AVERSO Sp. z o.o.

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AVERSO Sp. z o.o.

Klient

Polecam firmę AVERSO - otrzymałam zwrot całej kwoty utraconych wcześniej pieniędzy w tzw. firmie brokerskiej. Nie wierzyłam do końca w pozytywne zakończenie tej sprawy - uzyskany rezultat potwierdza kompetencje, rzetelność i determinację pracowników firmy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Marcin
Klient

Współpraca na duży plus. Moja sprawa jeszcze jest w toku, ale muszę przyznać, że firmie zależy na kliencie. Są konkretni i co ciekawe - szczerze powiedzieli, jakie są szanse na odzyskanie kasy. Nie wmawiali mi jak inne firmy, że na 100% odzyskają i wytłumaczyli wszystkie możliwości. Poza tym co jakiś czas otrzymuję kontakt ze strony prawnika, który informuje mnie na jakim etapie jest postępowanie i co się dzieje. Polecam

Krystian
Klient

Serdecznie polecam AVERSO pana Michała Cieśli, wszystko załatwione i dostałem zwrot w 100%. Nie powiem trwało to dłuższą chwilę ale mega polecam ich usługę. Ocena 11/10 :)

Magda
Klient

Postanowiłam napisać opinię odnośnie obsługi klienta. Jestem pod wrażeniem, ponieważ nie zostałam potraktowana jak w przypadku większości firm, gdzie po podpisaniu umowy kontakt się urywa. Zadzwoniłam do AVERSO zapytać co w mojej sprawie - odebrała przemiła Pani, która nie tylko powiedziała na jakim etapie jest sprawa, ale również porozmawiała ze mną, doradziła i szczegółowo wyjaśniła wszelkie etapy postępowania. Oceniam na 5+

@Agnieszka

Szanowna Pani Agnieszko, dziękujemy za tak miłe słowa, które jeszcze bardziej motywują nas do pracy. Cieszymy się z osiągniętego sukcesu oraz owocnej współpracy. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół AVERSO

Edytka
@Agnieszka

Witam serdecznie Panią chciałabym zapytać po jakim czasie pani odzyskała te pieniądze?

@Edytka

Bardzo szybko, po około 6 miesiącach :)

Edytka
@Agnieszka

Super dziękuję za informację.

mi.str90 Nowy wpis
Kandydat
@Agnieszka

Jak długo trwał u Pani ten proces?

mi.str90 Nowy wpis
Kandydat
@Agnieszka

Pani Agnieszko, czy mogłaby Pani napisać nazwę firmy która Panią oszukała?

AKarol Nowy wpis
Klient

Dziękuję za pomoc. Korzystne warunki i świetna współpraca. Mogę z czystym sumieniem polecić. Z pewnością najlepsi w swojej branży

KK
Klient

Współpraca na duży plus. Jestem zadowolony

Nowy wpis

@KK

Dziękujemy za zaufanie! Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Zadowolony klient
Klient

A ja chciałbym pochwalić kontakt z Paniami Martami, bo jak się okazuje - w averso są dwie i obie świetne, pomocne i bardzo profesjonalne (jedna z nich to bodajże właścicielka). Póki co wszystko sprawnie i konkretnie. Podpisałem umowę i nie musiałem długo czekać na ich działania prawne, oby tak dalej, czekam na efekty

@Zadowolony klient

Dziękujemy za zaufanie i miłe słowa! Obie Marty z zespołu AVERSO pozdrawiają i życzą miłego dnia :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AVERSO Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Inwestycja
Klient

Miło zaczęłam tydzień - sprawdziłam wczoraj konto bankowe a tu zwrot całej kasy!! Do tej pory w to nie wierzę :) bardzo bardzo polecam Averso, super ludzie

@Inwestycja

Dziękujemy za zaufanie oraz miłe słowa, profesjonalna obsługa jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Anonimowo
Klient

Niedawno zleciłam sprawę i póki co jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Wszystko rzeczowo i konkretnie. Kontakt bezproblemowy.

@Anonimowo

Dziękujemy za zaufanie oraz podzielenie się z nami opinią. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Aanita
Klient

Potrzebuję pomocy, gdzie mogę się zgłosić????

@Aanita

Szanowna Pani Anito, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: tel. 22 243 17 68 biuro@averso.pl Pozdrawiamy, Zespół AVERSO

Marcin

@Marcin

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Profesjonalna obsługa jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy, Zespół AVERSO

Anonimowo
@Marcin

U mnie podobnie, obsługa super

Krystian

@Krystian

Szanowny Panie Krystianie, dziękujemy za zaufanie. Kolejny sukces jest dla nas ogromną motywacją. W Pana przypadku faktycznie sprawa wymagała chwili cierpliwości, natomiast cieszymy się, że uwierzył Pan w nasze możliwości, dzięki którym nasze działania okazały się być w 100% skuteczne. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół AVERSO

M. Wiśniewski
Klient

Świetna firma, mogę polecić. Mi pomogli

@M. Wiśniewski

Dziękujemy za zaufanie oraz podzielenie się z nami Pana opinią. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

AA
Klient

Averso odzyskało dla mnie już część straconych pieniędzy, ale ich działania wciąż trwają wiec mam nadzieje na zwrot całej kwoty. Póki co bardzo polecam

@AA

M. Wiśniewski
@AA

U mnie po czasie też się udało

Piotrek
Klient

Rewelacja. Firma zapewniła mi profesjonalnego adwokata z doświadczeniem. Obawiałem się olbrzymich kosztów, ale nic z tych rzeczy. Dodatkowo otrzymałem kontakt do drugiego prawnika i na bieżąco wiem co i jak, super

Barbara
Klient

Czy ktoś miał doczynienia z nieuczciwym brokerem Greenfieldinvestment i udało się odzyskać pieniążki?

@Barbara

Szanowna Pani Barbaro, nasza firma zajmuje się wieloma podmiotami tego typu, a więc bazując na naszym doświadczeniu zalecamy kontakt bezpośredni z naszą firmą, gdyż każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Niestety odniesione sukcesy w przypadku spraw naszych Klientów nie zawsze są gwarancją powodzenia w przypadku drugiej osoby, a więc nie należy kierować się anonimowymi opiniami na Goworku. Proszę skontaktować się z nami, abyśmy mogli przyjrzeć się problemowi oraz ocenić, czy jesteśmy w stanie pomóc. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Andrzej
Klient

Sprawa zakończona sukcesem, jestem wdzięczny i polecam wszystkim co przez własną głupotę stracili wszystko

Piotrr
Klient

Świetna współpraca, dziękuję za pomoc. Ta firma zna się na rzeczy i wie co robi

@Piotrr

Szanowny Panie Piotrze, bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią. Dziękujemy za zaufanie, a tym samym cieszymy się, że udało nam się Panu pomóc. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

kasia
Klient

Mam pytanie czy ktos odzyskaŁ pieniadze od brockera za posrednicwem firmy Averso?

Klientka
@kasia

Tak, dla mnie odzyskali dużą kwotę. Myślałam że to niemożliwe a jednak

marek
@kasia

Ja zleciłem sprawę i do dnia dzisiejszego zero efektów. Opłaciłem dość wysokie koszty wstępne i od tego czasu pracownik firmy nie odbiera telefonu.

@Klientka

Szanowna Pani, cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z naszą firmą. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół AVERSO

@marek

Szanowni Państwo, czytając ostatnie zdanie opinii osoby podającej się za p. Marka, jesteśmy pewni, że nie jest ona napisana przez żadnego z naszych Klientów. Po podpisaniu umowy nasi Klienci otrzymują kontakt do 3 pracowników naszej firmy, w tym prawnika, a więc niemożliwym jest utrudniony kontakt. Ponadto prawnik na bieżąco informuje Klientów o postępach w sprawie. Podjęliśmy już kroki mające na celu ustalenie autorów nieprawdziwych wpisów. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

www.averso.pl
Klient

Bardzo serdecznie dziękuję za owocną i rzetelną współpracę pracowników AVERSO. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy prawnej. Solidna i rzetelna firma. Dziękuję wszystkim pracownikom za dokonanie tego, co wydawałoby się niemożliwe. Życzę zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocy. Wdzięczna klientka.

@www.averso.pl

Szanowna Pani, cieszymy się, że udało nam się odzyskać dla Pani utracone środki. Mamy nadzieję, że dzięki temu zbliżający się świąteczny czas będzie dla Pani czasem pozbawionym zmartwień oraz przepełnionym radością. Dziękujemy za dodanie opinii, jest nam niezmiernie miło czytając Pani słowa. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Jakie są mocne strony pracodawcy AVERSO Sp. z o.o.?

Klient

Skontaktowałem się z AVERSO w mojej sprawie podając link do do nieuczciwej platformy. Szybka ocena i decyzja. Dziękuję za pomoc :)

P.K.
Klient

Polecam wszystkim, którzy wpadli w kłopoty na własne życzenie. Chciałbym po prostu podziękować za dobrą obsługę mojej sprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o AVERSO Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AVERSO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVERSO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVERSO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AVERSO Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy AVERSO Sp. z o.o., to 37, z czego 30 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AVERSO Sp. z o.o.