Innpro Robert Błędowski

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Innpro Robert Błędowski

JJ

Szczerze mówiąc jestem zdziwiony poprzednimi wpisami i wydaje mi sie, że były one napisane pod wpływem emocji. Moje odczucia są zupełnie inne, być może zależy to od działu, w którym się pracuje. Już na samym początku zaskoczyło mnie zaufanie szefa, które było znacznie większe niż moje do siebie samego. To prawda, że czasami jest się rzuconym na 'głęboką wodę', ale zawsze można liczyć na pomoc szefa lub kierownika. Z doświadczenia wiem, że szczerość, otwartość i uczciwość są bardzo cenione i zwiększają zarówno zaufanie, jak i ludzkie podejście do pracownika. Nie spotkałem się z sytuacją, żeby szefostwo nie miało czasu na rozmowę, gdy o nią poprosiłem. Sfera finansowa. Stawka, którą dostałem na początek była zadowalająca. Może ścieżka rozwoju/kariery rzeczywiście nie jest jakoś jasno określona, ale zaangażowanie i robienie dobrej roboty jest zauważane. Podwyżka? Po podaniu odpowiednich argumentów nie miałem problemu z jej uzyskaniem. Atmosfera. Krótko mówiąc jest świetna. Załoga młoda, większość przed 30stką. Nie ma rywalizacji jak często bywa w korporacji, za to każdy chętnie pomoże jeżeli masz jakiś problem lub czegoś nie wiesz. Chciałbym się też odnieść do kwestii rodzaju umowy, którą widziałem w którymś komentarzu. Z tego co się orientuję, to zawsze jest proponowana umowa o pracę, nie ważne na jakie stanowisko i na jaki okres. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie Innpro i szczerze każdemu mogę ją polecić.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Innpro Robert Błędowski? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jak długo czekaliście na odzew z Innpro Robert Błędowski? Oddzwaniają zawsze?

@Pytanie

W kwestii rekrutacji kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zazwyczaj kontakt zwrotny jest w okresie do dwóch tygodni od momentu przesłania aplikacji, jednakże mogą zdarzyć się wyjątki gdy proces rekrutacji trwa dłużej i kontakt jest w późniejszym czasie.

Pytanie. Nowy wpis
@Innpro Robert Błędowski

Z czego może wynikać wspomniany przedłużający się czas oczekiwania na odpowiedź? Czy po już odbytej rozmowie kandydat otrzymuje odpowiedź zwrotną jeśli nie został wybrany?

Poly Nowy wpis
@Pytanie.

Podpinam się pod pytanie. Miesiąc temu (10.02.2020) byłem na rozmowie, Pan Kamil obiecywał odpowiedź o przyjęciu tudzież nie w ciągu dwóch tygodni a tu dalej cisza..

Kandydat

Siemaneczko. Szukam nowej robótki, wobec tego wszedłem na to forum. Zakładam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Rybnika. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Innpro Robert Błędowski? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. (usunięte przez administratora)

Iza
@anonim

Czołem Macieju. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to doradzam firmę Yves Rocher Polska z Świętochłowic. Zatrudnieni (wiem to od kolegi, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Wybieraj pracodawcę mądrze. Iza.

Robert Nowy wpis
@Iza

Witam Pani Izabelo. Szukając informacji o firmach znalazłem powyższy wątek i pomyślałem, że dodam kilka konkretnych informacji. Firma Yves Rocher Polska, której nazwę Pani napisała używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Czy kwota 4000 PLN to dobra stawka w firmie Innpro Robert Błędowski?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Innpro Robert Błędowski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
S.A.

Pracuje w biurze INNPRO od pół roku. Nigdy nie miałam lepszego miejsca pracy. Wypłata na czas, premie i podwyżki to nie mit, a ludzie fantastyczni. Zdrowa, wesoła atmosfera i wszyscy się szanują. Szczerze mogę polecić.

Vaxine
Kandydat

Jak wygląda sytuacja szczepionkowa w firmie INNPro ? Szef jest szczepionkowcem czy nei wymaga się od pracowników wyszczepienia?

@Vaxine

Uważamy iż jest to kwestia indywidualna, nie jest ona poddawana weryfikacji jak i żaden z kierunków nie jest przez firmę narzucany.

Tomasz B.
Kandydat

Aplikowałem do tej firmy i byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, czytałem wszystkie komentarze poniżej i wprost zapytałem na koniec rozmowy Pana Pawła jak się odnosi do tych komentarzy na gowork i że nie wyobrażam sobie pracować w takim miejscu jeżeli to prawda. Pan Paweł na wszystkie moje pytania odpowiedział i na koniec rozmowy zostałem zaproszony na hale. Szliśmy wyznaczonym na podłodze ciągiem, mijały nas osoby na wózkach i w żaden sposób nie czułem się zagrożony. Z tego co widziałem, wszyscy pracowali, a na hali był ogólny ład. Pracę zaczynam w listopadzie.

Byłypracownik

Niestety wszystkie negatywne opinie pokrywają się z prawdą. Mam wrażenie, że kierownictwo, żyje w alternatywnej rzeczywistości albo jest ślepe. W firmie panuje bardzo nieprzyjemna atmosfera, szczególnie jeden gość za bardzo tam sobie pozwala, jeżdżąc po pracownikach. W sytuacji kiedy popełnisz jakiś błąd, często wynikający ze złej organizacji pracy lub słabych rozwiązań, przychodzi z wielkimi pretensjami prawie się wydzierając. Ale nie spodziewałem się niczego lepszego po osobie która, pierwszego dnia pracy mówiła wprost, że będzie cyt. (usunięte przez administratora) jak będzie trzeba i żeby przypadkiem nie iść z tym do kierownika. Kolejna sprawa to całkowite wycieranie sobie tyłków przepisami BHP. Niektórzy pracownicy rozpędzają się na paleciakach i cali szczęśliwi mkną po magazynie. Nie ma wydzielonych ścieżek dla wózków widłowych i osobno dla ruchu pieszego, wózki poruszają się w pobliżu pracowników poruszających się pieszo. Zastanawiam się kiedy dojdzie tam do wypadku jak któryś z pracowników jeżdżących na paleciaku nie zdąży zareagować i potrąci innego pracownika. Brak w tej kwestii reakcji ze strony kierownictwa a nie wierzę, że nie mają świadomości tego co się dzieje, są kamery, magazyn nie jest duży. Kolejna sprawa odgadywanie pracowników, nie raz byłem świadkiem obgadywania pracownika którego akurat nie było w pracy lub w pobliżu i to nie tylko przez innych pracowników ale przez jednego z kierowników. To jakiś standard żeby w firmie kierownik obgadywał pracownika z innymi? Niestety takich kwestii można by przytaczać jeszcze wiele ale szkoda na to czasu. Z zewnątrz nowoczesna, szybko rozwijająca się firma, to co się dzieje w środku.. patologia to za mało, żeby to określić.

szukaroboty
@Byłypracownik

znalazłem ofertę na pracuj i wpadłem na goworka a tu taki wpis no niezle miejsce a juz miałem kliknąć aplikuj

@Byłypracownik

Bardzo nam przykro czytać takie wiadomości i opinie. Zależy nam aby atmosfera w firmie, jak i relacje pomiędzy pracownikami oraz przełożonymi były jak najlepsze, oparte na otwartości i szczerości oraz szacunku. Niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować opisanych przez Ciebie sytuacji gdyż po Twoim wpisie wnioskujemy, że nasza współpraca dobiegła już końca, jednakże zapewniamy, że wszelkie sytuacje wykraczające poza przyjęte normy i standardy są przez nas wyjaśniane i dbamy o to, aby nie miały one już więcej miejsca. Odnosząc się do wspomnianych naruszeń przepisów BHP, nie możemy się z nimi zgodzić. Każdy pracownik magazynu przechodzi szkolenie BHP oraz szkolenia stanowiskowe, ponadto wózkami jeżdżą tylko osoby do tego delegowane i uprawnione, są również wyznaczone trasy poruszania się po magazynie i sygnalizowane przejazdy wózków. Nasz zespół magazynowy stale się powiększa (z uwagi na ciągły rozwój firmy) i mamy nadzieję, że ten fakt jest najlepszym wyznacznikiem tego, jakie warunki oraz jaki standard pracy zapewniamy.

Jak w Innpro Robert Błędowski wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

@Pytanie

Odpowiadając jednym zdaniem, jak najbardziej jest taka możliwość. Nieustannie się rozwijamy i dotyczy to wszystkich działów firmy, z uwagi na to, bardzo często pojawiają się możliwości awansu i rozwoju zawodowego.

Łukasz

Pracuje od roku, wszystko idzie w dobrym kierunku. Firma się rozwija, pracownicy też, powstają nowe miejsca pracy.

Kamil

Pracuję w tej firmie od pół roku i ogólnie jestem zadowolony. Ostatnio dużo się zmienia na plus dla pracownika.

HiddenNepalliDig

Spokojnie znajdziesz coś lepszego, nieszczególnie się starając, odradzam.

Nie polecam, wystarczy przeczytać pozostałe opinie, nie trzeba nic dodawać.

Czy Innpro Robert Błędowski zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Niestety, na tę chwilę, nie oferujemy karty multisport, jednakże posiadamy system kafeteryjny (MyBenefit) oraz ubezpieczenie grupowe (PZU).

Zawiedziony

Każdej ambitnej i pracowitej osobie odradzam z całego serca prace w firmach wyżej wymienionego Pana, pomimo faktu, że właściciel jest człowiekiem o dużej wiedzy i talencie otacza się wśród najbliższych pracowników dość mało wybitnymi jednostkami i prawdopodobnie to ma zły wpływ na jego jakość pracy jak i całej firmy. Firma czaruje dobrą komfortową atmosferą, możliwościami rozwoju i pozycją "potężnej" firmy. To wszystko mnie skusiło, ale jako pracownik spotkasz się z pasywną agresją i sytuacjami zakrywającymi o (usunięte przez administratora) Często odstrzeliwanie pracowników i ciągłe rotacje w zespołach. Właściciel przymyka oko jak ktoś zachowuje się nie odpowiednio względem niżej postawionych pracowników, bo wątpię, że nie wie co się dzieje. Nadgodziny? Nigdy nie uwzględnione. Prośba o lepsze wynagrodzenie? 1 powód by się ciebie pozbyć. Zarobki? Mogą być jeśli kogoś interesują na poziomie kasjera w biedronce, ale branżach specjalistycznych gdzie operuje się wartościowym towarem są większe. Najgorzej wspominam ciągłe pretensje mimo wzorowych wyników, doszukiwanie się pomyłek na siłę by się pastwić nad personelem oraz mało elastyczny (moim zdaniem) średnio zaprojektowany system wewnętrznych standardów. Ocena 2/10 bo wiele nauczyłem się od innych pracowników, ale niczego od pracodawcy. Bierz tylko w ostateczności, żeby szybko zmienić.

@Zawiedziony

Przesłana opinia o firmie jest krzywdząca, a co najważniejsze, nieprawdziwa. Począwszy od rotacji pracowników (która jest niewielka) poprzez ewentualne nadgodziny (które rozliczane są zawsze zgodnie z kodeksem pracy jak i ich przepracowaniem), aż po wynagrodzenie (które rozwija się adekwatnie do umiejętności oraz stażu pracy). Ciężko nam zrozumieć dlaczego autor tej opinii umieścił tyle nieprawdziwych i krzywdzących informacji, jednakże zapewniamy, iż są one niezgodne z rzeczywistością.

odpisującya
Klient
@Zawiedziony

szkoda,,ze takjest ale dzieki Ci zawiedziony za wstawienie tej opinii ,naprawdę .. przecież jak komuś przeszkadza pracownik,, tochyba mozna wystawić wypowiedzenie wcześnie , niż przez nastepne kilkanascie i iks i miesięcy podkładać mu nie powiem co .. taka polytyka wewnętrzna dzieki Zawiedziony

Dominika

Dzień dobry, pozwoliłam sobie zajrzeć na stronę Innpro i wyczytałam tam, że w firmie można liczyć na rozwój zawodowy. Jak więc wygląda ścieżka kariery? Trudno jest awansować? Jakie warunki trzeba spełnić?

Dominik
@Dominika

Ze względu na szybki rozwój oraz dynamiczne zmiany w naszej firmie, ścieżka nie jest idealnie przejrzysta i czytelna. Oczywiście dążymy do tego żeby to zmienić Zapewniam jednak, że cenimy talent, doświadczenie oraz zaangażowanie. Te cechy absolutnie nie muszą być wspólne. Zatrudniamy zarówno specjalistów jak i osoby bez doświadczenia, chętne i gotowe do pracy.

V
Kandydat

Jestem zainteresowana pracą w Waszej firmie, ale niepokoi mnie, że cały czas poszukujecie pracowników na te same stanowiska (marketing, dział księgowości, serwis). Co jest tego przyczyną? marne zarobki? zwolnienia niekompletnych pracowników? Czy może po prostu rozwój firmy?

Dominik
@V

Firma bardzo szybko się rozwija, a zatrudnienie nowych osób ma już praktycznie charakter stały

Arkadiusz

@Nikoś skąd taka informacja?

Nikoś
Kandydat

Czyli ogólnie nie warto aplikować do tej firmy (mobbing) ?

Ekookienny
Kandydat

Siemanko Są u was przyjęcia? jaka stawka na początek?

Zostaw merytoryczną opinię o Innpro Robert Błędowski - Rybnik

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Innpro Robert Błędowski?

Zobacz opinie na temat firmy Innpro Robert Błędowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Innpro Robert Błędowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Innpro Robert Błędowski?

Liczba opinii klientów firmy Innpro Robert Błędowski, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Innpro Robert Błędowski