SOLIDEXPERT

Kraków

Opinie o SOLIDEXPERT

trejps

Od dluzszego czasu firma przechodzi DUZY kryzys – personalny. Wyglada jak by sie mocno zgubila. Najwiecej w tym „zaslugi” wlasciciela ktory nie wie czy chce prowadzic duza firme czy mala czy chce podejmowac decyzje czy pozostawiac je dyrektorowi generalnemu (o nim za chwile…) czy angazowac sie w sprawy firmy czy tylko odcinac kupony. Kolejna sprawa to niestety niska kultura finasowa firmy – pensje czesto splywaja z opoznieniem pojawiaja sie bledy w rozliczeniach osoby zatrudnione w tym samym czasie na te same stanowiska z podobnym doswiadczeniem i mozliwosciami otrzymuja rozne wynagrodzenia. Wlasciciel bardzo luzno podchodzi do tematu umow – pracownicy maja nieaktualizowane warunki umow a wszystkie ustalania sa „na gebe” – zero sladu w dokumentach. Pracownicy nie maja pewnosci jak bedzie wygladala ich pensja w przyszlosci – wszystko jest tu zmienne. Nie ma niestety jasno ustalonej sciezki awansu (stanowiskowego i finansowego) – kwestia zarobkow jest przez wlasciciela traktowana jako ultra tajny temat (czy naprawde wierzy ze ludzie nie rozmawiaja miedzy soba?). Poza wlascicielem ktory nie moze zaakceptowac nowej rzeczywistosci (firma sie rozrasta konkurencja nie spi specjalisci nie chca pracowac za 2500 zl w pracownikow trzeba inwestowac) osoba ktora psuje ta firme jest dyrektor generalny. Jest super ambitny pracowity poswieca sie pracy i chce rozwijac firme – szkoda tylko ze robi to kosztem rozgrywania pracownikow wprowadzania niezdrowej atmosfery wspolzawodnictwa i niedopowiedzen. Do tego wszystkiego jest nieszczery – co innego mowi w rozmowie w cztery oczy co innego poza twoimi plecami. Niestety w tym wszystkim ma pelne zaufanie wlasciciela ktorym w sprytny sposob manipuluje. Szkoda – firma wydawala sie ciekawa ale jezeli zarzad nie podejmie szybko realnych dzialan nie ustabilizuje sytuacji wynagrodzeniowej nie zacznie traktowac pracownikow z nalezytym szacunkiem nie wroze jej dobrej przyszlosci.

Ciekawski

Widzę, że mają dość dużo ofert pracy - rozwijają się czy taka u nich rotacja? Ktoś ma doświadczenie jak wygląda rozmowa, jakie są zrobki i warunki pracy na stanowiskach handlowych?

miki

Dlaczego nic nadzwyczajnego, wiesz niektorzy wogole nie sa w stanie zaoferować nczeko kandydatom, a tutaj i telefon i auto i komputer, także to dużo uważąm.

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie SOLIDEXPERT Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o SOLIDEXPERT - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLIDEXPERT