Opinie o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

były

[usunięte przez moderatora] gość????? hahahahahaha Tylko gadać potrafił i nic więcej wielki bajkopisarz i leser!!!!!!

LOPOTS

Skoro [usunięte przez moderatora]tak super zarzadzała to moż do kolopretra ja na kierownika-ta rozwinie skrzydła.

KOSA

NIE NO BOBAS. TY TO POETĄ MOŻESZ ZOSTAĆ. ALE W PEŁNI CIĘ POPIERAM. JESTEŚ CHYBA JEDYNĄ OSOBĄ KTÓRA PISZE Z SENSEM O TEJ FIRMIE. POZDROWIONKA

ANCYMONEK

DO MOTYLA NAUCZ SIĘ PISAĆ BO TYLKO PODWÓJNIE UMIESZ POWTARZASZ SIĘ WEDŁUG MNIE LEPIEJ DO WATY NIŻ DO STOPOLU TAM TEŻ SĄ NOCKI ALE ZA NIE PŁACĄ PRACOWAŁAM W STOPOLU 4 LATA BYŁO DOBRZE DO CZASU AŻ [usunięte przez moderatora] ZOSTAŁA ZASTĘPCĄ DZIĘKI [usunięte przez moderatora] PO ZDOBYCIU WŁADZY KIEROWNICZEJ POKAZAŁA SWOJE FAŁSZYWE OBLICZE ZWOLNIŁA PRZEZ 4 MIESIĄCE WIĘCEJ LUDZI NIŻ [usunięte przez moderatora] PRZEZ 2 LATA POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY SĄ ZMUSZENI TAM PRACOWAĆ

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
zal gadac

a pamietacie moze kierownika [usunięte przez moderatora],to byl gosc a nie jak teraz.

MOTYL

NIE LIZE TYLKO MOWI PRAWDE PRACOWALEM TAM I WIEM JAKA BYŁA ONA USMIECH MIALA A ROBILA SWOJA TO WLASNIE ONA NAJBARDZIEJ PODPUSZCZALA I ROBILA KAZDEMU BY MIAL PROBLEM LEPIE SIE IM TERAZ PRACUJE BEZ NIEJ BETI DALEJ DO WATY BO TAM PODOBNO PRACOWALA I NA NOCNA ZMIANE

Z

A CO DO BEATKI TO ONA NIE MA DO TEGO NIC ZE KONCZA POZNIEJ TYLKO NA LUZIE A NIE POD PRESJA BO SPOJRZEC NA JEJ MINE I MASZ DOSC TERAZ DOPIERO JEST LUZ BO KAZDY SIE JEJ BAL ZE [usunięte przez moderatora] CIE ZNOWU ALBO BEDZIE PLOTKOWAC CHWALA BOGU ZE JEJ NIE MA TO DOBRY PLUS I ROBOTA DOBRA DLA ANDRZEJA ZE WIEDZIAL CO ROBI

KOSA

SIEMKA POLOPIRYNKA. ZASTANAWIA MNIE JEDNAK JEDNA RZECZ. KLIENTÓW UBYWA, BO NIE OSZUKUJMY SIĘ BRACIA MROCZKI OSTRO DZIAŁAJĄ, NA MAGAZYNIE CORAZ MNIEJ ROBOTY, A ONI JESZCZE SIĘ NIE WYRABIAJĄ. WIDAĆ CORAZ WIĘKSZYCH GAMONI PRZYJMUJĄ HE HE HE

polopirynaS

proste kosa zobacz kiedy ludzie wychodzili jak Beata byla o 20 czasami o 21 i wszystko gralo teraz zaczyna sie znowu siedzenie po godzinach widac zwolnili nie ta osobe co trzeba skoro wymiana zalogi nie pomogla to cos jest nie tak i to nie ze zwyklymi pracownikami slepy by to zauwazyl a co do swiat sylwestra i talonow nie rozwalajcie mnei takimi pytaniami na jakiej planecie wy zyjecie?

apap

chyba żarty sobie robisz to nie ta firma praca owszem ale talony zapomnij!!!

taka tam

Hej a jak jest w tej firmie ze świętami (wigilia i sylwester)? Idzie się do pracy? Dostaje się jakieś talony czy cuś? :)

CO SŁYCHAĆ W WIELKIM stopolku BO DWA DNI BEZ WPISU TO NORMALNIE COŚ DZIWNEGO

byłystopolfan - 2009-11-14 14:22:17 brawo Bobas, szkoda śliny. WSPÓŁCZUJĘ NAJDLIŻSZEJ RODZINIE AH,TRUDNO Z KIMŚ TAKIM ŻYĆ!TO CZŁOWIEK WYZUTY Z SUMIENIA!ŻYCIE KOŁEM SIĘ TOCZY I ZŁO WRACA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ!KIEDYŚ ODPOWIE ZA WSZYSTKIE LUDZKIE KRZYWDY!

cyc

potwierdzam to co napisał bobas dajcie już ludzie spokój

byłystopolfan

brawo Bobas, szkoda śliny.

BOBAS

WIDZĘ MOI MILI, ŻE ZE STRONY INFORMACYJNEJ ZROBIŁ SIĘ CZAT OBRAŻAJĄCY OBECNYCH JAK I BYŁYCH PRACOWNIKÓW TEJ NĘDZNEJ FIRMY. LUDZIE MIEJCIE TROSZKĘ WIĘCEJ SZACUNKU DLA SIEBIE I NIE ZNIŻAJCIE SIĘ DO POZIOMU AH; ŁS;JS;UM. BĄDZCIE CHOĆ W JEDNEJ TRZECIEJ TAK INTELIGENTNI JAK PAN [usunięte przez moderatora], KTÓRY JUŻ CHYBA CAŁKOWICIE OŚLEPŁ.

kiki

jacy wy wszyscy jesteście fajni

WIDOCZNY ALE NIE POLACZONY Z PROFILEM

samochochody to powinni do fosy sposcic badz na zyletki przerobic... POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKOW WSZYSTKICH ODDZIALOW W POLSCE.NIECH MOC BEDZIE Z NAMI

widoczny ale nie połaczony

widocznie ''cały'' prezes jest taki sam jak ta firma czyli do [usuniete przez admina] wiec po co do niego pisac ludzie wyrazaja tu swoja opinię i czytaja ja nie tylko ludzie tam pracujacy i nie tylko byli pracownicy bo ja do nich nie należe nie rozumiem jak mozna zwalniac dobrych kilku letnich pracowników którzy mieli podejscie i znali juz swoich klientów a klienci ich

klusek

Niby mądrze piszesz ale sam czytasz i przeglądasz te [usunięte przez moderatora] AMEN

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o

P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o