Trident BMC Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo, informujemy iż ze względu na obecną sytuację spowodowaną wirusem COVID-19 realizacja części projektów została przerwana bądź przesunięta w czasie.  W odniesieniu do części poniższych nieprawdziwych komentarzy, informujemy iż żaden z naszych pracowników nie pozostał poza granicami kraju bez opieki. W związku ze znaczną redukcją połączeń lotniczych oraz lokalnymi restrykcjami, w pojedynczych przypadkach, w zależności od portu w którym pracownik zszedł na ląd, organizacja powrotu może wymagać więcej czasu. Nasz Dział HR dokłada wszelkich starań, aby zorganizować optymalne i bezpieczne powroty do kraju, oraz organizuje – jeżeli jest to wymagane – hotele oraz wszelkie niezbędne lokalne transfery.  W przypadku wszelkich wątpliwości bądź pytań, prosimy o kontakt z Działem HR.

Pracodawca

 Aktualność

Informujemy, iż osoby pracujące na bezpośrednie zlecenie Baltec Marine zostały bezpiecznie ewakuowane z Chin. Żadna z osób wracających do Polski nie miała i do tej pory nie przejawia objawów typowych dla koronawirusa 2019-nCoV. Pragniemy podkreślić, iż koszty ewakuacji zostały w całości pokryte przez Baltec Marine i żaden z naszych pracowników kontraktowych nie został i nie zostanie z tego tytułu obciążony jakimikolwiek kosztami.

Pracodawca

 Aktualność

Nawiązując do informacji prasowych nt. Koronawirusa w Chinach, Baltec Marine Sp. z o.o. informuje iż w chwili obecnej przy realizacji projektów związanych z instalacją systemów oczyszczania spalin na statkach kontenerowych typu ULCV, w chińskich stoczniach zlokalizowanych w Szanghaju, Zhoushan oraz Shekou pracuje łącznie 146 naszych pracowników lub pracowników firm z Polski pracujących na nasze zlecenie. Na bieżąco monitorujemy informacje i zalecenia wydawane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych odnośnie podróży do Chin,  monitorujemy również zalecenia WHO. Jesteśmy w bieżącym kontakcie ze stoczniami oraz z armatorem. Pracownikom którzy wyrażą wolę powrotu organizujemy loty powrotne. W dniu dzisiejszym do kraju powróci 39 osób, pozostałe osoby oczekują w hotelach lub wykonują prace związane z zabezpieczeniem obszarów na których wykonywane są prace. Jesteśmy w bieżącym kontakcie z naszymi pracownikami, zapewniamy im wszelkie niezbędne wsparcie, środki ochrony osobistej i dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować ryzyko zarażenia.  W każdej chwili jesteśmy w gotowości sprowadzić cały zespół do kraju.

Trident BMC Sp. z o.o.