Direct4Energy Sp. z o.o.

Opinie o Direct4Energy Sp. z o.o.

Aktualność
Direct4Energy to wiodące przedsiębiorstwo na rynku dystrybucji produktów energetycznych w Polsce. Nasz zespół tworzy ponad 600 wykwalifikowanych specjalistów z 30 oddziałów, którzy są do dyspozycji przedsiębiorców na terenie całego kraju. Jesteśmy autoryzowanym partnerem największych firm obrotu energią i gazem, co stanowi gwarancję stabilności i bezpieczeństwa dla naszych Klientów.

Zdobytą wiedzę i doświadczenie każdego dnia dzielimy z naszymi Klientami. Oferujemy im kompleksową pomoc w optymalizacji kosztów.

Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy osiągnąć sukces i kształtować przyszłość w branży energetycznej.

Aktualne oferty pracy w Direct4Energy znajdziesz tutaj.

@Ala

Oczywiście zapraszamy do biur w Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Łodzi

Od kilku miesięcy pracuję w Direct4Energy. Mam umowę o pracę, dobrą pensję, elastyczne warunki pracy. Przełożeni nie stanowią bariery czy hamulca rozwoju, wręcz przeciwnie - są pomocni i otwarci na nowe pomysły. Jestem aktywna na rynku pracy od ponad 10 lat i przez ten czas nigdzie nie spotkałam się z taką życzliwością jak w Direct4Energy.

Tobiasz

Polecam Praco dawce Dużym atutem firmy jest ciągłe szkolenie pracowników oraz dbanie o ich rozwój wypłata uzależniona od wyników, jednak w osiąganiu wyników bardzo pomagają trenerzy oraz menagerowie. Atmosfera w biurze oraz podejście do pracownika jest bardzo pozytywna. Z całego serca polecam tego pracodawcę.

Firma Direct 4 Energy to przedsiębiorstwo które stawia przede wszystkim na ludzi. Jako jedna z nielicznych firm daje możliwość wysokich zarobków (dużo powyżej średniej krajowej) oraz rozwoju osobistego który jest bardzo ważny w sprzedaży. Ja personalnie działam w tych strukturach już od 3 lat odnosząc liczne sukcesy. Jako manager placówki mogę liczyć na pełne wsparcie ze strony szefostwa zarówno merytoryczne jaki i mentalne. Pozdrawiam

Mateusz

Osobiście polecam firmę, wszystko jest jasne i klarowne zarówno jeżeli chodzi o rozliczenia i wypłaty jak i produkt który sprzedaję firma. Jeżeli masz widzę i umiejętności komunikacyjne to dzięki nim zarobisz ponad przeciętnie.

Czy w tej firmie wynagrodzenie jest tylko w formie prowizji? Nie ma podstawy?

Karol Nowy wpis
@Zainteresowany

Sama prowizja, dzwonisz i prosisz żeby ktoś się z tobą spotkał by cokolwiek zarobić xD

Monika Nowy wpis

W firmie jestem 2 tygodnie przy minimalnym zaangażowaniu można osiągnąć dużo

Anonimowo Nowy wpis

Pracuje w biurze w Gdyni najlepsze biuro, świetna atmosfera, mega ludzie i szefostwo. Polecam!

Joan Nowy wpis

Witam! Zaczęłam pracę kilka miesięcy temu w Gdyni. Od samego początku było mnóstwo szkoleń, managerowie bardzo pomocni, nie czuje że to jest praca tylko przyjemność! Polecam każdemu!

Trener Sprzedaży

Wszystko dla mnie zrozumiałe. Umowa zlecenie, albo własną działalność, wynagrodzenie tylko prowizja, bez podstawy. Nie jest to zdecydowanie to czego szukam.

Dyspozycyjność, gotowość do nauki produktu, doświadczenie zawodowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Joana

Kacper

Proszę unikać Pani Agnieszki z biura w Gdańsku, koplentne nieporozumienie, pani ma zachwiania emocjonalne, raz mówi jedno, robi drugie. Zostałem zwolniony z dnia na dzień, nie twierdzę, że firma jest zła, aczkolwiek oddział w Gdyni przez Panią Agnieszkę dużo traci. W grę wchodzą sprawy prywatne, zwolnienie bez podania powodu... totalna żenada

Karol
@Kacper

Chłopie ty tam byłeś tydzień, i to jeszcze z tego tygodnia może z 3 dni pracowałeś ????????????. Opinia człowieka, który zmienia pracę co 2 tygodnie ????.

@Karol

Kacper akurat z tobą to od początku byłby jakieś problemy miałeś dzwonić to ci się nie chciało a spotkań raptem umówiłeś 2 i jeszcze się nie odbyłby Problemy z tego co się już wszyscy zorientowaliśmy masz ty Ja natomiast mogę powiedzieć że polubiłam tą pracę i dzięki trenerowi mam możliwość zarobienia

Xyz

Praca w d4e to była najlepsza decyzja w moim życiu zawodowym. Praca elastyczna, kadra zawsze chętna do pomocy, motywujące szkolenia, luźna atmosfera. Polecam każdemu, ścieżka kariery jest jasno określona i można się piąć po kolejnych szczebelkach, więc można się rozwijać. Ludzie w biurach tworzą fajna atmosferę więc i zespół jest zgrany. Pracuje w biurze w Gdyni i nie zamierzam go nigdy zmieniać.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Czy jest okres próbny na umowie zlecenie? Jaki jest okres wypowiedzenia?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Jak wygląda umowa zlecenie? Jest okres próbny, okres wypowiedzenia?

Ola

Najlepszy pracodawca

Maciek

Nie dla każdego jest praca na prowizji. Ja doświadczyłem ubezpieczeń i to co dają tutaj to wszystkie zalety pracy na prowizji pozbawione wad jakie ma praca w ubezpieczeniach. Obezna sytuacja na rynku jest najlepsza jaką mogłaby być z punktu widzenia produktów. Partnerzy których produkty sprzedajemy są wiarygodni, największe spółki energetyczne Europy. Proces wdrożenia oparty o szkolenie i wsparcie trenera jest mega skuteczny. Zarabiamy zanim się nauczymy. Czasem trzeba użyć dzwonienia do klientów, trudno taka praca, ale pełną radość daje odwiedzanie firm. Rozmowy z ludźmi. Jeżeli lubisz poznawać ludzi to idealne miejsce. Zarobki… Brzmi banalnie ale na prawdę nie ma górnej granicy. Nie każdy osiągnie sukces od razu. Ale każdy może. Nie potrzeba wykształcenia, nie potrzeba języka obcego. Trzeba chcieć i być pozytywnym a reszty nauczą. Jaką alternatywę mają wszyscy ludzie którzy chcą dużo zarabiać ale nie mają wykształcenia, doświadczenia, czy innego czegoś? Co można stracić próbując? NIC, dwa trzy miesiące z dzisiejszego życia. A nagroda? Własna firma, własny zespół a może własne biuro. Prowizja z własnych umów i pracy ludzi których nauczymy tej pracy tak jak nas nauczono. A jeżeli „interes” nie wypalił nie ma strat. Jeżeli zostaje się przedsiębiorcą to podobnie jak tu nie ma podstawy, czy ktoś płaci podstawę właścicielowi restauracji? Nie, ale ryzykuje majątkiem! Tu nie ma ryzyka. Pracę można ułożyć sobie wg potrzeb, studia, dzieci itp. A jak „interes” wypali? Mieszkanie za gotówkę, auto za gotówkę, czy spłacone długi! Więc jakie jest ryzyko dla młodej osoby? Takie że łatwiej narzekać i nie robić nic niż zrobić i wygrać. Bo jeszcze może coś wyjdzie i będę bogaty a tyle się nasłuchałem że pieniądze szczęścia nie dają! Może i nie ale znacznie zwiększają szanse na szczęście…

@Maciek

Skoro proces wdrożenia, który jest oparty o szkolenie i wsparcie trenera jest mega skuteczny, to na jaki zarobek można liczyć w pierwszym miesiącu pracy? Jesteś w stanie podać widełki na swoim przykładzie, bądź Twoich kolegów z pracy? W jakiej wysokości były Wasze wynagrodzenia? Jestem po prostu ciekawy, ile na sam początek bym wyciągnął. pracując tylko na tej prowizji...

Dziękujemy za zainteresowanie procesem wdrożeniowym i zarobkami w naszej firmie. Z przyjemnością omówimy szczegóły dotyczące wynagrodzeń oraz możliwości, jakie oferujemy w Direct4Energy, podczas rozmowy. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, aby uzyskać więcej informacji. Prosimy o wiadomość na adres email: kontakt@direct4energy.pl, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Zespół Direct4Energy.

@Direct4Energy Sp. z o.o.

Rozumiem a tu na forum można poznać ewentualne widełki. Bo taka informacja jest istotna i może zadecydować czy będę chciał aplikować. Czy zarobki są objęte tajemnicą i nie można jawnie o nich rozmawiać?

W Direct4Energy stosujemy przejrzysty system wynagrodzeń. Dbamy o to, by odpowiadał potrzebom naszych pracowników, a także był dostosowany do wymagań rynku. Oferujemy konkurencyjne warunki, a nasz model wynagrodzeń został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić bezpieczeństwo naszych współpracowników. Wszelkie szczegóły chętnie omówimy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu (kontakt@direct4energy.pl). Pozdrawiamy, Zespół Direct4Energy

Mariola
@Maciek

Bo jeśli nie wypali to dwa trzy miesiące z życia dla młodej osoby, która jest na własnym utrzymaniu to kawał straconego czasu. A nagroda jak pisze Maciek "to własna firma" - chyba sam nie wierzy w to co pisze bo ta nagroda własna firma to jest nagrodą ale tylko dla firmy Direct 4 Energy, która nie ponosi żadnych kosztów związanych z zatrudnianiem pracowników. Podstawa czyli najniższa krajowa + prowizja to jedne uczciwe i optymalne rozwiązanie przynajmniej przez pierwsze 3-6 miesięcy aby nowy pracownik mógł się wdrożyć do pracy. Pyta Pan cytuję " jakie ryzyko jest dla młodej osoby?" a ryzyko jest właśnie bardzo duże : mieszkanie na dworcu lub pod mostem bo za co zrobi opłaty i głodówka. A jeśli chodzi o wykształcenie i języki to nie prawda, że nie trzeba ich mieć. Teraz wiem dlaczego ano dlatego, że na szkoleniach tylko osoby mało wykształcone uwierzą w to co usłyszą o zarobkach" mieszkanie za gotówkę, auto za gotówkę, czy spłacone długi"

pracuje w tej firmie od niedawna, ale już mam zamiar się zwalniać. nie powiem że praca jest jakaś nie taka, po prostu mi nie pasuje ale takie największe minusy według mojego doświadczenia: 1) nie masz auta - zależysz od innych doradców, albo dogadujesz się z nimi żeby z tobą pojechali, albo po prostu cię podrzucą i później czekaj aż będą wracać żeby cię zabrać… za paliwo niby zwracają pieniądze ale słyszałam sytuację że nie całą kwotę 2) szkolenia niby są, dają dużo informacji do ogarnięcia samemu, też trenerzy robią testy i opowiadają o różnych innych tematach, ale najczęściej tylko ćwiczysz wszystko z innymi pracownikami (często też z nowymi no co nie jest to samo jak z osobą która od dłuższego czasu tam pracuje) 3) zarobki… no nie dostanę nic bo nie mam żadnej umowy podpisanej narazie)) ale okej, dużo też nie pracowałam.. najbardziej mnie rozwala to że trenerzy mówią jak to wygląda w jeden sposób, a później szef ci tłumaczy, i okazuje się że dostajesz no bardzo mało w porównaniu do tego co ci wcześniej mówili praca jest dla tych osób które są gotowe od poniedziałku do piątku chodzić po różnych sklepach, restauracjach, zbierać kontakty do właścicieli (a często też bywa tak że na ciebie krzyczą, przeklinają, masz cały czas odmowy), później do wszystkich dzwonić, umawiać spotkania, jeździć na te spotkania… ja takiego typu pracy nie lubię i nie rozumiem, przez to mam zamiar się zwalniać po miesiącu próbnym (mam nadzieję że uda się wcześniej), jeżeli mi pozwolą) a no i przez kolejne 5 lat nie będę mogła pracować w branży elektryki, bo dostanę mandat 50 tysięcy) pozdrawiam

Maciej

Dostałem propozycję dnia próbnego 9 godzin bezplatnego co jest niezgodne z prawem, szef obiecuje na umowie b2b ponad 10 tysięcy netto a widzę że byli pracownicy piszą że bez sprzedaży nie ma nic… żadna podstawa więc możesz wyjść na 0

@Maciej

Panie Macieju, dziękujemy za podzielenie się opinią, jest dla nas bardzo ważna. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy, dlatego prosimy o kontakt mailowy z naszą firmą: kontakt@direct4energy.pl. Co do kwestii zatrudnienia - w Direct4Energy stosujemy przejrzysty system wynagrodzeń. Dbamy o to, by odpowiadał potrzebom naszych pracowników, a także był dostosowany do wymagań rynku. Oferujemy konkurencyjne warunki, a nasz model wynagrodzeń został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić bezpieczeństwo naszych współpracowników. Wszelkie szczegóły chętnie omówimy indywidualnie. Pozdrawiamy, Zespół Direct4Energy.

Vendy99

Witam, Byłam dzisiaj umówiona na godz. 10:15 na rozmowę kwalifikacyjną na ul. Marii Skłodowskiej- Curie 63A do w/w firmy w Toruniu. Pani, która się nie przedstawiła z imienia, tylko mnie poinformowała poprzez SMS o rozmowie. Dopiero po kilkunastu minutach po braku możliwości znalezienia firmy, napisała mi, że adresem jest ulica, która nie znajduje się w Toruniu, gdzie osobiście mieszkam, a w Łodzi i to na ul. Żeromskiego 94c. W moim CV napisane jest jak byk, że pracowałam i mieszkam w Toruniu a ta (usunięte przez administratora) Pani mówi mi, "myślałam, że w Łodzi". Na dodatek jej powiedziałam tonem z WIELKIMI LITERAMI, żeby zrozumiała i dotarło, że proszę czytać życiorys ze zrozumieniem i nie wprowadzać kandydatów w błąd a Łódź i Toruń to zupełnie inne miasta. W ogóle tego nie było podanego, więc musiała przez omyłkę lub ze stresu przeczytać inne CV, co dla mnie jest olbrzymią pomyłką, ośmieszeniem oraz gafą dla pracownika firmy.. Po wszystkim przeprosiła mnie. Potem zadzwoniła Pani, która również w imieniu firmy mnie przeprosiła i zaproponowała nowy termin spotkania, tym razem już w Toruniu oraz podała numer do Managera oddziału. Reasumując, nie skończyło się to wielką tragedią, ale przestrogą, żeby pytać czy dana firma mieści się w zamieszkanym miejscu lub najbliższej okolicy.

@Vendy99

Przepraszamy za nieporozumienie. Wiemy, że sytuacja mogła wywołać dyskomfort. Cieszymy się, że sprawa została szybko rozwiązana i że doceniła Pani sposób reakcji naszych pracowników. Jednocześnie podkreślamy, że jesteśmy firmą, która kładzie duży nacisk na kulturę wzajemnego szacunku i zrozumienia. Wierzymy, że każda sytuacja, nawet ta wymagająca poprawy, jest okazją do dialogu opartego na profesjonalizmie i empatii. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie. Pozdrawiamy, Zespół Direct4Energy.

Asia

Mam 30 lat doświadczenia w sprzedaży. Pracowałam w kilku korpo. I jednego żałuję. Że trafiłam na D4E dopiero w zeszłym roku. Ale lepiej późno niż wcale:). Fakt. To nie jest praca dla każdego . To praca dla ludzi , którzy potrafią marzyć i nie boją się tych marzeń realizować. A firma w tym pomaga. Tutaj mogę budować własny biznes za pieniądze firmy. Ode mnie zależy kiedy, gdzie i jak duży. Osobiście polecam

A czemu nie ma chętnych do pracy wg ciebie? Tak czytam pozytywne opinie to ciężko mi sobie to wyobrazić trochę. To jednak kasa nie jest taka dobra? Jak te rozliczenia wyglądają dokładnie? A może mają za wysokie wymagania po prostu i stąd brak chętnych?

@Asia

Co? Budować własny biznes za pieniądze firmy? Żeby tu pracować trzeba mieć: własny samochód, laptop oraz telefon. Ludzie są manipulowani przez menadżerów którzy kłamią. Obiecują że dużo zarobisz... A sami przeprowadzają się do innych miast, ponieważ Wrocław już przechodzony i nie chcą otwierać swojego biura ponieważ nie zarobią!!! Telefony wykonuje się z własnego telefonu, do klientów dojeżdża się własnym autem. Za benzynę pieniędzy nie zwracają, telefon nie doładowują. Wszystko za swój koszt !!! A do tego, bazę klientów których uzyskasz w terenie za swój koszt, trzeba oddać firmie. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów!!!

Klaudia

rozumiem że jako były pracownik zamiast iść dalej i sie rozwijać siedzi Pan/Pani i śledzi poczynania firmy czy są nowi pracownicy czy ich nie ma. Naprawdę nie lepiej zainwestować ten czas i energię w siebie ?

Kris

Hej , moglibym z tobą skontaktować i dowiedzieć więcej o tej firmie?

Piszesz, że obiecują, że dużo się zarobi. O jakiej kwocie mówią? I później jaka stawka w rzeczywistości jest wypłacana? Dajcie znać. Bo myślę nad aplikacją.

Agata

Cześć, tak z ciekawości, długo tu pracowałeś? Podobno wynagrodzenie jest jedynie prowizyjne. To prawda? Ile mniej więcej na rękę wychodziło po odjęciu wszystkich kosztów za paliwo itp? Przyjmują wszystkich, czy maja jakieś swoje kryteria i procesy rekrutujacyjne?

NICKI, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W Direct4Energy kładziemy duży nacisk na rozwój umiejętności analitycznych i strategicznych. Uczymy jak podejmować decyzje, które będą efektywne biznesowo oraz korzystne dla naszych Klientów. Promujemy kulturę otwartości, a także zachęcamy do kreatywnego myślenia i innowacji. Zapewniamy szkolenia, które wspierają rozwój zawodowy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej - napisz do nas na kontakt@direct4energy.pl. Pozdrawiamy

@pracownik

Pracuje w D4E już prawie rok i jestem zadowolona. Wynagrodzenie dostaje terminowo. Świetna atmosfera w zespole. Biorę udział w codziennych szkoleniach które pozwalają mi się rozwijać codziennie zawodowo i osobiście.

Paula
@@pracownik

No właśnie tak czytam, że dbają o rozwój pracowników ;) A jak to jest z tymi codziennymi szkoleniami, one są w trakcie pracy i to są jakieś szkolenia wewnętrzne, czy po prostu firma udostępnia pracownikowi platformę ze szkoleniami/kursami? Można po takich kursach awansować po jakimś czasie u nich, doceniają to jeśli ktoś często uczestniczy w takich szkoleniach?

minus
@Paula

Zazwyczaj to są szkolenia które znajdziesz w necie. A mówią że kosztują tysięcy. Nie polecam tej firmy.

Adaśko
@Paula

Są to szkolenia w trakcie pracy i są one bardzo zróżnicowane. Począwszy od wdrożenia, szkoleń produktowych, branżowych, a kończąc na sprzedażowych czy uczących zarządzać zespołem itd. Trwa to zwykle 60-90 minut dziennie lub co drugi dzień, a daje potężna dawkę wiedzy.

Euro
@Adaśko

Przecież Ci ludzie nie mają pojęcia jak rozmawiać z prostym człowiekiem. Byłem w tym jeden dzień i jadąc do mniejszego miasteczka na lead'y, każą mi się zapiąć na wszystkie guziki w marynarce i założyć krawat. Za całym szacunkiem, ale ludzie z takich mieścinek jedyne co pomyślą jako pierwsze o tak ubranym człowieku to jakaś windykacja, albo że przyszedł wciskać kity. Pominę ich metody psychologiczne, bo program "śmiechu warte" już dawno nie istnieje.

@Euro

Dziękujemy za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. W Direct4Energy zawsze staramy się dostosowywać do oczekiwań naszych Klientów oraz aktualnych trendów rynkowych, mając na uwadze zapewnienie jak najwyższej jakości naszych usług. Jeżeli masz jakieś dodatkowe sugestie, napisz do nas na adres kontakt@direct4energy.pl. Pozdrawiamy

Nie polecam. Słabe stawki prowizyjne, a produkt mało konkurencyjny. Podstawowe narzędzia pracy traktowane są jako nagroda... W poważnych firmach z tej branży auto służbowe to podstawa. To tak jakby ktoś zatrudniał kogoś do banku i powiedział mu, że dopiero jak się wykaże do dostanie fotel i biurko, a na razie na stojąco pracujesz lub przynosisz własne. To nie lata 90te...

Dollar
@Marek

Auto i małą wypłatę dostaniesz na rynku wszędzie. Biją się o takich jak ty. I jest z pewnością grupa osób jakiej to jest potrzebne. Ja wybrałem d4e i zwiedzam świat, kupuję luksusowe dobra i wolę dostać więcej pieniędzy i jeździć lexusem do klientów niź wszystkie narzędzia i 5000 zł jałmużny kiedy rata kredytu hip. to 3000, a wynajem w Wawie 5000 za mieszkanie w mieście.. Jako handlowiec nie potrzebujesz nawet auta bo do klienta cię zawiozą... A jako manager pewnie nie będziesz chciał. Kto by jeździł jakąś toyotą z naklejkami?

@Marek

To co firma powiedziała konkretnie? Jakie mieli wymagania, żeby dostać samochód służbowy? Bo ciężko mi sobie wyobrazić taką sytuację. Coś o tych stawkach prowizyjnych napiszesz więcej? Ile ci zaproponowali? Czyli nie przyjąłeś oferty pracy?

Jak wygląda ścieżka kariery w Direct4Energy Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Zostaw merytoryczną opinię o Direct4Energy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Direct4Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Direct4Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Direct4Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 53 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Direct4Energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Direct4Energy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Direct4Energy Sp. z o.o.