Opinie o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

fan zespołu AH

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT, BOGATEGO MIKOŁAJA, I SAMYCH ZADOWALAJĄCYCH PENSJI NA NOWYM STANOWISKU, WIELU WSPANIAŁYCH SZKOLEŃ W FAJNYCH KURORTACH DLA PANA AH. TYLKO PYTAM DLACZEGO KOSZTEM NASZYCH WYNAGRODZEŃ. A MOŻE ZROBIMY EKSPERYMENT I PAN NOWO MIANOWANY ZAMIENI SIĘ NA ROCZEK WYPŁATAMI Z MAGAZYNIEREM, FAKTURZYSTKĄ LUB DYSTRYBUTOREM.

:)(:

Gratuluję panu panie A.H. awansu na najwyższe stanowisko w firmie oraz szukania oszczędności w najgorszy sposób ucinając pensje pracownikom od nowego roku WESOŁYCH ŚWIĄT SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

apap

Życzę wszystkim pracownikom stopolu wesołych świąt miłej współpracy z nową obsadą i wysokich premii na święta

A123

moje gratulacje. pierwsze dla pana AH za taki wielki awans. posada dyrektora to nie byle co. drugie dla prezesa jeszcze obecnego za wydanie firmy pod młotek. trzecie dla łukaszka S. za awans na dyra. czwarte dla wszystkich tych, którzy zostali w tym bagnie. teraz zobaczycie co się będzie działo pod dyktaturą nowego szefcia.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
lex

Przestańcie sobie skakać do oczu ta firma to bagno, my to wiemy a młodzi się dowiedzą jedni wcześniej drudzy póżniej. Mam żal bo nie uważam że pracowałam żle jak opisujecie. Naprawdę w stopolu nie trzeba powodu aby zwolnić pracownika.Cały czas zastanawiam się skąd pseudonim kiki z klubu "GOU GOU" czy agenci.

OPINIA

Dyrektor czyta opinię z poprzedniego przedsiębiorstwa wystawioną człowiekowi, który ubiega się o posadę w jego firmie: "[usunięte przez moderatora]". Przeczytał, uśmiechnął się i mówi: - U nas pijaństwa nie ma, rozrabiaków nie tolerujemy..., no a teraz buźki i do pracy.

BOBAS

MAM DOBRYCH INFORMATORÓW SSACZU

anonimowy ssacz

panie bobas ,skad mozesz wiedziec co teraz sie tam dzieje ,skoro juz zapewne tam nie pracujesz ?

bla bla bla

masło maślane- chcialoby sie powiedziec ,ze gadasz z sensem ,ale tylko "chcialoby sie " , bo niczym sie nie roznisz od pozostalych wspoltworcow tego bezsensownego i bezcelowego forum , a tak wogole to sie powtarzasz

BOBAS

LUDZIE. TO MIAŁA BYĆ STRONA NA OPINIE O ZAKŁADZIE PRACY A NIE O WSZELKIM SYFIE, KTÓRY SOBIE NAWZAJEM WYTYKACIE. ZAŁÓŻCIE OSOBNE KONTO I TAM BLUZGAJCIE SOBIE W TWARZ. CZYŻ NIE PROŚCIEJ NAPISAĆ, ŻE FIRMA TA TO SYF, DYREKTOR TO DNO, KIEROWNICY REGIONALNI TO PODNÓŻKI HISTORYKA, A PREZES ŚLEPY NA TO CO DZIEJE SIĘ Z JEGO KRWAWICĄ. LEPIEJ TO BRZMI W TEN SPOSÓB NIŻ TAK JAK WY TO TERAZ OPISUJECIE. POZDRAWIAM.

cyc

spoko motyl ja tez zostałem teleportowany

motylek

cyc - 2009-11-26 21:59:41 motylek BIEDA to będzie jak Turbodymomen A.H. wręczy ci wypowiedzenie. tak więc nie mędrkuj już dawno się z tego syfu teleportowałem także spokojna twoja rozczochrana

$%*&(&$#

a czy sluzba zdrowia ma szacunek do nas?

PIGUŁA

BARDZO PROSZĘ O SZACUNEK DLA SŁUŻBY ZDROWIA.

Piguła

Dlaczego wszyscy tak się boicie tego naszego DYRKA???????? Straszycie nim coraz częściej..Przyjdzie dzień , a sprawiedliwość też go dopadnie.I wtedy zobaczymy kto się będzie ŚMIAĆ.Życie jest piękne, ale i okrutne PANIE DYREKTORZE.Pozdrawiam.

cover

mam pytanko ;czy bedzie rybryka rozrywkowa,typu krzyzowka itp? no czy bedzie horoskop?

info stopol

raz w tyg powinna wychodzic gazeta o firmie,moze takowa bede wydawal ,sadzac po zainteresowaniu zbije fortune i pojade do tunezji i bede naczelnym wsrod tubylcow ,oglaszam konkurs na nazwe gazetki,zwyciezca otrzyma dwutygodniowy pobyt na farmacji ,zapraszam do udzialu

GripeXxX

Żal mi was ludzie. umówcie się na ustawkę,albo coś. to są opinie na temat danego miejsca pracy, a nie jakieś forum do rozgrzebywania co kogo boli.. żal, naprawdę . żal, i wstyd.

;)

DAJCIE SPOKÓJ RAFAŁOWI TO FAJNY GOŚĆ ON TERAZ WIE ŻE ŻYJE I WIE ZA CO PRACUJE BO WY TEGO W stopolu MIEĆ NIE BĘDZIECIE I NIE ZAZDROŚĆCIE TYM CO MAJA LEPIEJ

ANCYMONEK

MYŚLĘ ŻE NIE MUSIMY SIĘ WSZYSCY MARTWIĆ O BETI GDZIE BĘDZIE PRACOWAŁA NA PEWNO WSZĘDZIE BĘDZIE LEPIEJ NIŻ W stopolu

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o

P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o