AVERSO Sp. z o.o.

4.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AVERSO Sp. z o.o.

KM
Klient

Polecam, odzyskałem pieniądze. A już myślałem, że zwrot z banku będzie niemożliwy.

@KM

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Profesjonalna obsługa jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy, Zespół AVERSO

Maciek

Udało się! Firma w moim przypadku działała dwutorowo i nie poprzestała na samym postępowaniu. Polecam AVERSO

@Maciek

Piotr
Klient

Polecam! Powiem tak: warto ufać młodym, oni mają jeszcze werwę i chęci do pracy. Jak dla mnie w Averso to ludzie szczerzy, mili, a do tego profesjonaliści. No i jeszcze świetny adwokat. Kiedyś zleciłem sprawę innej firmie i porażka, moco zepsuci ludzie, brak kontaktu i zero efektu. W Averso wszystko super. Pozdrawiam cały zespół

@Piotr

Zbigniew Z.
Klient

te niepochlebne opinie musi pisać zdesperowana konkurencja, Kontakt jest rewelacyjny - na bieżąco mogę porozmawiać ze swoim "opiekunem" i dodatkowo prawnik co chwilę informuje co w sprawie, pozdrawiam

@Zbigniew Z.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AVERSO Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Nie polecam Averso
Klient

Firma Averso: Nie odbierają telefonów. Nie polecam. Człowiek nie wie na czym stoi. Stawki kosztów sporo większe ponad rynkowe. W innych firmach jest to samo taniej. Pracownicy nie odbierają telefonów po zgłoszeniu sprawy. Z fochem odpowiadają. Wielkie „nie polecam”

Katarzyna
Klient

Nie polecam, nie odbieraja telefonow po zleceniu sprawy, a na maile odpisuja w 2 zdaniach.

@Katarzyna

Szanowni Państwo, jako firma cenimy sobie każdą rzetelną opinię, a nawet konstruktywną krytykę, niemniej jednak autor powyższej opinii jest dla nas niemożliwy do zidentyfikowania, gdyż nie posiadamy klienta o przedstawionych danych. Ponadto kontakt z naszą firmą, jak również z jej pracownikami, jest bezproblemowy i każdy klient otrzymuje rozwiewającą wątpliwości odpowiedź na wszelkie zadane pytania. Na każdy kontakt telefoniczny, jak i mailowy nasi klienci otrzymują merytoryczną i rzeczową odpowiedź. Wobec tego, że nie jesteśmy w stanie zidentyfikować autora opinii, a żaden z naszych klientów dotychczas nie wskazywał problemu z naszą komunikacją wnioskujemy, że opinia ta została wystawiona przez firmę konkurencyjną. Dlatego też chcielibyśmy jedynie podziękować za zainteresowanie naszą firmą, a dla wszystkich naszych klientów jak i zainteresowanych współpracą pozostajemy do dyspozycji. Pozdrawiamy i życzymy owocnej współpracy, Zespół AVERSO

Rafał
@AVERSO Sp. z o.o.

Potwierdzam! Jestem klientem AVERSO i kontakt z nimi jest rewelacyjny. Inne firmy mogą brać przykład.

Viktoria
@Katarzyna

Dokładnie ! U mnie tez zero kontaktu. Nie wiedza niczego, z prawnikiem nie mogę porozmawiać. Zapłaciłam kilka tysięcy i zupełna cisza. Nie polecam.

Viktoria
Klient

Pani Marta to chyba komentarze o sobie pisze sama. Od 3 dni próbuje się dodzwonić, nie odbiera. Dzwonię z innego numeru i nagle po 2 sygnałach odbiera połączenia. Zapłaciłam kilka tysięcy na dzień dobry i od tego czasu zupełna cisza. Nikt nic nie wie, nikt niczego nie robi. Skasowali mnie i co? Zupełny brak profesjonalizmu. Mało kompetentna firma. Nie polecam.

Agnieszka
Klient

Właśnie rozmawiałam z Panią Martą i chciałabym jej bardzo podziękować! Wpadłam w spore tarapty i najadłam się ogromnego stresu, a dzwoniąc uzyskałam bezinteresowną pomoc, mimo że straciłam małą kwotę i dla firmy zajęcie się moją sprawą nie byłoby rentowne... Pani Marta mimo to poświęciła mi czas, udzieliła pomocy, doradziła co robić... nie wiem jak mogłabym się odwdzięczyć, więc postanowiłam napisać opinię. Jeszcze raz dziękuję, popłakałam się dzisiaj ze szczęścia!

Edyta
@Agnieszka

Chciała bym się podpisać pod tą opinią dokładnie tak samo zareagowałam i pewnie wpadłam w te same kłopoty co i Pani i też się popłakałam!

@Edyta

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Dobro oraz interes naszych Klientów jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się zapewniać obsługę na najwyższym poziomie, rzetelnie wykonując swoją pracę. Jesteśmy świadomi, że wiele firm w naszej branży skupia się tylko na zysku i zapomina o swoich Klientach, tak więc cieszymy się, że standardy panujące w naszej firmie są doceniane. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Joanna
Klient

Piszę dlatego że niechcący wykasowalam nr kontaktowy do AVERSO i już od grudnia nie wiem co w mojej sprawie jak przebiega moja sprawa i jak się skontaktowac czy ktoś z firmy mógłby do mnie zadzwonić?

@Joanna

Szanowna Pani Joanno, skontaktowaliśmy się już z Panią i mamy nadzieję, że jest Pani usatysfakcjonowana z uzyskanej odpowiedzi. Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć naszym Klientom, że w razie zgubienia numeru kontaktowego do nas, wszelkie kontakty są podane zarówno w stopce mailowej, jak i na naszej stronie internetowej www.averso.pl, którą odnaleźć można równie łatwo, co nasz profil na portalu GoWork (tutaj także jest podany numer kontaktowy oraz link do strony). Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół AVERSO

Joanna
@AVERSO Sp. z o.o.

Tak dziękuje slicznie za kontakt i informacje w mojej sprawie .licze ze mimo kłopotow i opieszałości innych podmiotów dalsze prace pojdą juz tylko do przodu czego Wam i sobie zyczę.Slicznie dziękuje za tak szybką reakcje na moje wezwanie

Małgorzata

Polecam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu AVERSO Sp. z o.o.?

Mat Trans

Dziś otrzymałem przelew od dłużnika, z którym inny windykacje sobie nie radziły. Polecam

A.K.

Natychmiastowa pomoc, polecam.

Syliwa
Klient

Dziękuję za pomoc w mojej sprawie. Polecam

Ania

Natychmiastowa pomoc, polecam

Witold
Klient

Pierwszy raz spotkałem się z tego typu firmą o tak profesjonalnym podejściu. Kontakt rewelacyjny. Polecam.

Czy w AVERSO Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

@Pytanie

Tak, zapraszamy do przesyłania CV na adres mailowy: biuro@averso.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o AVERSO Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AVERSO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVERSO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVERSO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AVERSO Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy AVERSO Sp. z o.o., to 50, z czego 42 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AVERSO Sp. z o.o.