Opinie o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

widoczny ale nie polaczony z profilem

piszecie wszyscy pierdoly fakt faktem we wszystkich oddzialach zapewne dzieje sie tak samo...sa osoby ktore wchodza [usunięte przez moderatora] i nawet wazelina im nie jest potrzebna...bardzo duza rotacja pracownikow jest i jest niewykluczone to ze nadal tak bedzie sie dzialo - my tego nie zmienimy(chora sytuacja).Jestem ciekaw ilu z Was odeszlo z firmy samodzielnie /nie poprzez zwolnienie/Gdy byscie pracowali w stopolu do dnia dzisiejszego nie pisalibyscie takich pierdol.Dostaliscie wypowiedzenia...a teraz na jakiejs zenujacej stronie piszecie jaka ta firma jest zla lecz sie mylicie.To nie firma jest zla...to ludzie ktorzy dostali pelnomocnictwo zarzadzania w niej.I jakie macie wogole przeslanie piszac ten chlam,nikt wiecej tego nie czyta/nie czyta dyrektor /prezes/regionalni/ wiec po co to piszecie - nie uwazacie ze to jest walka z wiatrakami...chcecie cos zrobic - napiszcie do prezesa i przedstawcie mu kilkadziesiat porzadnych argumentow jak to w stopolu zle sie dzieje chyba ze zadanie to Was przewyzszy ,a Wy nadal bedziecie wypisywac pierdoly na stronie ktorej nikt nie przeglada procz bylych i do teraz pracujacych pracownikow koniec

lisek

[usunięte przez moderatora] to cwana lisica zdegradowała się ze stanowiska kierowniczego bo wie że będzie ciężko na oddziale po co ma ponosić za to konsekwencje skoro to będzie kierownik a ona i tak będzie robić swoje

LOPOTS

Rodzina w komplecie i jakie mił komentarze na siebie piszą.STOPOL zawsze będzie górą i nigdy nie padnie.

dawny

[usunięte przez moderatora] nie donosila bo jej zdanie sie nie liczylo wszystko robiono poza plecami jej ona byla traktowana jak nie wypal i tak sie skonczylo wiem bo pracowalem tam pare lat i znam ja i ta sytuacje teraz siedziala moze i cicho ale przebija wszystkich zlosliwoscia i falszerstwem

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
żenada

ale Wy się niezdrowo podniecacie, czata sobie stwórzcie i na nim prowadźcie te potyrane dywagacje, albo rzeczywiście zróbcie jakieś spotkanie Stopolowe.. Może wszystkich oddziałów..

VERDIN

Przydupasy górą w stopolu. Rodzina soprano zapiszesz jeszcze jeden dzień w swoim pamiętniku kiedy pójdziesz na dno razem z firmą.

...

Moim zdaniem [usunięte przez moderatora] była w porządku. Nikomu nie donosiła,bo nie miała w tym żadnego interesu. Jeśli ktoś myśli,że było inaczej to się grubo myli i widocznie ma wielki żal,że go zwolniono.

...

No to ciekawe jak teraz stopol sobie poradzi,gdy [usunięte przez moderatora] została zdegradowana a rządy obejmie ktoś,kto niewiele wie o rządach w tej cudownej firmie. Niedługo pewnie ogłoszą upadłość..

perełka

I co [usunięte przez moderatora] zabrakło [usunięte przez moderatora] i trzeba było poddać się do dymisji sama nie dała byś rady i doskonale o tym wiedziałaś nie wiem tylko jak to zrobiłaś, że jeszcze tam jesteś bo przecież degradacji w stopolu nie było szczęśliwej drogi już czas.

etopirynka

gratulacje PANI DYREKTORZE za nowego przedstawiceiela który ma dobry kontakt z klientem na wejściu padają słowa:"CO DZISIAJ NIC NIE CHCEMY" napewno osiągnie dobre wyniki i trasa będzie ok więcej takich przedstawicieli

tak

skad wiesz co ona robila napewno jej zdanie sie teraz nie liczylo bo byla cienka przerzucali ja i na centrale tez sobie nie poradzila pozniej tu do was az ja wylali za pozno a i tak byla cicho bo bala sie o swoj los ale za plecami robila co innego niezla z niej sztuka

apap

brawo dla tych co twierdzą że [usunięte przez moderatora] donosiła do dyrektora ale może z czystym sumieniem przejść obok każdego byłego pracownika w przeciwieństwie do [usunięte przez moderatora] która odwraca głowę lub pali buraka na twarzy

tacy sobie ze stopolu

SOCJALNE??????????????? - 2009-11-07 22:30:27 A W OGÓLE CO TO JEST????????????? to takie cos co w kazdej szanowanej firmie jest :):) czyt. oprocz stopolu

SUPER

INWENTURA W MAGAZYNIE CENTRALNYM WYPADŁA NAPRAWDĘ OK. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH.JEST BOSKO.

//////////////////////////////////////////////////

A [usunięte przez moderatora] wszystkim nam pokaże,że praca nie kończy się na STOPOLU.Życzę jej z całego serca znalezienia pracy jak najszybciej.Wiadomo,pieniądze szczęścia nie dają, no ale bez nich - wszystkim wiadomo.PIGUŁA

SOCJALNE???????????????

A W OGÓLE CO TO JEST?????????????

dawny

wszyscy wszystkim [usunięte przez moderatora] obrabiaja a na marginesie to szkoda braci kumpli co poszli do kolportera oni teraz beda po trupach do celu wiadomo chca sie zemscic i tyle szkoda jeszcze zony brata a [usunięte przez moderatora] wcale ona komuniktywna byla na zero to sie smiala i [usunięte przez moderatora] rabala i tak za pozno ja wylali ale szacunek dla dyrektora ze zrobil najlepszy krok lepiej pozno niz wcale kiki pokaz teraz o co chodzi

ciekawy

Może koledzy się wypowiedzą jak im się pracuje w tej konkurencji na literkę K. Dużo osób jest ciekawych i pewnie zaintersowanych. Wielu teź się pewnie waha, a strach ma wielllllkie oczy :) Może to jest ciekawa alternatywa dla upadającej firmy.....

tacy sobie ze stopolu

hmmm...a o co chodzi z gps'em i z kłótkami bo z tym drugim to troche wstyd jedzic...? moze czas na jakies nowsze auta, a nie takie co jak jest -1 st to nie zapala ;/ ??? a czy socjalne w ogole jest w tej firmie ;/ ?? jakies bony na swieta ( w ogole o czym ja pisze przeciez to firma sTOPOL ;/ )

lolo

BRAWO DLA BOBASA WIE CO PISZE ZNA SIĘ NA RZECZY