Opinie o WELCOME Airport Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WELCOME Airport Services Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w WELCOME Airport Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WELCOME Airport Services Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie do kadr

Jaka jest stawka brutto dla koordynatora? Widzę że ogłoszenie jest aktualne. Pytam żeby ewentualnie nie marnować czasu kadrom a także sobie

Od czego uzależniona jest premia w firmie WELCOME Airport Services Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 15 maja na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Mechanik.

Jano

Współpracowaliśmy w okresie 30 lat działalnosci firmy z wieloma tego typu agencjami w kraju i zagranicą, ale tak złej i mało profesjonalnej obsługi nie widzieliśmy

bezwartościowiec

Dramatyczny pracodawca. Początkującego agenta obsługi pasażerskiej szkoli się łącznie może z 1-2 tygodnie, potem praca samodzielna. Niby "jak nie wiesz to się pytaj", ale jak już zapyta to "jak możesz tego nie wiedzieć?!" Olbrzymia ilość obowiązków i odpowiedzialności za minimalną krajową, śmieszne benefity, minimalne dodatki o ile w ogóle jakieś. Brak jakiejkolwiek dbałości o sprzęt, kierownictwo dba tylko o kilku ulubionych pracowników i nikogo innego. Zachowania zakrawające na mobbing są na porządku dziennym (przynajmniej w oddziale w którym pracowałem prawie 5 lat). Bardzo, ale to bardzo nie polecam.

przebieg rozmowy to jakiś żart. Osoby, które zajmują się rekrutacją nie mają zielonego pojęcia o tym, jak wygląda praca na danym stanowisku. Prowadząca rozmowę mydli oczy jak się da, w dodatku podaje nieprawdziwe informacje na temat statusu o niekaralności. Podczas rozmowy mówi, że nie trzeba dostarczać, bo służby same to sprawdzą, a przy składaniu wniosku o przepustkę okazuje się, że jednak jest potrzebne :) Kierowniczka obecna na rozmowie ma tak mało energii w opowiadaniu o pracy, że można zasnąć. Na spotkaniu indywidualnym było tylko jedno pytanie o angielski, w dodatku takie, jakiego można się spodziewać na maturze, a nie na rozmowie o pracę na międzynarodowym lotnisku

dyspozycyjność, dojazd do pracy, i po angielsku "czy lubisz podróżować i dlaczego"

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
arleta

Welcome nie informuje wcześniej że nie przedłużają z tobą umowy. Pracujesz do ostatniego dnia a w między czasie prosisz się o przedłużenie do cię zbywają. Chcą być wielką korporacją a tak naprawdę to podchodzą nieprofesjonalnie do swoich pracowników.

@arleta

Czyli nie przedłużają umowy i biorą nowych z ulicy?i oni idą pod samolot.Nic się nie zmienia od lat widzę.Profesjonalizm ????

Były pop

Masakra, brak szacunku do pracownika, kombinują z godzinami, że się w pale nie mieści. Człowiek schodzi z płyty wyrąbany już po 2. Lata od samolotu do samolotu. Każdy na każdego napieprza. Zwłaszcza Jarosław P., wielki niby trener

W takiej robocie w której pracodawca płaci dostatecznie dużo że nie ma braków kadrowych, pracownicy mają DARMOWY parking, godziwe warunki pracy i brak m0bingu przełożonych - w takiej robocie nie ma busa pod drzwi bo jest niepotrzebny

Siema. Ile teraz Wellcome płaci na start dla świeżaka. Słyszałem ze będzie dodatek urlopowy i dodatkowa kasa 1000 zl co miesiąc i 2k zl było na koniec noku jako premia. Napisze ktoś ile z tego to prawda.

EPPO

Prośba o info. Czy w EPWA rzeczywiście rampiarze dostali po tysiąc do podstawy?

kowal

Przewodnicząca już przebiera nóżkami przed wyborami. Jak tam nasz dodatek urlopowy? Za co go zhandlowałaś tym razem? Welcome trzyma kciuki żebyś zaprzestała opieki nad ‚interesami’ pracowników.

kOLO
@kowal

iLE JEST TERAZ % PREMI NA RAMPIE I ILE WYNOSI DODATEK URLOPOWY.

ZZ

Gdzie Ty tu widzisz rodzinny biznes? Kto komu broni wpisać się do związków? Widziałeś frekwencję wyborczą? Szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma jak większość głośnych twarzy, które nic mądrego nie mówią

@ZZ

Te same związki zgodziły się zabrać dodatek urlopowy który był wypłacany od zawsze.

Heh

Nie dość że Czerwiński jest dyr waw to Czerwinska jest kiero pax waw, dodatkowo jej córeczka jeszcze pracuje w sekcji przygotowują jej schedę po matce Czerwinscy Industries - istna Białoruś w polskim wydaniu

@Heh

Tyle, że to tylko zbieżność nazwisk jest. No chyba, że wiesz kim jest Czerwiński dla Czerwińskiej w tym przypadku, to nas oświeć :)

Yellow
@Heh

W tej firmie góra przymyka oczy na konflikty interesów bo kim jest jeden z krakowskich dyrektorów jak nie mężem dyrektorki od jakości i zgodności? Dla mnie to klasyka konfliktu.

@ZZ

Pewnie że każdy może wpisać się do związków ale chyba tylko po to żeby płacić składki jako (usunięte przez administratora) na wyjazdy zarządu związkowców w ciekawe miejsca np Jurata

@Kwadryga

Mogła bym prosić o zmianę nicka na inny przez Ciebie ? :) Dziękuję.

@Kwadryga

Prosi to się świnia, i prezesostwo welcome przy korycie podczas gdy szeregowi agenci zarabiają gorzej niż na kasie w lidlu

Red

Na jakie miesięczne zarobki netto może liczyć koordynator?

wsk
@Red

4500-5000 na start, + po usamodzielnieniu dodatki za rejsy wpadają.

Honorata
@wsk

Fajnie że podałeś widełki, ale te kwoty to są netto czy brutto? I te dodatki to jakieś spoko są? O jakich kwotach mowa tak mniej więcej?

Lotnik
@wsk

A jaka opinie o kierownictwie koordynacji w WAW? Ten dział powinien kojarzyć się dosyć prestiżowo. Zastanawiam się nad aplikacją i z tego co piszesz brzmi sensownie pod warunkiem jaki czas należy zarezerwować aby mieć wypłacane dodatki i za co dokładnie?

Kasztan
@Lotnik

Specyficzni, ale znający się na robocie. Zawsze Ci pomogą ;)

@lotnik
@Kasztan

Co masz na myśli pisząc specyficzni? Bardziej idą w stronę pracownika czy dla dobra własnych interesów? Cały czas jest aktywne ogłoszenie na Młodszego Specjalistę Koordynacji Operacji-w jakiej sekcji to jest praca? Czy piszesz o kierownikach z tego działu? Czy dział jest tak duży ze ma kilka kierowników? Chce aplikować do Warszawy.

Kasztan
@@lotnik

jesteś pod koordynatorem/kierownikiem zmiany - stoją po stronie swoich jak są kłopoty pomagają.. nikt tam nie gra do swojej bramki bo i w sumie po co

@@lotnik

Co jakiś czas poszukują do WSK (Sekcja Koordynacji Operacji) zbliża się sezon dodatkowo ASP depcze WAS i LSAS po piętach - ten rok będzie ciekawy

Robol z dziury

to ASP robi RYR w WAW ?

@Robol z dziury

Tak, czartery pewnie też będą robić nie wiadomo jeszcze

Selfhandling FR Aviation Support Poland

wsk

Przecież WELCUM ma umowę z FR w waw, nie kalkuluje się jej zrywać.

MówięJakJest

Niedługo się to zmieni, FR odejdzie tak jak WPI stracili info stracą i ryana jeszcze jakby lufa odeszła z welcome byłoby cudnie - to że im się to nie kalkuluje mało kogo obchodzi to linie lotnicze dyktują warunki a nie handling liniom lotniczym

MówięJakJest

Dla PPL nawet lepiej jeśli FR będzie latał z WAW a nie z WMI dzięki temu mogą utrzeć nosa Modlinowi i jeszcze na tym zarobić

Miekiszon
@MówięJakJest

Zarobi także Ryr( może znaleźli nawet jakąś luke w taryfikatorze portu) . A jedynym przegranym będzie Lot bo Przez politykę będzie dopłacał do Radomia i do tego będzie miał kolejnego konkurenta w Waw

Jakub
@Miekiszon

Przecież welcome ma ekspertów. xD

franek
@Miekiszon

Nie tylko LOT będzie stratny bo musi rozdawać bilety po niskich cenach żeby zapełnić samoloty z Radomia kiedy mógłby wysłać na dochodowe czartery. Welcome też musi dopłacić do interesu bo nie uwierzę żeby utrzymywanie handlingu dla kilku rejsach w tygodniu się opłacało. Chyba że gigant ppl dopłaci do tego. Nie wiem jak jest ale logiki i biznesu w tym nie widzę poza polityką która jest wszechobecna.

@Jakub

Coś w tym jest, welcome nie ma ekspertów... nawet w lsie na WAW są eksperci którzy mają wiedzę ekspercką na temat procedur przewoźników i innych mniej znanych rzeczy i w kwestiach spornych zawsze dzielą się wiedzą a welcome nie ma nic

xx
@MówięJakJest

Masz racje. Problemem wasu jest duża rotacja na stanowiskach kierowniczych.

Robol z dziury
@MówięJakJest

Czekaj, bo nie rozumiem. RYR nie lata do WAW, robi tylko czartery RYS. Piszesz że czartery też pewnie będą robić, czyli jeszcze nie robią. To gdzie to ASP w tej WAW ?

Uk
@Robol z dziury

Skoro Ryr nie lata to go nie nie ma na Waw i nie ma asp. Będą latać od końca marca to i oni będą. Certyfikaty będą i ludzie beda takze

@Robol z dziury

RYR jeszcze nie lata do WAW ale będzie latać, odkąd ucięto SU B2 PS AZ i część siatki lotu min. SVO LED trochę slotów się zwolniło i FR będzie latać z WAW i do WAW, planują latać od II kwartału 2023. Czartery Buzz robił Welcome wcześniej jeszcze LS z WMI. Skoro Ryanair planuje sciągnąć tu swój selfhandling ASP swoje maszyny autobusy pracowników i wszystko to wątpię że będzie płacić Welcome za coś co będą sami w stanie już obsłużyć, tak wiem są umowy ale każdą umowę można wypowiedzieć zawiesić zerwać

Is
@wsk

Widać że się jednak kalkuluje bo FR wyrabia przepustki dla swojego handlingu. Mieli wcześniej umowę z LS na Wmi i także im podziekowali

kamil
@Is

FR chce być niezależny. Welcome w sezonie generuje opóźnienia bo jest nas za mało.

serda

Ktoś wie dlaczego dodatki urlopowe są zabrane?

@serda

Bo mogą :) w welcome jakby mogli to zrobiliby tak żebyście jeszcze dopłacali żeby u nich móc pracować

Miekiszon

Czartery stracone to ustawiamy się w kolejce do Ryanaira. Przynajmniej lepiej płacą

Sąsiad

Hej, doszły mnie wieści że welcome stracił informację??? to jakby piekło zamarzło.. szok... Przecież to był fundament, ostoja... czyja to sprawka?

@Sąsiad

Zaraz będą pisać że to wina poprzedniej kierowniczki :) Ale prawda jest zgoła inna. Dlaczego? Bo tak się umówiono wyżej. Ot cała filozofia.

Annastazja

No skoro tyle lat się dało, zarówno przetargi za (usunięte przez administratora) jak i przetarg za (usunięte przez administratora) wygrał Welcome to raczej ktoś teraz nie dopilnował. I zawsze było tak że ktoś próbował was wygryźć ale znajomości pozwalały wygrywać. Tak czy inaczej szkoda, na lotnisku informacja kojarzyła się z welcomem

norbi

W Gdańsku prm wygrał ferier prywaciarz. Prywatna firma zawsze będzie tańsza od państwowej ponieważ nie musi utrzymywać w biurach tylu pracowników. Dlaczego ryanaira stać na wyoskie pensje dla pracowników selfhandlingu? Odpowiedź jest prosta, ponieważ nie ma rozbudowanych biur a co za tym idzie kosztów.

Uk
@Sąsiad

A czy w Waw czartery także odchodzą z Welcome do handlingu Ryanair?

@Annastazja

Znajomości się skończyły. Prześledź dokładnie kto jest kim w PPL i PGL, kto z ministerstwa obecnie zarządza tym wszystkim i jakie naciski mają podsekretarze stanu danych resortów. Złóż to do przysłowiowej kupy i wtedy nagle okaże się, że tyle lat się dało, bo były inne priorytety. Ktoś nie dopilnował ? Zgoda w 100%. Ktoś nie dopilnował żeby śledzić rozgrywki polityczne na górze. Bo to, że dalej rządzi (usunięte przez administratora) nie znaczy, że nie ma zmian.

Sławek

Jestem bardzo zadowolony z dodatku inflacyjnego przelew właśnie wpadł, 2001,21 - mbank Tak się dba o pracowników

Konrad
@Sławek

Ja dostałem 1997,09 PLN - mam ing, ciekawe skąd te różnice

michał

Cześć. Szukam opinii o stanowisko Pracownik Obsługi Płytowej i Pracownik Obsługi Naziemnej. Jaka jest wysokość wynagrodzenia? Czy nadgodziny opisane w ogłoszeniu są płatne 100% jeśli tak czy są obowiązkowe? Interesuje mnie również w jakich godziną są dwie zmiany, rozumiem że to jest zmiana dzienna i nocna ale chodzi mi o przedział czasowy.

Mateusz
@michał

Jeśli chodzi o place to zawsze masz wszystko wypłacone tak jak jest napisane, to państwówka

dawny pracownik
@michał

Poczytaj komentarze na przestrzeni lat.Jaka kasa za nadgodziny ,;) jak to zliczenia kiedyś co kwartał teraz co pół roku.Noe dołączysz się nadgodzin???? .Ogólnie powstaje zasadne pytanie czy szanujesz swoje zdrowie i czas?

@michał

musisz nie mieć życia prywatnego, musisz mieć syndrom afrykańczyka :P , no i musisz mieć końskie zdrowie - kręgosłup.Jesli to wszystko masz , jesteś wymarzonym kandydatem jako biały (usunięte przez administratora):P.Powodzonka

były
@były pracownik

Weź pod uwagę że pracujesz na zewnątrz. Deszcz mróz w lato upały. Temperatury przy płycie bardzo wysokie w bagażnika samolotów zapomnij o klimatyzacji. Praca jest typowo ciężka fizyczna.

Irena
@były

Ciężka ale może przynajmniej stawki są "rekompensujące"? Możesz powiedzieć ile netto msc zarabiałeś lub zarabiasz?

@Irena

No nie są. 5k brutto to zobaczysz może po latach pracy wraz z nadgodzinami w liczbie tak z 30-40% wartości podstawy.

Frost

To zależy od Ciebie. 5000 brutto to nie jest jakiś kosmos, firma tyle płaci, nawet 6000 i 7000 wszystko zależy od Ciebie.

@Frost

7000 brutto? chyba w rublach rosyjskich stwierdzenie że "To zależy od Ciebie." sprawdza się na rozmowie rekrutacyjnej, Ci co pracowali, pracują to wiedzą że nijak to się ma do rzeczywistości

@MówięJakJest

Co ty człowieku bredzisz, nie masz pojęcia o poziomach i levelach a się wymądrzasz. To jest bardzo słabe. Obserwuje was od wielu miesięcy i wiem że nie pracujecie w Welcome, nie masz pojęcia o tym co się dzieje obecnie. Prezentujesz osobę która kiedyś miała styczność z Welcome i została zwolniona pewnie dyscyplinarnie i teraz będzie się udzielać na forum w stylu och jaki ten Welcome test beznadziejny . Człowieku ogarnij się, Firma jest w innym miejscu , zupełnie, jak chcesz coś zrobić osiągnąć to daje szansę i możliwości i 7000 to nie jest jakiś kosmos, sorry ale kwestionując to to nie wiesz o czym piszesz....

Kuala
@Frost

Piłeś nie pisz...A przynajmnej nie opowiadaj bajek

@Frost

„pewnie” to często używane słowo przez liderów jak i mało znaczących kierowników niższego szczebla - wiem że nic nie wiem ale „pewnie” tak jest :D tak samo jak „obserwuje was” śmiech na sali. Poziomy i levele w welcome istnieją tylko na papierze, ale dzięki utracie kontraktu na obsługę informacji lotniskowej (WPI) w Warszawie dział pasażerski nie zmaga się z niedoborem pracowników wow gratulacje z tytułu zamknięcia rekrutacji na stanowisko agenta obsługi pasażerskiej po 2 latach :D a 7000zl brutto to raptem 5000zl netto ja zarabiam o wiele więcej a większość osób które znam i pracują w welcome nie przekracza 3000zl netto zazwyczaj wypłata wacha się poniżej 2000 2000-3000zl netto Jesteś propagandowym (usunięte przez administratora)zza biurka dział promocji znowu w natarciu

@MówięJakJest

3500 można zarobić bez problemów co nie znaczy że te pieniądze rekompensują ciężką fizycznie i zmianową pracę. Do tego na każdą linię musisz znać inne procedury. Te same pieniądze można zarobić w innym miejscu pracując bez stresu, lżej, poniedziałku do piątku i bez ciągle psującego się sprzętu.

@Andrzej

3500 to norma w większości firmach przy takiej inflacji pracodawcy często sami z siebie dają lepsze wynagrodzenie bo też walczą o pracowników

dawny pracownik
@Andrzej

Bosszze 3500 .Ludzie to praktycznie minimalną krajową hehe.Podziwiam ludzi nadal tam pracujących .Ja tak sobie liczę teraz , to musiałbym na paliwo na dojazdy wydać dużo zł miesięcznie.Światek piątek, 3 rano litości... Kregosłup siada , wymuszona pozycja na kolanach i dźwiganie, po odliczeniu kosztów jak i amortyzacji np auta na dojazdy za 1500 zł miesięcznie haha .A gdzie zdrowie, a gdzie czas, a gdzie poświęcenie życia rodzinnego i towarzyskiego.Naprawdę trzeba być desperatem.albo liczyć na strzały z dziury, ale już od dawna wiadomo że jest Lipton bo bida .

Pojawiła się oferta pracy na Kierowca Autobusu w firmie WELCOME Airport Services Sp. z o.o.. Warto aplikować?

xd

nie

Sombrero

Można się pokusić o stwierdzenie że ilość postów na pewnym portalu społecznościowym traktującym o pracy jest wprost proporcjonalna do fatalnej atmosfery w tej firmie. Posty jakże wspaniałe, jak ktoś nie zna firmy od kuchni mógłby sobie pomyśleć, że to kraina mlekiem i miodem płynąca. Mleko się rozlało, miód niestety gorzki. Firma powinna brać udział w konkursie na mydlenie oczu marketingiem sieciowym, niestety niewiele ma to wspólnego z rzeczywistością w tej firmie. Nie polecam nikomu, kto chciałby zacząć swoją przygodę z lotniskiem. Jest mnóstwo innych podmiotów, ale w obecnej sytuacji handlingi należy omijać szerokim łukiem.

Polaca

Agent obsługi pasażera... Jakie wynagrodzenie brutto? Oraz rodzaj umowy?

3800 umowa o prace około 230h miesiecznie wliczajac obowiazkowe nadgodziny

Polaca

Dzięki, głowy sobie nie zawracam taką pracę

@Polaca

spoko, ogólnie praca jest ciekawa i fajna, ale ze względu na fatalne zarządzanie kierownika sekcji są ogromne braki kadrowe i przez to większość agentów pracuje grubo ponad etat aby uzupełnić luki w grafiku nadgodziny niby nie są obowiązkowe ale tak naprawdę zawsze je dostaniesz bo coś się opóźni, to trzeba zostać ktoś nie przyjdzie trzeba zostać, Liderzy też bardzo aktywnie namawiają do nadgodzin a jeśli się nie zgodzić to po pewnym czasie ze względu na zmniejszoną dyspozycyjność (tak, welcome dyspozycyjność to praca świątek piątek i niedziela od świtu do nocy) staniesz się mniej sumiennym pracownikiem i delikatnie mówiąc "podziękują Ci za współpracę" Kierowniczka sekcji też ma swoje dziwne zasady, można poczytać tutaj opinie na jej temat przynajmniej te które nie zostały jeszcze usunięte.

@boss

Niby prawda, ale nie do końca. 3.800 zł plus miesięcznie 15% premii czyli na dzień dobry 4.370 zł plus bony sodexho za posiłek 12 zł dziennie, nadgodziny rozliczane w systemie 6 miesięcznym. Liczba rejsów rośnie, zatem kasa za nadgodziny wpadnie w sierpniu, w środku sezonu.

@@boss

nie kazda sekcja dostaje bony a 15% premii dostaja tylko (usunięte przez administratora) liderow i kierowniczek liczba operacji lotniczych nijak ma sie do wyplaty nadgodzin, nadgodziny robicie tylko dlatego ze nie ma ludzi do pracy i w ten sposob latacie luki grafikowe przestan opowiadac glupoty

stokrotka
@@boss

Nikt na start nie dostaje 3800, chyba, że się wykłóci. Rekruter życie na rozmowie o pracę mówią 3800, a umowa do podpisania (po szkoleniach wstepnych, badaniach itd.) na 3400 i nie ma możliwości negocjacji.

W.urwiony
@@boss

Nie pier.ol agenturo na usługach piotrusia czy też czerwinskiego. Najpierw zmienili system rozliczania z kwartalnego na polroczny zeby tylko nadgodzin nie wypłacać. Liczy się to co gora przedstawi zarządowi a na chwilę obecną wychodzi ze spółka jest na duży plus bo wszyscy robią za pański ..UJ. Te nadgodziny co niby w środku sezonu wpadną to tak na prawdę przepadną i nikt o nich nie wpsomni nawet bo ludzie się o prace boją. Zróbcie wreszcie z tym porządek i postawcie się tym tupeciarzom. Prezes który wcześniej ledwo miesiąc rampowym był oraz dyrektor waw co to zawodowke ledwo skończył i słowa po angielsku nie potrafi powiedzieć.. Wystarczy ze staniecie murem wszyscy i zobaczycie jak im paly zmięknął (zwłaszcza temu obszczymurowi czerwinskiemu)

Rrrr
@W.urwiony

Głupie pytanie (usunięte przez administratora) odpowiedz :)

wpp

czerwińska tak samo

TuGowy Drajwer
@W.urwiony

A jak tam giełda nazwisk na wice dyrektorka po wywaleniu "miłej" pani ? ;) ;)

Jaro

Święta prawda

Solo
@W.urwiony

Wszystko do czasu myśleli, że im nadejdzie taniej siły roboczej wschodu a tu Gucio

Wierny żołnierz
@wpp

Rozkazbrzecz święta

Chill out
@W.urwiony

Prezes rampowym był dłużej niż Ty pracujesz w tej firmie. Miesiąc ? Masz słabe źródła informacji. Zmienili system rozliczania ? Cóż, to się nazywa wolny rynek. Załóż firmę, zobaczymy czy będziesz liczył pieniądze czy liczył na dobro pracowników ;) Masz do wyboru jeszcze kilka innych handlingów, skoro Ci się tutaj nie podoba :)

@Chill out

Najlepiej jest ujadać jeszcze jak się nie pracuje lub się pracowanie skończyło. Nie pasuje to niech idą przecież nikt nikogo tutaj na siłę nie trzyma. To po co ujadać? Siedzą i ujadają, zamiast wyjść i nie zawracać głowy. Fakt Nie zawsze odejście jest z winy pracownika a to boli mocno i gdzieś trzeba wylać emocje. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Pozakładajcie swoje firmy a my zobaczymy jak wam pójdzie :)

@W.urwiony

Posłuchaj jakby poprzednik Czerwińskiego był taki jak on zapewne od początku byłoby inaczej znacznie lepiej. Natomiast zawsze możesz iść popłakać do BYŁEJ VICEDYREKTOR DYKTATORKI I ZASTRASZACZKI. ona na pewno Twoje smutki wysłucha

Chill out
@ja sobie

Ciekawe kto przyjdzie za nią...

Gol
@Chill out

Z pewnością pisząca te komentarze wróżka. W końcu wykonała zadanie skutecznie i teraz będzie nagroda. Prawda boli pozbywają się wszystkich wartościowych pracowników zastępując ich związkowcami. Ludzie tu znają się nie od dziś i znają prawdę i nie dadzą się ogłupić.

PRM
@ja sobie

Prymitywny styl pisania naszej byłej "koleżanki" Kasi widać z daleka. Możesz pisać co Ci twój zleceniodawca nakazał, ale my znamy prawdę i wiemy do czego jesteś zdolna. Wstyd!!! Ty nie masz ani moralności ani wstydu.

@Chill out

Zobaczymy może w końcu ktoś sensowny.

Welcome
@Polaca

Na start 3400 brutto + 15% premii(jeśli przebywasz na zwolnieniu lekarskim to proporcjonalne do dni premia jest obniżana) umowa zlecenie lub umowa o pracę :) stawka jest jaka jest, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że zazwyczaj osoby aplikujące nie mają żadnego doświadczenia w pracy na lotnisku.

nik
@Welcome

za 1 dzień L4 tracisz całą premie nie pal głupot

@Welcome

Śmiechłem.To ja jako były wasz pracownik napiszę, że sam obecnie daje wynagrodzenie osobie bez doświadczenia przy banalnej pracy z wolnymi weekendami 4 brutto.A wy się chwalicie tym , że na lotnisku międzynarodowym przy obsłudze samolotów-bądź co bądź odpowiedzialnej pracy , przy pracujących weekendach, przy zmianach od 4 rano 3400 brutto :) Mistrzowie marketingu czy samozaorania.Minimalna krajowa to 3010 ;)brutto

Byly Agent Obsługi Pax

Zupełnie nie rozumiem dlaczego strzegą tak tej tajemnicy jakie są zarobki i dlaczego w ogłoszeniach wpisują znacznie wyższe stawki niż oferują Bo co? Bo jak wpiszą prawdę to nikt nawet nie kiwnie palcem żeby aplikować? Dla mnie to totalny brak szacunku dla kandydata i jego czasu wolnego bo jeśli w ogłoszeniu pisze wygórowane 3800 a gdy przyjdziesz na rozmowę powiedzą ci 3400 bo tyle faktycznie oferują to pokazuje stosunek firmy jeśli chodzi o wynagrodzenia pracowników Pracowałem tam i mojego czasu wolnego również nie szanowali, co więcej prawie nie miałem czasu wolnego bo niby zawsze byłem potrzebny na szczęście w porę się obudziłem i znalazłem sobie pracodawcę który nie nagina tak przepisów nie wykorzystuje pracowników w taki sposób po prostu się z nimi liczy a nie policza

@nik

Co Ty bredzisz człowieku, opanuj się. Nikt za L4 nie zabiera premii.

Bury
@Frost

Za każdy dzień L4 od razu zabierają po kilkanaście provent i obniżają od razu podstawę

@Bury

Podaj jeden przykład, bo siejesz na forum bzdury które nie mają miejsca.

Bo jest klamliwa

Bo Polacy nie chcą już w tym (usunięte przez administratora) pracować :]

Agnieszka

Większość osób która pracuje to osoby z Ukrainy? A co z Polakami? Jest szansa na ich zatrudnienie czy tylko z Ukrainy?

Mateusz
@Polaca

Albo zlecenie albo umowa o prace, na zleceniu masz 23 zl na h ma byc podwyżka na 25 ale niewiadomo kiedy

PracownicyWPI Nie dajcie się!

Pracownicy WPI nie dajcie się, oni doskonale wiedzą że resztka która została w sekcji nie zmieni pracy i wiedzą że szantaż dyscyplinarki tu zadziała - zobaczcie co macie w umowach przeczytajcie pracujecie pracowaliście w info a nie w paxach! to nie Wasza wina że firma swoimi durnymi decyzjami straciła tak ważny kontrakt

Jędrek Fuks
@PracownicyWPI Nie dajcie się!

Tak jest jak piszesz6

Piętaszek WMI www.jakdojadę.pl
@PracownicyWPI Nie dajcie się!

Firma straciła przetarg, bo pani kierownik będąc już myslami w innej firmie tego nie dopilnowała i działała na jej szkodę.... poprzedni kierownicy współpracowali z działem handlowym żeby info utrzymać....ale skąd Wy to macie wiedzieć jak wierzycie tylko w "Pietaszkowe historie",,,jej są potrzebne Wasze przepustki o czym się niebawem przekonacie......bo ludzie się nie zmieniają .ps.resztka działu(z bardzo małym stażem) odchodzi, ponad połowa działu ze stażem potrafiąca ocenić sytuację zostaje z własnej woli....

@Piętaszek WMI www.jakdojadę.pl

Opowiadasz takie brednie że aż szkoda czytać czy polemizować z Twoją "macierewiczowską teorią spiskową". Połowa działu potrafi ocenić sytuację i zostaje ? Człowieku, ty masz problemy ze wzrokiem czy jednak z głową ? Jakbyś chociaż odrobinę się postarał, zamiast rzucać śmieszne "argumenty" i "fakty" to byś wiedział o co chodziło w przetargu. Firma miała stracić przetarg, a za niedługo zobaczysz dlaczego. Dowiesz się też, dlaczego obecny zwycięzca startował do przetargu. Wystarczy jedynie - jest to w granicach Twoich możliwości - śledzić obecną sytuację kadrową ale na poziomie nieco wyższym niż kierownik sekcji. W PGLu właśnie zaczyna się zamiatanie, co niedługo będzie miało swoje przełożenie na EPWA. A jeżeli faktycznie masz informacje, jakoby ktoś działał na szkodę spółki - w świetle prawa karalne - to szoruj szybciutko do prokuratury! Już już ! jeszcze przed świętami. Pamiętaj, że zatajenie wiedzy o działaniu na szkodę spółki jest równorzędnym działaniem na jej szkodę. Polecam lekturę KK i KSH. Do zobaczenia w robocie.

Tobiasz
@Kwadryga

Poprzedni Kierownik zabrał ze sobą całą teczkę lewych protokołów i faktur

@Tobiasz

Jak widać uwielbiamy mówić o tym co było, i porównywać kto co zrobił do poprzedników. Wiedziałeś o tym ? Widziałeś te kwity? Zgłosiłes gdzie trzeba ?

Lopez
@Kwadryga

Cóż za święte oburzenie. Kto miał to zobaczyć to zobaczył i zrobił co zrobił. Nie Twoje zmartwienie robaczku. Naiwny bo młody czy (usunięte przez administratora) Piotruś tak się zachłysną, że aż stracił poczucie rzeczywistości, nie bądź następny

@Lopez

Poczucie rzeczywistości to straciłeś Ty, jeżeli uważasz, że problemu nie ma. Żyj dalej w swoim cudownym wirtualnym świecie, w którym nie masz nic do powiedzenia. Miłego jego końca :) A czy nie moje zmartwienie to się niedługo okaże. Poczekaj na pewną "zmianę warty" i do usłyszenia/zobaczenia ;)

Zostaw merytoryczną opinię o WELCOME Airport Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WELCOME Airport Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WELCOME Airport Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 275.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WELCOME Airport Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 25 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 82 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WELCOME Airport Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WELCOME Airport Services Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WELCOME Airport Services Sp. z o.o.