EdWork Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EdWork Sp. z o.o.

Loko

Świetny kontakt, indywidualne podejście i wsparcie - gorąco polecam

Derek

Ja jestem zasadniczo zadowolony, pracowałem wcześniej w dwóch firmach i nigdzie warunki i pensja nie byly tak satysfakcjonujące jak tutaj :) takze polecam

Asek

Doświadczenie klienta z tą firmą było bardzo pozytywne. Czułem, że moje potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu.

Mariusz

Dobra i rzetelna agencja,godna polecenia

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EdWork Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
wiktor

Doskonały kontakt i pełne zaangażowanie.Uslugi na najwyższym poziomie A rozwiązywanie problemów błyskawiczne. Polecam!

Inter

Ciekawe oferty i pomoc na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!

Czy EdWork Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ja tam nie wiem co wy chcecie od tej firmy. Znalazłam ofertę wysłałam CV, szybko się odezwali przedstawili dokładniej warunki i pojechałam. Nie wiem o co tyle szumu. Kwatera jak kwatera. We Francji spałam pod namiotem tyrając w polu i jakoś żyję. Negatywne opinie grubo przesadzone, a większość informacji wyssana z palca. Pracuję od końca września i jestem zadowolona.

Adrian
@Karolina

Wszystkie warunki, które w trakcie rozmowy rekrutacyjnej przedstawiła Ci firma EdWork.pl, zgadzały się w rzeczywistości? Ciekawi mnie, jak to się stało, że w ogóle trafiłaś na oferty pracy tej firmy? Znalazłaś je w internecie, czy może Twoja decyzja o zatrudnieniu za ich pośrednictwem była podyktowana za namową znajomego, który ich polecał? Ciekawi mnie, jak to w Twoim przypadku wyglądało.

Zanah
@Adrian

U mnie wszystko się zgadzało, ogólnie wyjazd udany a kilka miesięcy tam spędziłem

Zbychu

Zostałem zatrudniony w zeszłym roku i robię. To moje trzecia firmę bo raz skończyła się praca aw drugiej ktoś się zaraził covidem i nas odesłali. Mi agencja dała inne miejsce pracy teraz robię na magazynie ma paczkach. Przez ten czas widziałem kilku takich co nie wiem po co w ogóle wyjeżdżają do roboty. Przyjezdzaha i chleja naprzyklad . Ale takich szybko wyrzucają.

Olaf
@Zbychu

no wiadomo ze jak ktoś chleje to dlugo miejsca nie zagrzeje, ja bylem w tym roku u nich w pracy i bylo ok, ciagle bylem w jednym miejscu pracy

Olaf

Z mojej strony nie mam uwag, naprawdę dobrze mi się pracowało a do tego przywiozlem niezla sumke

Jan

Nie wiem co można zarzucić tej firmie. Kontakt z nimi to prosta sprawa, a stawki mają najlepsze na rynku.

Kaspian

Praca dla nich okazała się dobrym wyborem. Dobre warunki mi zaoferowali i udało mi się niezle dorobic

Ignacy

Panie pracujące w biurze są przesympatyczne???? miłe, uśmiechnięte ????i w każdej sytuacji pomocne. Wypłata jest zawsze na czas a nawet kilka dni wcześniej

Szymon

Bardzo doceniam pomoc, jaką otrzymuję od tej firmy. Zawsze są gotowi służyć radą i odpowiedzieć na moje pytania, co czyni moje doświadczenie z nimi niesamowicie łatwym i przyjemnym.

Fatima

Pracując z Acando, miałam okazję nawiązać nowe znajomości i zdobyć cenne doświadczenia międzykulturowe. Było to niezwykle wartościowe dla mojego rozwoju zawodowego.

Fitto

Acando dostarczyło mi szybką i skuteczną pomoc w znalezieniu pracy. Już po krótkim czasie od złożenia aplikacji, otrzymałem propozycję zatrudnienia.

adisss

Działalność agencji oparta jest na transparentnych zasadach, co oznacza, że ​​pracownicy są dobrze poinformowani na temat wszystkich aspektów wyjazdu i zatrudnienia.

Jelly

Firma ta jest niezwykle odpowiedzialna. Zawsze dotrzymują swoich obietnic i terminów.

lotek

agencja zapewniła mi solidne wsparcie i opiekę na każdym etapie procesu rekrutacji i adaptacji.

Kamilos

Firma ta zapewnia niezwykle profesjonalną obsługę klienta. Pracownicy są kompetentni i zawsze gotowi odpowiedzieć na każde pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o EdWork Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w EdWork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EdWork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EdWork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 98 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EdWork Sp. z o.o.