Opinie o BS Service GmbH w Stuttgart

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BS Service GmbH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BS Service GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BS Service GmbH w Stuttgart

Jack Nowy wpis

Przestancie z ta firma parodia totalna (usunięte przez administratora) jak idzie pokoje tragedia gdy przyjechalem to dopiero mówili ze trzeba sie dokladac do paliwa jakas oplata za pokój nie plecam wytrzymalem miesiac I wyjechalem tragedia totalna

Do Jack-a Nowy wpis
@Jack

I pisze to osoba zaledwie po kilki dniach pracy- a napisz cos o wyplacalnosci firmy. Wszystko idzie z szefostwem zalatwic ale jak ktos ma problemy z procentami to wystawia takie opinie i zmienia bo tego akurat firma nie toleruje Udanego polowania firmy gdzie bedziesz mogl pic wiecej….

Mieczysław Nowy wpis

Dowiem się czegoś konkretnego o terminowości płacenia? W ogłoszeniu na elektryka podali, że płacą 3400 - 5200 zł / m-c. A mile widzianą umiejętnością jest znajomość niemieckiego. Tylko, że jako praca jest w Niemczech, to czy robi się na niemieckiej UoP?

Iwona

Przeżyłabym wcześniejsze opinie ze nie jest idealnie ale jak nie płaca kasy tak jak ostatnim razem ktoś pisał to sorry! I jeszcze brak urlopu, co to ma być? Tak serio się nadal dzieje?

@Iwona

Iwona, pracowałaś u nas? Nie zatrudniamy kobiet..?

@Anna

A gdzie w jej wypowiedzi jest gdzieś sugestia, że mogłaby pracować tutaj? Mnie to bardziej kojarzy się z taką przeżywającą wszystko typową "Karyną". Może dla faceta swojego za pracą się rozgląda czy coś? W sumie w jakim przedziale wiekowym najchętniej tutaj panów się przyjmuje?

@Agnieszka

Zatrudniamy elektryków i hydraulików pomocników jak i pracowników wykwalifikowanych, w każdym wieku. Co do komentarza Pani @Iwony, niestety nie jest dla mnie zrozumiałe, rzucanie opinii "kasy nie płacą" na podstawie yyyy czego? , i udzielania komentarza co do sytuacji o której nie ma się pojęcia ani wiedzy. Są to komentarze krzywdzące i oczerniające w dodatku zamieszczane przez osoby niepracujące jak i nie związane z firmą! Zwyczajne podbijanie atmosfery i próba zdyskredytowania pracodawcy, bez POWODU!

@Anna

Nie mam pojęcia co ta kobieta miała na celu pisząc tę opinię. Może jeszcze do nas wróci to uzasadni to. Ale jeszcze tylko z ciekawości o ile mogłabym spytać. Ta wypowiedź o tym, że nie zatrudniacie kobiet to chodzi w kontekście sytuacji aktualnej czy na aplikację kobiety byście nie odpowiedzieli?

Pawel
@Iwona

Tak to prawda z urlopem , nie placa , za mieszkanie sobie naliczaja 150euro i na paliwo trzeba sie dokladac , pracowalem tam 3 miesiace i nie polecam a i wyplata na jakies raty troche na konto troche do reki , ogolnie klamstwa i (usunięte przez administratora) .

Pawel Nowy wpis

Iwona , napisala prawde

Mariusz

To jest niemiecka firma?

@Mariusz

Tak, ale siedzibe ma w Polsce

@Marek

Dla nich to pewnie raj podatkowy u nas jest jakby nie patrzeć. A czy Polsce jest to właściwie na rękę, że siedzibę mają u nas?

@Agnieszka

@Pani Agnieszko, firma jest zarejestrowana w Niemczech tam, też znajduje się jej siedziba. Podatki oraz wszelkie składki także płacone są w Niemczech, a pracownicy zatrudniani na niemieckiej umowie o pracę.. W Polsce prowadzimy jedynie rekrutację! Sugestia o jakichkolwiek rajach podatkowych jest nadużyciem! nie mówiąc o tym, że zakrawa wręcz o śmieszność... Nie słyszałam nigdy żeby Polska była określana mianem raju podatkowego! Proszę nie rozpowszechniać nieprawdy! Zarząd firmy to obywatele Polski, więc Polsce jest to chyba na rękę! Proszę o konstruktywne opinie, komentarze, które wnoszą coś nt. opinii o naszej firmie a nie internetowe "Trolowanie"

@Mariusz

@Pani Mariuszu, siedziba jak i miejsce zarejestrowania firmy to Stuttgart - Niemcy. Zatrudniamy wyłącznie na "niemieckich" warunkach! Zapraszam do kontaktu!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Elektryk w firmie BS Service GmbH? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Mato

Spoko normalni ludzie wszystko można dogadać. Jedynie wśród pracowników trafiają się czasem pijaczki i to burzy współpracę. Szefostwo bez zarzutu dobra atmosfera.

Piotrek

Witam, pracowałem u nich kilka lat, ludzie nie maja co robić to plotkują - norma w DE! Normalna firma, stawki "nie urywają" ale przyzwoite.. Urlopy fakt raz płatne, raz nie, może to zależy od pracowników, bo to co tu do nas przyjeżdżło czasem to masakra wcale się im nie dziwie, ze wywalają ich na.... Chorobowe normalnie płatne, mi zapłacili nawet za Covid jak nie byłem szczepiony. Te czasy że ludzie siedzą w firmach co nie płacą to chyba się dawno skończyły.. a jak komu nie pasuje to to nie (usunięte przez administratora), za morde nikogo nie trzymają ja się normalnie, elegancko zwolniłem.. Moja opinia: bez fajerwerków, normalne szefostwo do dogadania jak sie jest normalnym

Rafał

Ta firma to (usunięte przez administratora) Nie płacą pieniędzy na czas, ucinają wypłaty, na umowie oczywiście najniższa, a do ręki co innego. Wypłaty w kilku przelewach, mieszkania to głównie bardzo bardzo słaby standard. Urlopu nie ma. Robisz po 10 godzin a w papierach wpisują 8 i do dopisują na wybrane przez siebie dni urlopy itd. Trzymać się od tej firmy z daleka radzę. Nie pozdrawiam.

maciek
@Rafał

ciekawe to opisujesz ale zastanawiam się po co podejmowałes prace w tej firmie jeśli aż tak było złe. ja tu pracuje od ponad 4 lat i nie mówię bo raz jest zle raz jest gorzej ale gdyby było aż tak zle to napewno bym tu długo nie zabawił a jednak pracuje. zasady są ustalane na jakich pracujesz a jak firma się rozlicza to już ich problem- ja dostaje swoje i tyle a to czy pozdrawiasz czy nie to jest jest twój własny problem kultury osobistej.

Konrad

Witam, mam możliwość współpracy z ową firma. Bardzo bym prosił o jakiekolwiek opinie. Dziękuję, pozdrawiam!

Paulina
@Konrad

Szkoda, że jeszcze nikt Ci nie odpowiedział, ponieważ ja sama bardzo chętnie dowiedziałabym się czegoś na temat firmy BS Service GmbH. A jaką właściwie zaproponowali Ci współpracę? Byłoby dobrze, jakbyś postarał się to trochę doprecyzować.

Roman

Witam czy ktoś pracował pracuje w firmie BS Service GmbH w ze Stuttgartu proszę o opinie pozdrawiam Roman

Szczery
@Roman

Praca na umowę niemiecką na umowie oczywiście najniższa stawka ,stawki indywidualne ale nie porywają(srednio na początek 10e podwyżka problem wielki jezli dadzą to 0.5e ) płacisz za hotel 50e nie masz placonego urlopu za katarek też nie placa jest auto służbowe na dojazdy tankowania po twojej stronie

Jerzyk

@olo61 a czemu nie polecasz?

Zostaw merytoryczną opinię o BS Service GmbH - Stuttgart

• Jak się pracuje w BS Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy BS Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BS Service GmbH?

BS Service GmbH