Opinie o Zibi S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zibi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zibi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi S.A. w Warszawa

larry

(usunięte przez administratora)Najnizsza krajowa, jak sie nie podoba to papa. Wymagania co do pracownikow kosmiczne.

Larry

W riffach byly badania wariografem. Dziekuje.

ingrid

były pracownik - 2013-06-22 15:06:53 odpowiedz | cytuj Pensja w ZIBI dla osób spoza Warszawy nie jest taka najgorsza, ale nie w tym leży problem. Kultura tej organizacji to jest materiał na książkę, być może okazaliby się prekursorem jakiejś nowej teorii na to jak firma powinna być zbudowana. Zwolnienia w drodze na delegację (kiedy jesteś spakowany na tydzień) i nagle z bagażami musisz wracać 300km pociągiem bo samochód ci zabierają, tzw (usunięte przez administratora)które jest najniższą krajową, nadgodziny wyrabiane w takich ilościach że nawet nie wypada pisać i ta wszechobecna nowomowa (usunięte przez administratora) Jeżeli chodzi o resztę pracowników, rotacja jest tak duża, ze kiedy odwiedziłem firmę po 2 latach nie znałem w biurze WWA już prawie nikogo!! Zostali tylko zausznicy prezesa i ludzie absolutnie podporządkowani. Oczywiście w firmie można wytrzymać, ale trzeba w sobie wyrobić mechanizm: nie odzywam się, przytakuję itp. TO niestety ciężka sprawa.(usunięte przez administratora)

KRUKOWSKI_M

Jeśli chcesz że mną wymieniać poglądy to bądź łaskawy się przedstawić. Wiem, że odwaga jest w cenie ale mimo wszystko tak wypada. Moje działania możesz nazywać jak chcesz. Wiem, że działam dla dobra innych a to że jeden człowiek, który tyle lat działał tak jak działał jest z tego niezadowolony to jego sprawa. Zapewne ma to wkalkulowane w koszty.

Doradca Klienta

Pani rekruter nawet nie stawiła się na umówioną rozmowę, rozmowa miała odbyć się w kawiarni, brak jakiejkolwiek wiadomości o możliwym spóźnieniu czy też ustalenia innego terminu rozmowy, NIE POLECAM!

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

teraz prezes

Poproszę o ten e-mail najlepiej na forum oczywiście tak abyś pozostał anonimowy, tylko oby był z adresem nadawcy . Pozdrawiam

albira

Pracowałam w tej firmie kilka lat i ani nie byłam mobingowana, ani poniewierana. Myślicie, że w innych firmach czy korporacjach szeregowi pracownicy są o wszystkim informowani, że gra się z nimi w otwarte karty? Jeśli tak, to jesteście w błędzie. Wszędzie jest to samo: w pracy nie ma sentymentów i przyjaźni. To jest normalne. Oczywiście część pojawiających się tutaj zarzutów jest zgodna z prawdą, ale ta firma nie jest odosobniona. Trzeba też szczerze przyznać, że dają zatrudnienie wielu młodym ludziom pozwalając zdobyć ogrooomne doświadczenie zawodowe, a często również dają pracę ludziom nie wykazującym się nadzwyczajnymi kwalifikacjami, i to niekoniecznie pracę tylko na magazynie. Jak wszystko ta firma ma swoje dobre i złe strony.

byly pracownik

Praca jak kazda inna - nie normalna bo to Polska. (usunięte przez administratora) No i zasady... Totalne pomowienia, podsluchiwanie i podpierdzielanie. Nie mozna chorowac bo od razu w kopercie zobaczycie ile to kosztuje. (usunięte przez administratora) Mysla tylko jak przypodobac sie przelozonym. (usunięte przez administratora)

absolwent

(usunięte przez administratora) a Ty w tej firmie ile pracowałeś? Bo ja właśnie złożyłem tam CV .I mam zaproszenie na rozmowę .

johnny
@absolwent

lepiej daj spokój z tą firmą poszukaj innej jak masz, oni ciągle szukają i zwalniają albo odchodzą, dlaczego ludzie tak szybko odchodzą z firmy???, no właśnie niska pensja, (usunięte przez administratora) i by chcieli żebyś pracował 24h przez 7 dni tyg. i tak prezes nie bedzie zadowolony, można napisać materiał książki na 3 tomy

laleczka

Może przed umieszczeniem tego typu komentarzy warto zajrzeć do słownika ortograficznego

byly wyrolowany pracownik

niestety wiekszosc zlych opinii to prawda, ktos wspomnial o zjazdach firmowych hmmmm to smutne bo o integracji mowy niema chyba ze prywatnie na wlasny koszt tam nikt o to nie dba ma byc wynik i zgadzajacy sie gps, ktos wspomnial o nauce pod okiem specjalistow....gdzie oni sa??? polska firma zwlasnym prawem pracy a moze dh powiedza kiedy zaczyna sie czas pracy bo z tego co pamietam to od pierwszej wizyty a konczy na ostatniej czas na dojazdy???? w ramach darowizny dla zibi, lepiej szukajcie innego pracodawcy bo tu gpsy procedury i ludzie nie majacy pojecia opracy dh Was wykoncza wykoncza. ja odradzam, nigdy wiecej nie chce miec z nimi nic wspolnego. nie wspomne o sposobie rozliczenia przy odejsciu....bez komentarza ale wtedy procedury nikogo nie obowiazuja ..

teraz prezes
@byly wyrolowany pracownik

Możesz napisać choć inicjały osób z którymi nie wolno się kontaktować ? czyli te które działają na szkodę firmy.

Lew

Prezes firmy miał czelność wskazać pracownikom z kim nie powinni się kontaktować. Określił te osoby jako "działające na szkodę" firmy. (usunięte przez administratora)

R2D2

To i ja dorzucę swoje 3 grosze. Firma jest dość specyficzna, niektórzy nie wytrzymują psychicznie, inni dają sobie radę i potrafią coś osiągnąć, akceptując różne niedogodności. Każdy dział jest inny i ma swoje "problemy", przełożeni są lepsi i gorsi - jak wszędzie, ale teoretycznie naszą narodową przypadłością jest narzekać na wszystko, sami pozostając rzekomo bez skazy. Najgorzej chyba mają handlowcy ze względu na ciężką pracę i mocno przegięte zasady - szacunek dla Was Panowie i Panie, chociaż osobiście uważam, że wszyscy świadomie decydują się na to ryzyko i "oficjalne" wynagrodzenie, więc skąd ta nagonka? ALE! Jest to jedna z niewielu firm na rynku pracy, w których zatrudnia się nawet osoby "zielone" na różne, niekiedy strategiczne stanowiska, uczy się je i pozwala zdobyć doświadczenie pod okiem świetnych specjalistów. Ci, którzy wytrzymali i odeszli po latach sami, są już często co najmniej o szczebel wyżej lub pracują dla światowych korporacji. Hipokryzją w moim przypadku byłoby obrzucenie błotem ZIBI po tym, jak świadomie przez ponad 6 lat akceptowałem warunki (chociaż do ideału im daleko) i zdobyłem doświadczenie, dzięki któremu pracuję aktualnie w znanej, prestiżowej firmie, nadrabiając z nawiązką stracone składki emerytalne. Tą firmę mogę polecić młodym osobom, na początku kariery zawodowej, kiedy myśli o emeryturze są jeszcze tak odległe. Warunek - wytrzymałość psychiczna na różne niedogodności. Wytrwałość z czasem procentuje.

były

" .... kontakty z byłymi pracownikami firmy ..... są niemile widziane". Niech ten facet już się więcej nie pogrąża.

jud---ka

oj tam nie jest chyba tak zle gorzej maja :)

xyz

ogólnie znam firmę bardzo dobrze i zastanawia mnie kto coś miał do kadr? reszta ocen zależy od działu np warunki pracy, atmosfera, mobbing czy traktowanie. nigdy nie czułam żeby ktoś mnie źle traktował ale czemu kadry dostały trójkę???

kapitan

[usunięte przez moderatora] w skali od 1 do 10 moje oceny to Warunki pracy 4 Atmosfera 2 Narzędzia pracy 7 Wsparcie kadry zarządzającej 3 Marketing 4 Kadry 3 Wypłacalność 8 Dostępność produktów 3/4 Traktowanie 2 Możliwość awansu 6 Socjal 1 Wyznaczane cele 3 Renoma 9 (usunięte przez administratora) Szacunek dla pracowników 2 Płaca do wykonanej pracy 4 Serwis 7 Spotkania firmowe 3/4 Szybkość podejmowania decyzji 3 to tyle [usunięte przez moderatora]

jud---ka

Mam tam znajoma kilka lat robi na recepcji i narzeka że o urlopy cięzko że kierownictwo ciągle coś chce i niskie płace .(usunięte przez administratora)miałam tam iść do pracy ale odradziła coś musi tu być jednak nie tak.A ty Kinga dawno tam pracowałaś ??

tygrysiczka

Ja pracuję już dłuższy czas i wcale nie jest tak źle jak mówią. W każdej prywatnej firmie jest to samo. Nie siedzę po 12 godzin w pracy (usunięte przez administratora)

były_pracownikT4
@tygrysiczka

zależy jaki dział na serwis zegarków T4 bardziej(usunięte przez administratora)praca stresująca, nerwowa, atmosfera do (usunięte przez administratora) z kierownictwem i przełożonymi lepiej z nimi nie zadzierać pensja niska (usunięte przez administratora) Urlopami problemy robią musisz prosić na kolanach zeby ci dali. lepiej poszukać innej pracy niż tej. Za

były

Tak pracuje tam kilka set osób ale w różnych spółkach ( córkach itp.) Jednak ludzie nie odchodzą tak łatwo z racji na rynek pracy jaki jest dziś w Polsce, gdyby nie to to w zibi pracowało by kilka osób [usunięte przez moderatora] owszem jak ktoś jest dobry to zarobi ponad 3tyś ale to 20do 80 jak mówią podręczniki reszta tylko wegetuję i szuka lepszego. Wszyscy pracownicy którzy zbudowali tę firmę dziś pracują gdzie indziej na godziwych warunkach ( poza kilkoma wyjątkami [usunięte przez moderatora]) (usunięte przez administratora) a kto się ceni i ma szacunek do siebie niech szuka gdzie indziej. w skali od 1 do 10 moje oceny to Warunki pracy 4 Atmosfera 2 Narzędzia pracy 7 Wsparcie kadry zarządzającej 3 Marketing 4 Kadry 3 Wypłacalność 8 Dostępność produktów 3/4 Traktowanie 2 Możliwość awansu 6 Socjal 1 Wyznaczane cele 3 Renoma 9 [usunięte przez moderatora] Szacunek dla pracowników 2 Płaca do wykonanej pracy 4 Serwis 7 Spotkania firmowe 3/4 Szybkość podejmowania decyzji 3 to tyle

?

w Zibi pracuje kilka set ludzi a tym właśnie co to piszą należało się zwolnić dużo wcześniej

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zibi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zibi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zibi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zibi S.A.?

Kandydaci do pracy w Zibi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zibi S.A.