Polski Kredyt

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polski Kredyt

Jolka

Polecam Polski Kredyt Eu Mateusz Topolski Pomogli z kredytem w Polsce na dochód z Norwegii

Aśka
@Jolka

Ja również polecam, także pomoc przy kredycie na dochód z Norwegii i z polecenia znajomej, której pomogli z kredytem firmowym w Polsce

@Jolka

Kinga z Gent

Firma Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski jest godna polecenia. Sporo znajomych z Belgii skorzystało z ich usług, stąd o nich wiem. Ja osobiście dzięki nim uzyskałam kredyt gotówkowy w belgijskim banku, inni moi znajomi również kredyt firmowy i gotówkowy w Belgii, kolejny w Polsce na dochód z Belgii, znajomej pomogli z rodzinnym, z kartą kredytową, następnym znaleźli dużo taniej nowy samochód z salonu, załatwili finansowanie, następni otworzyli firmę w Belgii dzięki nim kolejny zaś w Polsce, długo by tu wymieniać. Naprawdę bardzo polecam tą firmę.

@Kinga z Gent

Dziękujemy za Twoją opinię i znajomych, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie Część usług była wykonana przez naszą belgijską spółkę Pma Group

Alicja

Pomogli z kredytem na dochód z Szwajcarii. Dodatkowo ogarneli mi darmowe konto walutowe. Kontakt przez stronę www.polskikredyteu.pl Polecam

@Alicja

Leszek

Norwegia również poleca. Kredyt gotówkowy 75 000 zł.

@Leszek

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polski Kredyt.
Izabela Belgia

Firma godna polecenia. Dzięki nim kupiłam nowy samochód dużo taniej niż sama znalazłam a oferta kredytowa od nich była dużo bardziej korzystna niż mój bank kbc mi zaproponował.

@Izabela Belgia

Łucja

Polski Kredyt Eu jest godny polecenia. Łucja

@Łucja

Marta Londyn

Mi pomogli z odszkodowaniem w UK. Polecam bo dzięki nim dostałam bardzo wysokie odszkodowanie

Kaśka
@Marta Londyn

Mi pomogli przy wypadku w Polsce. Dzięki Polski Kredyt Eu dostałam zupełnie za darmo samochód zastępczy

Weronika

Szwecja poleca

@Weronika

Lucyna Bruksela

Polski Kredyt Eu Mateusz Topolski jest godny polecenia. Firma pomogła z kredytem w Belgii a wcześniej jak sam próbowałem były odmowy bo mam kontrakty tygodniowe. Pomogli również mi z rodzinnym dla żony w Polsce.

@Lucyna Bruksela

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie Przypuszczamy, że w tym przypadku skorzystała Pani z pomocy naszej belgijskiej spółki Pma Group

Polski Kredyt Eu pomógł mi w leasingu w Belgii. Naprawdę polecam

@Michał

Łukasz

Pan Topolski robi robotę. Polecam

@Łukasz

Norbert

Firma w porządku. Sprawę z kredytem załatwili

@Norbert

Krysia

Miałam duże problemy aby uzyskać kredyt, Pan Mateusz załatwił sprawę w 1 dzień. Polecam

@Krysia

Robert

Polecam. Leasing samochodu w Polsce a pracuje w Holandii

@Robert

Jurek

Firma w porządku. Trafiłem na nią z polecenia znajomego który brał już u nich kredyt. Okazało się że Pan Topolski jest właścicielem również drugiej firmy w Belgii która pomogła mi załatwić parę spraw administracyjnych które były dla mnie nie do przejścia A teraz mam kredyt i własną firmę. Polecam Polski Kredyt Eu i Pma Group

@Jurek

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie Tak, w Belgii mamy spółkę Pma Group i zajmujemy się również sprawami administracyjnymi

Marcel

Polski Kredyt Eu- Mateusz Topolski to konkretna firma. Uzyskałem kredyt pracując w Danii. Polecam (usunięte przez administratora)

@Marcel

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie Nasza strona internetowa została usunięta z Pana opinii, ponieważ narusza ona regulamin Go Work

Piotrek

Pełny konkret. Polecam

@Piotrek

Tomasz

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Topolskiego.

@Tomasz

Remigiusz

Polecam. Ogarnęli mi fajną furę z niską ratą

@Remigiusz

Michal

Rowniez polecam dostalem kredyt gotoekowy

@Michal

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Kredyt - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Polski Kredyt?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Kredyt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Kredyt?

Polski Kredyt