Opinie o Zibi S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zibi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zibi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi S.A. w Warszawa

Portos

Należy wspomnieć, że pracownik ma szanse się wykazywać za darmo, a nawet więcej będzie się wykazywał, czy chce czy nie ;)

Doradca handlowy

czy może ktoś powiedzieć coś na temat pracy jako doradca handlowy bo jest ogłoszenie i dość obszerny teren jakie warunki finansowe wchodzą w grę oraz jakie narzędzia pracy czyli chodzi mi o samochód czy też jest do celów prywatnych czy tylko i wyłącznie do służbowych oraz o atmosferę pracy bo w ogłoszeniu jest informacja na temat noclegów poza miejscem zamieszkania będę bardzo wdzięczny za informację.

Zibi

Moze uzupelnie niescislosci...

Rozczarowana

Może teraz trochę prawdy, co do pensji to jest konkurs na pensję, aby zaoszczędzić na ZUS-ie i US-wym, wiadomo najniższa krajowa + konkurs. Ja tam pracowałam ponad 2 lata i byłam zaraz po okresie próbnym mobbingowana przez kierownika, bo zwróciłam mu uwagę, gdy klientka przyszła z awantura, bo on ściągnął jej z karty 5 zł więcej i nie zostawił mi informacji o takiej sytuacji, a co najlepsze rozliczając kasę wieczorem zorientował się, że było ok 5zł za dużo i jak na przykładnego kierownika przystało zabrał pieniądze ze sobą!! Następnego dnia musiałam świecić oczami przed klientką i z własnej kieszeni jej oddać! Po półtora roku pracy w tym miejscu musiałam pójść na zwolnienie lekarskie, bo nie wytrzymałam tego mobbingu i oczywiście po powrocie ze zwolnienia, które trwało pół roku mój kierownik wręczył mi wypowiedzenie z uśmiechem na twarzy, pewnie planował to od samego początku zwolnienia, ale to nie ważne, bo sprawa trafi do sądu. Na pewno opiszę jak się zakończyła, więc nie polecam tam pracy. A co do szkoleń to było 1 na całe dwa lata pracy, tylko z technik sprzedaży a nie z asortymentu.

Doradca Klienta

Pani rekruter nawet nie stawiła się na umówioną rozmowę, rozmowa miała odbyć się w kawiarni, brak jakiejkolwiek wiadomości o możliwym spóźnieniu czy też ustalenia innego terminu rozmowy, NIE POLECAM!

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
fifka

Ludzie nie rozumiem was ciągle tylko narzekacie ze to kasa pod stołem ze kierownik nie taki ble ble ble .....CIESZCIE SIĘ ŻE MACIE PRACE I WYPŁATĘ NA CZAS a kasa nie jest wcale mała zawsze można przyjść złapać jakieś doświadczenie i przecież się zwolnić i iść gdzieś indziej w Zibi NIE JEST POWIEDZIANE ŻE DO KOŃCA ŻYCIA więc na siłę nikogo nie trzymają ....i tyle !!!!!Ja osobiście Polecam tu Pracę

angel

Pracowałam w teej firmie przez kilka lat i nie rozumiem czego wy od tej firmy chcecie. Pensję na czas, ubezpieczenie jest, urlopy są, można mieć plany! stabilna praca, nikt nie trzęsie tyłkiem że go zwolnią, kultura pracy dość wysoka. Grafiki w sklepach różnie wyglądały - przegięć nie było, godziny oddawane a nawet kiedyś płacone całkiem nieźle. Dużo można się nauczyć - praca w mocno dynamicznej firmie :)

ziomek

w tym 1500 jest wyrównanie ok 250 zł do podstawy jako dodatek pozapłacowy, tak jak cała premia. Na sklepach po okresie próbnym do ręki to tak średnio 2000-2100

ziomek

Nie polecam w ZIBI wokule pracy ogólnie jedynie to może na okres próbny 3 miesięczny. Pracowałem 3 miesiące i nie przedłużyłem umowy ze względu na kierownictwo, co ich zapytasz to oni mówią "nie wiem" i tak mają głęboko w (usunięte przez administratora) a ganiają cię i ciągle gadają że im słupki spadają (słaba efektywność, za mało zrobione, za mało sprzedane, itd). Nerwowa atmosfera, stres pensja stała ok 1500 zł bez możliwości podwyżki i jak chcesz więcej kasy to po godzinach. Dostajesz najniższą krajową reszta pod stołem. Brak przyszłości i rozwoju. Ogólnie to nie polecam to jedna wielka pomyłka tam pracować

pop

jaka jest podstawa brutto sprzedawcy i ile wyciąga się premii w time trend

@pop

Time Trend pisze się z dużej litery, to nazwa! Co do reszty pytania to wszystko jest zawarte w postach wyżej

Obu których pozdrawiasz już tam nie ma...

zaa

Nie polecam pracy w ZIBI w serwisie, kiepskie kierownictwo,co zapytasz to odpowie "nie wiem", brak podwyżki, pensja słaba, brak przyszłości. ogólnie nie polecam

sejela

Nigdy nie spotkalem sie z tak niekompetentnym rekruterem. Pani czytala pytania z kartki...i zadała pytanie po którym chciałem się zapytać czy ktoś jej w zastępstwie nie wysłał na rozmowę i dosłownie parsknąć smiechem... To pokazuje poziom osób pracujących w tej firmie w wyższych strukturach:)

klik

Niech ktoś napisze o co chodzi z : - wynagradzaniem? jakieś kombinacje robią? jak to częśc wypłaty idzie z jednego a druga z innej firmy? - raporty, serio aż tak przesadzają? ile dziennie się przy tym siedzi?

Aga

Nie było tak źle jak wszyscy piszecie, są firmy o wile gorsze! Jedno, co ma ta firma najcenniejsze a najmniej szanowała przynajmniej kiedyś to ludzie. Życzę wszystkim mieć takiego szefa jak ja miałam. Jakoś nie było okazji, więc chciałam podziękować kierownikowi z Blue za wkład, jaki miał w mój rozwój osobisty. To dzięki Tobie, Twojej determinacji, niezłomnej postawie i zaangażowaniu mogłam zajść tam gdzie jestem teraz i za to Ci dziękuję. Gdyby wszyscy tacy byli to do Nas przyjeżdżaliby wyspiarze a nie my do nich. Pozdrawiam też tego Pana z wąsikiem, co psuł nam ciągle zegarki :)

swan

Specjalista ds. sprzedaży internetowej Nie polecam, podczas rozmowy o prace obiecują nie wiadomo co w tym fajne pieniądze, a później okazuje się że to jedynie puste gadanie, a wypłata pod stołem tzn. jakiś dziwny system coś jak wyżej opisany. Warunki pracy tragiczne - jak w piwnicy, mało miejsca, zapierdziel jak w chińskiej fabryce Atmosfera - nerwowa Ludzie - Nerwowo, nic specjalnego Ktoś napisał o raportowaniu - to stanowczo delikatne określenie - to maniactwo!

Violka

Moze opowiedzieć o pracy doradcy handlowego w Zibi o wynagrodzenie zasadnicze jak wyglada i o premi jej wysokości??? Oraz jaki samochód służbowy i czy można z niego korzystać prywatnie ?? Z góry dziękuje i proszę o fakty

...

Takie zwalnianie może nie jest rutyną, ale odbywa się dokładnie na opisanych zasadach. W taki sam sposób został parę lat temu zwolniony RKS chyba od Eurotime gdzie przyjechał do biura na zebranie i podziękowano mu. W podobny sposób kiedyś jakiś dyrektor poleciał na tych samych zasadach. Przykładów jest wiele. Opiera się to na prostej zasadzie: Osoba zwalniana do samego końca ma być nie świadoma co się stanie. Firma w ten sposób unika komplikacji i braku szkodliwego działania ze strony pracownika. Niestety forma jest dość mocno krytyczna i świadczy o całości podejścia do pracownika.

Dobry wujek

Zapytaj więc handlowców w jaki sposób firma pożegnała się z np.doradcą handlowym sekcji Q&Q.

Damian

Zaskoczony jestem niektórymi opiniami na temat firmy ZIBI, dla mnie jako przedstawiciela z wieloletnim doświadczeniem wystarczy jednak informacja, że firma potrafi zwolnić kogoś w trakcie delegacji, zabierają auto i z bagażem powrót pociągiem... cios poniżej pasa i tak jak chciałem wysłać aplikację, tak już mi się odechciało..Takich przełożonych należy eliminować z pełnionych funkcji, degradować, karać finansowo- jakkolwiek. Zastanawiam się czy to standard wynoszony z wielkich bezdusznych korporacji, czy też może inwencja własna słabo rozwiniętych i nieempatycznych kierowników/dyrektorów. Byłbym właścicielem firmy, w której tak ktoś zwolnił pracownika a zwolniłbym go w taki sam sposób by wyczyścić i rozjaśnić atmosferę.

Zorientowany
@Damian

Jeśli chociaż troszkę przyjrzałeś się tej firmie to nie powinno nic Ciebie zaskakiwać. Jest tak jak piszesz - „inwencja własna słabo rozwiniętych i nieempatycznych kierowników/dyrektorów”. Tylko, że jak zapewne wiesz, ryba śmierdzi od głowy.

Pietrzakówna

Pozdrowienia dla Krajka - byłego RKSa EuroTime! Pozdro z Wrocławia!

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zibi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zibi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zibi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zibi S.A.?

Kandydaci do pracy w Zibi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zibi S.A.