Gastro Magazyn Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gastro Magazyn Sp. z o.o.

Mega

Tragedia. Kodeks pracy nie istnieje. Na kuchni wszyscy robią po 300 godzin. Dodatkowo płatne nadgodziny ? Zapomnij. 11 godzin przerwy między zmianami? Nie ma szans. Dodatkowo płatne godziny nocne ? Nigdy. Ciesz się że masz obiad za 5 zł z którego nie możesz zrezygnować, co też jest chore. BHP też nie istnieje. Nie wiem jak to funkcjonuje, nikt tego nie kontroluje ? Podwyżki ? Nie ma szans, wstrzymane. Macie zapieprzac po 300 godzin, na podwyżkę nikt nie zasługuje. Wielka firma, fitkalorie itp, znane osoby reklamują, że nie jest im wstyd reklamować taki wyzysk ? Odradzam każdemu, który chciałby podjąć tam pracę. Jest mnóstwo miejsc za te same pieniądze, ale w ludzkich warunkach.

Olo
@Mega

W pełni się zgadzam. To firma to kabaret. Przykładowo dziewczyna co skrobała marchewki zostaje kierowniczką mimo, że kompletnie nie potrafi gotować. Kariera tyłkiem.

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Gastro Magazyn Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Potencjalny pracownik
Kandydat

Jestem po rozmowie na stanowisko biurowe ,rozmowę oceniam źle. Z góry zostałam zaszufladkowania jako mama,mimo iż dowiedziałam się ,że w firmie pracują panie ,które mają dzieci. Trzeba być mutlifunkcyjnym za małe pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Gastro Magazyn Sp. z o.o. - Reda

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gastro Magazyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gastro Magazyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gastro Magazyn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gastro Magazyn Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii