AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY AMICUS-SENIOR 24 TOMASZ JANKOWIAK

Katowice

Opinie o AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY AMICUS-SENIOR 24 TOMASZ JANKOWIAK

opiekunka

Dobra firma. Nigdy nie miałam na co narzekać jeśli chodzi o współpracę z panem Tomaszem. Rodzina sympatyczna, a zanim przyjechałam wiedziałam wszystko o pani, którą się będę zajmować. Stawka też w porządku. Polecam serdecznie!!

Nina B.

Mam właśnie 6 tygodni wolnego .Pracuję w Krefeld u fajnej rodziny przez firmę Amicus. Jechałam pierwszy raz i bałam się że będzie coś nie tak zwłaszcza z pieniędzmi. Raz było opóźnienie,bo syn chorował ten który przesyła. Pan Jankowiak zadzwonił i mi powiedział. Spóźnienie było tylko parę dni. Jest tu też koordynatorka co mówi po posku. Miejsce dobre firma też dobra.

Adam Z

Adam Zarychta Jeździłem kilka razy z firmą Amicus-Senior24 ,mogę więc polecić tę firmę.Pan Jankowiak zawsze kontaktował się ze mną i służył mi pomocą , pieniądze otrzymywałem też na czas i nie było problemów z negocjowaniem kwoty , przy następnych wyjazdach zawsze podnosił mi stawkę do kwoty na którą sie wstępnie umawialiśmy .Myślę ,że te negatywne opinie to wypisuje konkurencja.

ola

Albo dobre opinie wypisuje osoba z firmy?

Chandler

Podpisz się, skrzywdzona opiekunko. Ja zawzse wszystko dostawałem OK. Fajny facet. Lubiłem z nim gadać.

tylko nie amicus senior 24

Jankowiak nie wypłacił mi wynagrodzenia zgodnie z umową. Nie może być mowy o żadnej nigdy więcej współpracy. To jest człowiek łasy na każde euro. Potwierdzam, że wyżywa się na opiekunkach.

Iwona K
@tylko nie amicus senior 24 12.02.2016 18:43

Byłam kilka razy z firmą Amicus-senior24 w Niemczech ,Pan Tomasz służył pomocą i był ze mną w kontakcie przez cały czas mojej pracy .Pieniądze zawsze otrzymywałam w terminie

anpon

Anna Pawełczyk
@anpon 18.10.2013 16:34
[usunięte przez moderatora] nie ma koordynatorów tylko jeszcze wyrzywa się po opiekunkach, zero profesjonalizmu...

Mam inne zdanie na temat tej firmy byłam kilka razy wysłana z tej firmy do opieki w Bawarii i w Nadrenii-Westfalii Pan Jankowiak cały czas był ze mną w kontakcie telefonicznym oraz w kontakcie z rodziną co bardzo pomogło mi w pracy. Wynagrodzenie otrzymywałam regularnie i dokładnie tyle ile było w umowie. W Bawarii koordynatorką jest bardzo miła pani mówiąca także po polsku

Gonduśka
@Anna Pawełczyk 08.01.2016 20:21

Spoko firmatez tam pracowałam Ten gośc tez paryę razy do mnie dzwonił. Wszystko w porząsiu.

Zostaw opinię o AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY AMICUS-SENIOR 24 TOMASZ JANKOWIAK - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY AMICUS-SENIOR 24 TOMASZ JANKOWIAK