So Fly sp. z o.o.

Opinie o So Fly sp. z o.o.

niezadowolony klient

Zostałem (usunięte przez administratora) na wysyłkę produktu czekałem tydzień czasu, produkt nie dosyć ze przyszedł w innym kolorze to z dziwnymi oznaczeniami na pudełku. Po weryfikacji na stronie producenta wykazało produkt podrobiony!

Izabela
@niezadowolony klient

Ej masakra. Jak to oznaczenie tak w ogóle wyglądało i dziwne, że tego nie tuszowali. Może faktycznie otwarcie się do tego przyznają? I tak właściwie co po tym wszystkim zrobiłeś w takiej sytuacji

stały_klient

Bardzo dobrej jakości produkty, obsługa w sklepie stacjonarnym bardzo profesjonalna i pomocna. Sklep internetowy też świetna sprawa, można obejrzeć produkty zanim uda się do sklepu. Polecam!

Jolanta
@stały_klient

Jesteś chyba jedyny zadowolonym klientem na tym forum.. powiedz chociaż jak często korzystasz z usług tej firmy?

karton

Serdecznie nie polecam, właściciel nie znam pojęcia praca zatrudnia samych młodych ludzi i ich wykorzystuję ich wizję i ambicję. Przemiał pracowników większy niż w amazonie nie bez powodu się tak dzieje:) serdecznie odradzam pracy w tej firmie szkoda czasu i zdrowia.

Agata
@karton

W jaki sposób pracownicy są wykorzystywani? Możesz coś więcej napisać bo brzmi to niepokojąco mimo że tak ogólnikowo?

Zbigniew

Dlaczego pracownicy zgadzają się na takie traktowanie? Próbowaliście jakiejś rozmowy z przełożonymi? Jeżeli nie reagujecie to tak naprawdę dajecie ciche przyzwolenie na takie traktowanie.

Nie polecam. Otrzymałem popsuty towar za każdym razem, kiedy zamawiałem. Zero kontaktu, zero pomocy i stracone pieniądze.

Zamówiony e-papieros nie dotarł do sklepu mimo, że otrzymałem potwierdzenie, iż dotarł i maksymalnie muszę czekać 7 dni roboczych. Próbuję się dodzwonić w sprawie zwrotu pieniędzy, pisze maile, smsy. I nikt nie raczy odpisać, odebrać telefonu. Beznadzieja, nie dobra firma.

Witold
@Marek

I jak to się rozwiązało? Odpowiedzieli w końcu? Rozumiem, że byłeś na miejscu dowiedzieć się czegoś więcej? Jak to wyjaśnili? Z drugiej strony zamówienie może i złożyli odpowiednio wcześnie, ale mogło to nie zależeć od nich, że e-papieros nie dotarł na czas.

Klient

Otrzymałem aromaty z terminem przydatności do 1 miesiąca

Zorba

Łatwo jest oskarżać tylko czy są podstawy do takich zarzutów? Firma ok, choć nie jest duża to z pewnością fajnie się pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o So Fly sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w So Fly sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy So Fly sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w So Fly sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy So Fly sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w So Fly sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

So Fly sp. z o.o.