AVERSO Sp. z o.o.

4.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AVERSO Sp. z o.o.

Klient

Polecam firmę AVERSO - otrzymałam zwrot całej kwoty utraconych wcześniej pieniędzy w tzw. firmie brokerskiej. Nie wierzyłam do końca w pozytywne zakończenie tej sprawy - uzyskany rezultat potwierdza kompetencje, rzetelność i determinację pracowników firmy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Marcin
Klient

Współpraca na duży plus. Moja sprawa jeszcze jest w toku, ale muszę przyznać, że firmie zależy na kliencie. Są konkretni i co ciekawe - szczerze powiedzieli, jakie są szanse na odzyskanie kasy. Nie wmawiali mi jak inne firmy, że na 100% odzyskają i wytłumaczyli wszystkie możliwości. Poza tym co jakiś czas otrzymuję kontakt ze strony prawnika, który informuje mnie na jakim etapie jest postępowanie i co się dzieje. Polecam

Krystian
Klient

Serdecznie polecam AVERSO pana Michała Cieśli, wszystko załatwione i dostałem zwrot w 100%. Nie powiem trwało to dłuższą chwilę ale mega polecam ich usługę. Ocena 11/10 :)

Magda
Klient

Postanowiłam napisać opinię odnośnie obsługi klienta. Jestem pod wrażeniem, ponieważ nie zostałam potraktowana jak w przypadku większości firm, gdzie po podpisaniu umowy kontakt się urywa. Zadzwoniłam do AVERSO zapytać co w mojej sprawie - odebrała przemiła Pani, która nie tylko powiedziała na jakim etapie jest sprawa, ale również porozmawiała ze mną, doradziła i szczegółowo wyjaśniła wszelkie etapy postępowania. Oceniam na 5+

Juliette Nowy wpis

Kontakt z firmą na 5+, także obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko sprawnie

Ania Nowy wpis
Klient

Trochę to trwało, ale firmie udało się odzyskać moje pieniądze. Warto było zaufać, mogę polecić :)

Grzegorz
Klient

Niewielkie doświadczenie. Bardzo bardzo bardzo młode osoby w Zarządzie firmy. Niestety świeżo po studiach nie da się mieć doświadczenia polegającego na dopięciu trudnych spraw do końca. Jestem zawiedziony brakiem należytej obsługi i kontaktu telefonicznego.

@Grzegorz

Szanowna Konkurencjo, polecamy głębszą weryfikacje sposobu funkcjonowania naszej firmy oraz zaprzestanie publikowania fałszywych informacji na nasz temat, ponieważ nie wywierają one żadnych daleko idących skutków poza stratą czasu na odpowiedź w celu ochrony dobrego imienia spółki. Jednocześnie przypominamy, że sprawy prowadzone są przez prawników z wieloletnim stażem i każdej firmie życzymy tak doświadczonego zespołu. Ponadto "młody" wiek osób należących do Zarządu w naszym przypadku często jest ceniony przez naszych Klientów, którzy spotykają się z ambitnym podejściem i werwą do pracy, której nie brakuje. Jesteśmy przekonani, że Klienci nie narzekają na jakość obsługi oraz brak kontaktu, gdyż są to dla nas kwestie priorytetowe. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów, Zespół AVERSO

Grzegorz Nowy wpis
@AVERSO Sp. z o.o.

Na każdą opinię inną, niż w 100% pozytywna odpowiadacie w taki sposób? Np. jak mój dłużnik nie zapłacił, to ja nie muszę być zadowolony z czyjejś obsługi. Nie wątpię, że macie Państwo zadowolonych klientów, ale ja nie muszę mieć zdania jak inny gall anonim. Każdy może mieć własne zdanie i tego się będę trzymał. Pozdrawiam.

Nowy wpis

@Grzegorz

Szanowny Panie, weryfikujemy każdy wpis i nasza odpowiedź nie jest bezpodstawna. Przede wszystkim żaden klient o imieniu Grzegorz nie zgłaszał nam swojego niezadowolenia. Ponadto oba Pańskie wpisy są dość nielogiczne. Jeśli więc jest Pan klientem naszej firmy, prosimy o podanie prawdziwego imienia i nazwiska bądź też numeru sprawy w celu weryfikacji - oczywiście może Pan to zrobić mailowo. Pozdrawiamy, Zespół AVERSO

Alek123
Klient

Świetny kontakt i doskonała obsługa prawna. Szczerze polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AVERSO Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
OLO
Klient

AVERSO właśnie odzyskało dla mnie większość straconej kwoty. Ich działania wciąż trwają, więc myślę, że uda się zawalczyć o całość. Dziękuję za błyskawiczną reakcję i pomoc

WOJTEK
@OLO

witam, w jakim czasie od podpisania umowy udało się wyegzekwować kwotę ?

J.Świderski
Klient

Dziękuję za pomoc i profesjonalizm świadczenia usług. Polecam serdecznie.

Gołaszewski Karol
Klient

Jestem miło zaskoczony ale już mówię dlaczego. Wszystkie firmy namawiały mnie na współpracę, duże koszty i obiecywali gruszki na wierzbie. Pani z Averso szczerze powiedziała, ze mogą przyjąć sprawę tylko ze w moim przypadku nie ma to sensu, sprawa jest specyficzna i jest to dla mnie nieopłacalne. Wszystko wytłumaczone i dodatkowo udzielone wskazówki, co mam zrobić dalej. Przynajmniej usłyszałem prawdę i nie wydałem pieniędzy na marne. Oby więcej takich firm.

Polecam
Klient

Bardzo szybko uzyskany nakaz sądowy. Skuteczna firma, mogę polecić.

Adriano
Klient

Najlepsi z najlepszych, polecam :) pełen profesjonalizm

Kamila
Kandydat

Czy prowadzicie Państwo aktualnie jakieś procesy rekrutacyjne? Gdzie znajdę ogłoszenia o pracę?

Kamila
@Kamila

Czy mogę prosić o odpowiedź? Gdzie znajdę ogłoszenia o pracę w Państwa firmie? Czy trwają jakieś procesy HR ?

@Kamila

Szanowni Państwo, wszelkie pytania, a w szczególności dotyczące rekrutacji, prosimy kierować na nasz adres mailowy biuro@averso.pl. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Mirek
Klient

Dzień dobry. Chciałbym podziękować firmie Averso za wsparcie, profesjonalne podejście do sprawy i odzyskanie części moich pieniędzy. Polecam bardzo dla wszystkich poszkodowanych przez brokera.

Mariola
@Mirek

Dzień dobry, jak długo trwała Panska sprawa?

Tomaszewska
Klient

Współpraca przerosła moje oczekiwania. Kontakt super, ludzie świetni. Sprawnie, konkretnie i skutecznie.

Klient

AVERSO zapewniło mi profesjonalną pomoc prawną w sprawie sądowej. Uzyskali nakaz i co najważniejsze - udało się odzyskać całą sumę z odsetkami. Ku mojemu zaskoczeniu sprawa zakończona szybko. Polecam

Gabbi
Klient

Chwilkę to trwało ale udało się. Dziękuję za pomoc

@Agnieszka

Szanowna Pani Agnieszko, dziękujemy za tak miłe słowa, które jeszcze bardziej motywują nas do pracy. Cieszymy się z osiągniętego sukcesu oraz owocnej współpracy. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół AVERSO

Edytka
@Agnieszka

Witam serdecznie Panią chciałabym zapytać po jakim czasie pani odzyskała te pieniądze?

@Edytka

Bardzo szybko, po około 6 miesiącach :)

Edytka
@Agnieszka

Super dziękuję za informację.

mi.str90
@Agnieszka

Jak długo trwał u Pani ten proces?

mi.str90
@Agnieszka

Pani Agnieszko, czy mogłaby Pani napisać nazwę firmy która Panią oszukała?

AKarol
Klient

Dziękuję za pomoc. Korzystne warunki i świetna współpraca. Mogę z czystym sumieniem polecić. Z pewnością najlepsi w swojej branży

KK
Klient

Współpraca na duży plus. Jestem zadowolony

@KK

Dziękujemy za zaufanie! Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Zadowolony klient
Klient

A ja chciałbym pochwalić kontakt z Paniami Martami, bo jak się okazuje - w averso są dwie i obie świetne, pomocne i bardzo profesjonalne (jedna z nich to bodajże właścicielka). Póki co wszystko sprawnie i konkretnie. Podpisałem umowę i nie musiałem długo czekać na ich działania prawne, oby tak dalej, czekam na efekty

@Zadowolony klient

Dziękujemy za zaufanie i miłe słowa! Obie Marty z zespołu AVERSO pozdrawiają i życzą miłego dnia :)

Inwestycja
Klient

Miło zaczęłam tydzień - sprawdziłam wczoraj konto bankowe a tu zwrot całej kasy!! Do tej pory w to nie wierzę :) bardzo bardzo polecam Averso, super ludzie

@Inwestycja

Dziękujemy za zaufanie oraz miłe słowa, profesjonalna obsługa jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Anonimowo
Klient

Niedawno zleciłam sprawę i póki co jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Wszystko rzeczowo i konkretnie. Kontakt bezproblemowy.

@Anonimowo

Dziękujemy za zaufanie oraz podzielenie się z nami opinią. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

Zostaw merytoryczną opinię o AVERSO Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AVERSO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVERSO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVERSO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AVERSO Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy AVERSO Sp. z o.o., to 50, z czego 42 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AVERSO Sp. z o.o.