Direct4Energy Sp. z o.o.

Adres: Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa

NIP: 7010594163 REGON: 364922826 KRS: 0000627085

Direct4Energy Sp. z o.o.

Opinie o Direct4Energy Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Nie polecam pracy zarówno u Pana Jarosława, Tomasza, Agnieszki, głównie praca jest na umowę zlecenie, która jest skonstruowana tylko na korzyść zleceniodawcy, latanie po mieście zbierając kontakty, (tworząc im bazę na przyszłość, bo przecież za 3-4 miesiące przyjdą kolejni). Treningi motywacyjne pff, podsumowania pożal się i porównywanie się do wielkich mówców. Aa i najlepsze wahania nastroju powyższych ludzi ;) Dodatkowo oni zawsze mają racje i komentują: ja mam pieniądze a Wy.. Dodam jeszcze że śmieszna jest przepychanka 2 firm A..o i I...gy, i te wizytówki. Współczuję sobie że pozwoliłem się tak traktować. Aaa i pamiętajcie dużych klientów i tak załatwiają Menadzerzy ;D Taka polityka że się tego nie tyka, Zdecydowanie nie polecam.. Teksty najlepsze: nie negaćcie się ;) Manipulacja Trzeba jak najszybciej uciekać, Aaa i przyznawanie sobie nagród za najlepszego trenera i tak wygrywa wszystko ; Traktowanie jak domokrążców.

Tak1Nie

Tak6Nie

Sales Manager
 Opinia

Dzień dobry Szanowna Pani proszę o kontakt z zarządem firmy ponieważ jestem bardzo zaskoczony tak niekorzystną i stawiającą w złym świetle opinię na temat naszej firmy, chciałbym wyjaśnić osobiście to o czym Pani pisze w swojej wypowiedzi, proszę o kontakt pod adresem email: biuro@direct4energy.pl, z wyrazami szacunku Jarosław Fabiański

Tak3Nie

Bednarski
 Opinia

Ja mam doświadczenie jedynie z Direct4Energy przy Ratuszowej w Warszawie. Byłem tam w czerwcu w biurze, gdzie może na 15 m2 siedzi dwóch ,,dyrektorów" i jedna sekretarka. Prawie jak Korporacja

TakNie

Opinia

Jesteś w posiadaniu najświeższych i informacji i bieżących wydarzeniach w firmie Direct4Energy Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Napisz komentarz o tym co dzieje się aktualnie w tej firmie. Wiele osób szuka tutaj pracy i czeka na twoją opinię.

TakNie

Zostaw opinię o Direct4Energy Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Direct4Energy Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.