SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Opinie o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie, z zarobkow i atmosfery

Hej, a na jakim stanowisku pracujesz? Chciałabym się przyjąć do zakładu, to dobrze, że kobiety też tu znajdą zatrudnienie. Możesz przybliżyć zarobki? Bo w sumie różne opinie tu czytam, ale więcej niż minimalna się zarobi, tak? Oprócz premii półrocznej macie tu jeszcze coś ciekawego z dodatków?

Kobiety pracują tylko na jakości. Nowy dostaje na start 4260 i 600 premii plus 70 do tel

A za co tę premię można dostać? Jakie warunki trzeba spełniać, aby ją otrzymać? :) Rozjaśnij, bo szukam miejsca pracy i chcę od początku wiedzieć, co zrobić, aby zarabiać jak najwięcej...

tak

600 premii dzieli się na 300 frekwencyjnej i 300 zmianowej. Więc trzeba być w pracy. Jest jeszcze do 2000 brutto co pół roku, zależne od zaangażowania, wiedzy, zaliczonego testu itd

Syl

Cześć, czy obecnie są przyjęcia do SK, z końcem roku straciłam pracę, i słyszałam że kobiety też pracują w SK

remo
@Syl

Cześć. Obecnie z tego co mi wiadomo przyjęć nie ma, tylko jeśli ktoś zrezygnuje lub nie przedłużą mu umowy o pracę. Kobiety pracują tylko na jakości. Przyjęcia kiedyś będą bo jest wybudowana i przygotowana II faza jednak kiedy zostanie uruchomiona produkcja tego nie wie nikt. Złóż sobie dokumenty być może hr się z tobą skontaktuje. Podstawa to 4242 zł + dwie premie po 300 zł + nocki + premia półroczna do 2000 zł brutto uzależniona od twojej oceny pracowniczej. Pozdrawiam.

SL
@Syl

Na chwilę obecną nie ma, ale zaglądaj tutaj https://pracodawcy.pracuj.pl/profile/skbmp,aushk2a,pl

Mona

Jakie zarobki dla pracownika produkcji netto ?ile płacą za dwd?

Be

A podpisywanie szkoleń i instrukcji stanowiskowych ktorych od trzech lat mało kto widzial na szybko przed takimi testami i brak możliwości ich normalnego przeczytania, bo o normalnym przyswojeniu tego materiału można tylko pomarzyć, jest zgodne z kodeksem pracy i etyka w stosunku do podwładnego? Może niech szanowne gremium które wpadło na ten pomysł aby zatkać ludziom dzioby i zatuszować własna niekompetencje zacznie od oceny szczebli kierujących i odpowiedzialnych za ten galimatias? Nie róbcie z nas bałwanów! Wystarczy nam ten jeden, na hali. Jego obecność tam mówi sama za siebie!

Jj

Nie słyszałam jeszcze żeby były skargi od klientów na naszą pracę. Więc nie wiem o co chodzi z tymi sprawdzaniami umiejętności. Co innego jak by były ciągle zażalenia, zwroty. A chyba to nie występuje nagminnie?

@Be

Nie widzieliście instrukcji od trzech lat?? Na każdym wydziale są w łatwo dostępnym miejscu - szafy. Można przeczytać w każdej chwili wolnej - a są takie i nie piszcie tutaj ze nie. Tylko lepiej posiedzieć i pociskać farmazony - czy pleść łańcuch choinkowy, niż poświęcić dziesięć czy piętnaście minut dziennie na odnowienie wiadomości.

D
@tak

Instrukcje pracy ,stanowisko itd powinny być dostępne na każdym stanowisku pracy , niei schowane gdzieś w segregatorach po jakiś tam szafach...

Ben
@Be

Nie zapomnijmy że od stycznia stawka większości ludzi w tym kraju będzie równa najniższej krajowej, może testują ale ludzi wytrzymałość w tym zakładzie.. Zbliżają się premię pół roczne będą podstawy żeby coś poucinać

Be
@tak

„ Można przeczytać w każdej chwili”? Kazde szkolenie albo Noe’s instrukcja powinna byc wydrukowana w celu ewentualnego szczegolowego zapoznania sie z nia przez chetnych do tego pracownikow a nie ladowac od razu po podpisaniu w segregatorze, w szafie na sterowni! Oszczednosc paperu i tuszu? “W łatwo dostępnym miejscu”. Dla kogo? Chyba dla SL i jego świty,? Takie go kitty nie lyknie juz nawet Sniegowy…

Rim

Cześć. Czy mógłbyś napisać coś więcej o tych testach. Na którym dziale te testy były, kto je przeprowadził jak te testy wyglądały czy wiesz jakie były wyniki? Proszę o info z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Niktwazny
@Be

Akuratnie wiekszosc instrukcji przynajmniej w podstawowej wersji leżą conajmniej 2 lata jak wskazują poprzednie podpisy operatorow. Ciągle żądacie coś od firmy a przerwy ciagna sie nawet i na 40% czasu jaki spedzacie podczas zmiany, narzekanie na stołówkę to juz klasyk no ale zeszyt uwag pusty. Zamiast spedzac godzinami na stołówce mozna wziąć jeden taki segregator i chociaż spojrzeć, jeszcze do niedawna na sieci każdy miał dostep do tych samych instrukcji ale sa rzeczy wazniejsze jak kuponiki, krzyzowki czy kreowanie roznych origami a potem placz bo firma mówi sprawdzam a nawet jezeli macie jakis problem z brakami wiedzy skrzetnie to ukrywacie zamiast dopytać kogokolwiek na wymienianych przez Was liderów. Matryce kompetencji sa w kazdej firmie produkcyjnej i sa tworzone w przeróżne sposoby tutaj dali wolną rękę jak ja się sprawdza lecz nowy inz na pewno to zmieni, co do ocen polrocznych zgodze sie ze powinny byc tworzone inaczej wrecz odwotnie zaczac od najnizszej a jak sie wykazesz to dać kolejny próg jezeli juz nie ma ona byc stricte absencyjna, dodatkowo mieliśmy okazję wyrazic swoja opinie poprzez ankiety lecz jak przy wyborach kazdy psioczy ale nic z tym nie robi. Pozdrawiam wymagajacych .

Tak

W sprawie pracy

Jane

Wszystkim współpracownikom chciałam życzyć Spokojnych , radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Wszystkim którzy pracują w te dni , dużo wiary , spokoju , zrozumienia i uśmiechu . Życzę Wam i sobie , aby następny rok był dużo lepszy , lżejszy i pełny nadziei w to czego oczekujecie !

Ela

Witam,czy ktoś może powiedzieć coś więcej o pracy w tym zakładzie i jakie zarobki? Czy warto wogóle aplikować?

@Ela

Na jakości praca jest lekka, na zasadzie nie ma pracy fizycznej. Pracujesz głównie oczami na wydziale wizualnym i na aparaturze na własnościach. Stawkę masz taką sama jak produkcja a co pół roku musisz zaliczać egzamin praktyczny i teoretyczny. Nie zaliczysz to ocena najniższa i najniższy pułap premii półrocznej, który dodatkowo jest lekko pomniejszony o dni L4 w ciągu tego pół roku.

Klementyna
@jola lojalna

Ciężkie są te egzaminy? Czy jak się ogarnia pracę to nie ma z nimi problemu? Ciekawi mnie też ta premia półroczna, do jakich kwot może sięgać?

@jola lojalna

Na noce też się pracuje na jakosci ?. Ile sie zarabia z premią i bez szczegółowo proszę..

@Klementyna

Egzaminy nie są ciężkie ale zdarza się że ktoś obleje. Wówczas najniższa premia. A jej maksymalna kwota to 2000 brutto. pózniej 1600 i na końiec 1200.

Manila
@Klementyna

Jak się pracuje i zapoznało się z instrukcjami to spokojnie można zdać teorie. Praktyka też jest do zdania - nie ma na niej niczego, czego nie robi się/powinno się wyłapywać podczas pracy. Premia do 2000 PLN.

Manila

Tak na jakości też pracuje się na nocki po 12h. Premia półroczna jest wypłacana raz na półrocze. Na start teraz jest 4200 plus ewentualne nadgodziny wynikające z grafiku, dodatek zmianowy 300 i premia miesięczna 300 (za brak L4 i punktów ujemnych) - wszystkie kwoty brutto.

@Ela

Nie zapominajcie o SCHODACH ! dla większości nie są problemem ale część osób kilka razy by się zastanowiło przed przyjęciem do firmy, gdy ktoś ich uprzedził o dziennym 8 krotnym wchodzeniu na prawie 3p, tak że z obciążeniami - kolana, stawy itp nie polecam, ewentualnie - jak to niektórzy robią- rezygnacja z chodzenia na wszystkie przerwy. Na jakości praca nie jest może ciężka fizycznie ale na końcowym: obciążająca wzrok - praca w ciągłym olśnieniu i bardzo mocnym świetle, 0% wilgotności (krople do oczu, nosa, kremy, balsamy, tabletki nawilżające gardło też się przydają) i trzeba być przygotowanym na ok 12-15tys kroków na dniówkę, jak to nie jest problemem to można próbować swoich sił

@Manila

To nie do końca tak jest!,testy zdane ! ale twój lider daje najwyższą premię temu kto mu świadczy,jak się odzywasz to masz niższą premię i żadne egzaminy tego nie zmienią.Tak jest na wszystkich zmianach i nikt z tym nic nie robi,bo to jest dla nich wygodne, nawet jak ktoś choruje to ma najwyższą,bo to (usunięte przez administratora) lidera.Ciagłe zastraszania pracownika i łamanie jego praw.Co do świąt to już (usunięte przez administratora) się chce, wszędzie mają wolne,tyko u nas się nie da!To też są zakłady z produkcją ciągłą,ale mogą zrozumieć że ludzie chcą być z rodzinami i robią postoje - uczcie się od nich!!!!

Elka

Czyli jest już pewne, że w święta pracujecie? W jaki sposób są łamane prawa pracownika? Możesz pociągnąć ten temat? I zastraszanie z jakiego powodu?

Rolka

Nic dodać, nic ująć. Sama prawda! Jak sie nie spodobałas SL albo SV to potraktują cię jak będę chcieli, a nie jak na to zasługuje twoja wiedza, postawa w pracy oraz sumienność w wywiązywaniu sie z obowiązków służbowych. O jakimkolwiek docenieniu ponadzakresowego zaangażowania die w prace nie ma tutaj nawet mowy. Oceny są subiektywne i nijak maja sie do rzeczywistości, s papier i „system”wszystko to przyjmuje bez mrugnięcia okiem. Czasami jak słyszę i widze niekompetencje osób decyzyjnych tutaj to nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać. Najgorsze jest to ze ich wiedza związana z wykonywanym stanowiskiem jest na poziomie ucznia gimnazjum.

Snowmann

Ludziska, bez przesady. Troche wstrzemiezliwosci. To jest firma produkcyjna a nie sklepy albo magazyny! Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem i glowa na karku. Niedlugo bedzie chcieli wolnych czwartkow bo weekendy sa za krotkie? Pracujemy w ruchu ciaglym i chyba kazdy o tym wiedzial skladajac tu papiery. Jesli nie, co mnie za bardzo nie zdziwi, to wylacznie jego problem. Quo vadis, homo sapiens?

@Snowmann

Pewnie wiedziałem , ale myślałem że będzie to jakoś rozegrane z głową ... Jeśli byłem rok wczesniej w pracy , to w tym roku będę miał wolne. Teraz wychodzi na to że nie , mają nas (usunięte przez administratora) , zakaz brania urlopu dla każdego , produkcja na maksa , bo oni mają zamówienia . Teraz się pytam? Nie można było zrobić tego na spokoju w listopadzie? I zwolnić produkcję we grudniu ,tak aby kilku pracownikom dać urlopy? Po co te ankiety?!(usunięte przez administratora) To już będzie 3 rok jak będę musiał w domu powiedziec dzieciakom ,że tatuś niestety ale znowu będzie w pracy ! Dziękuję SK! Jesteście niezastapieni pod względem stawiania swoich potrzeb ponad zdanie swoich pracowników ! Traktujecie nas jak(usunięte przez administratora) Życzę powodzenia w dalszym zarządzaniu ! Świetnie wam to wychodzi , jak (usunięte przez administratora)

Zzz
@Andrzej

Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś do takiego traktowania.? Posypią się pewnie L4 i siły wyższe i na tym się zakończy ich produkcja. Co rok ten sam (usunięte przez administratora). Wszystkie inne firmy w okolicy jakoś sobie radzą i w święta nie pracują. Ale patrząc na kadrę zarządzająca Sk i na ich planowanie pracy to cóż...... nie miałbym zbyt wielu oczekiwań.

Hehehe
@Elka

Tak pracujemy w Święta i Sylwestra i Nowy Rok ... Zastraszanie pod względem nieobecności w wyniku choroby lub innego dnia wolnego wynikającego z kodeksu pracy właśnie w te dni , sugerujące obniżeniem oceny pracowniczej ,co się z tym wiąże mniejsza premia .

@Snowmann

Sklepy w święta nie pracują , a w Sylwestra tylko do późnego popołudnia . Gdy idziesz do pracy na magazyn w zależności od asortymentu to wiesz że dla nich to szczyt sezonu , natomiast jest to pierwsza firma produkcyjna która nie ma postoju świątecznego a trochę tych firm przerobiłem w życiu ...

hahahaha

Każdy podpisując umowę jest informowany o tym iż jest to praca ciągła. Nie powinno być więc zdziwienia ze w święta nie ma postoju. Jeśli jest wam żal i wiecie że magazyn czy sklep nie pracuje to przecież nikt nikogo na siłę tu nie trzyma. Mamy 15dni wolnych w niesiącu i mnie to wystarczy

Nene
@hahahaha

Wyprodukowane mamy aż za dużo później mamy „produkt magazynowany „ to jest czysta złośliwość i tyle w temacie jeszcze chwile temu maszyny jechały tylko po to aby jechać. Moim zdaniem wystarczyło wtedy normalnie pracować a teraz zrobić wolne. Nawet nie wspomnę o paczkach, mogli ten temat pominąć mniej wstydu by było.

Nowyy

Ile osób w Dąbrowie wyjechało do Korei na szkolenie?

Stopa

Czy w tym roku dodatki do pensji za chorobowe , telefon itp. zostaną podniesione o stopę inflacji czy znowu nikt o tym nie pomyśli tak jak w poprzednim roku

Pracol

Przeegzaminować to można ale liderów nie operatorów wyszłoby jakimi pracownikami byli w poprzednich firmach niektórzy mieliby dużo do powiedzenia

Zenek

Na jaką podstawę mogę liczyć od stycznia i jakie dodatki do tego na produkcji

Go
@Zenek

@Zenek Od stycznia to już będzie podstawa podchodziła pod najniższą krajową :/

Zzzzzz

4200+dodatki, podwyżki są ok kwietnia

Zenek
@Zzzzzz

Jakie te dodatki i ile jeśli można wiedzieć

Zzzzzz
@Zenek

2x300zl, 1x70xl plus dodatek za nocki.

@Zzzzzz

A dodatek za nocki w jakiej wysokości? :) Czytałem też, że zdarzają się nadgodziny. One też są jakoś lepiej wypłacane? :) Z góry dziękuję za informacje, to dla mnie bardzo ważne podczas składania aplikacji.

Żadnych testów nie będziesz miał tutaj nie bój się trzeba robić i podwyżki są najważniejsze

bikeg

Można zapytać jakie jest wynagrodzenie dla zwykłego pracownika? Czy ze wszystkim wyjdzie się te 4 tys PLN na rękę w normalnym limicie 168 h

Remo
@bikeg

Bez zetek pensja jest na rękę 3800 zł z. podstawa 4200 zł dwie premie po 300 zł + dodatek nocy.

@bikeg

4200 premia i dodatek zmianowy, do tego dodatek za pracę w nocy zależny od miesiąca załóżmy że ok. 3stówki, to razem ok 3800 netto przy gołym miesiącu bez nadgodzin .. tak średnio, zależy czy ubezpiecznie bierzesz, czy opiekę medyczną itp

Dobry pracownik

Jj dobry temat poruszyłeś skoro nie ma problemów z produkcją więc po co robią testy no wiadomo po co żeby obciąć kasę więc związki powinny się teraz wykazać mają możliwość dajemy wam szansę

dej panie spokój
@Dobry pracownik

Przeczytaj regulamin pracy czy wynagradzania. Tam masz punkt o tym iż pracodawca może sprawdzać i oceniać kwalifikacje pracownika.

Balwan
@dej panie spokój

Pewnie ze moze ale nie musi! Kumasz ten niuans? Czasami problem tkwi w takich szczegolach. Niech ocenia kwalifikacje ale rzetelnie i sprawiedliwie. Zgodnie z faktami oraz procedurami, w tym takze BHP !!!

Jaś

A podpisujemy stos popierów ze szkoleniami które nie są nawet przeprowadzane to o jakich testach oni mówią więc teraz poprosimy o szkolenia na które podpisujemy papiery i tyle

@Jaś

Z całym szacunkiem, za każdym razem gdy na wydział trafia nowa wersja instrukcji pracownicy są o tym powiadamiani przez SL - mają również możliwość przeczytania jej, co sugeruję zrobić za każdym razem. Na samym początku byliśmy szkoleni i czytano nam wszystkie instrukcje ponieważ nic jeszcze nie wiedzieliśmy. Teraz natomiast możemy, a nawet powinniśmy zapoznawać się z instrukcjami samodzielnie. I od czasu do czasu do nich zaglądać, nawet jeśli się nie zmieniają, aby utrwalić wiedzę.

Pracol

I znowu głupie pomysły super kierowników na libs testy na wiedzę mnie wystarczy jak oram tam 12h i ta folia idzie ale pewnie chcą ucinać kasiore żal mi takich ludzi szanujcie pracowników fizycznych i dajcie im spokój ponieważ bardzo się kompromitujecie a oni na Was pracują brak słów

Kafka
@Pracol

Może najpierw udostępniliby wszystkim instrukcje maszyn i stanowiskowe? Żeby się zabezpieczyć przed audytami i PiP drukowali takie szkolenia i kazali podpisywać taśmowo! Ostatnie nawet 30 listopada! Bezczelność! Wstydu nie macie!

T
@Pracol

Jaka kasiure? Niedługo to bedzie najniższa krajowa. Kasę to trzepią tutaj stanowiskowi. Niektórzy ściągnęli tu prawie całe rodziny.

Roboll

Dokładnie. Jakie BHP? W szatni ciemno już od roku, bo nikt nie potrafi ogarnąć tematu. Nie raz walnąłem tam głowa na nockach. W łaźni smród w weekendy na kilometr bo ktoś spartolił odpływy do kanalizacji. Drzwi pootwierane „na wylot” i jak to się ma stref czystości?

Na jakie zarobki mogę liczyć na kontroli jakości?

Były Pracownik

3800 netto z wszystkimi dodatkami super pieniądze

Kornela
@Były Pracownik

Jakie to dodatki masz na myśli? Jakieś premie świąteczne itp? Czy za pracę też jakieś premie dają? I w ogóle to jaka podstawa jest w takim razie?

Zależy jaki jaki miesiąc, nie ma nadgodzin to jest kiepsko

Napiszcie mi
@pracownik

Nie wierzę, będę planował zatrudnić sie w firmie Sk Hi tech. Napiszcie mi ile zarobie bez nadgodzin w dziale jakosci lub na produkcji. Czy jest w tych dzialach system 4 ro brygadowy. Nie zarobi na tych stanowiskach 4 rech czy 5 tys na rekę. Dodam ze firma SK buduje zaklad na podkarpaciu w Stalowej Woli i bedą folie muedzianą wytwarzać, tam też tak mało bedą płacić? ?

Kiepsko
@pracownik

Kiepsko to znaczy ile? Ile zarabia pracownik szeregowy na produkcji lub w dziale jakości bez nadgodzin ?

Nowa
@Napiszcie mi

Na jakości bez żadnych nadgodzin 4tys na rękę dostaniesz. Ale pod warunkiem pełnego miesiąca w pracy-bez żadnych chorobowych itp. Im więcej nadgodzin wynikających z grafiku tym wypłata wiadomo że lepsza. Do piątki w bardzo dobrych miesiącach można dociągnąć ale zdążą się to rzadko.

zdzich

i dodatek 20% do stawki godzinowej za pracę w nocy

Napiszcie mi
@Nowa

A z czego wynikają nadgodziny ?. Ze zwiekszonej ilodci pracy ?. Z braku innego pracownika ? Ile ich jest.

@Napiszcie mi

Różnie, wynika z grafiku, grafik leci cały czas na okrągło taki sam i jak się ustawia dniowki w miesiącu tyle wyjdzie. Czasami żadna czasami 24 ..

zocha

Może pogadaj z SL na tej zmianie zamiast tutaj płakać? z tym da się coś zrobić przynajmniej. Bo z brakiem logiki zasad na jakości to już nie...

Rozuiem
@pracownik

Maj i Listopad zapewne nie ma nadgodzin a takie miesiące dłuższe jak lipiec i sierpień to są.

@Rozuiem

A czemu w maju i listopadzie nie ma nadgodzin? W lato piszesz, że są ,a ile w miesiącu ich wyjdzie?

bo masz jeden grafik na 2 tyg ranek i 2 tyg nocek, który leci w kółko bez względu na to czy miesiąc się kończy dniówki lecą dalej... i zależy jak to wyjdzie w miesiącu i jaki to miesiąc

hahahaha
@Rozuiem

Nie zależy to od długości miesiąca a od dniówek jakie ci wypadną w danym miesiącu. Ilość dni pracujących. Jako że harmonogram ciągnie się cały czas tak samo to różnie wypada miesiącami ilość przepracowanych dni. Minimum to 14 maksimum 17.

Katar
@Napiszcie mi

No więcej na pewno nie niż na Śląsku po za tym że względu na niższe koszty płacy budują na Podkarpaciu

Xmxx
@Rozuiem

Co ty (usunięte przez administratora) człowieku ???? wszystko zależy od przynależności do brygady i ilości godzin w miesiącu. A nie od tego jaki masz miesiąc. Praktycznie w roku masz ok. 175-200 nadgodzin z grafiki. Zanim coś napiszesz to weź się zastanów dwa razy.

No raczej nic się nie stanie jak na święta zatrzymają linie jeżeli nie będą l4 ludzie chcą posiedzieć z rodzinami w domu a oni zdziwieni????

@Nowy

Nie wiem kto jest tak bardzo zainteresowany świętami w domu, tym bardziej że tylko wigilia nam wypada w tym roku. Zamknąć zakład na tydzień by siedzieć i żreć, sorry ale nie każdy ma takie wymagania. Jak się wie że się chce święta spędzić w domu to trzeba sobie trochę urlopu zostawić na tę okoliczność. A dogadać się ze współpracownikami zawsze można. A jak ktoś odwali numer to przecież od czegoś są premie półroczne-odwalił numer=obniżyć premie żeby się za rok odechciało kombinatorstwa. Ewentualnie punkty ujemne dla kombinowaczy i niech im po miesięcznej premii też pojadą. Rozwiązania są.... ale nie od razu zakład zatrzymywać

...

Haha kto mógł napisać taki komentarz. Wiele osób jest zainteresowanych. Odrobina empatii. Może ktoś ma rodziców daleko, którzy czekają na te odwiedziny wlasnie w święta. Może ktoś ma dzieci, które w święta mają wolne i chce spędzić z nimi czas. A ktoś inny może po prostu lubi jak to napisano siedzieć i żreć. To nie jest żaden problem, inne zakłady stoją w świeta każdego roku. Następny nawiedzony dbający o dobro firmy bardziej niż o swoje własne. I zauważ że są 4 zmiany, nie jedna, nie każda pracuje tylko w wigilię. A w kilkunastoosobowym zespole, gdzie wolne święta chce mieć 99 procent osób uwierz mi, że ciężko się w tej kwestii porozumieć. Dla każdego to jego sprawy i jego rodzina jest najważniejsza a nie sprawy kolegów czy koleżanek.

Dokładnie, nie wszyscy chcą siedzieć tydzień w domu i obrżerac się po kokardę.. większości wystarczyłaby wolna wigilia. Poza tym na zakładzie sami katolicy? Dla niektórych 24-26 to dzień jak codzień.

Major

Siedzimy tak teraz na przerwie i czytamy ten komentarz... i stwierdzamy, że tu nigdy nie będzie dobrze bo zawsze znajdzie się właśnie taki (usunięte przez administratora) Możesz mi wierzyć, że punkty ujemne za to czy za inne wymysły pracodawcy nie zrobią w zamian za święta z rodzinami na nikim kto stawia rodzinę ponad pracę . Ale co ja Ci będę tłumaczyć , tego nie zrozumiesz ,jeśli tego nie posiadasz . Mimo wszystko życzę Ci jak najlepiej ,ale nie wypowiadaj się już więcej w tej kwestii . (usunięte przez administratora)

Że co
@pracownik

Tak jak ktoś wcześniej wspomniał , tu chodzi o czas z rodziną , może to są te właśnie jedyne dni w roku kiedy widzisz swoje rodzeństwo, bratanków i siostrzenicę w komplecie bo na co dzień mieszkają za granicą . Może ktoś ma starszych rodziców ,dziadków z którymi nie wiadomo czy te święta nie będą ostatnie ,a tak mocno celebrują ta tradycje ... może ktoś jest samotna mama , która musi w tym czasie zostawić swoje malutkie dziecko z ciotka ... Żarcie to tylko dodatek . Ale niektórzy mają mocno wpojone wartości takie jak rodzina , jeśli masz inaczej to współczuję ...

Q

Dokładnie tak powinno być. Dziecinada i śmiech na sali. Nie wiem dlaczego HR zgadza sie na takie praktyki i udaje ze nie ma tematu? Co święta sie to powtarza! Wszelkiego rodzaju (usunięte przez administratora) biorą NZ albo L4 i jeszcze narzekają ze ma to wpływ na premie miesięczna i nie widza problemu ze inni musza za nich robić nadgodziny. Są tu tacy którzy robią to notorycznie. Przy premii półrocznej i podwyżkach już są korekt, jakby sie nic nie stało bo dziwnym trafem maja podwyższone oceny przez SL i SV, pomimo obniżonej oceny z automatu, za frekwencję! Niektórzy z nich maja nawet oceny E i dostali awanse! Kuriozum na skale światowa.

Lol
@Q

To fakt są osoby chodzące na lewe L4 i mimo to maja najwyższą oceny i awanse koniec z nieuczciwym podnoszeniem ocen miałeś L4 masz obniżoną ocenę automat to automat nawet dla lizusów. Osoby uczciwie pracujące wszystko widzą wszystko wiedzą. O lataniu na krew to już nawet nie wspomnę zmora tego zakładu.

...
@Q

Największym problemem w tym zakładzie są złe założenia. I łączenie premii frekwencyjnej z premia za ocenę. Jedno z drugim nie powinno mieć nic wspólnego. Zamiast karać za L4 powinno się nagradzać za jego brak jak to funkcjonuje w innych zakladach. Za sama frekwencję jest wysoka premia. I ktoś wie z jeśli nie pójdzie na L4 to ja dostanie w całości . Jeśli pójdzie to nie dostanie krótka piłka. Tutaj jest to rozmyte. Ktoś chodzi na L4 bo wie że i tak coś tam dostanie, bo lider. zawsze podniesie. A w sumie czemu ma nie podnieść skoro ktoś jest bardzo dobrym pracownikiem, lider ma oceniać pracę nie frekwencję. To robi HR. Z drugiej strony brak możliwości otrzymania najwyższej oceny dla osób którym przytrafi się dłuższe L4, bo po prostu zachorowały, to z kolei demotywuje i zniechęca do uczenia się nowych rzeczy i jakiejkolwiek aktywności. Bo w sumie po co. Miałem L4 HR mi i tak zaniży , lider może podnieść tylko trochę, nic z tego nie mam więc robię to co konieczne i nic ponadto. Gdyby to rozgraniczył i to myślę że byłoby i mniej L4 i wiwecej motywacji. A tak jest to co jest.

Amaro Basiura

Mam pytanie do pracodawcy czy za te pieniądze które dopłaca zakład do posiłków czyli grube pieniądze! Nie mozna wymagać dań i gatunku jedzenia w miarę dobrego? Czy zakład nie widzi że moczy pieniądze na dania z najniszej kategori i produkty z najniszej półki ? Za te pieniądze co zakład dopłaca to jedzenie powinno byc przynajmniej dobre! Dziękuję

Zgadzamy się
@Amaro Basiura

Jedzenie przypalone - tosty zwęglone wręcz a pani blondynka oburzona że ludzie wyrażają swoje niezadowolenie. Makarony z sosami wyglądają jak rozgotowana papka. Mięsa duszona ale chyba przez 5min - twarde jak podeszwa. Polecam przejść na swoje jedzenie. Podejrzewam, że w więzieniach lepiej wyglądają posiłki niż u nas

L
@Zgadzamy się

Biznes Bar się kręci właściciel zadowolony -zakład dopłaca ogromne pieniądze do tego interesu..Widocznie ma ich dużo i lubi je tak marnować ,że tak robi .Psy w schroniskach lepiej jadają choć nie mają tam też zbytnio w czym przebierać.Moze lepiej zamknąć tą PADLINODAJNIE? Pieniążki dać na schronisko w okolicy !

Biuro
@L

(usunięte przez administratora). Zbyt (usunięte przez administratora) żeby napisać poprawnie nazwę operatora kantyny. Zbyt (usunięte przez administratora) żeby zauważyć, że już od ponad roku mamy nowego operatora, czyli firmę Compass. Potrafiący tylko narzekać i jątrzyć. Kantyna jest benefitem. Miejscem, w którym zje się śniadanie i obiad za dosłownie za parę złotych. Dni, w których jedzenie jest słabsze jest zaledwie kilka w ciągu roku. Przy takiej ilości ludzi naprawdę nie da się dogodzić wszystkim i dlatego trzeba patrzeć na to z pewną dozą dystansu. Jedni lubią bardziej dopieczone, inni nie, a Wy myślicie, że posiłek zostanie przygotowany dla Was jak we włoskiej restauracji. A co do marnowania pieniędzy przez pracodawcę, to wyraźnie marnuje on je właśnie utrzymując (usunięte przez administratora).

Ujek

Może dla ciebie jest to tylko marne pare złotych! Za analogiczne pieniądze mogę kupić na mieście przynajmniej świeże i w miarę smaczne jedzenie nie narażając się na żołądkowe obstrukcje! Zimna zupa, czarne przy kości od starości mięso, skisła surówki oraz kompot albo niedogotowane, na wpół surowe potrawy nie powinny być podawane nawet w barze pracowniczym. Ich miejsce jest w hasioku! Ktoś chyba z ramienia SK powinien ukierunkować tak działający Compass? Co do włoskich restauracji to zbyt wyświechtany slogan! W niektórych zdarzyło mi się trafić na gorsze jakościowo potrawy niz w naszej przytulnej stołówce. Zdziwiłbys się jak „kreatywni” potrafiła być tamtejsi kucharze. Nie tylko w hotelowych albo osiedlowych przybytkach i pseudo tawernach dla turystów.

Dokładanie, od jakiegoś miesiąca coś się popsuło porządnie, bywa że nie ma co wziąć do jedzenia albo odstawia się prawie całą porcje na stojak bo nie da się zjeść .. lepsza była kasa na sodexo jak na początku, bo i tak człowiek musi przenosić swoje jedzenie

Mam pytanko do HR- po co były ankiety które niby miały poprawić zarówno pracę jak i wysłuchanie pracowników?! Większość pracowników opowiedziało się za wolnymi świetami jak to bywa w innych zakładach, nawet nie wzięto tego pod uwagę?! Kolejny zawód,a i informacja jak pracodawca liczy się z tym co mają do powiedzenia pracownicy.W innych zakładach jakoś da się to pogodzić,czas ten jest przeznaczony na przegląd sprzętu i maszyn, które stale pracują i zdążają się awarie,albo pokazują błędne wyniki!!! Jaki cel był tych ankiet??? Rozdrażnić pracowników???

Polaczek

A coś ty chciał od takiego pracodawcy . To jest (usunięte przez administratora) obudźcie się ludzie . Było fajnie jak były normy zaniżone . A teraz to jest dramat

zdzich

Wyniki ankiety będą, sama ankieta została przedłużona.

Czarny

A ja nie chcę postojów planowanych, tylko brać urlop wtedy gdy mi to pasuje, Postój w najwyższym szczycie wakacji to ogromne koszty na urlop całej rodziny. Liczę się z tym, że trzeba będzie przyjść do pracy w święta...np Wigilię lub Sylwestra....ale to jest normalne. Taki jest tutaj system pracy. System pracy ciągłej. Więc jak ktoś tego nie rozumie to chyba pomylił miejsca pracy. Tylko wymagania i pretensje.

@Czarny

Przecież nikt nie będzie Ci kazał koniecznie brać urlopu w postój planowany. Dwa razy do roku ktoś może porządnie wyczyścić maszyny , zrobić jakiś przegląd i odkurzyć. Dzięki temu że jest postój planowany łatwiej będzie Ci wziąć urlop planowany bo inni już go nie będą mieli :).

Ilona
@Czarny

Właśnie, czy praca w święta jest jakoś lepiej płacona? I w ogóle to można sobie wybrać w które święto chce się pracować? Czy z góry narzucają kiedy przyjść?

@Ilona

Jak ci wypadnie grafik tak przychodzisz, jeśli święto będzie twoim dniem pracującym to możesz złożyć wniosek o urlop, ale to już z całą brygadą się uzgadnia. System pracy równoważnej ma swoje zalety ale i wady. Jak ci wypadnie tak pracujesz ale masz za to 15 dni wolnych w miesiącu. Praca w święta jest płacona jak wszystkie inne ponieważ nie jest to dzień extra kiedy musisz przyjść

Kimono

Pewnie ze raz na jakis czas ktos musi to zrobic bo normalnie to wiekszosc ma na ten aspekt kladzie lage i robi to bardziej niz po lebkach! Najlepiej gdyby zleciliby to panu Plytce z dziewczynami, wtedy byloby wiecej czasu dla nas bo tera czlowiek nawet porzadnie nie odpocznie w kantynie a juz trzeba wracac.

J
@Ilona

Dlaczego nie moze my pracowac tylko od wtorku do srody? Chyba mozna zaplanowac tak produkcje? Czwartki bylyby zawsze Tluste a w piatki zaczyna sie juz przeciez weekend, wiec bez sensu isc do pracy w te dni. Poza tym tez boli mnie lokiec i nogi od ciaglego chodzenia na przerwy. Jeszcze czlowiek porzadnie nie wrocil a juz trzeba znowu wychodzic na przerwe! Nie da sie tego jakos normalnie ulozyc? Zamiast tylu przerw zrobic dwie po cztery godziny i od razu beda efekty! A zegarowe czytniki we/wy pracy przenieść na portiernię. Ja zaklepuje dniowke w pierwszego maja. Chyba wystarczy?

Zostaw merytoryczną opinię o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 620.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 419, z czego 82 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.