Opinie o Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. w Lubin Generała Władysława Sikorskiego 20

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. w Lubin Generała Władysława Sikorskiego 20

Start Nowy wpis

Panie na informacji z tym brudnopisem na rękach są totalnie nie nadające się na prace w kontakcie w ludźmi. Ponure poobrazane na cały świat jakby typowo za karę pracowały. Przychodze tam regularnie im to mówić i już udało mi się namówić kilka osób by rowniez przychodziły im uwagę zwracać zeby schowaly te brudne pomalowane ręce i usmiechały się

Martyna Nowy wpis

Czy dobra praca w firmie jest powodem, że nie chce się nikomu pisać? Miałam nadzieję, że z forum coś się dowiem!

Bob Nowy wpis

Jak wygląda obecnie praca w Saturnie w Lubinie? Ciężko jest? Widziałem ogłoszenie i byłbym chętny zmienić pracę, tylko nie wiem czego można się tam spodziewać.

Zuzanna

@Smieszekco w Twojej opinii wpływa na to, że tak wygląda sytuacja w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co dzieje się w Media Saturn Holding Polska oraz co w według Ciebie warto by zmienić.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Smieszek

To firma w ktorej nawet dyrektor nie ma nic do powiedzenia. Odgórnie przychodzą plany nie do wykonania. Wszystko sie sypie...sprzet , zaloga... Kierownicy nie za mądrzy bo to problem. Robią co im każą. ..w razie draki Oni winni. Założenia. ..wciskać kit bo jak nie to bez premi ktora i tak jest smieszna.. wiefza pracownikow ha ha koszmar...oni są szkoleni do sprzedawania ubezpieszen i innych usług. Nie mają pojecia o sprzecie. Minely czasy fachowców. Lizesz pupy masz premie. Dla idiotów. Pozdrawiam.

kisia

rako' widocznie jest tak ok, teraz szukają Asystentki do działu zakupów.

klekot

Mnie również wielce zaniepokoiła informacja na temat wielkiej rotacji. Ale również to czym konkretnie jest ta firma. Bo spotykałem się z różnymi informacjami. Że jest to Saturn i że jest to Media-Markt, a może jedno i drugie ? Moglibyście mi to jakoś wytłumaczyć bo ja w ogóle się nie orientuję w tych sprawach.

anabell

piszecie we wcześniejszych komentarzach o rotacji ogromnej pracowników - czy proszę was kochani możecie napisać skąd ona wynika i się bierze? bo ja myślę teraz szukając pracy nad jakimś bardziej stabilnym pracodawcą może nawet na kilka lat albo i znacznie dłużej - czy w takim razie ta firma to dla mnie dobry wybór?

janek

no własnie, jak tak dużo pracowników się zmienia to ja nie wiem czy to dobrze.. wiem, że można obecnie teraz coś zdziałać do nich. Powiedzcie jak to wszystko wygląda teraz, bo ja nie wiem jak to mozna z tym zrobić i o co chodzi, czy tam warunki sa takie średnie czy dużo wymagającej pracy, o co chodzi?

zona

Witam, szukam osób które doświadczyły mobbingu w Saturn - Kraków

najniższa krajowa i po 11 godzin na nogach, jak zajdziesz w ciążę to Ci dziękują i po macierzyńskim nie ma powrotu.

anonimek

Witam tych co pracują dalej w branży agd... mam dla myślących propozycję. Nieważne jaka to sieć. Jeśli chcesz trochę dorobić pisz [usunięte przez moderatora]

maja

dziwne układy tam działają

tak?

to fajnie masz, w centrali zwolnili natychmiast po macierzyńskim ! w ogóle dziwna firma, dziwne powiązania.

Wszystko spoko, praca w porządku tylko zastanawiają mnie głęboko zwolnienia niektórych kumatych osób. Byli niewygodni czy może gdzie indziej tkwi przyczyna? Pozdro dla imprezowiczów;D

Paralizator Nowy wpis

zwolnienia są zawsze z przyczyn ekonomicznych. Ja zaczynałem swoją przygodę z Media Markt-em na Zana w Lublinie jak tylko powstał. Początki to była bomba wieczne imprezki, losowania nagród rzeczowych tzw. tombole dla pracowników w których można było wygrać jakieś gnioty co nie schodzą. Akurat miałem farta i wygrałem drukarkę Lexmarka na tamte czasy 99 rok wartość 1760 zł. oraz golarkę Philipsa taka wypasioną za 1000 zł. No i oczywiście premie roczne po 5000 zł. Zarobki na tamte czasy się wachały od 2500 do 2200 kasjerki 1800. Było nieźle wszystko schodziło na pniu. Ludzie łapali towar z wózka. Zapiernicz był okropny. Miałem maraton 13 dni pod rząd po 12 godzin, ledwo starczało siły. Ale imprezy rekompensowały wyrzeczenia. Byliśmy piękni i młodzi a teraz jesteśmy już tylko piękni. Pozdrawiam

saturniak

a ja tam pracuje...socjalka 1 klasa...takie miałes widocznie kwalifikacje ,ze dostałes 1500 brutto hahhaha;D Ja mam o 300 wiecej na 1 umowie,na drugiej bedzie jeszcze wiecej...poza tym dofinansowanie do wczasów pod gruszą,14 wypłat,bony,karnety i najlepsze imprezki...i sie nie narobisz wogóle;) a jak zajdę w ciąże to nikt mnie nie wyrzuci...idz do innej firmy...pewnie na umowie dostaniesz najniższą srednia:)

Witam. byłem niedawno na rozmowie, po zaproponowaniu stawki 1500 brutto, powiedziałem tylko dzięki[usunięte przez moderatora]. drzwiami i wyszedłem. Pozdr. tych co pracują tam haha

Zostaw merytoryczną opinię o Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.?

Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 19 ocen.

Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.