Opinie o Global-Personal Eu Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Global-Personal Eu Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Global-Personal Eu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global-Personal Eu Sp. z o.o. w Zielona Góra

witajcie. :) Jakie mogą być opinie odnośnie pracy bezpośrednio? Tak czytałam sobie te wcześniejsze komentarze o jakichś technikach dawania wypowiedzeń i innych. Nie wiem jak konkretnie kiedyś było ale jaki teraz występuje styl pracy? Interesuje mnie on zwłaszcza pod kątem pracy w biurze przy Dąbrowskiego. Wiecie jaka jest tam atmosfera oraz jak duży zespół pracuje? To stały skład?

Przemek

Straszy że zwolni natychmiastowo,za bele co,a jak coś poprosisz to rwa to tydzień,powiedział że jak nie my to inni przyjadą,liczy się tylko sztuka,chłopakom zastawił wyjazd busem żeby podpisali za nic wypowiedzenie,zastosował (usunięte przez administratora) razem z kierowcą,myślę że to tak się nie skończy

@Przemek

Czyli techniką tutaj na natychmiastowe zwolnienie pracownika jest zastawianie go pod ścianą i wciskanie wypowiedzeń? :o

Karol Nowy wpis
@Przemek

Najgorsza firma że wszystkich złodzieje i oszukańcy a ta Klaudię to za ryj i do rzeki ???????????? kiedyś się jeszcze spotkamy w innych okolicznościach

Julia Nowy wpis

ok po ostatnich opiniach o braku pralki na wyłączność idzie się zmartwić. :( a wiadomo jak obecnie z warunkami? sytuacja jest totalnie niezmienna czy zwiększyli jakoś standard ludzi tutaj? ktoś jechał niedawno i da znać?

Tadek

Niema w czym wyprać ubrań już 3 tydzień jedna pralka na całą kamienice(usunięte przez administratora)w pralni,koordynator myśli że ludzie tu przyjechali z polskiego buszu,

Dyhj Nowy wpis
@Tadek

Ty (usunięte przez administratora) ,brudasie obszczales obsrales materac na ktorym spales nie wspomne o twoich zostawionych zawszonych brudnych ciuchach.ciuchy brudasie masz w pralni!!!chcesz fotke do wglądu karaluchu?

Firma Global-Personal Eu Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kontakt

Jak się skontaktować z firmą? niestety nr na stronie nie działa..

Halina
@Kontakt

czy po prostu sie nikt nie zgłasza pod tym nr czy jest jakis komunikat ze np nr nie istnieje?

Irek

A żeby szlak trafił te ruską pseudo firmę,to żadna niemiecka firma,bióro w Zielonej Górze,do bióra się nie dodzwoni,koordynator udaje że coś robi,chłopaki mówili że firma już się kończy

Tadek

Kolego to się nadaje do sądu pracy w Niemczech,wiem jaki jest pan Jarek i jego goryl,a do tej kliki dołączył Ukrainiec kierowca

Przemek

Witam,w tym momencie ludzie uciekają z Globala i DHL koordynator mobinguje ludzi,a i w DHL traktują ludzi jak psy,gwizdanie Niemca na pracownika i krzyki,nie wierzcie Koordynatorowi,niedawno dwóch chłopaków wyjechało nagle,podobno koordynator ich mobingował

Tadek

Płoty bójki i brak reakcji koordynatora,nie przyjeżdżajcie tu do świąt może coś się zmieni po odejściu koordynatora po świętach

Tadek

Tak jak napisał kolega nie pośrednicy pracy jak Global,tylko bezpośrednio z pracodawcą

Tadek

Do Świąt ludzie stąd uciekają,w umowa po niemiecku nic nie wiadomo co napisane,dostałem po miesiącu pracy,potwierdzenie ubezpieczenia po 2 miesiącach,karty ubezpieczeniowej nie dostałem do dzisiaj,wszystko w nerwach musiałem wymusić,a koordynator cały czas mówi trzeba czasu

Witam pracuje w firmie Glibsl od 21 grudnia 2021 do dzis i jesrem zadowolony z pracy warunkow i wynagrodzenia za 150 h 1300 eur na ręke do wypłat, dziwia mnie opinie o Panu Jarosławie poniewaz z kordynatorem nie ma zadnych problemów .wyplaty na czas co mies, zaliczki co tydz jesli ktos chce na mieszkaniu spoko warunki normalne.ogólnie w skali od 1 do 10 ,oceniam na 8 jesli chodzi o biuro Global i Kordynatora.

Jarek

Chyba jesteś prawa ręka koordynatora że takie bzdury ludziom tu wypisujesz

@Jarek

A to według Ciebie jedynie jego prawa ręka może być zadowolona tutaj?

@Julia

Tak trzeba być lizusem,koordynator tak się boi ludzi że chodzi z własnym gorylem(donosicielem)pracownikiem firmy

Jaki rozwój w Globalu tu się człowiek cofa ,przez tego koordynatora,nie wierzcie co mówi rekruter i pan Jarek,po przyjeździe do pracy jest co innego,szukajcie pracy bez pośredników takich jak global

I widzę że nowe komentarze są usuwane brawo ,przynajmniej to robi bióro

Poruszę sprawę kart ubezpieczeniowych, pracowałem 5 miesięcy i nie otrzymałem jej,chyba koordynator drukuje te karty w swoim pseudo biodrze,a jak wydrukował to po dwie i one też nie działały u lekarza,poprzednie komentarze są prawdziwe

Tadek

Za co firma płaci temu Koordynatorowi,a my robimy na tego frajera i pseudo bióro

Tadek

Przyjecie to się przekonacie,mało godzin,8euro na godzinę,150 euro za (usunięte przez administratora) na mieszkaniu,i koordynator udającego że coś robi,myślałem że to porządną firma a to pseudo firma z Zielonej Góry,to samo co ideal wiek z warszawy

Zawiedziony

Nie rozumiem sytuacji, gdy wszyscy pracownicy z jednego miejsca musieli uciekać, bo jeden wszystko załatwia bójką i dla niego praca nadal jest, a reszta jest w strachu. Koordynator nic sobie z tego nie robi. Bo wygnał spokojnych ludzi, którzy pracowali, bo mają w życiu cel. A taki skory do bicia zostaje i jeszcze w nagrodę dalej pracuje.

@Zawiedziony

Może lubią tego rodzaju "charyzmę" w ludziach, co poradzisz? Wiesz, może tak jednak będzie lepiej, skoro takie dziwne decyzje podejmują, to po co kisić się w takiej firmie?

@Julia

Bzdura

Julia

Rozwiniesz proszę swoją myśl?

Czy Global-Personal Eu Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Chyba żartujesz 8 euro do ręki za godzine

Darecki

witam pracowałem w tej firmie chciałem zarobić pieniądze na lepsze życie pracowałem uczciwie nawet o 2 drugiej w nocy sie tam staje żeby dojechać do pracy 40 min i co czeka tam się na dworze nikogo to nie obchodziło żeby w puścić do zakładu pracy pół godziny na dworze pan Jarosław Lenarcik koordynator nie odpowiedzialny nie zajmuje się ludzmi dostałem opinie negatywną za dobra prace tak sie traktuje ludzi jedni wypłate dostają drudzy nie choć dzwonione było ale pani twierdziła że beda na koncie a pieniędzy niema nie wypłacili za cały miesiąć pracy straszne (usunięte przez administratora) żeby polak polakowi takie numery robił

@Darecki

Ja dzis jade tam do pracy oby bylo wszystko oki

@Nowy

Możesz powiedzieć jak współpraca z agencją wygląda ? Jesteś zadowolony?

Zostaw merytoryczną opinię o Global-Personal Eu Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Global-Personal Eu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global-Personal Eu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global-Personal Eu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Global-Personal Eu Sp. z o.o.
  • Generała Jarosława Dąbrowskiego 41B lok. 207
    65-001 Zielona Góra
  • NIP: 9291930061 REGON: 368632077 KRS: 0000701745

Global-Personal Eu Sp. z o.o.