AVERSO Sp. z o.o.

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

O nas

 

Świadczymy kompleksową obsługę prawną dla firm oraz klientów indywidualnych. Zespół wykwalifikowanych pracowników pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. AVERSO to firma oparta na doświadczeniu, profesjonalizmie oraz nieszablonowym podejściu do prowadzonych spraw. Dla nas liczy się przede wszystkim efekt oraz bezpieczeństwo interesów naszych klientów.

Zakres naszych działań:

 • Postępowanie sądowe
  W trakcie całego postępowania zapewniamy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną - świadczoną przez naszych adwokatów i radców prawnych. Naszym celem jest jak najszybsze uzyskanie nakazu zapłaty oraz klauzuli wykonalności umożliwiającej wszczęcie postępowania egzekucyjnego, w którym również bierzemy czynny udział.
 • Postępowanie karne
  W sytuacji, gdy dłużnik dopuścił się popełnienia przestępstwa, proponujemy naszym Klientom dochodzenie roszczeń w procesie karnym - pod opieką wykwalifikowanych pracowników o specjalizacji karnej.
 • Sprawy międzynarodowe
  Nasza kancelaria jest w stanie przeprowadzić postępowanie w sprawie podmiotów zagranicznych. Świadczymy usługi windykacyjne na terenie całej Europy.
 • Porady prawne
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy profesjonalną pomoc prawną obejmującą wszystkie gałęzie prawa. Dzięki współpracy z doświadczonymi prawnikami świadczymy usługę kompleksowego doradztwa w każdej materii.
 • Skup wierzytelności
  Nasza oferta obejmuje również skup wierzytelności. Przed podjęciem decyzji o zakupie, prosimy o kontakt w celu przeprowadzenia bezpłatnej analizy, dzięki której będziemy mogli zaproponować cenę.
 • Wywiad gospodarczy
  Obecnie przedsiębiorcy narażeni są na coraz większe ryzyko związane z prowadzeniem własnej działalności. Szczegółowo analizujemy informacje na temat Twojego potencjalnego klienta. Weryfikujemy powiązania oraz kondycję finansową kontrahentów.
 • Windykacja polubowna i terenowa
  Postępowanie polubowne obejmuje szereg działań mających na celu doprowadzenie do dobrowolnego uregulowania zobowiązań. Po wcześniejszej zgodzie wierzyciela najczęściej dochodzi do podpisania ugody z dłużnikiem.

 

Zobacz więcej →

 
 
AVERSO Sp. z o.o.