Bay Logistik GmbH + Co.KG

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bay Logistik GmbH + Co.KG

Szeryf

Widzę, że znowu wrocil temat Bay na Tapetę. Tak więc powiem to, co chyba wszyscy pracownicy - a jest ich sporo patrząc po komentarzach, że ostatni czas i szczególnie teraz to katastrofa. Kto pracuje zna MSZ, więc jeżeli go nie ma w biurze, lub telefon sluzbowy lub na biurko odbiera ktoś inny, to połączcie fakty. Jak Pan M jest w biurze i pracuje, dlaczego robota idzie. Jest ułożona i idzie prscowac, jest z kim pogadać. Mogę się założyć o kratę browara, że niedługo MSZ się zwolni. Kto się zakłada

Stary

Portal gowork na pewno widzi adres IP, więc raczej łatwo sprawdzić, z jakiego miejsca pisane są opinie. Fakt jest, że ostatni czas w Bay to duża katastrofa. Szczególnie widać to, że brakuje człowieka który to jakoś spinał. Plotki chodzą, że odchodzi, ponieważ nie akceptuje tego co się dzieje. Widać, że po zmianach w Bay, jest duży problem. Ile w tym prawdy nie wiem, czas pokaże.

Nasz dział HR nie potrzebuje dowartościowania, by pisać sobie opinie samemu. Nie postępujemy w taki sposób. Proszę zwrócić uwagę, że proces rektutacji odbywa się w etapach, i nasi kandydaci, po wypełnieniu odpowiedniego formularza, mają na bieżąco informację, jak wygląda ten proces. Prosze w wiadomości do nas podać swoje nazwisko, by sprawę wyjaśnić.

Młody

Te pozytywne opinie to se Dyspo pisze bo z kim nie rozmawiam to wszyscy maja to samo zdanie co ja o tej firmie czyli złe .

@Młody

Dyspo zajmują się pracą spedcyjną, nie musimy pisac sobie opini, ponieważ nie na tym to polega :) Przyjmujemy krytykę oraz wyciągamy wnioski z każdego sygnału. Proszę podpisać się nazwiskiem, dyskusja wtedy będzię merytoryczna :) Pracuje u nas bardzo dużo kierówców, duża część nawet ponad 10 lat, więc nie jest tak źle.

Kierowca Ce

Rekrutacja telefoniczną, rozmowa przez telefon z Panem Michal Szyszkowski. Na każde moje pytanie dostałem konkretną odpowiedź, na pytania odnośnie pensji oraz umowy o prace oraz składników pensji także dostałem jnformajce. Bardzo spokojna rozmowa z Panem Szyszkowskim, poświęcił mi wystarczająco czasu, mimo że prosiłem o termin rozmowy o 18:30. Na plus, wszystko po rozmowie dostałem Na maila, podpisane przez firmę.

Doświadczenie Moje oczekiwania Prawo jazdy oraz karta kierowcy

Widać, że opinie wystawia sobie ktoś sam, widać aktywna pracę działu kadr. Jedno jest pewne, od kiedy Pana MSZ nie ma w biurze, to widać totalny bałagan oraz jeden wielki (usunięte przez administratora) 3 tygodnie MSZ nie jest w firmie, i katatrofa. Auta brudne, pluskwy a do tego jeszcze czasem dostajesz auto w małej budzie. Dlaczego Michal może nawet późno wieczorem podjąć decyzję i zmienić auta, a jak go nie ma to nikt nie odbiera telefonu. Plotki chodzą, że Michal odchodzi, nie wiem ile wtym prawdy. Brak tego gościa w biurze huz widać. Co będzie dalej każdy wie.

Rozmowa rektutacyjna z Panem(usunięte przez administratora), po Polsku. Na każde pytanie odnośnie pracy na cysternie dostałem związłą oraz jasną odpowiedź. System pracy jasno określony z pensja, która została mi przesłana po Polsku na maila. Firma duża, na plus podejście do pracownika oraz indywidualne ustalenia. Pan(usunięte przez administratora) odpowiada jasno na zadane pytania oraz gdy czegoś nie wie, oddzwania z informacia zwrotną. Czekam na zakończenie procesu rekrutacji, jednak sama obsługa rekrutacji zasługuje na duży szacunek.

@Andrzej

Życzymu sukcesu w procesie rekrutacji, cieszym się, że Pana odczucia są pozytywne. Staramy się, by nasi pracownicy z Polski czuli się swobodnie w naszej firmie, także staramy się usuwać barierę językową, oraz sami uczymy się języka Polskiego. Pan (usunięte przez administratora)podobnie jak cały dział HR wspiera proces rekrutacji.

Umowę o pracę uzgodniłem z Panem(usunięte przez administratora) w grudniu, zacząłem pracę 1.02.2022. Jedynie co się nie zgadzało to kwestia pensji, ponieważ była wyzsza. Tak była wyzsza. Pan Michal zadzwonił w styczniu, ze była podwyżka dla kierowców i obecnie jest wyzsza pensja. Więc macie doczynienia z taką osobą. Nie wnikam w opinie o firmie, bo firma to ludzie. Ja cały czas mam kontakt z Panem Michałem, nawet w niedziele. Firma ma naprawdę dobre auta oraz podejście, że nie czujesz się jak w (usunięte przez administratora), u Niemca to często spotykana , najgorzej jak polak w biurze. Tutaj mamy wyjątek, i cieszę się, że Tutaj pracuje. Który pracownik, zrobi wam papiery do biura podatowego, kindergeld i ubezpieczenia za darmo, po pracy ? W Bay Pan Michał pomaga. I nawet jak chciałem zapłacić mu, to kasy nie wziął.

@Tomek

Dzień dobry Panie Tomku. Dziękujemy za Pana wypowidź. Bardzo na miło. Faktycznie, od Pana zgłoszenia do pracy do momentu jej rozpoczęcia, minęło trochę czasu. Różnica w wynagordzeniu ( wyższe wynagrodzenie dla Pana) wynika z podwyżek, jakie dostali nasi kierowcy. Także nowi, ponieważ doceniamy każdego pracownika. Kwestia kindergeld oraz pomocy w dokumentach, staramy się zawsze pomagać naszym pracowniką. Pozdrawiam

@Tomek

Potwierdzam, składam dużo CV oraz mam dużo rozmow z osobami które mieszkają w Niemczech, po raz pierwszy zaskoczyła mnie taka szczerość oraz profesjonalne podejście naszego rodaka.

@Andrzej

Dziękujemy za pozytywną oponię, zawsze staramy się podchodzić profesjonalnie do każdego zadania, w któym bierzemy udział.

Rzeczowo, konkretnie i solidnie. Kontakt po Polsku. W firmie jest polak, Szyszkoski Michal, nie ma syndromu Niemca.

@Tomek

Dziękujemy za Pana opinię. Cieszymy się, gdy proces rekturacji jest satysfakcjonujący. Firma Bay jest dużą, rodzinną firmą, staramy się, by każdy czuł się dobrze u nas, został wysłuchany i razem z nami budował Team Bay. Pan Szyszkowski mówi po Polsku, zależy nam, na dobrym kontakcie także z naszymi Polskimi kierowcami.

Krzysztof

Rekrutacja telefoniczna, rozmowa przez telefon z Panem (usunięte przez administratora). Na każde moje pytanie dostałem konkretną odpowiedź, na pytania odnośnie pensji oraz umowy o prace oraz składników pensji także dostałem jnformajce. Bardzo spokojna rozmowa z Panem (usunięte przez administratora), poświęcił mi wystarczająco czasu, mimo że prosiłem o termin rozmowy o 18:30. Na plus, wszystko po rozmowie dostałem Na maila, podpisane przez firmę. Praca spokojna. Nowe auta, dobrze wyposażone oraz rabaty oraz premie.

A L

Złożyłem aplikację, odbyłem dwie rozmowy telefoniczne i otrzymałem zapewnienie dotyczące zatrudnienia. Miałem tylko zadeklarować się, "od kiedy rozpocznę" i dostać maila z wzorem umowy o pracę. Rozstałem się z dotychczasowym pracodawcą, zacząłem szukać mieszkania - co jak wiadomo w Niemczech wiąz się z wpłaceniem kaucji i zobowiązaniem. Po miesiącu oczekiwania, kiedy w międzyczasie dzwoniąc zapewniano mnie (!!!) o aktualności naszych ustaleń, dostałem w końcu maila, że nie tym razem jednak. Na moje kolejne zapytania o przyczynę, brak już kontaktu . Niepoważne podejście HR, brak profesjonalizmu i trzeba być ostrożnym. Nieporozumienie.

Lidia
@A L

O matko ale Cię wyrolowali. Co teraz z tym zrobisz? Oznajmiłeś im chociaż w jak okropnej sytuacji Cię postawili? Może chociaż już tak nikomu innemu nie odwalą. :/ A może udało Ci się wrócić do tej poprzedniej pracy? Komuś jeszcze takie coś się przytrafiło czy to jednorazowo HR dał tutaj ciała?

@A L

Witam, prosze zgłosić się nas w prywatnej wiadomości, ponieważ opisana sytuacja jest całkowicie niezgodna z naszą polityką oraz standartami HR, i należy dokładnie ją sprawdzić, tym bardziej, że opinia jest anonimowa. Jednoczesnie widzę, że nie do końca jest tutaj przedstawiona poprawnie sytuacja. Nie wysyłamy wzorów umów, jeżeli kandydat przejdzie proces rekrutacji pozytywnie, wysyłana jest umowa o pracę. Dodatkowo, zawsze termin ustalany jest współnie, by był dogodny dla osoby która chce rozpocząć karierę w Bay Logistik. Zakończenie precesu rekrutacji zawsze konczy się jasnym stanowiskime firmy, oraz umową. Prędzej, jest to proces rektuacyjny. Nie odnoszę się do kwesti wynajęcia mieszkania w Niemczech, nie jest to w temacie działania Bay Logistik.

@Lidia

Nie odwalamy :), zatrudniamu w ciągu miesiąca bardzo dużo nowych osób, do rozrastającej się naszej floty pojazdów, i za każdym razem zapewniamy wysoki standard rekrutacji- począwszy od jasnej informacji odnośnie umowy o pracę, wynagordzenia oraz kończąć na umowie o pracę- często nawet z kilku miesięcznym wyprzedzeniem. Dlatego proszę nie martwić się, każda osoba jest indywidualnie powiadamiana o każdej zmianie, oraz jak widać, także w języku polskim

Bartosz

Widzę ze Bay zaczyna coraz więcej ogłaszać się na Polskę. Kilka słów o tej firmie. Duża firma, która dba o wizerunek i naprawdę wychodzi jej to dobrze. Widzę po ilości ogłoszeń, i jezyku w jakim piszą, że mają teraz Polaka w biurze. Rozmawiałem dziś z tym gościem na temat pracy na silosie. Rozmowa pięknie po Polsku. Po pierwsze, bardzo miłe podejście, rzeczowe oraz kulturalne. Odpowiedział na wszystkie pytania. Łącznie z pieniędzmi. Czekam na dalsze informacje. Znam kierowców, chwała robotę i kasę za nią, więc jak maja w biurze Polaka, to można iść. Jak ktoś chce, podam telefon i maila do tego Pana.

@Bartosz

Dziękujemy za infmorację Panie Bartku. Dbamy o to, by nasi kandydaci zawsze otrzymali jasną oraz rzetelną informację na temat stanowiska na które aplikują. Cieszymy się, że jesteś zadwolony z rozmowy. Pozdrawiamy Zespół Bay Logistik

Pelczus
@Pracodawca

Jeśli mógłbym dostać numer do Pana zadzwonię odnośnie pracy.

Gardner
@Bartosz

Cześć. Jeśli możesz to podaj mi nr telefonu do tego pana. Pozdrawiam

Poszukuję zatrudnienia na Kierowca Kat. C+E. Bay Logistik GmbH + Co.KG oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Witam, forma zatrudnienia nie jest zmieniana w trakcie trwania umowy. Umowa zawierana jest bezpośrednio z firmą Bay Logistik i jej zakres, czas trwania jest jasno określony i nie ulega zmianie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bay Logistik GmbH + Co.KG - Waiblingen

• Jak się pracuje w Bay Logistik GmbH + Co.KG?

Zobacz opinie na temat firmy Bay Logistik GmbH + Co.KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bay Logistik GmbH + Co.KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bay Logistik GmbH + Co.KG?

Kandydaci do pracy w Bay Logistik GmbH + Co.KG napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bay Logistik GmbH + Co.KG