Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.

Opinie o Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.

Ciepły Koń

Szczerze nie polecam pracy w magazynie w Gliwicach, kolesiostwo przede wszystkim. Starzy pracownicy są karani za rozmowy a nagradzani za podlizywanie się i sprzedawanie przy każdej okazji innych. Można też dostać awans przez łóżku i nie musisz być kobietą. Masz być jak robót, żadnych przerw a nie daj Boże odezwij się na temat prywatny to utną Ci premie.

@Ciepły Koń

Orientacja seksualna jest prywatną kwestią każdego z pracowników, na awans może zasłużyć każdy, kto wykaże się zaangażowaniem, inicjatywą, umiejętnością rozwiązywania problemów, znajomością procedur magazynowych oraz utrzymywaniem warunków bezpieczeństwa dla siebie i innych. W celu utrzymania dużej efektywności pracy i zaangażowania INNPRO wprowadziło godziny przerw, tak aby pracownicy mieli czas na posiłek, odpoczynek i motywację do dalszej pracy.

Rotacje?

Cześć, co jakiś czas zerkam na oferty pracy i bardzo często wyświetlają się oferty firmy INNPRO, czy przyczyną tego są duże rotacje czy firma faktycznie się prężnie rozwija?

Justyna
@Rotacje?

Myślę, że dowiesz się jak spróbujesz. Jakieś konkrefne stanowisko Cię interesuje?

@Rotacje?

Firma rozwija się w dużym tempie, to powoduje, że rekrutacja jest niemal ciągła, wraz ze wzrostem działu handlowego - analogicznie pozostałym działom jak: import, marketing, serwis, księgowość. Wzrasta także ilość obowiązków i zadań, a tym samym zapotrzebowanie na kolejne osoby.

Agata

Widzę, że podali widełki na tym stanowisku Product manager i jest napisane, że prawie 6 tys jako podstawa, czy ktoś mógłby potwierdzić, że w praktyce to też tak wygląda + jaka wysokość premii do tego? Ogólnie ile to wychodzi co miesiąc w tej pracy, to mnie interesuje. Pozdrawiam.

@Agata

Zgadza się, na stanowisku Product Managera zapraszamy osoby z większym doświadczeniem na podobnym stanowisku, które w krótkim czasie mogą wprowadzić wartość dodaną w firmie i działać w pełni samodzielnie. Widełki płacowe na każdym stanowisku są przedstawione w każdej ofercie pracy, o premii i szczegółach możliwościach awansu kandydaci są informowani na rozmowie kwalifikacyjnej.

Wysokość wynagrodzenia jest dość sztywno ustalona, dzięki czemu INNPRO może wprowadzić tą informację do publicznej wiadomości zarówno wśród pracowników, jak i w zamieszczonych ofertach pracy. Osoby rozpoczynające swoją przygodę na stanowisku Product Managera zaczynają od dolnej kwoty ustalonych widełek, by wraz z samorozwojem, zaangażowaniem i wykazaniem się samodzielnością na tym stanowisku otrzymać premię kwartalną, dzięki której miesięczne wynagrodzenie sięgnie górnego pułapu widełek. Szanse na to stanowisko posiadają zarówno osoby z zewnątrz, jak i z działu handlowego w drodze awansu czy na zasadzie przejścia z innego działu (marketingu, serwisu, magazynu itp).

Jestem obecnym pracownikiem firmy INNPRO od ponad dwóch lat i jest to jedna z niewielu firm w których widzę się w kolejnych latach. INNPRO to firma w której można się rozwijać, pracować w przyjaznej atmosferze oraz dobrze zarobić. Firma posiada wysoki pakiet benefitow między innymi karty Multisport czy ubezpieczenie. Polecam

Dziękujemy za opinię, firma dzięki szybkiemu rozwojowi, umożliwia szerokie możliwości awansu, a oferta benefitów wraz z rozwojem firmy szybko się powiększa.

Aplikowałeś na stanowisko Magazynier – dział dostaw i przyjęć oferowane przez firmę Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Po jakim czasie można spodziewać się feedbacku, po rozmowie rekrutacyjnej?

nick
@Kandydat

kilka dni, max do dwóch tygodni w zależności od etapu rekrutacji

Ala

Na jaką umowę można liczyć po okresie próbnym? Po jakim czasie jest umowa na czas nieokreślony?

Jak szefostwo w Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Jakub

Cześć, a coś więcej? Napiszesz kilka słów nt. tego, jakie stosunki panują w firmie? Idzie się dogadać ze współpracownikami, szefostwem? :)

Jak długo czekaliście na odzew z Innpro Robert Błędowski? Oddzwaniają zawsze?

W kwestii rekrutacji kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zazwyczaj kontakt zwrotny jest w okresie do dwóch tygodni od momentu przesłania aplikacji, jednakże mogą zdarzyć się wyjątki gdy proces rekrutacji trwa dłużej i kontakt jest w późniejszym czasie.

Pytanie.
@Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.

Z czego może wynikać wspomniany przedłużający się czas oczekiwania na odpowiedź? Czy po już odbytej rozmowie kandydat otrzymuje odpowiedź zwrotną jeśli nie został wybrany?

Poly
@Pytanie.

Podpinam się pod pytanie. Miesiąc temu (10.02.2020) byłem na rozmowie, Pan Kamil obiecywał odpowiedź o przyjęciu tudzież nie w ciągu dwóch tygodni a tu dalej cisza..

Siemaneczko. Szukam nowej robótki, wobec tego wszedłem na to forum. Zakładam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Rybnika. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Innpro Robert Błędowski? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. (usunięte przez administratora)

Iza

Czołem Macieju. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to doradzam firmę Yves Rocher Polska z Świętochłowic. Zatrudnieni (wiem to od kolegi, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Wybieraj pracodawcę mądrze. Iza.

Robert
@Iza

Witam Pani Izabelo. Szukając informacji o firmach znalazłem powyższy wątek i pomyślałem, że dodam kilka konkretnych informacji. Firma Yves Rocher Polska, której nazwę Pani napisała używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

S.A.

Pracuje w biurze INNPRO od pół roku. Nigdy nie miałam lepszego miejsca pracy. Wypłata na czas, premie i podwyżki to nie mit, a ludzie fantastyczni. Zdrowa, wesoła atmosfera i wszyscy się szanują. Szczerze mogę polecić.

Vaxine

Jak wygląda sytuacja szczepionkowa w firmie INNPro ? Szef jest szczepionkowcem czy nei wymaga się od pracowników wyszczepienia?

@Vaxine

Uważamy iż jest to kwestia indywidualna, nie jest ona poddawana weryfikacji jak i żaden z kierunków nie jest przez firmę narzucany.

Tomasz B.

Aplikowałem do tej firmy i byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, czytałem wszystkie komentarze poniżej i wprost zapytałem na koniec rozmowy Pana Pawła jak się odnosi do tych komentarzy na gowork i że nie wyobrażam sobie pracować w takim miejscu jeżeli to prawda. Pan Paweł na wszystkie moje pytania odpowiedział i na koniec rozmowy zostałem zaproszony na hale. Szliśmy wyznaczonym na podłodze ciągiem, mijały nas osoby na wózkach i w żaden sposób nie czułem się zagrożony. Z tego co widziałem, wszyscy pracowali, a na hali był ogólny ład. Pracę zaczynam w listopadzie.

Jak w Innpro Robert Błędowski wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Odpowiadając jednym zdaniem, jak najbardziej jest taka możliwość. Nieustannie się rozwijamy i dotyczy to wszystkich działów firmy, z uwagi na to, bardzo często pojawiają się możliwości awansu i rozwoju zawodowego.

Łukasz

Pracuje od roku, wszystko idzie w dobrym kierunku. Firma się rozwija, pracownicy też, powstają nowe miejsca pracy.

Kamil

Pracuję w tej firmie od pół roku i ogólnie jestem zadowolony. Ostatnio dużo się zmienia na plus dla pracownika.

Czy Innpro Robert Błędowski zapewnia kartę multisportu?

Niestety, na tę chwilę, nie oferujemy karty multisport, jednakże posiadamy system kafeteryjny (MyBenefit) oraz ubezpieczenie grupowe (PZU).

Dominika

Dzień dobry, pozwoliłam sobie zajrzeć na stronę Innpro i wyczytałam tam, że w firmie można liczyć na rozwój zawodowy. Jak więc wygląda ścieżka kariery? Trudno jest awansować? Jakie warunki trzeba spełnić?

Dominik
@Dominika

Ze względu na szybki rozwój oraz dynamiczne zmiany w naszej firmie, ścieżka nie jest idealnie przejrzysta i czytelna. Oczywiście dążymy do tego żeby to zmienić Zapewniam jednak, że cenimy talent, doświadczenie oraz zaangażowanie. Te cechy absolutnie nie muszą być wspólne. Zatrudniamy zarówno specjalistów jak i osoby bez doświadczenia, chętne i gotowe do pracy.

V

Jestem zainteresowana pracą w Waszej firmie, ale niepokoi mnie, że cały czas poszukujecie pracowników na te same stanowiska (marketing, dział księgowości, serwis). Co jest tego przyczyną? marne zarobki? zwolnienia niekompletnych pracowników? Czy może po prostu rozwój firmy?

Dominik
@V

Firma bardzo szybko się rozwija, a zatrudnienie nowych osób ma już praktycznie charakter stały

Ekookienny

Siemanko Są u was przyjęcia? jaka stawka na początek?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Innpro Robert Błędowski? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

---

Ostatnie 2 lata wigilia była dniem wolnym :)

Zostaw merytoryczną opinię o Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.