Opinie o Direct4Energy Sp. z o.o. w Warszawa

Direct4Energy Sp. z o.o.
5 1 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 godziny.

Czy w Direct4Energy Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Nie polecam pracy zarówno u Pana Jarosława, Tomasza, Agnieszki, głównie praca jest na umowę zlecenie, która jest skonstruowana tylko na korzyść zleceniodawcy, latanie po mieście zbierając kontakty, (tworząc im bazę na przyszłość, bo przecież za 3-4 miesiące przyjdą kolejni). Treningi motywacyjne pff, podsumowania pożal się i porównywanie się do wielkich mówców. Aa i najlepsze wahania nastroju powyższych ludzi ;) Dodatkowo oni zawsze mają racje i komentują: ja mam pieniądze a Wy.. Dodam jeszcze że śmieszna jest przepychanka 2 firm A..o i I...gy, i te wizytówki. Współczuję sobie że pozwoliłem się tak traktować. Aaa i pamiętajcie dużych klientów i tak załatwiają Menadzerzy ;D Taka polityka że się tego nie tyka, Zdecydowanie nie polecam.. Teksty najlepsze: nie negaćcie się ;) Manipulacja Trzeba jak najszybciej uciekać, Aaa i przyznawanie sobie nagród za najlepszego trenera i tak wygrywa wszystko ; Traktowanie jak domokrążców.

Tak5Nie
anonim Nowy wpis

Tak6Nie

Sales Manager Nowy wpis

Dzień dobry Szanowna Pani proszę o kontakt z zarządem firmy ponieważ jestem bardzo zaskoczony tak niekorzystną i stawiającą w złym świetle opinię na temat naszej firmy, chciałbym wyjaśnić osobiście to o czym Pani pisze w swojej wypowiedzi, proszę o kontakt pod adresem email: biuro@direct4energy.pl, z wyrazami szacunku Jarosław Fabiański

Tak3Nie

Bednarski

Ja mam doświadczenie jedynie z Direct4Energy przy Ratuszowej w Warszawie. Byłem tam w czerwcu w biurze, gdzie może na 15 m2 siedzi dwóch ,,dyrektorów" i jedna sekretarka. Prawie jak Korporacja

Ranking

Jesteś w posiadaniu najświeższych i informacji i bieżących wydarzeniach w firmie Direct4Energy Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Napisz komentarz o tym co dzieje się aktualnie w tej firmie. Wiele osób szuka tutaj pracy i czeka na twoją opinię.

Zostaw opinię o Direct4Energy Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie