Media Saturn Planet

Gdańsk

Opinie o Media Saturn Planet

manie

a to oni mają swoją infolinię w sensie call cejnter? nawet nie wiedziała, to super niespodzianka, bo jednak nie wiem czy chciałabym pracować bezpośrednio na sklepie, boję się roszczeniowych klientów a wiem że takich bywa sporo. a to tylko wtychodzące czy przychodzące połączenia?

A czy on napisał ze mu pensje nie płacą? Czy może napisał że słabo płacą różnica jest kolosalna. Napisał prawdę czy sie komuś podoba czy nie.

Marek

"...dużo wymagają a nic nie oferują" - chłopie, pensji Ci nie płacą? Chcesz po przyjściu do pracy nic nie robić? Jak znajdziesz pracę z wysokimi zarobkami - czego Ci życzę - to z takim podejściem i tak długo nie popracujesz.

on

Odradzam to miejsce jako miejsce pracy. Szef na dziale komputery to dziwny gość. Również nie najlepiej na innych działach. Słabo płacą, dużo wymagają a nic w zamian nie oferują.

Zostaw opinię o Media Saturn Planet - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Saturn Planet