Opinie o Media Markt Polska Sp. z o.o. (dawniej Saturn) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. w Warszawa

anna

po rozmowie rekrutacyjnej zaproponowali 2000 brutto, mówiąc że są premie uznaniowe od kierownika oraz premie jeżeli sklep wyrobi budżet, dodatkowo wczasy pod gruszą po roku pracy w saturnie. sytuacja z warszawy

Janek
@anna

Anno o co pytali na rozmowie, jak przebiega rekrutacja do Saturn. Rozważam złożenie CV

anonimek

Witam tych co pracują dalej w branży agd... mam dla myślących propozycję. Nieważne jaka to sieć. Jeśli chcesz trochę dorobić pisz na (usunięte przez administratora)l Szczegóły tylko na maila

niestety święta racja, wszystkie słowa w 200 % to prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak kończysz tam prace to czujesz jakby ci kamień z serca spadł :)

hmm
@były pracownik

A jak jest na stanowisku Pracownik Kontroli Rachunków w Centrali bodajże Targówek Wawa , jaka płacą i warunki?

pracuś

nie warto tam pracować. (usunięte przez administratora)

Kasjer

byla to bardziej pogadanka,kierowniczka silna osobowosc niestety troche apodyktyczna aczkolwiek typ z dystansem do samej siebie ,pensja 2400 br plus podobno wysokie premie dochodzace do95%utargu , wiec wydawalo jej sie ze moze na nas pokrzyczec jak takie dobre warunki,dowiedzialam sie ze katar to nie choroba ,sa nadgodzinny i nawet zebrania co miesiac ,jest tez odpowiedzialnosc materialna na kasie zadawac pytania mozna bylo z tym ze odpowiedzi lakoniczne ,bardziej opowiadala co lubi u pracownikow ,czego nie(najbardziej nie lubi mlodych bo sa malo sumiennii) i mozna wywnioskowac co nie co miedzy wierszami jak wyglada wyscig szczurow w sklepie umowa na 3miesiace probne

nie zadawala pytan ,rozmawiala tylko z jednym kandydatem ,ktory wiedzial jak firma wyglada od srodka bo pracowal w ochronie

Były pracownik Saturna

Zarobki, atmosfera, zapierdziel bardzo się różnią jeśli chodzi o poszczególne działy oraz markety. Ja mało zarabiałem ale mało też się przepracowywałem.

żarty!. 3500 po latach harówy, to może tak :) pozdro

;(

3500 netto dają?

xxx

a ile oczekujesz ??

bardzo porszę napiszcie mi ile zarabia kierownik administracji w saturnie? please

Pisanie opinii na temat Media Saturn Holding Polsk

Słowa kojarzące się z Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.: nieprofesjonalna, wymagająca, wyczerpująca Brak możliwość rozwoju i szkoleń ! Atmosfera - nieprzychylna, ludzie tam pracujący nie są kreatywni. Od jakiej stawki można negocjować pensję?: od 1500zł brutto. Najbardziej podobało mi się w Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.: mocno zakrapiane międzydziałowe imprezy pod żaglami :) Najbardziej nie podobało mi się w Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.: natłok obowiązków, donosicielstwo, konieczność pracowania po godzinach przez kilka dni w miesiącu, które nie są płatne, mobbing "koleżeński"!

Słowa kojarzące się z Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): profesjonalna, rozwojowa, wymagająca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niewielki Atmosfera i ludzie tam pracujący są świetni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.: atmoswera pracy Najbardziej nie podobało mi się w Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.: natłok obowiązków, konieczność pracowania po godzinach przez kilka dni w miesiącu

Zostaw merytoryczną opinię o Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.