AML RightSource Company (Passcon)

Opinie o AML RightSource Company (Passcon)

Passcon

Nie polecam, chaos, wymagania z kosmosu,

@Passcon

Co masz na myśli poprzez stwierdzenie 'chaos'? Sprecyzujesz? I jak wyglądają wspomniane wymagania 'z kosmosu'? Przybliżysz je? Chodzi o wymagania wobec kandydata czy już pracownika Passconu?

Yyy
@Iwona

Popracujesz trochę w tym obozie to już nie będziesz pytać co to znaczy

Lop
@Yyy

A ja jednak wolałbym szczegóły prosze

Kkk

Co za głupoty ludzie tu piszą! Firma oferuję usługi w LuxMedzie, każdy pracownik ma Multisporta i ubezpieczenie grupowe( Poniżej ktoś pisał, że nie ma. Najwyraźniej ktoś specjalnie piszę te komentarze) Firma organizuje imprezy firmowe. Dwa razy w tygodniu rozdawane są darmowe owoce i drożdżówki. Plusów jest naprawdę dużo.

Darmowe owoce i drożdżówki
@Kkk

To rzeczywiście benefit jakich nie ma: darmowe owoce i drożdżówki... Raj...

Party time
@Kkk

Mówisz o tej imprezie firmowej przez komunikator? Każdy miał do wydania 20zl na alkohol chleb czy na co chciał, ale musiał dostarczyć fakturę? Brawo. Luxmed to najniższy pakiet jaki może być, trzeba dopłacać do badań. Ubezpieczenia na życie nie ma. Jeśli chodzi o benefity, to na krakowskim rynku passcon znajduje się na szarym koncu.

Hehe
@Kkk

Imprezy firmowe? Masz na myśli tę imprezę na zakończenie projektu, która była od dawna obiecywana, zaproszenia wysłane blabla a 5 dni przed nią przyszedł mail, że imprezy jednak nie będzie? Pozostawię bez komentarza fakt, że Niemcom imprezy nie odwołali :) Owocowe środy - spoko, jak w każdej innej korporacji. Drożdżówki - to nie jest benefit od pracodawcy tylko od zarządcy budynku. Multisport - nie jest za darmo, trzeba do niego i tak dopłacać.

@Kkk

"Co za głupoty ludzie tu piszą!" - czy aby napewno glupoty ??? Luxmed - najnizszy pakiet, do prawie kazdych badan trzeba dokladac albo placi sie 100%. Ktos napisal ze nie ma Multisporta bo go nie bylo, firma od 3 lat w Krakowie a Mutisport dopiero dostepny od tego miesiaca - oczywiscie ze wlasnej kasy trzeba zaplacic 50% bo firma wiecej nie da. Jezeli impreza firmowa mozna nazwac kilkugodzinne siedzenie przed kamerka po godzinach praca (bezplatne nadgodziny), za 20zl na glowe (oczywiscie faktura na firme, tylko z restauracji -za Lidla czy Biedronke nie oddaja kasy, no i BEZ alkoholu na fakturze) - to tak, sa imprezy firmowe. Zadne drozdzowki czy owoce nie sa rozdawane, trzeba sobie isc po nie samemu i sprawdzic czy jeszcze sa bo gdy przyjdzie wiecej osob to koncza sie zanim sie jeszcze zaczely. I jeszcze jedna wazna informacja, Passcon za nie nie placi, tylko firma od ktorej wynajmuje biuro. "Plusów jest naprawdę dużo." - moze i jest, ale minusow jeszcze wiecej.

porada
@M&B

skoro tak zle i tyyyyyyle minusow to proste - napisz wypowiedzenie i po sprawie, po co sie meczysz i pocisz paluszki na necie z rana :)?

@porada

Tez tak planuje. Tobie, zeby frustracja opadla, polecam to samo.

Ej
@porada

Ale to nie jest Ameryka, gdzie jest 160 mln siły roboczej. To jest Polska, gdzie jest mniej pracowników. Czemu ludzie mają składać wypowiedzenia? Może niech firma wprowadzi zmiany na lepsze. A nie, że jak sie nie podoba to bajo i najlepiej nie pisz nic w necie.

Nie ma ubezpieczenia
@Kkk

Nie ma ubezpieczenia grupowego, gdyby było to bym wziął

popieram glos rozsądku
@Ej

Popieram glos rozsądku. To nie Bambustan, wprowadzajmy zmiany na lepsze. Niestety czasem jedyna droga do zmian to komentarz w Internecie, skoro wewnątrz takich uwag nie biorą pod uwagę.

John
@Party time

Zgadzam sie z tym! Porazka.. zero benefitow, presja managementu, traktowanie ludzi jak przedmioty

FAKTY

Jak w każdej innej firmie, są plusy i minusy. Niestety, większość komentarzy tu to prawda. MINUSY: 1. Brak dobrej organizacji, management zupełnie bez pojęcia, co się dzieje na niższym szczeblu (czyt. z jakimi borykają się analitycy, żeby wyrobić target) - generalnie chaos 2. Management dużo mówi i obiecuje, ale niestety nie przekłada się to na rzeczywistość. Pracownicy to widzą i nie ma co się dziwić, że są poirytowani. 3. Niezbyt zdrowa rywalizacja z teamem niemieckim - ale co tam, jesteśmy jedną wielką passconową rodziną :) 4. Bardzo duża presja ze strony managementu (który jw. niestety nie wie, co to "kejs") 5. Ilość ponad jakość - jak się pali, to klep klep klep i nawet nie myśl za bardzo, czy robisz to dobrze. Tylko nie zdziw się później, że shit do Ciebie wraca i jest wielkie halo bo coś zrobiłeś źle. 6. Bardzo płytka struktura firmy - przydałoby się więcej stanowisk, bo generalnie są osoby w managemencie, które są odpowiedzialne za wszystko. Wiadomo, jak ktoś się odpowiedzialy za wszystko, to wychodzi z tego... 7. Bardzo duże rozbieżności w zarobkach (chodzi tu o analityków z podobnym doświadczeniem). Wiadomo, ile wywalczysz to Twoje - ale jeżeli są Team Leaderzy, którzy mają podobne stawki do analityków, albo Seniorzy do Juniorów - no to chyba coś jest nietak? PLUSY: 1. Możliwość pracy z domu, z biura, hybrydowo. 2. Firma przyjmuje analityków bez doświadczenia i ma dobre stawki. Ofert KYC jest mnóstwo na krakowskim rynku pracy dlatego może warto się tu przemęczyć, zdobyć doświadczenie i Aufwiedersehen. 3. Nie wiem, czy owoce i wspomniane już drożdzówki ( w rozmiarze xxxxs) należy liczyć do plusów - wszak nie jest to benefit od Passconu a firmy od której Passcon wynajmuje biuro. Ale niechaj będzie - mamy w biurze mini drożdżówki w poniedziałki i owoce w czwartki. Herzlich Wilkommen! 4. Polityka open door - zawsze można podejść do managerów i z nimi porozmawiać. Raczej nie odczuwa się jakiejść mega wyższości z ich strony. Ale czy z tych rozmów coś wynika? To już inny temat. 5. Team Leaderzy, którzy są raczej po stronie swoich analityków i mam wrażenie, że stoją za nimi murem. Przynajmniej Ci, o których wiem :) Może ktoś ma inne zdanie? 6. Bardzo fajni ludzie w zespołach. Zdecydowanie nie ma tu wyścigu szczurów. Jeżeli tylko będziesz potrzebował pomocy, ktoś zawsze Ci pomoże. 7. Jeżeli się całkowicie zdystansujesz od tego, co tu się dzieje - to można powiedzieć, że jest ok. Drogi Passconie - masz mnóstwo wspaniałych, chętnych do pracy i zmotywowanych pracowników. Naprawdę są tu ludzie, którzy chcieliby żeby ta firma dobrze działała i żeby każdemu się tu dobrze pracowało. Nie patrz na nas jak na zwykłą liczbę w statystyce. Dbaj o swoich pracowników a oni będą przynosić Ci zyski.

ace

Pracy na projektach jest sporo ale nie ma az tak zle jak w innych, masz elastyczne godziny, chcesz zaczac o 6 ok, chcesz od 8.30 - tez ok. Umowa po 6m na czas nieokreslony (tak jak informowali na interview), na niektorych projektach okazalo sie ze jest bonus (nie na wszystkich sa) - kilkaset euro dodatkowo w mcu chyba nikomu jeszcze nie zaszkodzilo? Wystarczy wykonywac swoja prace dobrze i kasa wpada za robienie tego za co tak na prawde powinna byc tylko pensja wiec takiej okazji nie wykorzystac to slabo. Niektorzy podwajali pensje w ciagu miesiaca bonusem wiec o co ten lament? Caly ten luxmed rzeczywiscie moglby byc lepszy, multisport = 3dyszki/mc z pensji, ale w kazdym korpo placisz, w poprzednej pracy bylo 20 ale bylo 1800 pracownikow wiec musieli miec wieksze zniszki. A tu ktos narzeka ze dostal jeszcze 2 dyszki na obiad dostal wielkie LOL w twoja strone - nastepnym razem odmow - a w wirtualnych imprezach tez nie musisz brac udzialu - nikt nikogo do tego nie zmusza.

Lasocki
@ace

Gdzie sa te elastyczne godziny pracy???? Huddle o 8.30 i musisz byc bez gadania. Jak jest meeting 16.30 to musisz byc bez gadania. Jak masz opory to wracasz karnie do biura. Tylko czesc osob dostaje po 6 miesiacach umowe na czas nieokreslony. Sa osoby ktore sa ponad rok i maja nada umowe na czas okresony. Jest tylko 1 projekt gdzie byly bonusy, caly jeden. Przypuszczam ze tylko dlatego byly bo projekt nie szedl w dobrym kierunku. I juz wychodza kwiatki jak czesc osob nakombinowala zeby dostac te "kilkaset euro dodatkowo w mcu", a potem inni musieli po nich sprzatac - oczywiscie juz bez bonusa to ten poszedl do kombinatorow. 30zl za Mulltisporta to za tego najtanszego, chcesz lepsza wersje to placisz wiecej. Wirtualne imprezy to "przymusowo ddobrowolne", kazdy kto pracuje wie co to znaczy. 20zl dostall jak zamowil pizze, jak mial rachunek ze sklepu to dostal 0zl plus reprymende z HR.

Karma
@ace

Agent lub agentka ACE do wybielania. Trudno zmyć plamy zenady, co? . Więc trzeba sięgnąć po wybielacz, żeby się czysto zrobiło i ktoś chciał do was przyjść.

Joker
@Lasocki

Mogło nie byc w ogóle a był więc trzeba było kombinować jak inni ale ty wolałeś w tym czasie jechać na goworku zamiast klepnąć kejsa haha team liderzy sami zachęcali i pomagali w osiągnieciu bonusa musisz być analitykiem o nieskazitelnie czystym sumieniu i ilorazie inteligencji kudłatego barana ze nie wykorzystałeś nawet szansy na zwrot dwó dyszek, nie mówiąc o skasowaniu co tydzień paruset euro :)

Wstępne etapy rekrutacji bardzo w porządku - telefoniczny opis przebiegu i upewnienie się co do spraw organizacyjnych typu czas rozpoczęcia pracy itp. Następnie assesment online dotyczący przeanalizowania wyciągu z karty klienta i stwierdzenia, czy podejrzana transakcja potrzebuje weryfikacji. Następnie przez inną stronę assessment dotyczący typu osobowości, sposobu myślenia, takie klimaty. Z trzech testów tylko jeden uważam za sensowny, ten na sposób myślenia, ale było to nieszkodliwe. Następnie otrzymuję telefon od pani rekruterki, mówi o bardzo dużym dopasowaniu i dobrym wyniku assessmentu, umówienie na rozmowę przez teams. Zapowiedziała przygotowanie się z języka angielskiego i trochę pytań na temat firmy, dziedziny którą się zajmują. Rozmowa była... Dość średnia. Rekruter wydawał się niezainteresowany rozmową, pytania były typu "czego nie lubisz robić w pracy", "dlaczego zmiana firmy", dosłownie "kim jesteś", żadnych konkretów niestety. W połowie mojej wypowiedzi przeprosił na chwilę, rozproszyło go coś w domu, po powrocie nie było już okazji na kontynuowanie. Bywa, rekrutują masowo, więc nic tragicznego. Niemniej... Informacja o nieprzyjęciu była spóźniona i, co stanowi dla mnie główny problem, nie zawierała jakiegokolwiek feedbacku, również po poproszeniu o feedback on nie nastąpił.

Analiza wyciągu z karty kredytowej, testy osobowości, pytania o sposób bycia w pracy

Lelum polelum

Oho chyba się szykuje nowy projekt i potrzeba naiwniaków. Coś za dużo pozytywnych komentarzy napisanych jednego dnia :)

????????????????????????

Otóż to...

Hry
@Lelum polelum

Aplikujesz do passcona. Sprawdzasz w necie opinie. Odrzucasz ofertę. Dostajesz propozycje 7k netto bez doświadczenia :) . Akceptujesz oferte, witamy na pokładzie.

Heh
@Hry

7k netto dla analityka bez doświadczenia? Co za brednie. Totalne bzdury wyssane z palca.

@Heh

Nawet z doswiadczeniem tyle nie dostana.

Lelum polelum
@Hry

Bez przesady, Passcon aż tyle nie płaci :) wrzuć na luz :)

Prezes

dokładnie. 3,5 k netto plus ewentualnie nadgodziny

Prawda

W życiu nie widziałem tylu wyolbrzymionych komentarzy. Wiadomo w firmie nigdy nie jest idealnie i kolorowo. Niektórzy tutaj chyba oczekują, że dostaną pieniądze nic nie robiąc. Co do samej firmy, to zarobki są wysokie, zapewniony jest LuxMed, możliwości awansu. Istnieje HomeOffice dla osób które ogarniają robotę.

@Prawda

Zarobki są na umiarkowanym poziomie...niektórzy zarabiają więcej inni mniej na takim samym stanowisku. Możliwości awansu są znikome - pracuję od grudnia 20 r. i w sumie był jeden mail z informacją o awansie..... TL odchodzą, analitycy odchodzą. Mnie się praca podoba ale mam wiele zastrzeżeń do managementu niższego szczebla.

Hi

Atmosfera spoko, zarobki w sumie też nienajgorsze, tylko rzeczywiście jest co robić. Jak w każdej pracy! ;) Ogólnie oceniam na plus.

Poważna

Ja polecam pracę w tej firmie. Nie mam jej nic do zarzutu. Niektóre komentarze tutaj są niepoważne. Pamiętajcie, że wysokość wynagrodzenia jest równe waszym umiejętnościom!

Masakra

Mówili że 3 umowa będzie na czas nieokreślony a znowu jest czasowa. Cieżko dobrać słowa aby opisać beznadzieję tego miejsca.

@Masakra

Jaka firma, takie zasady. Nie sa ucziciwi wobec pracownikow. Pewnie takiej korporacji tez pali sie grunt pod nogami i kombinuja jak moga.

@anal ist

W jakim sensie nie są uczciwi?

Hello
@Masakra

Może warto się zastanowić, dlaczego firma nie dała umowy na czas nieokreślony? Jakoś dobrzy pracownicy dostali bez problemu trzecią umowę na czas nieokreślony. Na pewno nie ma żadnych przesłanek dlaczego dostawałeś/łaś kolejną czasową umowę?

Hi
@Hello

@Hello Ci co dostali to ludzie, którzy poświęcali swój prywatny czas, bo targety tutaj to jest kosmos wymyślony przez ludzi, którzy nie mają o tym pojęcia... Garstka ludzi, która została (czyli jakieś 10%) do końca 2giej umowy to ludzie, którzy mało się szanują :D i z tych 10% jeszcze wyciskacie...śmiech :D To zdecydowanie firma powinna się zastanowić.

Kra
@Hello

"Dobrzy pracownicy" Czyli 3 osoby? A reszta to co, od macochy? Ciekawe kogo teraz nabierzecie na łopatę w rekrutacji? Karma wraca!

@...

umowy

@...

Obiecywanej dlugosci umow

Pracownik w centrali
@Hi

Ja się szanuję i pracuję dalej. Ja od początku mówię co chcę i to dostaje...

@Hi

Możesz napisać coś więcej odnośnie wspomnianych targetów w Passconie? Dlaczego określasz je jako kosmos? Trudno jest je wyrobić? Co w sytuacji gdy to się nie udaje?

art76

Pamietajcie, ze KYC nie jest dla kazdego. Moze 20-30% korpoludkow sie do tego nada. Reszta niech przynajmniej nie pluje na roznych forach na firme, z ktorej praktycznie nie da sie wyleciec.

Pracownica passconu

Uważam, że dużo z tych opinii jest przesadzonych - negatywnie. Nie wiem czy rzeczywiście ludzie piszacy to mieli pecha, ale nie jest aż tak źle. Nie jest pięknie i łatwo, ale żeby od razu pisać, że ten kto zostaje, to się nie szanuje, to chyba tylko takie nadmuchane tłumaczenie się przed sobą dlaczego się odeszło. Ludzie zostają i odchodzą także z wielu różnych innych osobistych powodów. Targetu nie trzeba brać aż tak na poważnie, każdy robi tyle ile może, i żadnych strasznych konsekwencji nie ma, jak się ktoś nie wyrobi. To już zależy od człowieka na ile potrafi się zdystansować. Oczywiście, bywa trudno, nawet bardzo, ale na pewno warto spróbować. To jest trochę jak na loterii, specyficzna praca, nie każdemu spasuje. Niektórzy lekką ręką robią target, inni się strasznie męczą. Ale zarobki są w porządku (jeśli ktoś sobie nie strzelił w kolano na rozmowie prosząc o niską wypłatę) i za to firma wymaga konkretnej pracy, nie ma opierniczania się, i też trzeba być w miarę kumatym. Może i są team leaderzy, którzy słabo sobie radzą, ale firma rośnie i ma być coraz więcej możliwości. Nikt mi nie kazał tego pisać, chciałam dodac tutaj trochę obiektywizmu :)

"Obiektywizm "
@Pracownica passconu

W końcu management coś napisał...

@"Obiektywizm "

Haha, nie, nie jestem z managementu, pracuje jako zwykły analityk. I jeśli ktoś nie zauważył, to napisałam, że bywa bardzo ciężko, niczego specjalnie nie zachwalając. Opinię zaznaczyłam na naturalną. No ale cóż, w Polsce widocznie miało komu mieści się w głowie, że można mieć inne podejście niż lamenty i narzekanie na pracodawcę. Tylko współczuć.

Opinia "naturalna"

To wracaj do USA, jeśli Polska nie mieści Ci się w głowie

@Opinia "naturalna"

Nawet nie pytam dlaczego ktoś miałby obcej osobie mówić 'wracaj do USA' :D. Każdy szukający pracy sobie poczyta i sam oceni. Chciałam tylko dać obraz, że nie dla każdego passcon jest przekroczeniem bram piekieł, i tyle :)

KEJS
@Pracownica passconu

Zgadzam się z Tobą. Jest ciężko i generalnie wszędzie jest bajzel, dezorganizacja, "pushing" itp. ale koniec końców - nie było trudno o pracę tutaj więc mimo wszystko warto czas spędzony tu uznać jako przydatne doświadczenie i jak się nie podoba - szukać pracy gdzie indziej. Na krakowskim rynku jest mnóstwo ofert KYC.

Zdegustowana

Do momentu wejścia do firmy lubiłam majonez kelecki, ale już go nie tkne.

Winiary
@Zdegustowana

Ja mam dokładnie ak samo. Te kanapki, które robią pracownikom na śniadanie już mi się znudziły. Proponuję Winiary albo zmienić kucharza :/ masaże w ciągu dnia też już nie są takie jak na początku.. oj jakość jakość jakość :/

Mi

Opini wiecej niz pracowników haha

@Mi

Bardzo proszę o zwracanie uwagi na poprawność gramatyczną; dopełniacz rzeczownika "opinia" w l.mn. to "opinii".

Kfc

Gdyby byli daniem to z pewnością tanimi parówkami...to nawet nie jest korpo, a co dopiero aml/kyc...

@Kfc

Parówki są pyszne, z musztardą, chlebkiem i pomidorem malinowym- (usunięte przez administratora) sniadanie!

Kejs people

z końcem maja odchodzą kolejne osoby, a obecne mają coraz większe targety. Myślisz że firma wynagrodzi cię za ten ciężki okres? Tak, dostaniesz umowę na tych samych warunkach, więc się ciesz bo to zaszczyt reprezentować firme na globalnym rynku. W dodatku ta chora polsko-niemiecka rywalizacja. Przychodzisz tu na własną odpowiedzialność

Anal ist

Jesli sie szanujesz to odejdziesz. Taka firma to jest jakis zart.

Dobra firma, swietni ludzie. Przyszlosciowa branza. Bylam zadowolona i polecam. Dziekuje pracodawcom za szanse :)

prawda
@Monika

To ciekawe dlaczego juz tam nie pracujesz. Pewnie cie zwolnili i chcesz wrocic wiec lizesz teraz.

Nie chce

- 99 % treści tutaj to prawda (pomijam opinie ustawine pozytywnie). - proces rekrutacji był szybki i to już było podejrzane - ludzie sami odchodzą widząc co się dzieje - równe wynagrodzenia XD (podobno od 3-4 do nawet 8 brutto na tym samym stanowisku!) - dokąd to wszystko zmierza i co z PRACOWNIKAMI ???

Równość ponad wolność
@Nie chce

A Ty chcesz żeby każdy tyle samo zarabiał na stanowisku analityk? Są pewne rynkowe widełki, a jeśli ktoś zarabia w tej firmie więcej i po pół roku się nie sprawdzi to mu podziękują i tyle. Gdybyś miała klienta na 2 tony truskawek to byś szukała pracowników nawet za 100zl/h żeby tylko klient był zadowolony. This is business baby

Wolność ponad normalność
@Równość ponad wolność

Ty głupcze. Tu chodzi o to że niektóre osoby z umiejętnościami mają często mniej niż ofermy ze słabym angielskim i marnym doświadczeniem. To ma być fair???

Analityczka
@Wolność ponad normalność

Większość ludzi dostaje +/- tyle, ile poprosiła na rozmowie (czywiście nie licząc oczekiwań z kosmosu). Jeśli 'oferma' poprosiła o dużo, a ktoś 'z umiejętnościami' o mniej i tyle dostali, to tak - to jest fair. Brak widełek ma plucy i minusy, trzeba umieć to wykorzystać.

kk
@Nie chce

tylko maks. 8.000 brutto... Słabo...

Neon

Rozmowa kwalifikacyjna do tej firmy to jakiś żart. Na wstępie osoba przeprowadzająca rozmowę mówi Ci, że ma tylko 15 minut dla ciebie bo jemu się spieszy i "załatwmy to szybko". Nie słucha, przerywa wypowiedzi, traktuje z góry na zasadzie "czego tu szukasz marny robaku". Feedback miał być w przeciągu tygodnia, nie dotarł do tej pory, a minęło kilka. Najgorsza rozmowa kwalifikacyjna w życiu, firma zdecydowanie dla osób które nie oczekują jakiegokolwiek szacunku w stosunku do swojej osoby.

@Neon

A mógłbyś wspomnieć o co Cię pytano na rozmowie w Passconie? I czy po niej jest się zapraszanym jeszcze na jakiś kolejny etap czy może trzeba czekać już na decyzję odnośnie przyjęcia?

As
@Neon

No i tak Cię będą potem traktowac w firmie. Bez szacunku, masz tylko ***** target.

Niemiecka firma polska kultura
@As

Tak niestety jest. Żałosne calle na których wali się motywacyjne gadki, a potem okazuje się że mało mało mało. Tutaj po prostu nie ma kultury pracy. To jest typowy start upowy klimat i musisz się dopasowac, że nagle zmieniasz team, miejsce, rolę w projekcie. A jeśli miałeś doświadczenie wcześniej, to oczekiwania są ogromne i jeśli zawodzisz, to wypytają całą firmę żeby tylko udowodnić Ci że za słabo pracujesz.

Zosia

Jeśli macie pracę to w niej zostańcie. Ja żałuję decyzji o przyjściu tutaj. Większość ludzi odeszła. Nic dobrego was tu nie spotka. To już jest koniec, nie ma już nic.

Zostaw merytoryczną opinię o AML RightSource Company (Passcon) - Kraków

• Jak się pracuje w AML RightSource Company (Passcon)?

Zobacz opinie na temat firmy AML RightSource Company (Passcon) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AML RightSource Company (Passcon)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 16 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AML RightSource Company (Passcon)?

Kandydaci do pracy w AML RightSource Company (Passcon) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AML RightSource Company (Passcon)