Trident BMC Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Trident BMC Sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Baltec Marine Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pan Jan Lee
Pracownik
@Pytanie

W firmie Baltec Marine, problem nadgodzin zostal rozwiązany, przez brak nadgodzin. Człowiek pracuje ile może i chce. Bardzo dobry system, likwiduje konflikty między pracownikami, którzy zawsze krzywo patrza jak ktoś dostanie w prezencie możliwość dłuższego zostania w pracy.

Iza
@Pan Jan Lee

Co to dokładnie znaczy, że człowiek pracuje ile może i ile chce? To nie ma określonej ilości godzin, którą trzeba przepracować? Jak to wygląda i jak tworzony jest grafik w Trident BMC?

Prestidigitator
Pracownik
@Iza

Ja to nie ma na Freeport Moskalem pracować od 7ej do 22ej w każdy dzień a we Włoszech również po 12 godz. W każdy dzień do zarżnięcia

Jasne. Nowy wpis
Były pracownik
@Prestidigitator

Oni lubia dorzynac ludzi na projektach.

Urszula Nowy wpis
@Jasne.

Jakoś słabo się takie coś zapowiada... generalnie to nie było możliwości, żeby to jakoś skrócić? I jak za to płacili w takim razie..

Nick Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Jak wygląda terminowość wypłat?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Trident BMC Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Monter Konstrukcji Stalowych umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 22 maja na GoWork.pl.

Filozof Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

W jaki sposób wyobraża Pan sobie zdalne montowanie konstrukcji?

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w Trident BMC Sp. z o.o. na część etatu?

Nowicjusz
Kandydat
 Pytanie

Witam, Czy ktoś może mi podać kontakt email lub telefon do firmy, aby móc dowiedzieć się czy mają rekrutację na statki ?

Janek
Pracownik
@Nowicjusz

58 731 12 59

Pytanie
 Pytanie

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Trident BMC Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 24 listopada kilka ogłoszeń.

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Trident BMC Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Siema wszystkim co możecie mi powiedzieć o firmie dla nowicjusza ?

Spawacz TIG
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Czy przyjmują do pracy spawaczy TIG? Dzwonie już trzeci raz do biura nikt nie odbiera telefonu. Jak jest teraz z pracą? Mógłby ktoś napisać? Pozdrawiam.

Komunikatywny
Pracownik
@Spawacz TIG

Firma stoi . Na kontrakty wysyłają tylko ludzi którzy są zatrudnieni na umowę ale to zazwyczaj kilku dniowe strzały. Korona wirus wszystko (usunięte przez administratora) i teraz wszystkie (usunięte przez administratora) nieroby znajomki SV i PM bez fachu w rękach ślizgają się jedynie po fudze w łazience co mnie bardzo cieszy (usunięte przez administratora) układy i ślizgających sie co jeździli bo wujek załatwił i później trzeba było im sznurówki wiązać.

1
Ja
Pracownik
@Komunikatywny

Juz dawno pisałem ze tam to się kończy No i dobrze (usunięte przez administratora) 20 % za pracę trzeba było oddawać to tylko w firmie żlydowsko złodziejskie tak się robi a co mniej im płacili za człowieka tu pachnie mi upadłością strach tam robić bo można miesiac przerobić a 30stego ogłoszą bankructwo to nara wszystkim i zacznijcie się rozglądać za nowym pracodawca

1
Można? Można!
Pracownik
@Komunikatywny

W Niderlandach znaleźli skuteczny sposób na polskie układziki. Polacy są kierowani przez polskie lub niderlandzkie firmy/agencje do pracy w zakładach gdzie rządzą Holendrzy. Holendrzy dzielą pracą, rozliczają za wyniki pracy i podpisują timesheet'y. Możesz być, krzywy, zezowaty, jednoręki ale jak robisz swoją pracę dobrze to masz kasę i pewną pracę. Powoływanie się na znajomych, wujków tam nie działa. Selekcja zaczyna się od pierwszego dnia pracy, jak się sprawdzisz masz pracę, jak nie, to tego jeszcze samego dnia mogą Cię odesłać do Polski. Jak wujek zacznie stawać za Tobą, to i jego też odeślą.

1
Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Baltec Marine Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Rozsądny
@Pytanie

Nie ma żadnego pakietu...I lepiej miej ze sobą kasę dodatkową w razie "Niemca...." bo sie możesz zdziwić... ;)

Andrzej
@Pytanie

Jak pisze kolega nie ma żadnego pakietu a na wyjazd lepiej zabierz ze 300 dolców ze sobą. Parę razy byłem świadkiem jak na Bahama statkowy szpital za wyciągnięcie wbitki z oka, szczycie rozcięte palca czy zwykłe tabletki na ból brzucha kasował po 50 lub 100 dolców. Żart jesteś na kontrakcie a w razie kłopotów czy wypadku płacisz za pomoc

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

LoLo_Bambolo

Czym tam polecisz i jak teraz? Lot teraz samolotem to "najbezpieczniejsza forma transportu". Na razie trzeba sobie dac czas az wszystko się wyciszy.

ChińskiNinja

Gdzie pojedziecie i jak? Szykować to się możecie i siedzieć na walizkach i czekać, aż może ktoś zadzwoni, ale siedzieć tak i czekać będziecie może i rok i nikt nie zadzwoni. Informacja ze strony Ministry of Foreign Affairs, the People's Republic of China W związku z szybkim rozprzestrzenianiem się COVID-19 na całym świecie Chiny postanowiły tymczasowo zawiesić wjazd na terytorium Chin cudzoziemcom posiadającym wizy lub zezwolenia na pobyt.

LoLo_Bambolo

Ale o co Ci chodzi? Umiesz merytorycznie rozmawiać? Bo jak z Ciebie taki pracownik jak z wypowiedzi to współczuje ludziom, którzy musieli z Tobą pracować. Czytaj naukowe doniesienie zamknięte pomieszczenia to najlepsze miejsce aby się zarazić. Tak samo samolot gdzie może być ktoś zarażony w takich miejscach najłatwiej o infekcję. Poleciłbym Ci psychologa, ale w zaistniałej sytuacji tylko młotek może Ci pomóc.

best
 Pytanie

Cz wiadomo coś o Cadiz ? Dostał ktos dokumenty?

Takie czasy
@best

Dokumenty sa, roboty nie ma, bo wirus. Lap cokolwiek w Polsce, poki jest robota, bo i tu wkrotce jej zabraknie.

***bbb***
 Pytanie

Bardzo szybko znikające pytania...

***bbb***
 Pytanie

Co firma ma zamiar zrobić z obecnie pracującymi we Włoszech???chyba pora zakończyć tam pracę?

5
PIOTR
 Pytanie

Czy możecie napisać, na jakie stanowiska w tej chwili Baltec potrzebuje teraz pracowników? Czy zatrudniają pracowników bez doświadczenia w przemyśle stoczniowym?

No nie wiem
@PIOTR

W normalnych okolicznościach można by było polecieć, ale ten(usunięte przez administratora)...trochę strach.

Pracodawca

@PIOTR

Prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacyjnym, który mieści się w budynku Tryton, ul. Jana z Kolna 11.

Sergii
 Pytanie

Dzień dobry. Jestem ukraincem ktoś napisze jaka firma wewnętrzna i nomer telefonu jaka pracuje z Baltec Marine? Dziękuje bardzo.

Nowy
 Pytanie

Mam kilka pytań odnośnie firmy. Przyjmują osoby do pracy bez doświadczenia w przemyśle stoczniowym? Jakie trzeba mieć uprawnienia i kursy, aby podjąć pracę? Jest możliwość wyjazdu na dłuższy okres czasu? Pozdrawiam

Raptorrr
@Nowy

Znajdz inna firme.. szkoda nerwów (usunięte przez administratora)

Paweł
 Pytanie

A jak wyglada praca przy montażu scrubberów? Czy jeśli jest podpisany kontrakt to później dzwonią i oferują kolejny wyjazd? Jakie są godziny pracy i socjal?

Kat 666
 Pytanie

O ktorej otwieraja rozladunki??

Zostaw merytoryczną opinię o Trident BMC Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Trident BMC Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii