5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polski Kredyt

Aktualność
Mercedes V 300 Avangarde Long z 2022 roku.
Oferujemy wynajem długoterminowy z możliwą opcją wykupu na koniec kontraktu. Akceptujemy negatywną historię kredytową, krótki staż zatrudnienia lub prowadzenia działalności.  Oferta skierowana do firm i osób indywidualnych.

Stanisław Nowy wpis

Kredyt w ING 28500 euro. Serdecznie polecam.

Mały Nowy wpis

Pożyczka na 22000 euro na samochód Polecam

Hania Nowy wpis

Do oddziału w Belgii może będziecie Państwo zatrudniali polskojęzyczne osoby z doświadczeniem zebranym w obsłudze kredytobiorcy? Umowa o pracę mam nadzieję byłaby tamtejsza :)

Agnieszka K Nowy wpis

To już drugi kredyt uzyskany dzięki tej firmie w ciągu 4 lat. A od 2 lat mam już u nich samochód. Polecam ponieważ od lat jestem bardzo zadowolona z pomocy i rozwiązań, które uzyskałam w tej firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polski Kredyt.
Jan

Czy firma ma swoją stronę internetową? Bardzo ciężko jest cokolwiek o niej znaleźć w internecie, może to przez nazwę ... Tak czy inaczej chciałem się dowiedzieć czy nie szukają pracowników, a jeśli tak, to na jakie stanowiska, bo w wątku widzę tylko opinie klientów, zadowolonych klientów, ciekawe czy pracownicy także są zadowoleni z pracy :)

@Jan

Tak, firma posiada stronę. www.polskikredyt.eu Aktualnie posiadamy kompletny team, ale dziękujemy za zainteresowanie.

@Polski Kredyt

I w do końca roku nie będzie żadnych nowych rekrutacji? Planujecie jakiś rozwój? Można zostawić CV w ciemno i jest szansa że jak się pojawi wolny etat to przesłane CV będzie brane pod uwagę?

Planowane rekrutacje są przewidziane na przyszły rok. Oczywiście można wysłać CV, będzie brane pod uwagę.

@Polski Kredyt

A na jakie stanowiska planujecie rekrutacje? :) I jakie warunki trzeba spełniać, aby mieć szansę na otrzymanie takiej pracy? :)

@Polski Kredyt

Mamy już nowy rok. Czy są jakieś rekrutacje? Albo były? Bo nie mogę znaleźć żadnej oferty, a chciałbym się tutaj zatrudnić...

Natalia

Dziękuję za pomoc z pożyczką w banku belgijskim i wszystkim polecam.

Michal bv

Polecam, prowadzą mnie od początku, od 2 lat mam u nich auto oraz obsługę administracyjną w Polsce i w Belgii oraz w zeszłym roku jeden kredyt na rozwój działalności.

Dominika i Krzysztof

Dwa kredyty, dwie nieruchomości :) i to w jednym czasie :) 1 nieruchomość w Belgii, w której już obecnie mieszkamy, rata niższa, niż wynajem który płaciliśmy wcześniej. 2 nieruchomość w Polsce, którą już wynajmujemy, a pieniądze z wynajmu, pokrywają koszty raty :) Jak obiecali, tak było :) Na 1 spotkaniu otrzymaliśmy cały plan działania, który został zrealizowany na 1000 procent :) POLECAMY

Od września może się coś zmieniło i szukacie Państwo doradców? Czy osoba znająca francuski, angielski i polski jako native może dostać jakąś propozycję, czy ważniejsze jest doświadczenie w finansowej obsłudze klienta?

Łukasz W.

Polecam @Pracodawca ze względu na pełne profesjonalne podejście do każdego klienta z osobna. Uczciwy, rzetelny, szybki w działaniu! Pozdrawiam i Polecam!

Planet

Jestem Bardzo zadowolony.

Norbert

Firma godna polecenia, korzystam z ich zakresu usług, już od 3 lat.

Jakie wartości są cenione w Polski Kredyt?

@inne

Solidna i profesjonalna obsługa klienta,której daje 10 na 10. Wszystko dograne wg umów i terminów. Oferta floty pojazdów jest dostosowana na każdą kieszeń . Polecam!!!

Aska

Polecam hipoteka w Pl

Dagmara

Kredyt samochodowy w banku w Belgii, opiewający na kwotę 42 000 euro wraz z załatwieniem rejestracji i ubezpieczenia na niego. Serdecznie polecam Dagmara

Pozyczka 20 kola euros. Polecam

Alicja

Polecam, wczoraj wlasnie otrzymalam przelew z banku wiec kredyt otrzymalam

Aktualność

Prowadzisz firmę w Belgii i spodziewasz się wysokiego podatku dochodowego? Koniec roku, to idealny czas aby znaleźć jeszcze rozwiązania, na obniżenie należnego podatku.
Proste i skuteczne rozwiązania, które pokocha twój księgowy.

Aktualność

Szybki kredyt przedświąteczny w Belgii!!
Oferta skierowana do osób prowadzących firmę w Belgii i zatrudnionych na umowę o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Kredyt - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Polski Kredyt?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Kredyt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Kredyt?