Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.

Opinie o Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.

Szanowny Użytkowniku,
Serdecznie dziękujemy za liczne opinie oraz zainteresowanie naszą firmą. Rzetelna komunikacja jest dla nas bardzo ważna, dlatego aktywnie uczestniczymy w komunikacji na portalu, aby odpowiadać na Wasze pytania dotyczące pracy w naszym zespole.

Cenimy Wasze opinie i z chęcią przyjmujemy merytoryczne wpisy, które pomogą stworzyć realny obraz pracy w naszej firmie. Zachęcamy do prowadzenia dialogu zgodnie z kulturą wypowiedzi i zasadami określonymi w regulaminie portalu. Pamiętajcie, że opinie niezgodne z regulaminem oraz hejt i niemerytoryczne wpisy mogą zostać usunięte przez administratora portalu.

Nasz dynamiczny rozwój sprawia, że zespół nieustannie się powiększa. Na początku 2021 roku zatrudnialiśmy około 70 osób, a obecnie w naszej firmie pracuje ich już ponad 260. Jako stosunkowo młoda firma, nieustannie rozwijamy również nasze struktury organizacyjne, które umożliwią nam sprawniejsze działanie oraz otwierają nowe ścieżki rozwoju dla naszych pracowników – zarówno w obszarze kompetencji zawodowych, jak i możliwości awansów na wyższe stanowiska.

Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy, gdyż poszukujemy regularnie nowych talentów, które dołączą do naszego zespołu. Pragniemy zaznaczyć, że ponad 91% osób rozpoczynających z nami współpracę zostaje z nami na dłużej. W przypadku pytań szczegółowych czy napotkanych sytuacji niejasnych, prosimy o kontakt na adres: hr@innpro.pl.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
INNPRO
Ilona Nowy wpis

Z początku zastanowiły mnie te widełki dla specjalisty ds. utrzymania aplikacji (6 do 10 tys) ale już po ofercie wiem, że wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wiedzy technicznej i umiejętności kandydata. jeśli nawet wszystko wyjdzie po rozmowie to po jakim czasie można starać się o podwyżkę?

Kris Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 godzin.

@Pracodawca Dzień dobry, czy obecnie prowadzone są rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko serwisanta?

Lidia

A nie ma tu możliwości aby otrzymać feedback zaraz po rozmowie? zwłaszcza jeśli ktoś faktycznie się nie spodoba? Podobnie jak poprzedniczka nie chciałabym długo czeka a interesuje mnie ta oferta dla specjalisty ds. marketingu i PR. Jest tu może ktoś kto był na rozmowie i podzieliłby się informacjami odnośnie jej przebiegu?

Nowy wpis

@Lidia

Hej, zawsze na rozmowie informujemy kandydatów, w jakim terminie otrzymają informację zwrotną i staramy się wywiązać z tych obietnic. Standardowo kandydaci otrzymują feedback w okolicach 2 tygodni od rozmowy kwalifikacyjnej. Zespół INNPRO

@@@

Dzień dobry Na rozmowie rekrutacyjnej otrzymałam informację, że do dwóch tygodni zostanę poinformowana o wyniku rozmowy. Niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi, mimo że od rozmowy minął już miesiąc. @Pracodawca

Nowy wpis

@@@@

Cześć, Dziękujemy za zgłoszenie, temat informacji zwrotnej jest dla nas bardzo ważny dlatego prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem hr@innpro.pl - na pewno wyjaśnimy sprawę :) Zespół INNPRO

Aplikowałeś na stanowisko Magazynier – dział dostaw i przyjęć oferowane przez firmę Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Aktualność
Dziś w Innpro świętowaliśmy Dzień Doceniania Pracownika.
#teaminnpro dziękujemy ze jesteście!!
Elżbieta

Oferta dla brand managera nie jest już dostępna? Przynajmniej tak pokazuje mi na pewnej stronie a w komentarzach widzę, że jeszcze tydzień temu ktoś nawiązywał do tego stanowiska. interesuje mnie opis przebiegu procesu rekrutacyjnego, nie mam pojęcia tylko czy już nie za późno?

Patrycja

Hej! Chciałam się spytać, jaka jest szansa na przyjęcie mnie na stanowisko Junior Graphic Desinger bez doświadczenia z grafiką wektorową? Mam doświadczenie z grafiką rastrową i ogólnie grafiką komercyjną oraz bardzo chciałam nauczyć się czegoś nowego! Mam ogromy zapał, tylko zastanawia mnie jakie są szanse :/ Miłego dnia!

Zdziwiona
@Patrycja

Idź na rozmowę to się dowiesz

@Patrycja

Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem Junior Graphic Designer. Każde doświadczenie w branży jest atutem :) Z kolei brak doświadczenia nie jest przeszkodą, bo Twoje portfolio jasno wskaże nam Twoje umiejętności. Bardzo doceniamy Twoją chęć do nauki i zapał do rozwoju, dlatego tym bardziej zachęcamy Cię do aplikowania na stanowisko Junior Graphic Designera. Życzymy Ci powodzenia w procesie rekrutacyjnym i miłego dnia! Zespół INNPRO

@Zdziwiona

Zdecydowanie polecamy!! Zawsze warto spróbować i złożyć swoje CV Zespół INNPRO

zainteresowany

Cześć, jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. aplikacji WMS? Jestem zainteresowany tym stanowiskiem i chcę poznać szczegóły. Kim i jaka jest osoba przełożona? Widzę tutaj wiele negatywnych opinii na temat pewnego kierownika, którego nie znam i chcę się dowiedzieć czy będę miał z nim do czynienia? W pracy chodzi przede wszystkim o atmosferę, dlatego chcę wiedzieć jak wygląda zespół.

@zainteresowany

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany stanowiskiem Specjalisty ds. aplikacji WMS. Praca na tym stanowisku polega przede wszystkim na: - administracji i zarządzaniem aplikacją WMS - kontroli procesów logistycznych - wsparciu w zakresie optymalizacji procesów magazynowych. Z pewnością jest to interesujące wyzwanie dla osób interesujących się nowymi technologiami w zakresie IT i zarządzania magazynami. Jeśli chodzi o atmosferę w zespole, stawiamy na współpracę, profesjonalizm i otwartość. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat stanowiska i naszej firmy, serdecznie zapraszamy do aplikowania. Nie wahaj się zgłosić swojej kandydatury i dołączyć do naszego zespołu, gdzie czeka na Ciebie wiele ciekawych zadań :) Zespół INNPRO

GW
@Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.

Dzień dobry, "administracjia i zarządzanie aplikacją WMS" co kryję się pod tym zdaniem? Praca na systemie WMS czy bardziej pod programowania nowych funkcji czy udoskalania obecnych?

@GW

Cześć, Zadania związane z administracją i zarządzaniem aplikacją WMS polegają przede wszystkim na udoskonalaniu obecnych funkcji m. in. poprzez bieżące rozwiązywanie problemów, wsparcie pracowników w obsłudze aplikacji, kontakt z dostawcą usługi czy dbanie o rozwój aplikacji. Zachęcamy do aplikowania - na spotkaniu będziesz mógł/ mogła uzyskać więcej informacji :) Zespół INNPRO

IL

Witam, proszę mi opowiedzieć o pracy specjalisty ds. utrzymania aplikacji. widzę do paru dni dostępna ofertę, w której widełki placowe mogą wynosić od 6 000 do 10 000 zł, interesuje mnie ta wskazana rozbieżność. proszę także o opowiedzenie o samej pracy, jak widać ma to być tryb stacjonarny, jaki jest więc zespół na dziale? i jak oceniacie poziom rotacji?

@zadziwiona
@IL

Widełki pewnie zależą od kompetencji i umiejętności/ kwalifikacji. A później - od zaangażowania na stanowisku pracy. Zaskoczona jestem, że pytasz o to tutaj zamiast pójść na rozmowę o pracę bezpośrednio do firmy. Przecież można wtedy zapytać o wszystko, zobaczyć gdzie i jak się pracuje, poznać ewentualnego przełożonego. Pooddychać atmosferą, zobaczyć „kolegów”.

@IL

Miło nam, że interesuje Cię oferta pracy specjalisty ds. utrzymania aplikacji. W temacie wynagrodzenia - jest to kwestia, którą omawiamy z kandydatem szczegółowo na rozmowie kwalifikacyjnej, a poziom zarobków na stanowisku jest adekwatny do jego wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Jeśli chodzi o samą pracę - tak, jest to praca stacjonarna. Specjalista ds. utrzymania aplikacji odpowiedzialny jest głównie za utrzymanie bazy danych MSSQL, jej optymalizację oraz przeprowadzanie testów w aplikacji korzystającej z tej bazy danych. Aplikacja korzystająca z bazy danych jest naszą wewnętrzną aplikacją, która jest dynamicznie rozwijana przez grupę deweloperów. Co do rotacji, staramy się tworzyć środowisko pracy, które zapewnia naszym pracownikom odpowiednie warunki do rozwoju i satysfakcji zawodowej, dlatego poziom rotacji staramy się utrzymywać na możliwie niskim poziomie. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jesteśmy otwarci na dalszą rozmowę. Zespół INNPRO

@@zadziwiona

Rozumiemy Twoje zaskoczenie, ale często osoby szukające pracy chcą poznać opinie innych osób lub uzyskać dodatkowe informacje przed złożeniem aplikacji. To fakt - bezpośrednia rozmowa z pracodawcą może dostarczyć najbardziej rzetelnych informacji na temat stanowiska i atmosfery w firmie - właśnie dlatego śledzimy na bieżąco wszystkie zapytania i chętnie udzielamy informacji zwrotnych :) Zespół INNPRO

PR

Witajcie. Od jakichś dwóch tygodni wystawiona jest oferta dla Brand Managera. Raczej podejmę się aplikowania, ale chciałbym przeczytać także Wasze zdanie odnośnie pracy na tym stanowisku. Jak je oceniacie? czy będzie to praca rozwijająca? Prócz tego interesują mnie także adekwatne zarobki. Ile mogą wynieść?

@PR

Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem Brand Managera w naszej firmie. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii marketingowej dla określonej grupy marek, budowanie pozytywnego wizerunku marki, nadzór nad powierzonymi budżetami, a także za kontakt z partnerami handlowymi (również w języku angielskim). Jeśli jesteś zainteresowany/a branżą marketingową i chcesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie zarządzania markami - koniecznie aplikuj. Co do wynagrodzenia - jest to kwestia omawiana szczegółowo na rozmowie kwalifikacyjnej, a poziom zarobków na stanowisku jest adekwatny wiedzy, umiejętności i doświadczenia kandydata. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jesteśmy otwarci na dalszą rozmowę. Zespół INNPRO

QF

Jak to jest, że w ofertach generalnie są wpisane widełki placowe a na przykład przy asystentce czy też konsultancie AI nic nie zostało nawet wskazane? Czy możecie opowiedzieć o pracy takiego konsultanta? Czy warto spróbować?

@QF

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. W przypadku ogłoszeń rekrutacyjnych, staramy się zawsze podać widełki płacowe, jednakże nie zawsze jest to możliwe, szczególnie jeśli rekrutacja dotyczy nowego stanowiska, dla którego widełki nie zostały jeszcze określone. Jeśli chodzi o pracę konsultanta AI - praca będzie polegała głównie na wdrażaniu i udoskonalaniu narzędzi AI, w celu wspierania różnych działów firmy. Zachęcamy do aplikowania - zwłaszcza jeśli interesuje Cię rozwój w dziedzinie technologii oraz sztucznej inteligencji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dodatkowe lub chciałbyś/chciałabyś poznać więcej szczegółów na temat pracy konsultanta AI, jesteśmy otwarci na dalszą rozmowę. Zespół INNPRO

Rybniczanin
@QF

Na ogłoszeniach widać, że widełki wynagrodzenia w dziale handlowym mocno wzrosły, rozumiem że podane widełki wynagrodzenia są realne do uzyskania?

@Rybniczanin

Tak, podane widełki wynagrodzenia w ogłoszeniach są realne do uzyskania. Nasza firma stale dba o to, by dostosowywać poziom wynagrodzeń do aktualnej sytuacji na rynku pracy. Widełki wynagrodzeń wskazane w ogłoszeniach są adekwatne do proponowanych podczas rozmów rekrutacyjnych. Staramy się zapewnić naszym pracownikom atrakcyjne warunki finansowe, które odzwierciedlają ich wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Zespół INNPRO

A ja mam pytanie, kiedy można spodziewać się PITu?

Jesteśmy w trakcie rozsyłania deklaracji :) Zespół INNPRO

Poszukujacapracy

Dzień dobry! Jak wygląda praca na dziale wysyłek w Gliwicach? Jest to głównie naklejanie etykiet czy też stricte picking, itd?

@Poszukujacapracy

Cześć, Praca na tym dziale polega głównie na: - Pracy ze skanerem, - Kompletacji i pakowaniu zamówień zgodnie ze standardami firmy, Zadania obejmują różnorodne czynności związane z przygotowaniem zamówień do wysyłki oraz zapewnieniem sprawnego funkcjonowania procesu logistycznego. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą na tym dziale lub masz dodatkowe pytania, zachęcamy do dalszej rozmowy. Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji, które mogą Cię zainteresować. Zespół INNPRO

Aktualność
Ten czwartek nie był zwykłym czwartkiem!

Obchodziliśmy najsłodszy dzień w roku, tak jak należy- Zresztą zobaczcie sami!
Były operator wózka widłowego

Praca na magazynie w Gliwicach - (usunięte przez administratora) ,mordercze tempo,praca w totalnym akordzie, a z wózka widłowego błyskawicznie Cię wywalą jeśli za wolno jeździsz. Jednym słowem stanowczno odradzam.

XS
@Były operator wózka widłowego

Co rozumiesz poprzez zbyt wolną jazdę? Wszystko mieści się w normie oraz przepisach, tak? i jak od tego roku zarabia się na magazynie skoro gdzieś były oferty na necie z kiedyś i pisali w nich o okolicach szóstki?

ooo

To jak organizacja pracy tu wygląda? chyba ze chodzi o jakieś braki kadrowe? Mam na myśli te opinie sprzed jakiegoś czasu, w której ktoś pisał o tym, że nadgodziny to codzienność. Czy to normalny stan w firmie? czy powiedzą mi o tym na samej rozmowie?

Aktualność
Mikołajki z INNPRO ROW Rybnik!

W środę, 6 grudnia, do naszej firmy zawitali niezwykły Mikołaj i jego pomocnicy - nasi zawodnicy i pracownicy z INNPRO ROW Rybnik! Spotkanie to przyniosło mnóstwo uśmiechów i słodkich niespodzianek.

Ale to nie koniec!  Po południu przenieśliśmy świętowanie na stadion MOSiR w Rybniku, gdzie odbyła się klimatyczna impreza mikołajkowa, w której wzięli udział także nasi pracownicy z rodzinami.

Co się działo?
Uczestnicy mogli zajrzeć do parku maszyn, by zobaczyć, jak wygląda bus żużlowca od środka.
Zwiedziliśmy biura klubu, a wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z naszymi zawodnikami.

Ale największym hitem był pokaz sztucznych ogni na stadionie, który zrobił ogromne wrażenie na wszystkich!

Dziękujemy INNPRO ROW Rybnik za magiczne chwile!

#Mikołajki #INNPROROW #ŚwiętaFirma #WspólneŚwiętowanie✨
RM

Żałuję, że zgapiłem tą pracę magazyniera w dziale wysyłek, bo widełki 4 700-5 000 niczego sobie. Ale nic, na następny raz może ktos napisać mi, jakie są zadania? Czy socjal jest i jaki? Bo w wygaszonym już nie przeczytam, co i jak :/

@RM

Witaj, Cieszy nas Twoje zainteresowanie pracą w Innpro. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące zakresu obowiązków oraz korzyści oferowanych w ramach stanowiska magazynier w dziale wysyłek: Zakres obowiązków: Przyjmowanie i weryfikowanie towaru przychodzącego. Rozmieszczenie towarów na odpowiednich regałach. Praca ze skanerem. Kompletacja i pakowanie zamówień. Prawidłowy obrót towaru w magazynie. Bieżące prace magazynowe: Wykonywanie różnorodnych obowiązków związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Oferujemy: Umowę o pracę: Zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pracę w systemie trzyzmianowym (06:00-22:00) Premię frekwencyjną w wysokości 300 zł brutto i uznaniową w wysokości do 600 zł brutto. Możliwość rozwoju i awansu. Benefity: Program kart Medicover Sport, Sportowe wtorki (rozgrywki siatkówki), Imprezy integracyjne, Zniżka pracownicza na produkty z oferty INNPRO, Owocowe wtorki, Paczki świąteczne, Program Poleceń Pracowniczych, Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Planu Kapitałowego (rządowy program długoterminowego oszczędzania), Najlepsza kawa w mieście. Mamy nadzieję, że powyższe informacje odpowiedzą na Twoje pytania. Jeśli masz dodatkowe wątpliwości lub potrzebujesz więcej informacji, śmiało pytaj. Zachęcamy do śledzenia nowych ofert pracy. Możesz również już teraz wysłać swoje CV na adres: rekrutacja@innpro.pl

GM
@Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.

Przepraszam, ja jeszcze. Nie ma opieki zdrowotnej dla tego stanowiska, czy nie ma w ogóle takiego benefitu? Dziękuję

@GM

Szanowny Użytkowniku, Doceniamy Twoje zainteresowanie i dodatkowe pytanie. Niestety, na chwilę obecną nie oferujemy opieki zdrowotnej jako jednego z benefitów w Innpro. Mimo to, staramy się zapewnić atrakcyjny pakiet świadczeń, obejmujący benefity wskazane w powyższym ogłoszeniu. Stale też dbamy o to, by oferta benefitów była konkurencyjna i dostosowana do oczekiwań pracowników. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Dziękujemy za zapytanie w tym temacie. Nadgodziny są rzadkością w naszej firmie, mogą one wynikać ze szczególnych potrzeb pracodawcy, bądź pracownika, który chce dokończyć zadanie przed określonym terminem. W drugim przypadku pracownik musi otrzymać zgodę od przełożonego na wykonanie nadgodzin. Za ich przepracowanie pracownikowi przysługuje, oprócz normalnego wynagrodzenia, rekompensata zgodna z przepisami prawa pracy.

BJ

Wpadła mi w oko wzmianka o sądzie pracy, proszę o doprecyzowanie. Czy cokolwiek tego typu miało miejsce czy to jednak jakaś niesprawdzona informacja? Wole znać przyszłe miejsce pracy od każdej strony… właśnie poszukiwany jest specjalista od logistyki wewnętrznej. Czy ta podana kwota w wysokości 6 tys to zarobki maksymalne? I czy po dłuższej pracy będzie możliwy tryb hybrydowy? Widzę ze to stacjonarka

@BJ

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W naszej historii nie zdarzyły się spory pracownicze rozstrzygane przez sąd pracy. Chcielibyśmy wyjaśnić, że Innpro zawsze stawia na przestrzeganie przepisów i praw pracowniczych. Dbamy o stworzenie przyjaznej atmosfery pracy, wspierając integrację w zespołach i w całej firmie. Naszych pracowników cenimy bardzo wysoko i dążymy do tworzenia warunków, które sprzyjają ich rozwojowi zawodowemu oraz satysfakcji z pracy. Odpowiadając na pytanie w kwestii wynagrodzenia - tak, to jest maksymalna stawka na tym stanowisku. Niemniej jednak pracownik ma możliwość dalszego rozwoju i awansu na wyższe stanowisko, z adekwatnie wyższym wynagrodzeniem. Praca jest stacjonarna w Rybniku. Zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji, aby omówić szczegóły stanowiska i możliwości kariery.

Zostaw merytoryczną opinię o Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.