Trident BMC Sp. z o.o.

Opinie o Trident BMC Sp. z o.o.

Czy wyjazd do Chin będzie mozliwy? Osobiście pracowałem dla nich i jestem zadowolony. Praca jak każda. Jak pracujemy to pracujemy, jak mamy luz to nikt się nie spina. Dobra mam opinie. Pozdrawiam :)

best

Cz wiadomo coś o Cadiz ? Dostał ktos dokumenty?

Takie czasy
@best

Dokumenty sa, roboty nie ma, bo wirus. Lap cokolwiek w Polsce, poki jest robota, bo i tu wkrotce jej zabraknie.

borys

Czym ktoś ma info na temat Cadiz, czy kontrakt dojdzie do skutku ? Byłem na liscie na 16 marca ale do tej pory nikt się nie odezwał. Tel w biurze milczy

Ciekawy
@borys

Bylem dzisiaj w biurze ze wzgledu na wirusa cadiz zawieszone. Masakra

Miasto
@borys

Co za pytanie? Tacy ludzie, masakra

GIT BUDA

Serdeczne podziękowania dla Project managera Jędrzeja i prowadzących Grzegorza i Patryka za sprowadzenie ludzi z Sycylii do Polski mimo odwołanych lotów.

Spawacz

Rozmowa. Pani powiedziała że kontrakt jest. Czekać na telefon. Czekam 3 miesiace

Czy jest jakaś szansa wyjazdu?

best

Co z kontraktem w Cadiz

Tak było i będzie chyba że korona wirus w biurze zrobi sporą przesiewke to się może tam coś zmieni a tak a propo dajcie sobie spokuj z tym czymś bo nawet to trudno nazwać firmą

Sytuacja wyglada całkiem normalnie wszyacy co zostali zapisani na najblizsze wyjazdy to maja co robic. Reszta co wrocila z chin niestety niema opcji zatrudnienia bo listy zostaly juz dawno zrobione zamknięte i nie może nikt nikogo dopisac. Zostaje poszukac cos innego. A i rodzynek oddzial w szczecinie w dniu wczorajszym przestal dzialac wszystkie sprawy ogarnia gdansk. A panie w gdansku heheh sa takie zapracowane ze od tygodnia telefonu nie odbieraja. Oto cala prawda

znalazlem juz gdzie indziej

Dzieki Panowie za opisanie tej swietlistej firemki, prawie bylismy o krok by sie zatrudnic ale to co przeczytalismy na roznych forach to jakis skandal. Pozdrawiamy tych co musza tam pracowac bo inne firmy juz spalone. Trzymajcie sie miszcze

***bbb***

Bardzo szybko znikające pytania...

***bbb***

Co firma ma zamiar zrobić z obecnie pracującymi we Włoszech???chyba pora zakończyć tam pracę?

X

wszystko fajnie dopoki nie pojawia sie problemy, moim problemem bylo to ze po zarejestrowaniu karty debetowej do karty pasażerskiej podczas ostatniego dnia drydocku ktoś z teammembersow dopisal sobie do rachunku z pewnej transakcji korektę na dużo wyzsza kwote, kilka miesięcy korespondencji z CCL poskutkowało tym ze dostałem zakaz przyszłych kontraktow z baltecu, zwieńczeniem tego wszystkiego były teorie spiskowe Pani I. o tym ze korzystałem ze statkowego wifi przy czym chciała rejestr zużycia danych z mojego telefonu ( sick! ), po odeslaniu do niej większości korespondencji mailowej z CCL nie potrafi odpowiedzieć na maila ani odebrać telefonu, zamiast zalatwic sprawę po ludzku to odwracają się plecami do człowieka i robia wszystko tak bys to ty był winowajca

@X

Prosimy o zaprzestanie rozpowszechniania nieprawdziwych informacji na temat rzekomego zajęcia przez naszego klienta Pańskich środków pieniężnych.

@Trident BMC Sp. z o.o.

Załoga statku nie jest waszym klientem, więc proszę nie przeinaczać faktów, to że ktoś jeszcze dla nich pracuje upoważnia załogę do wykonywania takich precedensów?

ktoś
@Trident BMC Sp. z o.o.

Przestan kobieto robic ofiare z siebie. Jestescie tam guzik warte. Siedzicie na 4 literach i łaskę robicie wogóle odbierajac telefony. Obiecujecie cudy nie widy a jak przychodzi co do czego to 3/4 z waszych obitnic nic się nie zgadza. Więc przestań robic z siebie gwiazdę bo juz dawno zgasłaś.

ktoś
@X

Z co jest waszym kilentem? Że wysyłacie ludzi bez uprawnień na morze? Połowa statku nie ma książeczek żeglarskich a wy mówicie o zasadach? Kpisz sobie z ludzi? Więc przestań siac farmazony bo w koncu nie wytrzymam i podesle informacje komu trzeba, że wasza działalność to ostatnie (usunięte przez administratora) Ludzi zapisuje się jako pasażerowie a na pracę w maszynowni wymagane są uprawnienia, których połowa nie ma. Jak sie komus cos stanie to wywyiezie się go do Polski i po problemie? Więc sama nie przeinaczaj faktów. Ludzi bez uprawnien zatrudniacie na czarno. Nikt nikogo nie informuje, że w razie wypadku żadna polisa nie jest wazna ponieważ praca odbywa się na terenie bez uprawnień. Baltec to (usunięte przez administratora) Proponuję betoniarzom, smieciarzom i wykończeniowcom wnętrz zatrudnic sie do Baltecu. Przyjmują z otwarytymi ramionami. Nie trzeba uprawnień... Ci co maja i tak dostana taką sama stawkę jak ci co nie maja.

@ktoś

to cie ponioslo ktosiu

Marian z niku
@ktoś

O. Fajnie wiedzieć.

Ted

O tej firmie trefnej nie ma dobrych komentarzy a te panie do Chin wysłać za 13$

Jak tam nastroje w firmie. Kiedy projekty w chinach ruszaja na nowo

Aktualnie prowadzimy projekty na Bahamach, w Singapurze oraz w Europie. Projekty planowane na terenie Chin są odłożone w czasie i jak tylko sytuacja na to pozwoli będziemy organizować podróże.

Jacenty
@Trident BMC Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) do buzi planujecie

Leszek

A kto jeździ na te projekty wspaniałe znajomy znajomych

karol

moze ktos się z sensem wypowie jaka tam jest prawda na temat pracy bo wiele negatywnych opini

@@@
@karol

Może mam szczęście ale jeżdżąc od kilku lat trafiam raczej na spoko prowadzących. Bardzo fajnie sie robi projekty scrubberow z Krzyskiem, Andrzejem czy Jędrzejem. Jak jest spinka to zapieprzamy jak mamy robotę do przodu jest luz. Do 400godz w miesiacu duzo brakuje. Szykuje sie teraz na wyjazd do Włoch na Grimaldi. Umowa to kontrakt, płacone w $ zawsze w terminie. Ciuchy robocze dają, zakwaterowanie statek lub hotel, jedzenie zapewnione. Czy praca ciężka? Jak jesteś z branży to wiesz jak wyglada robota na stoczni. Dla mnie firma spoko, przede wszystkim po kontrakcie nie musisz prosic sie o kasę i kłócić o godziny, to jest ważne a w wielu podobnych firmach jest niestety inaczej

karol
@@@@

ktos wreszcie normalnie napisał dzięki za info

Leo
@karol

Naprawde nie warto...szkoda zdrowia i nerwów....

@@@@

Ty to chyba jesteś jakimś przydupasem jak jesteś nim to niepisz wogóle (usunięte przez administratora)

Dakar
@Leo

Jak się komuś nie chce pracować to nigdzie miejsca nie zagrzeje ja z nimi opłynąłem kulę ziemską kilka razy i nie narzekam>A tobie radzę weż się do roboty a głupot nie wypisuj.

Bartek
@karol

Pojedz. Zobacz... Bylem tam miesiac temu. Jak jestes sredniak to przyjma takie mieso armatnie. Jak jestes specem to poszukaj sobie czegos innego. Tak. Pracuje sie prawie 400 godzin. Policz 12x31 to wynik bedziesz mial. Do tego zmusza do nocki po dniowce i zrobi ci sie 380... Guzik zarobisz bo ok 18k za te ilosc godzin to smiech na sali.

Ciekawy
@Bartek

O co chodzi z tym mięsem armatnim? Ilu ludzi tam pracuje? A może raczej jest tak, że większość to tacy co to stoją ścianę podpierają i oglądają się na innych aby to inni dymali, a oni laury zbierają? Wiem bo widziałem cwaniaczków dlatego nic tak nie męczy jak idioci zamiast chcieć współpracować to ich pobyt ciągnie całą pracę i firmę jednocześnie w dół. Druga rzecz ta ilość godzin po x dniach stania na nogach człowiek już nie funkcjonuje prawidłowo, a przecież prawidłowa praca umysłu jest potrzebna no ale jak być zdolnym do pracy kiedy nie ma kiedy odpocząć.

Bartek
@Ciekawy

Mysle ze sam sobie na pytanie odpowiedziales. Dodatkowo powiem, ze jak liczysz na bilet do domu to mozesz sie zawiesc. Zamiast do Polski dostaniesz na inna stocznie lub kontrakt i nikt nawet nie zapyta sie Ciebie o zdanie. Praca bez ani jednego dnia przerwy daje szybko o sobie znac. Jesli masz uklady, kolege menagera itp to pozyjesz sobie. W przeciwnym wypadku Cie zajada no bo ktos musi pracowac na tych co nic nie robia. Z obietnic w biurze guzik wychodzi. Malo co sie zgadza. Tylko moze to ze wyplaca kase. Smieszna kase za te godziny i za wymagania.

Jasio
@karol

(usunięte przez administratora)? Skoro jest wiele negatywnych opinii to chyba mówi samo za siebie! Po co piszesz?(usunięte przez administratora)Jedz tam jest super. Szanują ludzi, płacą mega kasę, dbają o bezpieczeństwo pracownika. Możesz liczyć na szacunek. W biurach cię nie okłamią. 5* hotel zagwarantowany. Na stoczni jedzenie z białym winem. Więc pakuj się już dzisiaj i jedz zanim ci miejsce zajmą!

jasio
@Jasio

więcej narzekacie niz pracujecie a ty jasio jestes za mądry

jasio
@jasio

Cieszę się, że znalazłeś różnice między nami.

Robert
@karol

Jak nie masz rodziny i układów znajomości jest kicha wszędzie lepszą robotę zgarniają rodzina i układziki znajomości

Robert
@karol

Układy rodzina kolesie znajomi reszta to ma kiche bez bez rodziny i układów jak pojedziesz szybko zrozumiesz

Raptorrr
@Dakar

Hahaha jak masz znajomości to opłynołeś z nimi kule ziemską ???????????? proste

@Jasio

Zadowoleni nie siedzą na forum :) kilku cwaniakow pewnie którym sie nie chce robic i dostali wilczy bilet teraz robią reklamę...

on
@123

Skoro zadowoleni nie siedzą na forum to co ty tutaj robisz?

Jaro
@karol

Karol... czy ty masz problemy z mysleniem? Tyle negatywnych opini na temat firmy a ty czekales na jedna dibra zeby sie zdecydowac? Zal mi ciebie... podaj nr to wysle ci sms o tresci POMAGAM.

Szukamy

Witam, czytam wasze opinie to mam mieszane uczucia, jak tam z spawacza i tig? Jak źle i wogle to niech ktoś uzasadni swoją wypowiedź i niech poda inna firma która na takich samych warunkach traktuje lepiej człowieka. Pozdrawiam

Po ogłoszeniu stanowiska WHO, nasi kontraktorzy zostali bezpiecznie ewakuowani.

B.B.
@Baltec Marine Sp. z o.o.

Dzisiaj Baltec Marine zamieścił ogłoszenie o naborze pracowników. Czy firma naprawdę ma zamiar wysyłać ludzi do Chin czy też jest to błąd, który wkradł się w tekst ogłoszenia?(usunięte przez administratora)

@B.B.

B.B. dziękujemy za komentarz. Baltec Marine ma projekty zakontraktowane na kilka lat do przodu, nie tylko w Chinach ale też i w innych częściach świata. Monitorujemy obecnie panującą sytuację i zakladamy, że bezpieczny powrót do Chin w celu realizacji dalszych projektów będzie możliwy w ciągu najbliższych miesięcy.

PIOTR

Czy możecie napisać, na jakie stanowiska w tej chwili Baltec potrzebuje teraz pracowników? Czy zatrudniają pracowników bez doświadczenia w przemyśle stoczniowym?

No nie wiem
@PIOTR

W normalnych okolicznościach można by było polecieć, ale ten(usunięte przez administratora)...trochę strach.

@PIOTR

Prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacyjnym, który mieści się w budynku Tryton, ul. Jana z Kolna 11.

Aktualność
Informujemy, iż osoby pracujące na bezpośrednie zlecenie Baltec Marine zostały bezpiecznie ewakuowane z Chin. Żadna z osób wracających do Polski nie miała i do tej pory nie przejawia objawów typowych dla koronawirusa 2019-nCoV. Pragniemy podkreślić, iż koszty ewakuacji zostały w całości pokryte przez Baltec Marine i żaden z naszych pracowników kontraktowych nie został i nie zostanie z tego tytułu obciążony jakimikolwiek kosztami.
Kazik

Teraz naprawdę widać kto tam pracuje, wirus szaleje a oni tyrka, prowincja prowincję pogania, i taki przyjedzie do miasta i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Trident BMC Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Trident BMC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trident BMC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trident BMC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trident BMC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trident BMC Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trident BMC Sp. z o.o.