda z pozostałymi RKSkami. Podpytując się starszych stażem pracowników wszyscy twierdzili, że przełożeni od RKSów w górę skończyli się kilka ładnych lat temu. Teraz to takie nie wiadomo co próbujące utrzymać stołek przez kolejny miesiąc zamydlając szefowi oczy kolejną tabelką w celu odwrócenia uwagi od braku swojej efektywności. Dla mnie najbardziej kompetentną grupą osób w tej firmie jest kilku starszych DK na kórych można zawsze polegać i większość mi znanych KSów którzy utrzymują spójność w dół i w górę.

Swojak

W tej firmie pozostali tylko ludzie nie mający odwagi zmiany swojej sytuacji. Po kątach miedzy sobą szepcą jak to źle i niedobrze ale bez odwagi wypowiedzenia swojego zdania na forum. Niestety takim postępowaniem powodują iż są co raz bardziej oszukiwani, gdyż takie są procedury i mentalność właściciela. Z jednej strony żałuję pracujących tam ludzi a z drugiej strony dobrze wam tak. Trzeba mieć swoją godność. Jeśli jej nie macie to niestety musicie szczekać tak jak pan wam każe.

filip

Widzę, że poruszono temat RKS i KRKS. To ja tylko dodam krótko, miałem styczność z RKS, której imię jest bardzo niespotykane w dzisiejszych czasach, mojego znajomego babcia która ma ponad 90 lat ma tak na imię, ale to dla wtajemniczonych... Ta osoba nawet nie zna imion i nazwisk swoich pracowników. Jest tak niekompetentną osobą, że zastanawiam się jak długo będzie jeszcze na tym stanowisku. Ale co ja się dziwię to jest przecież ulubienica KRKS... który też jest nie wiele lepszy, jego czerwone spodenki są mega sexi bardzo pasują do pelnionej przez niego funkcji.

Doradca Klienta

Pani rekruter nawet nie stawiła się na umówioną rozmowę, rozmowa miała odbyć się w kawiarni, brak jakiejkolwiek wiadomości o możliwym spóźnieniu czy też ustalenia innego terminu rozmowy, NIE POLECAM!

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
gość

Wszystko jest jawne! tylko część wysokości składek jest nieskładkowa czyli ekwiwalenty za różne rzeczy co oczywiście ma wpływ na wysokość odprowadzanych składek i zarobków na papierze - o tym dowiesz się przypadkiem jak dasz jakieś rozbudowane zaświadczenie do banku inaczej nigdy się o tym szwindlu nie dowiesz, a mimo to sam wyrazisz na niego zgodę podpisując długi i zawiły regulamin którego nigdy nie dostaniesz do przeczytania na spokojnie. Część wynagrodzenia pochodzi z tzw. konkursu który nie wchodzi w skład wynagrodzenia.

facet

Odradzam pracę w salonach Zibi czyli Time Trendu. Pracowałem w Warszawie, masakra. Wymagania jakbyś miał zarabiać nie wiadomo ile a płacą marne grosze + ekwiwalent na proszek do prania uniformu, który musisz kupić sobie sam. Sprzedajesz jakieś dziadowskie zegarki, w grudniu pracuje się non stop. Praca dobra dla studenta. Rotacja non stop, jeszcze jak się trafi na równego kierownika to można trochę wytrzymać. Sprzątanie półek, wystawianie jakiś dziadowskich zegarków, normalnie dla osób bez ambicji.

gość
@facet

ej kolego trochę się zapędziłeś! Wszystko można powiedzieć o tej firmie, ale nie o tym, że sprzedajesz dziadoskie zegarki. To prawda o pracy w salonie: - grudzień non-stop, - nadgodziny nie płatne, lub po piątaku, ew można odebrać - zarobisz ile sprzedasz + podstawa najniższa krajowa, - umowa najniższa krajowa + część wynagrodzenia zakombinowanego konkursem który nie wchodzi w skład wynagrodzenia - mega wielkie raportowanie: jeden raport kończysz i kolejny zaczynasz + w między czasie dwa inne raporty piszesz na zasadzie co zamierzasz zrobić lepiej by więcej sprzedać - dodatkowo codziennie rysujesz wykresiki sprzedaży na zapleczu, które też są częścią skomplikowanego raportowania - grafik zmianowy w trybie ciągłym, ale po ostatnich zmianach mega rozpier...lone dni wolne i zmiany - przełożeni czyli KS - raczej spoko choć myślą że mogą, ale nic nie mogą, RKS - wariatki w podstarzałym wieku modelujące się na nastolatki - ciężko, oj ciężko, KRKS - jakiś taki odleciały w wyobraźni, całkowicie nierealny destruktywnie wpływający na resztę w dół awanse i ścieżka kariery: - raczej nie ma, a jak są to odbywają się w bliżej nie zrozumiały i tajny sposób - niego nie obchodzi Twój rozwój, tam gdzie cię zatrudnią tam zostaniesz ale są też pozytywne strony: - możesz się dużo nauczyć - praca w sumie jest stabilna o ile cię nerwowo nie wykończy - asortyment jak najbardziej godny polecenia - czysta praca - umowa o pracę na najniższej krajowej ale jest - możliwość uczestniczenia w wielu darmowych projektach

kol
@facet

jaka jest podstawa brutto sprzedawcy i ile wyciąga się premii w time trend

Była

Według mnie premie były uczciwe (opłacalne) i co najważniejsze wypłacane na czas :)

Jaś

Premie były i są. Część kasy jest wpłacana na konto z zibi a druga część z podstawionej firmy. Czyli na umowie masz jedno a otrzymujesz zupełnie co innego.

Na jakie zarobki dobrzy DH mogą liczyć? Jak wygląda sprawa narzędzi pracy? Jaki samochód itd? Z góry dzięki za prawdziwe odpowiedzi.

Była

Ja pracowałam w Zibi trochę czasu i cenie sobie tę firmę za to, że daje szanse młodym, niedoświadczonym ludziom. Wiele się nauczyłam i miło ją wspominam. Mój KS miał dużą wiedzę, którą przekazywał zespołowi, był pomocny i dbał o nas. Wiadomo jak każdy miał lepsze i gorsze dni, ale ogólnie nie było źle. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jak ktoś dobrze pracował i miał wyniki to nie było źle (chociaż zawsze mogło być lepiej). Nie wszystko jest idealne, ale ogólnie firma zaczyna się trochę zmieniać, m.in dzięki nowej kierownik K2 :) Sama odeszłam ze względów prywatnych, nie związanych z firmą i jej polityką. Pzdr.

sprawiedliwy

Czego oczekiwałeś w tej firmie? Nie zapoznałeś się z wpisami na tym portalu? (usunięte przez administratora)

ole

jak atmosfera w dziale handlowy? da się wytrzymać?

Patriko

Jest przysłowie "chytry dwa razy traci". Jak myślicie, spełni się też tym razem?

ania

" ......... marka jest mocno rozpoznawalna". Za kilka tygodni będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna. Nie wiem tylko, czy o taką rozpoznawalność im chodzi?

byly pracownik

Mam pytanie czy zapadly juz jakies wyroki w sprawie Zibi SA?

Oponent

Nic nowego. W tej firemce nigdy nie liczył się człowiek. Wszyscy pamiętamy jak do niedawna nawet telefon, laptopa czy samochód trzeba było wygrać w konkursie aby dostać coś nowego. Żadnego funduszu socjalnego dla zwykłych pracowników, marna kasa(usunięte przez administratora)

EmKa

Nie stresujcie się, wszystko odbędzie sie zgodnie z procedurą PO_K2_42 "ORGANIZACJA BADANIA POLIGRAFICZNEGO".

ania e

(usunięte przez administratora) niestety wiekszosc zlych opinii to prawda, ktos wspomnial o zjazdach firmowych hmmmm to smutne bo o integracji mowy niema chyba ze prywatnie na wlasny koszt tam nikt o to nie dba ma byc wynik i zgadzajacy sie gps, ktos wspomnial o nauce pod okiem specjalistow....gdzie oni sa??? polska firma zwlasnym prawem pracy a moze dh powiedza kiedy zaczyna sie czas pracy bo z tego co pamietam to od pierwszej wizyty a konczy na ostatniej czas na dojazdy???? w ramach darowizny dla zibi, lepiej szukajcie innego pracodawcy bo tu gpsy procedury i ludzie nie majacy pojecia opracy dh Was wykoncza wykoncza. ja odradzam, nigdy wiecej nie chce miec z nimi nic wspolnego. nie wspomne o sposobie rozliczenia przy odejsciu....bez komentarza ale wtedy procedury nikogo nie obowiazuja .. (usunięte przez administratora)

Oponent

Cóż za dziwny zbieg okoliczności. Usuwane są wszystkie wpisy opisujące działalność(usunięte przez administratora)ten ciekawy system wynagrodzenia i wiele innych ciekawostek dot. tej wspaniałej firmy.

Majki

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. Po prawie 10 latach pracy w znanej, średniej wielkości firmie produkcyjnej postanowiłem "coś" zmienić i trafiłem do ZIBI. I to był dla mnie SZOK. Przyzwyczajony byłem do pewnych standardów, praw pracowniczych, transparentności i dotrzymywania ustaleń oraz przede wszystkim do zespołowej atmosfery(usunięte przez administratora) atmosfera ponura, komunikacja fatalna, brak profesjonalizmu w nawet najprostszych kwestiach i wszechobecny Prezes który interesuje się wszystkim. Jak mówią, czas leczy rany i w tej chwili nie mam jakiejś goryczy, nienawiści w sobie, wspominam to raczej jako przestrogę dla siebie i punkt odniesienia, u jakiego pracodawcy nie chciałbym pracować, tym bardziej że obecnie pracuję w skandynawskim koncernie i różnica z ZIBI to są dosłownie "lata świetlne".

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zibi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zibi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zibi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zibi S.A.?

Kandydaci do pracy w Zibi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zibi S.A.