AVERSO Sp. z o.o.

Opinie o AVERSO Sp. z o.o.

Krystian

Serdecznie polecam AVERSO pana Michała Cieśli, wszystko załatwione i dostałem zwrot w 100%. Nie powiem trwało to dłuższą chwilę ale mega polecam ich usługę. Ocena 11/10 :)

Szanowni Państwo, aktualnie nie prowadzimy już procesu rekrutacji, w związku z czym prosimy o niepowielanie zapytań w tym zakresie. Wszelkie pytania wymagające naszej odpowiedzi prosimy przesyłać na biuro@averso.pl Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Agnieszka

Polecam firmę AVERSO - otrzymałam zwrot całej kwoty utraconych wcześniej pieniędzy w tzw. firmie brokerskiej. Nie wierzyłam do końca w pozytywne zakończenie tej sprawy - uzyskany rezultat potwierdza kompetencje, rzetelność i determinację pracowników firmy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

@beki
@Agnieszka

ile trwała sprawa

Współpraca na duży plus. Moja sprawa jeszcze jest w toku, ale muszę przyznać, że firmie zależy na kliencie. Są konkretni i co ciekawe - szczerze powiedzieli, jakie są szanse na odzyskanie kasy. Nie wmawiali mi jak inne firmy, że na 100% odzyskają i wytłumaczyli wszystkie możliwości. Poza tym co jakiś czas otrzymuję kontakt ze strony prawnika, który informuje mnie na jakim etapie jest postępowanie i co się dzieje. Polecam

@Renata

@Renata : strona brokera - foxnewstrade.org taka strona

Magda

Postanowiłam napisać opinię odnośnie obsługi klienta. Jestem pod wrażeniem, ponieważ nie zostałam potraktowana jak w przypadku większości firm, gdzie po podpisaniu umowy kontakt się urywa. Zadzwoniłam do AVERSO zapytać co w mojej sprawie - odebrała przemiła Pani, która nie tylko powiedziała na jakim etapie jest sprawa, ale również porozmawiała ze mną, doradziła i szczegółowo wyjaśniła wszelkie etapy postępowania. Oceniam na 5+

@Magda

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Profesjonalna obsługa jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy, Zespół AVERSO

Piotr Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 godzin.

U mnie odzyskali połowę straconych pieniędzy poki co, choć sprawa jeszcze trwa więc kto wie… może uda się więcej. Póki co czas trwania to około roku, może trochę dłużej. Czy to dużo? Chyba nie, chociaż widzę że są szczęściarze którym udało się szybciej. Niemniej czas nie zależy od firmy Averso… więc pomijam ten wątek. U mnie spora suma… także nie mam na co narzekać. Kontakt z firmą oceniam na dobry. Zostałem „nauczony” że w takich sprawach nie dzieje się co chwilę coś nowego i tak też było. Wyczekiwałem w miarę cierpliwie i jak coś łaskawie się pojawiało to dawali znać i w końcu doczekałem się zwrotu. Jeśli odzyskam resztę to również postaram się podzielić opinią. W całokształcie polecam. Sam zapewne nic bym nie wskórał. Za głupotę się płaci, co zrobić.

Przedsiębiorca Nowy wpis

Zleciłem Averso rejestrację mojego logo firmy, zapewnili mi profesjonalną pomoc i wszystko zostało zrobione jak należy. Polecam

Kasia Nowy wpis

Przemiły personel twardo stąpający po ziemi. Dzwoniłam z nietypową sprawą i szybko pomogli załatwić mi ten temat. Pozdrawiam Kasia

Maciej Nowy wpis

Polecam, odzyskali bardzo dużą kwotę, w niecały rok, więc szybko! Opinie mają widzę dobre nie bez powodu. Życzę powodzenia i cierpliwości innym klientom.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AVERSO Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kkk

U mnie sprawa (wydaje mi się) wyjątkowa, bo odzyskałem większość kwoty w ekspresowym czasie i aż nie dowierzam. Chwilę po podpisaniu umowy więc jak na czas trwania działań to miałem szczęście. Wysłałem potwierdzenia zwrotu wiec można pisać do nich o pokazanie. Dziękuję za pomoc i życzę innym oszukanym sukcesów choć wiem że nie jest łatwo! Pozdrawiam

Hanna
@Kkk

Inne Kancelarie próbowały obsłużyć ten problem i nie podołały? Ile osób musiało pracować podczas obsługi, że udało się to załatwić w tak szybkim czasie?

Kkk
@Hanna

Nie bardzo rozumiem zadane mi pytanie gdyż nie napisałem nic o innych kancelariach. Nawet nie rozważałem innych firm bo wydaje mi się, że AVERSO jest jedyną która udostępnia publicznie potwierdzenia zwrotów i czuć od nich doświadczenie. Odpowiadając na pytanie - liczba osób pracujących przy mojej sprawie była zapewne taka sama jak przy innych sprawach, ale jak dobrze wiadomo przebieg każdej sprawy jest indywidualny i może być różny. Umówmy się, że takie sprawy trwają zdecydowanie dłużej niż u mnie, ale faktem jest ze u mnie było tak a nie inaczej, szybciutko :)

Kornel

Polecam za uczciwość. Podjąłem głupią decyzję i przez ten mały szczegół sprawa była nie do odzyskania. W Averso od razu powiedzieli, że w tym specyficznym przypadku na 100% będzie klapa i szkoda, żebym inwestował w sprawę która umarła śmiercią naturalną… inna firma namawiała mnie na współpracę mimo okoliczności. Także dziękuję AVERSO za szczerą rozmowę - bez naciągania na kasę :)

Od jakiego czasu Zespół jest w stałej liczbie? Zauważyłem poprzedni wątek z listopada, w którym podkreślone było to, że rekrutacje nie są prowadzone. zastanawiam się czy w tym roku będzie przewidywane jakiekolwiek powiększanie liczby zatrudnionych czy raczej nie ma co się interesować?

Szanowni Państwo, aktualnie nie planujemy powiększenia zespołu, a jeśli cokolwiek się w tej kwestii zmieni, to z pewnością pojawi się taka informacja. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

@AVERSO Sp. z o.o.

A szkoda. Kiedyś pisaliście, że CV można wysłać wam na maila - to aktualne? Czy takie CV zostanie wzięte pod uwagę w trakcie ewentualnych rekrutacji?

@AVERSO Sp. z o.o.

Witam, gdzie można szukać informacji dotyczących naborów? na stronie Kancelarii nie udało mi się odszukać sekcji z karierą. Tutaj chyba także nie jest ona wydzielona?

(usunięte przez administratora) w przypadku braku ogłoszeń, tego typu pytania proszę kierować do nas mailowo na biuro@averso.pl. Aktualnie nie planujemy udostępniać tego typu informacji na portalu gowork, więc prosimy wyłącznie o kontakt bezpośredni. Obecnie rekrutacja nie jest prowadzona. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

U mnie akurat sprawa była „urzędowa”, w której firma zapewniała mi profesjonalną obsługę adwokata. Ludzie z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą. Dziękuję za pomoc w ochronie marki.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do AVERSO Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Joanna

Nam averso pomogło w firmowym procesie rejestracji. Współpracę wspominam bardzo dobrze i mogę polecić.

Aneta

Dzien dobry, przelewałam pieniadze przez Binance. Wiem, że zostali oskarżeni o pranie brudnych pieniedzy. Czy jest szansa aby odzyskac moje pieniadze? ANETA

Katarzyna
@Aneta

Czy mogę wiedzieć skad ma Pani informacje o tym że zostali oskarżeni?

@Aneta

Szanowna Pani, w tego typu sprawach niezbędny jest bezpośredni kontakt telefoniczny z naszą firmą, abyśmy mogli zapoznać się z Pani sprawą. Nasze dane kontaktowe dostępne są zarówno na naszej stronie internetowej www.averso.pl, jak i na portalu Gowork, tak więc zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Zauważyłem, że akurat Klient składał Zespołowi życzenia z okazji świąt. Zastanawiam się przy tym jak sam Zespół spędza ten okres w Kancelarii? Czy są wcześniej odprawiane wigilie pracownicze?

S.D.

Jako bardzo zadowolony Klient chciałbym życzyć całemu zespołowi averso wesołych świąt!!! Pomyślałem o Państwu w tym okresie, gdyż zrobiliście mi „prezent” rok temu przed świętami i miałem po zwrocie za co kupić prezenty dzieciakom. Pozdrawiam serdecznie

Szanowna Pani, w tego typu sprawach warto mieć na uwadze, iż czas trwania całego procesu odzyskiwania środków jest kwestią indywidualną, a więc nie warto sugerować się doświadczeniami innych klientów - w każdej sprawie czas ten może być różny. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszą firmą. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Krystian

@Krystian

Szanowny Panie Krystianie, dziękujemy za zaufanie. Kolejny sukces jest dla nas ogromną motywacją. W Pana przypadku faktycznie sprawa wymagała chwili cierpliwości, natomiast cieszymy się, że uwierzył Pan w nasze możliwości, dzięki którym nasze działania okazały się być w 100% skuteczne. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół AVERSO

Zastanawiasz się nad tym, ponieważ napisał, że trwało to „dłuższą chwilę”? Ja tu zajrzałam za opiniami odnośnie pracy, bo to forum pracownicze jakby nie patrzeć. :) nie widzę jednak zbyt wielu takich odniesień. mimo wszystko czy ktoś wie może jak długo trwa proces rekrutacyjny? Mam na myśli już od złożenia cv do podpisania umowy

Kajucha

Współpracuję z AVERSO od jakoś 3 miesięcy i super na razie. Mili, profesjonalni. Czuć że im zależy

Zauważyłem, że ktoś spytał o to jakie warunki musiałby spełnić aby moc zostać członkiem zespołu kancelarii. pytanie tylko czy obecnie jest to w ogóle możliwe? nie udało mi się odszukać ofert o prace, a przynajmniej nie z tego najbliższego okresu. Kiedy ostatnio w praktyce kogoś potrzebowano? W większości widzę opinie od klientów

Szanowni Państwo, niezmiennie wszelkie CV prosimy o przesyłanie drogą mailową na adres biuro@averso.pl Pozdrawiamy Zespół AVERSO

@AVERSO Sp. z o.o.

Witam, gdzie można uprzednio mieć wgląd do oferowanych obecnie warunków w kontekście zatrudnienia? Przed wysłaniem dokumentu chce się wstępnie rozeznać w warunkach. Również mam problem z odnalezieniem szczegółów w sieci.

Kriskros

Również powierzyłem tej firmie ochronę mojej marki, polecam, wszystko sprawnie.

Przedsiębiorca

Firma averso pomogła mi przy zabezpieczeniu mojej firmy w urzędzie. Pełen profesjonalizm i brak ukrytych kosztów. Polecam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu AVERSO Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o AVERSO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AVERSO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVERSO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVERSO Sp. z o.o.?

AVERSO Sp. z o.o.