Direct4Energy Sp. z o.o.

Opinie o Direct4Energy Sp. z o.o.

Mateusz

Osobiście polecam firmę, wszystko jest jasne i klarowne zarówno jeżeli chodzi o rozliczenia i wypłaty jak i produkt który sprzedaję firma. Jeżeli masz widzę i umiejętności komunikacyjne to dzięki nim zarobisz ponad przeciętnie.

Kaska

Pracuje w firmie 6 mcy Polecam ????????????????i Dziękuje ze tu trafiłam Firma stawia na rozwój Firma stawia na ludzi Przede wszystkim interesuje się ludźmi, a nie każe zostawiać problemy swoje za rogiem jak inni pracodawcy Polecam Zmieniłam się i swoje podejście do ludzi

@Kaska

W Twojej opinii to uczciwe, że musisz inwestować swoje dobra żeby móc wykonywać pracę? Dostaniesz służbowe auto jak zrobisz target? Przecież to śmieszne. Nikt nie oczekuje auta do prywatnego użytku, ale brak auta służbowego w branży, w której tyle się jeździ do klientów to wyzysk. W poprzedniej firmie z tej branży w rok zrobiłem ponad 60k km. Dać coś od siebie? To działa w dwie strony, uczciwe i konkurencyjne warunki zatrudnienia, i niezbędne narzędzia do pracy. Tutaj mamy kontrakt b2b, brak niezbędnych narzędzi do pracy, słabe stawki i mało konkurencyjna ofertę. Ta firma nie daje praktycznie nic...

Pracuje dla Direct4energy od 2019 roku, przez ten czas przeszłam przez wiele stanowisk, ale jedno wiem napewno, firma zmieniła moje życie o 180 stopni. Osoby które mówią, że nie można zarobić hmm.... to tak jakby stanąć przed oceanem i powiedzieć, że nigdzie nie ma tam wody :) Polecam tą firmę z czystym sumieniem :) Najlepsi ludzie <3

Dominika

Może i jesteś w stanie zarobić nawet 5tyś prowizji ale spokojnie - później jest tylko gorzej. Jako doradca klienta biznesowego nie masz ŻADNEJ PODSTAWY wiec jeśli szczęście nie dopisze to poświęcałeś się CALY MIESIĄC za totalnie 0PLN. Pracujesz ciężko, stres, brak pieniędzy, nieuprzejmi klienci to wszystko się kumuluje aż myślisz o odejściu, lecz inni którzy są w tej samej sytuacji mówią Ci ze będzie dobrze, poczekaj tydzień, za tydzień podpiszesz dużo umów, tak właśnie wszyscy utwierdzają się w błędnym przekonaniu ze będzie dobrze... nie będzie. Jak to jeden z managerów powiedział „musicie żyć pracą”. Zero życia prywatnego. Jeśli masz żonę, męża, dziewczynę, chłopaka, kota, czy psa to zaczynasz ich zaniedbywać zaczynasz żyć praca chociaż i tak nic z niej nie masz. Praca od poniedziałku do piątku od 8-16 a o 19 we wtorki i czwartki 2-3h przykładowe rozmowy z klientami przez telefon żeby wpłynąć na nich tak aby chcieli się spotkać. Spotkania z klientami o 7, często 19-20-21, czasami w sobotę - bo tylko wtedy mają czas. Robisz to często całkowicie za darmo bo nie raz nie zwróci ci się za paliwo, w twoim prywatnym aucie. Jesteś tylko trybikiem któremu wpaja się że robisz dobrze i że się to opłaca. Jako doradca klienta jesteś świetnie wyszkolony znasz się na prądzie jak nikt. Praca sama w sobie nie jest złą pracą bo do najgorszych nie należy. Jednak system wynagrodzeń i brak podstawy to śmiech na sali, mówią ciagle o pieniądzach a tak na prawdę nikt ich nie ma poza menagerami którzy zgarniają najwiecej. Podsumowując + •Nauczyłam się jak obchodzić się z ludźmi •Poznałam świetnych ludzi; - •Czesto nie zarobiłam na paliwo •Pracowałam po ponad 300h w miesiącu (w głupiej żabce miałabym około 4tys netto) •Mydlenie oczu na każdym kroku JA OSOBIŚCIE NIE POLECAM

Trener Sprzedaży

Wszystko dla mnie zrozumiałe. Umowa zlecenie, albo własną działalność, wynagrodzenie tylko prowizja, bez podstawy. Nie jest to zdecydowanie to czego szukam.

Dyspozycyjność, gotowość do nauki produktu, doświadczenie zawodowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Sylwia

Pracowałam przez kilka miesięcy, i przyznaje, że zwolnienie się z tego miejsca to najlepsze co mogłam zrobić. Jest to praca tylko na prowizji ( jeśli chodzi o doradcę klienta biznesowego oczywiście), więc albo zarobisz, albo jesteś w plecy- ile podpiszesz tyle zarobisz nic więcej, sama sobie tankuj i sama dojeżdżaj do klienta. Ja osobiście nie polecam . Jak słyszałam co mówią nowym pracownikom i wiedziałam jak to wygląda realnie to przyznaje, że niezłe bajki opowiadali po to aby zwerbować kolejnych naiwnych.

Dominik

Jestem 4 miesiące w firmie, moje zarobki to 3 - 5 - 6 - 10 tysięcy, jak czytam te opinie nowe to mi się śmiać chce, ludzie którzy przyszli do sprzedaży i myśleli że jak będą siedzieć i nic nie robić to zarobią.

Agnieszka

Po godzinnym "szkoleniu" dostałam teren gdzie już miałam sama działać w taki sposób ze na Google Maps wyszukujesz firmy, dzwonisz i umawiasz spotkania bez jakiejkolwiek wiedzy. Szkoda czasu i zdrowia na pracę w tej firmie zaczynając od szkolenia, pani manager miala być super w rzeczywistości "szkolenie" na nic bo to było masło maślane. Żadnej podstawy wynagrodzenia, tylko prowizja. Pierwsza wypłata za podpisaną umowę po dwóch miesiącach, pomniejszona o 50% Porażka.

Krzysiek

Dzięki za Twoją opinię, bo tak się zastanawiałem, czy to firma, która uczy i dba o wiedzę pracownika. Czy przy wzroście Twoich kompetencji Twoje wynagrodzenie automatycznie samo rośnie, czy trzeba jeszcze o to się ubiegać, aby pracodawca nam je zwiększył? Podasz konkretne kwoty jakie są na start a jakie później do zdobycia?

Jedna z wielu

Czytam te komentarze i nie wierze. Prawda nie dla każdego jest ta praca napewno nie dla leni piszących negatywne komentarze. Direct4energy to firma dająca możliwości zarobkowe na takim poziomie jakie nawet nie ma wiekszość ludzi. Pracować trzeba może nie tak ciezko jak np. W Biedronce czy Żabce ale trzeba. Ta praca wymaga chęci rozwoju, stawiania siebie na pierwszym miejscu i pokory. Praca jest tylko i wyłącznie dla ambitnych i szukających czegoś więcej.

Ludzie są manipulowani w tej firmie przez menadżerów którzy kłamią swoim pracownikom że będą zarabiać grube tysiące. Podpierają sie przykladami ludzi ktorzy kiedyś, dawno temu podpisali bardzo duzo umów. Praca polega na chodzeniu po firmach jak domokrążcy, oraz głównie cold calling. Kadra menadżerska we Wrocławiu jest po prostu żalosna , nie nadają się do tego kompletnie. Telefony do klientow wykonuje się z prywatnego telefonu, do klientów dojeżdża się głównie prywatnym autem. Szkoda czasu dla młodych ludzi chociaż można nabrać doświadczenia, jakiej pracy unikać.

Joasia
@Paweł

Skoro praca polega na chodzeniu po domach, to jak potencjalni klienci reagują? Trochę się boje, że będą agresywni i się zniechęcę do pracy jako przedstawiciel...dużo czasu w terenie trzeba być, ile tak godzin dziennie? Co do korzystania z własnego telefonu, to jeszcze bym przebolała, ale z autem to tak średnio, nie zwracają za paliwo? A jeśli ktoś nie ma swojego auta, to czym jeździ do klientów?

Dominika
@Joasia

Nie chodzisz po domach, tylko po firmach. Klienci nie są agresywni, nie masz co się zniechęcać. Po prostu idź do konkurencji. Tam dostaniesz telefon służbowy, i auto do dyspozycji :). Tutaj jak nie masz swojego auta, to latasz komunikacją miejską, a jak jeździsz swoim to za paliwo nie zwracają. W taj firmie musisz sama zarobić na wydatki związane z dotarciem do klienta. Jeśli chodzi o czas w terenie, to już zależy od Ciebie, co przynosi Tobie najlepsze efekty.

Robert

Jakiś czas temu miałem okazję aplikować do tej firmy na stanowisko doradca klienta biznesowego. Nie polecam! Firma tworzy ogłoszenia, które mniej lub bardziej wprowadzają w błąd. Brak w nich konkretów takich jak forma zatrudnienia, realna wysokość zarobków ( bo to co jest napisane w ogłoszeniu mija się z prawdą... Dopiero na spotkaniu dowiedziałem się, że najlepiej jeśli założę własną działalność. Wynagrodzenie jakie mi zaproponowano to tylko i wyłącznie prowizja. Szkoda zmarnowanego czasu. Dajcie sobie spokój, jeśli wahacie się nad pójściem na rozmowę.

Karolina Cz

Pracuje w Direct4energy od sierpnia 2022 roku. Przez cały okres czasu uczestniczę w szkoleniach rozwojowych oraz motywacyjnych. Niektórzy mogą sie zaśmiać ale to dzięki współpracownikom oraz możliwościom jakie daje ta firma otwieram w tym momencie swoje biuro sprzedażowe w Gdańsku jako Manager. Byłam wcześniej managerem w restauracji Pracowałam po 400 godzin w miesiącu Teraz nie mówiąc o pieniądzach, które mi sie zgadzają firma stawia na człowieka i na jego rozwój oraz poszerzenie kompetencji, które mi sie osobiście sprawdzają. Opinie wystawiam tylko i wyłącznie dla swoich potrzeb żebym ja wybierała najlepszych z runku a moi przyszli współpracownicy najlepszego partnera biznesowego do współpracy.

Katarzyna

czytam opinię i poniżej ktoś napisał, że jest to praca która opiera się na ''chodzeniu po mieście i zbieraniu klientów'' czy jest to zatem praca która tak wygląda?

@Jarek
@Katarzyna

Dzień dobry Pani Katarzyno w zależności od stanowiska zadania są różne. Jesli chodzi o dział sprzedaży to osoby w początkowym okresie współpracy po przeszkoleniu zajmują się pozyskiwaniem nowych klientów oraz budowaniem z nimi relacji. Po więcej szczegółów zapraszam na rekrutacje do jednego z naszych oddziałów.

Wiesio
@@Jarek

Rozumiem. Ale to wyszukiwanie klientów jest na piechotę czy ma się samochód służbowy i ewentualną bazę klientów na których się można oprzeć w pierwszych tygodniach pracy? Jest w ogóle na początku jakieś przeszkolenie?

@Katarzyna

Byłam, pracowałam, podziękowałam. Można odnieść wrażenie że część osób zatrudnionych w firmie wzięła się z przypadku na danych stanowiskach, za to bardzo dobrze im idzie pisanie pochlebnych opinii tutaj. Mi na szczęście udało się znaleźć pracę u konkurencji, gdzie ludzie znają się na swoich zadaniach i traktują drugą osobę z szacunkiem.

Polecam tę firmę każdemu kto chce polepszyć swoje życie zawodowe i prywatne. Przyszłam tu 2 lata temu i zaczęłam od stanowiska Doradcy. Aktualnie jestem Asystentem Menadżera i otwieram swoje własne biuro sprzedaży. Uzyskałam wiedzę, którą posiada niewielki procent ludzi w Polsce. Szefostwo prowadzi na najwyższym poziomie współpracowników i mocno stawia na rozwój osobisty. Polecam bardzo każdemu!!!

Bogdan

Super, że można tutaj rozwinąć się zawodowo. Widać to na Twoim przykładzie. No i że bez doświadczenia przyjmują. Dla mnie to plus, bo dopiero bym chciał się spróbować w branży. W Twoim przypadku awans przyszedł sam z siebie, czy o niego zabiegałeś? Szef jest otwarty na rozmowy z pracownikami, jakby przykładowo ktoś poczuł, że należy mu się nawet taki awans?

@Bogdan

Tutaj awans zależy tylko od Pana, czyli spełnienie wymagań na wyższe stanowisko.

Mieczysław

Prócz awansu można tu także rozwinąć się zawodowo poprzez różnego rodzaju szkolenia? Wysyłają na nie pracowników? Jak często można z tego korzystać?

Jak czytam te kłamstwa, pisane przez managerów i dyrektorów to aż mi niedobrze się robi. W bajki o tym ile to można nie zarobić, nie dajcie się nabrać, jak rozmawiałam z ludźmi,to może kiedyś były takie zarobki. Nawet jak na ranking się patrzy to garstka osób realizuje plany. Na rozmowie dowiesz się, że najważniejsze dla Ciebie są pieniądze - nie ważne jakie masz zdanie na ten temat. Prezentacja na rozmowie rekrutacyjnej jak wygląda praca (tutaj tylko zarys) i ile to nie zarobisz w firmie (tutaj za to cały wywód: Pani Moniko tu się zarabia 10.000 zł i więcej jak się chce, a awans to w trzy miesiące) mija się z prawdą. Moja koleżanka wytrzymała chyba 2 albo 3 miesiące. Wpadła w długi, bo pierwszą kasę wypłacono za podpisaną umowę po prawie trzech miesiącach co tłumaczono tym że umowa się nie przeprocesowała. Druga sprawa - szybko znikają stąd negatywne oceny, więc nie dajcie się nabrać na to mydlenie oczu.

(usunięte przez administratora)Na rozmowie dowiesz się, że najważniejsze dla Ciebie są pieniądze - nie ważne jakie masz zdanie na ten temat. Prezentacja na rozmowie rekrutacyjnej jak wygląda praca (tutaj tylko zarys) i ile to nie zarobisz w firmie (tutaj za to cały wywód: Pani Moniko tu się zarabia 10.000 zł i więcej jak się chce, a awans to w trzy miesiące) mija się z prawdą. Moja koleżanka wytrzymała chyba 2 albo 3 miesiące.(usunięte przez administratora)

@Monika

Czyli wszystko co na rozmowie nie ma pokrycia w rzeczywistości? Myślą że mówiąc o wysokich zarobkach załapią kandydata do pracy? A naprawdę ile się zarabia? Czemu koleżanka tak krótko wytrzymała?

Z całego serca polecam współpracę z Direct 4 Energy, miejsce, gdzie jest przestrzeń na rozwijanie umiejętności i co za tym idzie, podnosić swoje zarobki, to jak szybko zależy już od zaangażowania danej osoby.

Nikola

Czy to jest umowa o pracę czy tylko zlecenie ?

Jarek
@Nikola

Dzień dobry W zależności od zajmowanego stanowiska, po więcej szczegółów zapraszam na rozmowę rekrutacyjną

Paulina

Cześć, na ich stronie widzę ofertę pracy na Przedstawiciela ds. Fotowoltaiki, możecie mi napisać jaki jest miesięczny target dla takiego Przedstawiciela pozyskanych klientów i jaki procent prowizji od sprzedaży dostaje Przedstawiciel?? Tych klientów trzeba wyszukiwać sobie samemu, czy może działają na jakiejś bazie firm?

Ola

Direct to miejsce które pozwala ambitnym osoba osiągnąć poziom, o którym tylko marzyli. Organizacja stawia mocno na ludzi : na ich rozwój osobisty oraz biznesowy. Współpracuje z Direct4energy od trzech lat.

Bogdan
@Ola

To rewelacja. Właśnie czegoś takiego szukam. Jak stawiają na rozwój osobisty to duży plus ale ogólnie wewnętrzne są awanse, czy zawsze trzeba stawać do procesu rekrutacji? Kolejna sprawa jeszcze ciekawi mnie, czy firma sama z siebie może mianować kogoś wyżej, czy trzeba raczej właśnie ubiegać się o to?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Direct4Energy Sp. z o.o.?

Jarek

Kwestie wynagrodzenia są omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej, zapraszam do złożenia cv

Piotr k.
@Jarek

Czy są przyjęcia bez doświadczenia w sprzedaży? Pozdrawiam

@Piotr k.

Dzień dobry Tak przyjmujemy osoby bez doświadczenia i szkolimy je od podstaw, pozdrawiam Jarek

Zostaw merytoryczną opinię o Direct4Energy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Direct4Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Direct4Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Direct4Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 55 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Direct4Energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Direct4Energy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Direct4Energy Sp. z o.o.