AVERSO Sp. z o.o.

4.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AVERSO Sp. z o.o.

Magda
Klient

Postanowiłam napisać opinię odnośnie obsługi klienta. Jestem pod wrażeniem, ponieważ nie zostałam potraktowana jak w przypadku większości firm, gdzie po podpisaniu umowy kontakt się urywa. Zadzwoniłam do AVERSO zapytać co w mojej sprawie - odebrała przemiła Pani, która nie tylko powiedziała na jakim etapie jest sprawa, ale również porozmawiała ze mną, doradziła i szczegółowo wyjaśniła wszelkie etapy postępowania. Oceniam na 5+

Marcin
Klient

Współpraca na duży plus. Moja sprawa jeszcze jest w toku, ale muszę przyznać, że firmie zależy na kliencie. Są konkretni i co ciekawe - szczerze powiedzieli, jakie są szanse na odzyskanie kasy. Nie wmawiali mi jak inne firmy, że na 100% odzyskają i wytłumaczyli wszystkie możliwości. Poza tym co jakiś czas otrzymuję kontakt ze strony prawnika, który informuje mnie na jakim etapie jest postępowanie i co się dzieje. Polecam

Klient

Dziękuję za pomoc w odzyskaniu pieniędzy od brokera - pierwsza wpłata po 5 dniach od podpisania umowy. Polecam

Zadowolona
Klient

Firma prowadzona przez ambitnych i zaangażowanych ludzi. Profesjonalnie zajęli się moją sprawą, jestem bardzo zadowolona.

AA Nowy wpis
Klient

Averso odzyskało dla mnie już część straconych pieniędzy, ale ich działania wciąż trwają wiec mam nadzieje na zwrot całej kwoty. Póki co bardzo polecam

Nowy wpis

@AA

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Profesjonalna obsługa jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy, Zespół AVERSO

Barbara Nowy wpis
Klient

Czy ktoś miał doczynienia z nieuczciwym brokerem Greenfieldinvestment i udało się odzyskać pieniążki?

Nowy wpis

@Barbara

Szanowna Pani Barbaro, nasza firma zajmuje się wieloma podmiotami tego typu, a więc bazując na naszym doświadczeniu zalecamy kontakt bezpośredni z naszą firmą, gdyż każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Niestety odniesione sukcesy w przypadku spraw naszych Klientów nie zawsze są gwarancją powodzenia w przypadku drugiej osoby, a więc nie należy kierować się anonimowymi opiniami na Goworku. Proszę skontaktować się z nami, abyśmy mogli przyjrzeć się problemowi oraz ocenić, czy jesteśmy w stanie pomóc. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Andrzej
Klient

Sprawa zakończona sukcesem, jestem wdzięczny i polecam wszystkim co przez własną głupotę stracili wszystko

Piotrr
Klient

Świetna współpraca, dziękuję za pomoc. Ta firma zna się na rzeczy i wie co robi

@Piotrr

Szanowny Panie Piotrze, bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią. Dziękujemy za zaufanie, a tym samym cieszymy się, że udało nam się Panu pomóc. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AVERSO Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
kasia
Klient

Mam pytanie czy ktos odzyskaŁ pieniadze od brockera za posrednicwem firmy Averso?

Klientka
@kasia

Tak, dla mnie odzyskali dużą kwotę. Myślałam że to niemożliwe a jednak

marek
@kasia

Ja zleciłem sprawę i do dnia dzisiejszego zero efektów. Opłaciłem dość wysokie koszty wstępne i od tego czasu pracownik firmy nie odbiera telefonu.

@Klientka

Szanowna Pani, cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z naszą firmą. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół AVERSO

@marek

Szanowni Państwo, czytając ostatnie zdanie opinii osoby podającej się za p. Marka, jesteśmy pewni, że nie jest ona napisana przez żadnego z naszych Klientów. Po podpisaniu umowy nasi Klienci otrzymują kontakt do 3 pracowników naszej firmy, w tym prawnika, a więc niemożliwym jest utrudniony kontakt. Ponadto prawnik na bieżąco informuje Klientów o postępach w sprawie. Podjęliśmy już kroki mające na celu ustalenie autorów nieprawdziwych wpisów. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

www.averso.pl
Klient

Bardzo serdecznie dziękuję za owocną i rzetelną współpracę pracowników AVERSO. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy prawnej. Solidna i rzetelna firma. Dziękuję wszystkim pracownikom za dokonanie tego, co wydawałoby się niemożliwe. Życzę zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocy. Wdzięczna klientka.

@www.averso.pl

Szanowna Pani, cieszymy się, że udało nam się odzyskać dla Pani utracone środki. Mamy nadzieję, że dzięki temu zbliżający się świąteczny czas będzie dla Pani czasem pozbawionym zmartwień oraz przepełnionym radością. Dziękujemy za dodanie opinii, jest nam niezmiernie miło czytając Pani słowa. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Jakie są mocne strony pracodawcy AVERSO Sp. z o.o.?

Klient

Skontaktowałem się z AVERSO w mojej sprawie podając link do do nieuczciwej platformy. Szybka ocena i decyzja. Dziękuję za pomoc :)

P.K.
Klient

Polecam wszystkim, którzy wpadli w kłopoty na własne życzenie. Chciałbym po prostu podziękować za dobrą obsługę mojej sprawy.

Pracodawca

Szanowna Konkurencjo, wszystkie opinie niezgodne ze stanem rzeczywistym i prawnym stanowią czyny nieuczciwej konkurencji określone przez Ustawę z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Informujemy, że wobec plagi jaka dotyka nasze przedsiębiorstwo, podjęte zostały kroki prawne mające na celu zaprzestanie tych czynności ustalenie sprawców dezinformacji. Szanowni Państwo, wobec podejmowania prób szerzenia oszczerstw dotyczących sposobu funkcjonowania AVERSO sp. z o.o., zwracamy się z prośbą o zachowanie powściągliwości w przyswajaniu anonimowych komentarzy kierowanych w stronę naszej firmy, które są ewidentnym wynikiem siania dezinformacji przez konkurencyjne firmy oraz kierowane osobistymi pobudkami. Jednocześnie odnosząc się do powyższej opinii, chcielibyśmy zaznaczyć, że nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego, więc nielogicznym jest podejmowanie próby złożenia CV w naszej siedzibie. Przy ulicy Twardej 18 w Warszawie znajduje się wiele firm i biur, a więc zarzut przedstawiony w opinii nie ma logicznego uzasadnienia. Ponadto nasze biuro funkcjonuje od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 17, a zatem nie ma problemu, aby zanieść tam jakikolwiek dokument. Z wyrazami szacunku, Zespół AVERSO sp. z o.o.

E. Kowalczyk
Klient

Averso to nie jakaś tam firma windykacyjna tylko profesjonalna obsługa prawna - miłe zaskoczenie!

Rafał
Klient

Firma godna polecenia. Szczerze mówią jak jest, bez owijania w bawełnę.

@Rafał

Magda

@Magda

Marcin

@Marcin

@Marcin

@Klient

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Profesjonalna i skuteczna obsługa jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy, Zespół AVERSO

Zadowolona

@Zadowolona

@Zadowolona

KM
Klient

Polecam, odzyskałem pieniądze. A już myślałem, że zwrot z banku będzie niemożliwy.

@KM

Maciek

Udało się! Firma w moim przypadku działała dwutorowo i nie poprzestała na samym postępowaniu. Polecam AVERSO

@Maciek

Piotr
Klient

Polecam! Powiem tak: warto ufać młodym, oni mają jeszcze werwę i chęci do pracy. Jak dla mnie w Averso to ludzie szczerzy, mili, a do tego profesjonaliści. No i jeszcze świetny adwokat. Kiedyś zleciłem sprawę innej firmie i porażka, moco zepsuci ludzie, brak kontaktu i zero efektu. W Averso wszystko super. Pozdrawiam cały zespół

@Piotr

Zbigniew Z.
Klient

te niepochlebne opinie musi pisać zdesperowana konkurencja, Kontakt jest rewelacyjny - na bieżąco mogę porozmawiać ze swoim "opiekunem" i dodatkowo prawnik co chwilę informuje co w sprawie, pozdrawiam

@Zbigniew Z.

Zostaw merytoryczną opinię o AVERSO Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AVERSO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVERSO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVERSO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AVERSO Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy AVERSO Sp. z o.o., to 27, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AVERSO Sp. z o.o.