AVERSO Sp. z o.o.

Opinie o AVERSO Sp. z o.o.

Zadowolony klient

Nadal w to nie mogę uwierzyć i nie wiem jak mam dziękować, ale averso swoimi działaniami sprawiło że bank unieważnił moj kredyt i nie muszę spłacać ogromnego zadłużenia + zwrócono mi to, co wcześniej zapłaciłem. Polecam!!!!!

@Zadowolony klient

Witam czy mógł bym wiedzieć czego dotyczyła sprawa ?

Klient
@Marcin

To dotyczyło oszukańczej platformy inwestycyjnej, nauczka na całe życie….. Ważne ze zakończyło sie szczęśliwie

@Klient

Czy mógł bym wiedzieć czy była to kradzież z konta czy wpłata pieniędzy na konto złodzieji bo mam też doczynienia z oszukańczą platformą inwestycyjną.

@Marcin

czy mogę wiedzieć ile trwała sprawa?

@@beki

Witam u mnie jeszcze się nie zakończyła.

Rafał

Ja też mam problem 210 tys zł na standex capital

gaga
@Klient

czy odzyskał pan pieniądze i ile trwało postępowanie?

@Averso

Czy korzystał pan z Averso

Krystiannn

U mnie póki co odzyskali część pieniędzy, ale minęło mało czasu, więc zakładam, że odzyskają też resztę (mam nadzieję). Kontakt spoko, chociaż ja tez nie wymagam codziennych telefonów bo po co. Jak coś ważnego to dają znać i ok

Marecki

Brawa za profesjonalizm, bo sytuacja niecodzienna. Do odzyskania mam prawie 300 tysięcy i specyficzną sytuację (przez własny błąd), gdzie Averso jako jedyna firma powiedziała, że tutaj po prostu nie ma już żadnych możliwości i nie próbowali mnie naciągnąć na kasę. Dziękuję za wszystkie wyjaśnienia, firma godna zaufania.

Polecam

Polecam, odzyskali dla mnie bardzo dużą kwotę w stosunkowo krótkim czasie. Jestem wdzięczny, więc zgodziłem się na udostępnienie moich potwierdzeń zwrotu na ich stronie internetowej www.averso.pl. Pomogli już wielu osobom, choć mogłoby się to wydawać niemożliwe. Mam wrażenie, że to jedyna profesjonalna firma w tej branży, a rozmawiałem już z kilkoma… życzę powodzenia innym pokrzywdzonym!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AVERSO Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
B.B

Cudowna firma o magicznych mocach - a tak całkiem serio to bardzo dziękuje za pomoc. Firma swoimi działaniami unieważniła mój kredyt zaciągnięty przez (usunięte przez administratora) i nie muszę go spłacać. Kilkadziesiąt tysięcy… POLECAM!

Czy w AVERSO Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Majki

Zanim trafiłem do Averso zaufałem innej firmie z konkurencji i to był błąd, ponieważ mnie (usunięte przez administratora) i dopiero Averso dobrze zajęło się moją sprawą. Dobrze weryfikującej firmy którym powierzacie swoje sprawy. Polecam Averso, zrobili kawał dobrej roboty. Dziękuję za pomoc super zespołowi

K123

Temat trudny bo dotyczył brokera (usunięte przez administratora) ale Averso faktycznie pomogło. Odzyskałem prawie 100 tysięcy złotych, wystarczyło trochę cierpliwości.

Tomy

Odzyskałem prawie 100 tysięcy złotych, dowód zwrotu wysłałem do Averso - bardzo polecam tę firmę i dziękuję za współpracę! :)

@Tomy

Witam a czego dotyczyła sprawa i ile trwała?

Klient

Firma AVERSO odzyskała dla mnie prawie 300 tysięcy złotych! Jakoś dogadali się z Prokuraturą i udało się… jestem bardzo wdzięczny, więc postanowiłem napisać opinię. Kontakt od samego początku był bardzo profesjonalny, a prawnik zawsze informował mnie co w mojej sprawie (oczywiście w granicach rozsądku bo nie są to sprawy dynamiczne). Sprawa trwała tylko pół roku. Byłem świadomy jak trudne są to sprawy i byłem świadomy, że może się nie udać (bo przecież są tez rzeczy niezależne od firmy), więc tym bardziej jestem wdzięczny. Dziękuję wszystkim pracownikom Averso - robicie kawał dobrej roboty i jesteście ostatnią nadzieją dla (usunięte przez administratora)

@Klient

Dzień dobry ile czasu to trwało?

@Klient

Można wiedzieć od jakiej firmy odzyskali nalezną kwotę?

Kazik!

Wielki sukces firmy Averso z Warszawy!!!! Dostałem zwrot kasy którą wyłudzili od mnie ci (usunięte przez administratora) na szczęście nie trwało to jakoś długo bo już nie miałem za co żyć

@Kazik!

Proszę powiedzieć czego dotyczyła sprawa i jak długo trwało odzyskiwanie pieniędzy?

Beki

A ile to trwalo

Bloch
@Kazik!

Witam, po jakim czasie zwrócone zostały pieniądze?

Janusz

Witam .Mam pytanie-czy ktoś otrzymał zwrot z obligacji korporacyjnych PCH Capital lub Great Private ?

Siennik

firma prowadzona przez cudownych ludzi, a do tego znających się na rzeczy. Udzielili mi pomocy a straciłem bardzo dużo pieniędzy… polecam

@Siennik

Witam czy udało się odzyskać pieniądze i czego dotyczyła sprawa?

BB

Firma pełna profeska, mogę polecić. Obsługa na wysokim poziomie.

Jaki jest wkład kierownictwa AVERSO Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jarek

Bardzo dobra współpraca. Miło się z pracownikami AVERSO współpracuje. Żetelna firma godna polecenia.

Piterr

Udało się odzyskać 21 tysięcy czyli całość. Od brokera. Mogę polecić. Z tego co wiem to jedyna taka firma która ma sukcesy

@Piterr

ile trwało postepowanie

@Piterr

Od jakiej firmy brokierskiej Pan odzyskał pieniądze?ile trwała cała sprawa?Czy ktos mial do czynienia z Fortissio?

Krysia
@Aaa

To ja z mężem miałam problem straszny z fortissio. Ile nam kłopotu narobili… ale kancelarie averso polecamy. Profesjonalne podejście i same konkrety

@Krysia

A można wiedzieć czego dotyczyła sprawa i jaki był czas oczekiwania na rozwiązanie?

@Krysia

Ile trwalo postepowanie?czy tez miała Pani problem z bankiem,a pomimo trudnosci udalo sie odzyskać stracone pieniądze?Ja również liczę na fachowość firmy Averso i odzyskanie należnej kwoty...

Julia

Ja rownież zostałam (usunięte przez administratora) przez Standex Capital . Kwota 250 tys

Agnieszka

Polecam firmę AVERSO - otrzymałam zwrot całej kwoty utraconych wcześniej pieniędzy w tzw. firmie brokerskiej. Nie wierzyłam do końca w pozytywne zakończenie tej sprawy - uzyskany rezultat potwierdza kompetencje, rzetelność i determinację pracowników firmy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

@Agnieszka

Szanowna Pani Agnieszko, dziękujemy za tak miłe słowa, które jeszcze bardziej motywują nas do pracy. Cieszymy się z osiągniętego sukcesu oraz owocnej współpracy. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół AVERSO

Edytka
@Agnieszka

Witam serdecznie Panią chciałabym zapytać po jakim czasie pani odzyskała te pieniądze?

Agnieszka
@Edytka

Bardzo szybko, po około 6 miesiącach :)

Edytka
@Agnieszka

Super dziękuję za informację.

mi.str90
@Agnieszka

Jak długo trwał u Pani ten proces?

mi.str90
@Agnieszka

Pani Agnieszko, czy mogłaby Pani napisać nazwę firmy która Panią oszukała?

@Agnieszka

Co to byłą za firma można wiedzieć?

A199
@Agnieszka

Dzień dobry, W jakim czasie odzyskała Pani pieniądze? Ile trwała sprawa?

Gaga

Ile czasu to trwało?

ile trwała sprawa

Krysia

Dzięki tej firmie tegoroczne święta będą miłe i bezstresowe. Bardzo dziękuję za pomoc i pełen profesjonalizm

Kajaa

Bardzo dobra firma, dziękuje za pomoc. Odzyskali pieniądze :)

Katarzyna
@Kajaa

Dzień dobry, Można wiedzieć czy od brokera i po jakim czasie?

Sl12
@Kajaa

Czego dotyczyła sprawa?

Zostaw merytoryczną opinię o AVERSO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AVERSO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVERSO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVERSO Sp. z o.o.?

AVERSO Sp. z o.o.