Opinie o Zibi S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zibi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zibi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi S.A. w Warszawa

była

Niestety atmosfera coraz gorsza większość osób która pracowała dłuższy czas odeszła a nowi też nie garną się do tej pracy. Powodów jest kilka a min. to że coraz bardziej praca tam przypomina jakąś sekte. Co ciekawe codziennie przed pracą trzeba odmówić modlitwe z innymi pracownikami na głos. Milion projektów które wyglądają tak że co miesiąc wprowadzany jest nowy i wszyscy na niego cisną do momentu pojawienia się nowego gównoprojektu. Tak naprawdę projekty służą tylko represji wobec pracowników bo zawsze ktoś może znaleźć coś co jest nie zrobione - jest tego tak dużo że już chyba nikt nie orientuje się w procedurach, projektach, pomysłach i innych dziwnych rzeczach. Co do Leanu jest owszem ale na tych płaszczyznach które pasują pracowdawcy. Obowiązkowe PLANOWANE (niezgodnie z prawem pracy) nadgodziny w grudniu. Przełożeni mają czelność dzwonić i pytać czy np. kiedy myłaś włosy, czy masz dziś na sobie świeżą koszule i pomalowane paznokcie. Najgorsze że to standard a nie jakieś odchylenia które są jeszcze gorsze a nie chce ich tu opisywać (było by co). Urlop tylko w wyznaczone dni i to też nie zawsze. Jeśli myślisz że idziesz tam sprzedawać to jesteś w błędzie bo najważniejsze i tak zawsze są raporty i tabelki a nie tak jak sie mówi klient. Klient niestety jest na samym końcu!

Igor
@była

Z raportami zgoda, podobnie z porannymi. Z drugiej strony nikt nie trzyma nikogo na sile. Jesli komus nie odpowiadaja wymagania to zawsze mozna zmienic prace. Co do grudnia to owszem, jest to pewne utrudnienie, ale wiekszosc z nas rekompensuje to sobie wyplata w styczniu. Nasz RKS jest naprawde wymagajacy/a, miewa humory, ale nie spotkalam sie z represjami. Fakt, przesadza czasami z iloscia raportow i planow, czasami czlowiek w tym sie gubi, ale ta praca nie jest zla. Mam porownanie z wlasnego doswiadczenia jak i z tego co opowiadaja pracownicy zaprzyjaznionych sklepow. Zapewne mozna w handlu trafic lepiej, ale duzo latwiej jest wyladowac w gorszym miejscu. Nie trzeba nawet szukac daleko. Co do higieny, wygladu. Coz, pracujesz z ludzmi. Soba reprezentujesz firme. Musisz byc ladnie ubrana (zgodnie z wymogami), miec czyste wlosy, zadbane dlonie, paznokcie. Nigdy do mnie nie dzwonil regionalny z pytaniem czy mam umyte wlosy. Moze dlatego, ze nigdy z brudnymi mnienie widzial...

Katie

NA BOGA! Czemu znów usuwa się stąd pawdziwe opinie byłych pracowników nt. negatywnych stosunków panujących interpresonalnych w ZIBI(usunięte przez administratora) niemiłych rzeczy, z których ta firma słynie?

zegarmistrz

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca w serwisie? Chodzi mi o stosunki międzyludzkie, płacę itp... Widziałem ostatnio ogłoszenie, że poszukują ludzi. Mam wieloletnie doświadczenie w zawodzie Dzięki z góry

Zarobki? - jakie wynegocjujesz takie masz Umowa? - jest o pracę na 1/1 etatu Wypłata? - na czas i co do złotówki się zgadza Przechodząc od prywaciarza do ZIBI człowiek jest w szoku. Wszystko ustandaryzowane , do wszystkiego masz pomocne materiały udostępnione na serwerze. Jest fajny system usprawnień pracy - wymyslisz coś co Ci ułatwi pracę/ pozwoli zaoszczędzić czas - pomagasz sobie, pomagasz firmie, dostajesz za to kasę w bonach sodexo. Urlop? - nie ma problemu Warunki pracy? - na każdym stanowisku jest inaczej, każdy kryje swoją dupe i nie ma problemów. i najważniejsze - jesli nie wiesz co to Lean to się z tym zapoznaj, mają fioła na tym punkcie, trochę z tym przesadzają ale i tak plus za to. Wszystko z korzyścią dla Firmy ale i dla Ciebie. Filozofia jest jedna - pracuj na siebie a nie pod siebie. Wykonujesz swoją prace to nie ma problemu, jak chcesz aby odpier*** 8 godzin i iść do domu to idź na magazyn układać towar na palecie. Cała prawda o firmie. Z niewolnika nie ma pracownika

Igor

Zarobki? - jakie wynegocjujesz takie masz Umowa? - jest o pracę na 1/1 etatu Wypłata? - na czas i co do złotówki się zgadza Przechodząc od prywaciarza do ZIBI człowiek jest w szoku. Wszystko ustandaryzowane , do wszystkiego masz pomocne materiały udostępnione na serwerze. Jest fajny system usprawnień pracy - wymyslisz coś co Ci ułatwi pracę/ pozwoli zaoszczędzić czas - pomagasz sobie, pomagasz firmie, dostajesz za to kasę w bonach sodexo. Urlop? - nie ma problemu Warunki pracy? - na każdym stanowisku jest inaczej, każdy kryje swoj (usunięte przez administratora) i nie ma problemów. i najważniejsze - jesli nie wiesz co to Lean to się z tym zapoznaj, mają fioła na tym punkcie, trochę z tym przesadzają ale i tak plus za to. Wszystko z korzyścią dla Firmy ale i dla Ciebie. Filozofia jest jedna - pracuj na siebie a nie pod siebie. Wykonujesz swoją prace to nie ma problemu, jak chcesz aby odpier*** 8 godzin i iść do domu to idź na magazyn układać towar na palecie. Chyba jednak nie do konca jest tak jak piszesz. Zarobki - negocjowac mozesz, z klientem. Sa okreslone i Twoje negocjacje mozesz w buty wsunac. Umowa - jest, od pierwszego dnia. Pelen etat. Wyplata - zawsze na czas, na ogol sie zgadza choc system wynagrodzen pozostawial wiele do zyczenia, teraz zostal zmieniony. Jaki bedzie czas pokaze. Usorawnienia/bony - prawda. Urlop - hmm. Sezon urlopowy dwa razy w roku. Poza tymi terminami potrzebna zgoda dyrektora, choc jak jest potrzeba nie ma z tym problemu. Co do odebrania urlopu to musi ktos w tym czasie pracowac. Jestes wiezniem firmy i sytuacji. Jak nie ma ludzi, nie ma urlopu. Nawet jesli jest mowa o innych sklepach, w ktorych braki latane sa pracownikami z sasiednich tt. Roznie z tym wiec bywa, choc na ogol mozna wziac urlop w swoim terminie. Lean etc. Dluga historia. Albo ktos czuje te klimaty, albo nie. Lekka przesada na kilku plaszczyznach, ale da sie z tym funkcjonowac. Podsumowujac. Praca nie jest zla, choc ma swoje mankamenty (jak wszedzie). Teraz duzo zmian przed nami zwiazanymi z wynagrodzeniami. Moze bedzie dobrze. Jedno jest pewne, jak ktos chce przyjsc na 8h posiedziec i podlubac w nosie, nie liczy sie z innymi ludzmi to niech sobie odpusci. Tu trzeba wspoloracowac, stale sie uczyc.

Doradca Klienta

Pani rekruter nawet nie stawiła się na umówioną rozmowę, rozmowa miała odbyć się w kawiarni, brak jakiejkolwiek wiadomości o możliwym spóźnieniu czy też ustalenia innego terminu rozmowy, NIE POLECAM!

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
x

wypłata jest na czas. potwierdzam

malwina87

Polecam! firma rozwojowa. Jest stabilna, wypłacalna, oferują szkolenia dla swoich pracowników..ja bardzo dużo się w niej nauczyłam.

malwina87

david

chciałeś , to masz: oferta pracy na magazynie w Sochaczewie i dają umowę o pracę (usunięte przez administratora)

paulax

firma daje od razu umowę o pracę,a to dużo w dzisiejszych czasach...jak ktoś jest dobry, to związują się z pracownikiem na lata i masz stabilną pracę. Myślę, że wszyscy, którzy narzekają odeszli, bo też firma nie trzyma nikogo na siłę. wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma....a na takich forach piszą w większości niezadowoleni, a tacy są w każdej firmie. Ja polecam

madonna

pracuje, polecam, nie narzekam sobie...

MIchał

już zatrudnili...byłem tam na rozmowie, bardzo ciekawa oferta, połączenie pracy elektroniki z muzyką, jeżeli ktoś lubi grać na instrumencie to praca idealna....i dowiedziałem się, że od razu oferują szkolenia techniczne, zawodowe, więc plus....niestety nie dostałem się...

pulsar

Hej, widziałem ogłoszenie na PH do ZIBI dotyczy marek zegarków Pulsar, Lorus i Nautica. czy ktoś coś ???

Ktoś

(usunięte przez administratora) Nikt z dnia na dzień nie zostanie zwolniony jeśli robisz co do Cibie należy. Powiem więcej - Jeśli nawet noga Ci się podwinie, też cię nie zwolnią ni z tego ni z owego. Powiem nawet jeszcze więcej - by Cię zwolnil(usunięte przez administratora)Jest to praca jak najbardziej stabilna, choć co do sfery budżetowej to niestety ludzie prawdę piszą

lula

"wyższe aspiracje" - fajnie by było jakby te WYŻSZE ASPIRACJE szły w parze z tym co się wnosi swoją osobą w pracy

inka
@lula

takie wyższe aspiracje, że panna wylądowała u konkurencji "sprzedając" wszystkie informacje o firmie, w której wcześniej pracowała. na tym skończyły się aspiracja, nawet w tej samej GH :D :D :D

Grendel

Tak, każdy ma z góry narzucone normy. (usunięte przez administratora) jAK SZUKASZ PRACY TO SZUKAJ JEJ GDZIE INDZIEJ. Tylko nie w ZIBI.

ANULKA

a łyżka na to niemożliwe :)

xxx

firma jest kuznią talentów kazdy kto nauczy sie dobrej pracy tam ucieka do innych Powinni brac dotacje z ministerstwa nauki Pozdrowienia dla byłego prezesa Marka R.

ljkj

Widzę że cała masa postów została wykasowana :(

Abi

Sądząc po wielu wcześniejszych wpisach wrażenie odnosi sie całkiem inne :)

fdhh

i wszyscy naiwni, że firma znana to będzie dobrze płacić.

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zibi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zibi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zibi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zibi S.A.?

Kandydaci do pracy w Zibi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zibi S.A.