Zmywakowy- osoba do pracy na zmywak w firmie produkcyjnej w Redzie

Wejherowo
Umowa zlecenie31 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się produkcją cateringu dietetycznego, z siedzibą w Redzie. Działamy na rynku od 2016 roku, a naszą siłą napędową są ludzie zgodnie z zasadą: jesteśmy drużyną i gramy zespołowo. Obecnie poszukujemy OSOBĘ NA ZMYWAK w firmie cateringowej, która stanowi ważne wsparcie w codziennej pracy. Jeżeli zmywanie nie jest dla Ciebie udręką i sprawia Ci przyjemność efekt końcowy, gdy wszystko lśni, to mamy dla Ciebie stanowisko szyte na miarę. Książeczka sanepidowska, to konieczność. Jeżeli nie posiadasz badań pokierujemy Cię w miejsce gdzie będziesz mógł/mogła je wyrobić.

Obowiązki

  • Twoje zadanie, to mycie i dezynfekcja naczyń gastronomicznych. Kotły, blachy i maszyny produkcji kuchennej, to codzienność. Nasz zmywak jest przystosowany do pracy tak, aby Twoje zadania były zautomatyzowane. Co ważne, nie jesteś sam! Na stanowisku pracy działasz, w małej grupie ludzi, z którymi czas leci szybciej.

Wymagania

  • Dyspozycyjności w weekendy (praca dwuzmianowa).
  • - Gotowości do pracy w warunkach mokrych, praca z chemią.
  • - Przestrzegania zasad stosowania środków chemicznych (przeszkolimy Cię).
  • - Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.
  • - Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
  • - Zdolność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Oferujemy

  • Ciepłe posiłki w czasie pracy;
  • - kawa, herbata, woda;
  • - firmową odzież;
  • - odzież ochronną;
  • - umowę zlecenie;
  • - pracę w świetnym teamie;
  • - stabilne zatrudnienie;
  • - możliwość wypracowania dodatkowych godzin.

Dodatkowe informacje

  • A jeśli chcesz czegoś więcej, z nami masz możliwość awansu zawodowego wewnątrz struktury firmy!
  • Z uwagi na rygor sanitarny, praca w odzieży ochronnej.
  • Kontakt od 8-16 na numery telefonów: j.polski 533133453 oraz j.ukraiński 883933503 lub przez o przesłanie CV