
Direct4Energy
Profil oficjalny - płatna współpraca

Direct4Energy
Profil oficjalny - płatna współpraca
Opinie
GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...
Opinie
Filtruj
Stanowisko
Sortowanie
Opinie
Opinie
Opinie
Opinie
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
24.06.2024 13:41
Pracownik
22.06.2024 16:56
Kandydat

24.06.2024 09:59
Pracodawca
18.06.2024 22:57
Pracownik
11.04.2024 01:47
Były pracownik
16.04.2024 17:40
Pracownik
12.06.2024 10:33
Inne
06.06.2024 08:04
Pracownik

06.06.2024 08:34
Pracodawca
28.05.2024 17:07
Kandydat

29.05.2024 13:58
Pracodawca
23.05.2024 01:01
Kandydat

23.05.2024 09:43
Pracodawca
16.05.2024 12:50
Kandydat
13.05.2024 00:26
Były pracownik
16.04.2024 13:56
Pracownik

06.05.2024 08:23
Pracodawca
29.04.2024 20:18
Pracownik

06.05.2024 08:06
Pracodawca
29.04.2024 16:40
Były pracownik

30.04.2024 07:43
Pracodawca
09.04.2024 10:45
Kandydat
19.04.2024 18:20
Były pracownik
16.04.2024 23:28
Pracownik
16.04.2024 22:51
Pracownik
16.04.2024 18:50
Pracownik
16.04.2024 18:48
Pracownik
12.04.2024 16:19
Kandydat
12.04.2024 14:11
Kandydat
12.04.2024 00:39
Pracownik
Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Direct4Energy?
Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej
30.01.2024 17:33
Pracownik

13.02.2024 11:26
Pracodawca
25.03.2024 16:27
Inne
18.03.2024 22:58
Pracownik
13.03.2024 18:15
Kandydat

13.03.2024 21:36
Pracodawca
15.02.2024 16:17
Kandydat

16.02.2024 08:54
Pracodawca
23.01.2024 14:47
Kandydat

23.01.2024 18:36
Pracodawca
28.09.2023 18:54
Pracownik
16.10.2023 10:33
Pracownik
11.01.2024 07:44
Inne
14.09.2023 12:44
Pracownik
26.12.2023 09:59
Pracownik

27.12.2023 09:38
Pracodawca
28.11.2023 22:16
Kandydat

29.11.2023 08:34
Pracodawca
10.11.2023 16:53
Kandydat

13.11.2023 09:05
Pracodawca

27.11.2023 11:30
Pracodawca
15.11.2023 11:30
Inne

15.11.2023 12:39
Pracodawca
15.11.2023 10:19
Inne
Wywiadu udzielił/aMichał B
25.09.2023 15:36
Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?
W dużym skrócie, przychodząc do D4E w swoim doświadczeniu zawodowym miałem tylko pracę w rodzinnej cukierni rzemieślniczej u mojego Taty, w której - przez nadmiar pracy, jak to często bywa w przypadku małych, rodzinnych firm - zafundowałem sobie chorobę kręgosłupa. Odmieniło to moje życie o 180 stopni, bo mimo utraty zdrowia, nauczyłem się ciężkiej pracy: zaczynając na zmywaku, a kończąc na prowadzeniu działalności w każdym aspekcie. Pracując w cukierni, marzyłem o nowym Mercedesie, ponieważ mój Tata, po 20 latach pracy, takiego sobie sprawił. Na marzeniach się skończyło, bo zarabiając 4-6 tysięcy złotych miesięcznie, niemożliwym było dla mnie pozwolić sobie na taki samochód. Kiedy do D4E zaprosił mnie mój przyjaciel, którego znałem już 20 lat, stwierdziłem, że nie mam nic do stracenia. Postanowiłem, że spróbuję pracy w sprzedaży, chociaż nie wyobrażałem sobie siebie w tej branży i nigdy nie działałem na podobnym stanowisku. Po roku pracy zamówiłem swój pierwszy, nowy samochód: prosto z salonu, Mercedes AMG, czerwony, spersonalizowany w każdym calu, o wartości ponad 300 tysięcy złotych. Trafiłem do firmy, w której mogę marzenia zamieniać w cele i konsekwentnie je realizować, a jeżeli czegoś jeszcze nie potrafię, to mam obok siebie osoby, które zawsze mi pomogą. Muszę tylko chcieć, bo wszystko zaczyna się od decyzji.
Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?
Jestem managerem biura sprzedaży, prowadzę własne biuro i zespół sprzedażowy.
08.10.2023 22:04
Były pracownik
Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?
Mam możliwość pracy zdalnej zawsze, kiedy tego potrzebuję, ponieważ to ja decyduję, jak wygląda mój dzień pracy. Mając na uwadze założone przeze mnie cele, zdecydowanie bardziej wolę pracę z ludźmi spotykając się twarzą w twarz, stąd moja codzienna obecność w biurze.
08.10.2023 22:09
Były pracownik
06.11.2023 14:28
Pracownik
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?
Wynagrodzenie wypłacane jest w systemie prowizyjnym. Sam decyduję o wysokości moich zarobków. Moje wynagrodzenie miesięczne w ostatnich sześciu miesiącach mieściło się w przedziale od 30 do 55 tysięcy złotych netto.
Jak długo pracujesz w tej firmie?
Od marca 2021 roku.
Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.
Zdecydowanie tak! W moim zespole mam ludzi, którzy stali się moimi przyjaciółmi, a także osoby, z którymi znam się już długie lata, pochodzimy z jednego miasta, z niektórymi nawet miałem przyjemność ukończyć szkołę podstawową, gimnazjum i liceum. Dlaczego poleciłbym pracę? D4E daje nie tylko możliwości finansowe, jakich nie spotkałem do tej pory na rynku, ale przede wszystkim oferuje szansę nieustannego rozwoju i czerpania wiedzy od osób, które każdego dnia pokonują samych siebie, a tworząc tę organizację zbudowały własną markę i zrobiły z tego konkretny biznes. Do momentu rozpoczęcia współpracy z D4E, nie spotkałem się z firmą, która pozwala zostać milionerem w trzy lata lub szybciej.
Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.
Najbardziej lubię możliwość kreowania własnej rzeczywistości i nadawania kierunku temu, dokąd zmierza nasza organizacja. Od stanowiska managera (i wyżej) mamy dostęp do Kadry Zarządzającej D4E, która decyduje o naszych planach rozwoju i ekspansji na rynku, oraz aktywnie pomaga rozwijać dotychczasowe placówki zlokalizowane w całej Polsce.
Jakie są możliwości rozwoju na aktualnym stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynika?
Możliwości rozwoju są praktycznie nieograniczone. W tym momencie, powyżej mojego stanowiska są cztery kolejne stopnie, na które mogę awansować spełniając transparentne i z góry określone warunki. Szybkość awansu zależy tylko od zaangażowania w projekt i chęci rozwoju.
Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?
Szkolimy się codziennie. Każdego ranka inwestujemy dwie godziny swojego cennego czasu w rozwój w każdym aspekcie, jaki pozwala nam działać efektywniej. W zależności od potrzeby, są to szkolenia sprzedażowe, komunikacyjne, kompetencji miękkich, dobrych praktyk w biznesie etc. To my, jako managerowie, podążamy za potrzebami naszych współpracowników.
Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?
Atmosfera jest kapitalna! Ta praca to ciągły rozwój, jasne możliwości i duże pieniądze. Mimo tego, że pod Prezesem pracuje kilkaset osób, to (jeżeli pojawia się konkretna potrzeba) każdy może do niego zadzwonić i poprosić o pomoc, jak również liczyć na pomoc ze strony swojego bezpośredniego przełożonego, bądź jego przełożonego, czy też każdego pracownika w naszym zespole. Nie słyszałem jeszcze o firmie, w której pracownik "niższego szczebla" może porozmawiać z Prezesem, poprosić go o pomoc i dostać takie wsparcie, jakiego potrzebuje. Prezes to nie tylko mentor tej organizacji, ale człowiek, który na ogromny szacunek wśród ludzi zapracował nie pieniędzmi, a wysoką kulturą osobistą i spójnością w tym, co mówi, robi i myśli.
Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.
Wszystko, co przedstawił mi na rozmowie rekrutacyjnej mój przełożony, zostało dotrzymane. Od firmy do dnia dzisiejszego dostałem o wiele więcej, niż oczekiwałem na początku.
Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?
Prezes bardzo dobrze wie, czego potrzeba naszej organizacji, a projekt jego życia, który mam przyjemność z nim realizować, jest przemyślany na lata do przodu. Jeżeli potrzebne są istotne zmiany, to reagujemy natychmiast, a jeżeli pojawia się coś pilnego, co trzeba zmienić tu i teraz, to po prostu do niego dzwonię i to omawiamy.
Wywiadu udzielił/aKarolina
01.11.2023 22:48
Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?
Chciałabym podzielić się historią mojego zatrudnienia w firmie Direct4Energy oraz opowieścią o ścieżce mojego awansu. Od czerwca 2023 zajmuję stanowisko Managera. Swoją współpracę z firmą rozpoczęłam w lutym 2020 roku na stanowisku Doradcy Klienta. Jednak na tamten moment brakowało mi motywacji i samozaparcia, by awansować. Panowała pandemia Covid-19, był to dla mnie trudny okres i z przyczyn prywatnych odeszłam z firmy w marcu 2021 roku. Wiem, że byłam wówczas najlepszą wersją siebie i postąpiłam słusznie. Dzięki nowym doświadczeniom zawodowym uświadomiłam sobie, ile możliwości daje firma Direct4Energy. Z tego powodu w sierpniu 2022 roku wróciłam na moją poprzednią posadę i jestem bardzo wdzięczna pracodawcy za drugą szansę. Obecnie mogę cieszyć się prowadzeniem własnego oddziału firmy Direct4Energy w Gdańsku.
Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?
Obecnie pracuje na stanowisku Managera sprzedaży. Moje główne obowiązki polegają na prowadzeniu rekrutacji, zatrudnianiu oraz rozwijaniu kariery każdej nowej osoby, dołączającej do naszego zespołu. Dbam o rozwój umiejętności sprzedażowych pracowników oraz o ich rozwój osobisty.
Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?
Obecnie uczestniczę kilka dni w miesiącu – podczas godzin pracy – w Akademii Rozwojowej. Dzięki temu spędzam czas poza biurem i w razie potrzeby, mogę pracować zdalnie na firmowym laptopie czy wykonać pilne telefony.
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?
Myślę, że obecnie widełki wynagrodzeń wynoszą od 40 do 100 tysięcy zł netto. Wysokość wypłaty zależy od poziomu zaangażowania i rozwoju danego pracownika na tym stanowisku.
Jak długo pracujesz w tej firmie?
Najpierw pracowałam od lutego 2020 do marca 2021 roku na stanowisku Doradcy Klienta Biznesowego. Później z przyczyn prywatnych odeszłam z firmy. W sierpniu 2022 roku wróciłam na poprzednią posadę. W niecały rok udało mi się uzyskać awans na Managera i zarządzać własną placówką firmy.
Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.
Oczywiście, że poleciłabym pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi. Obecnie w firmie pracują dwie bliskie mi osoby, w biurach zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Firma umożliwia możliwości rozwoju, szybkiego awansu i nauki. Pracodawca jest uczciwy i rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Czuję, że każdy pracownik jest dla niego ważny. Atmosfera w pracy jest przyjazna. Dodatkowo firma udziela się w akcjach charytatywnych.
Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.
Mogę wymienić sporo pozytywnych aspektów pracy w tej firmie: wysokie wynagrodzenie, możliwość brania udziału w szkoleniach, jasna ścieżka awansu, wsparcie ze strony pracodawcy i kadry zarządzającej, częste integracje w poszczególnych oddziałach firmy. Ponadto pracodawca wspiera różnego rodzaju organizacje charytatywne.
Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.
Według mnie jedyny obszar do zmian, to organizowanie większej liczby spotkań integracyjnych dla wszystkich pracowników. Na ten moment okazją do wspólnego spotkania się osób z różnych stron Polski jest Wigilia firmowa i dodatkowa integracja w czerwcu. Dla mnie takie spotkania są bezcenne i chciałabym, aby odbywały się częściej.
Jakie są możliwości rozwoju na aktualnym stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynika?
Możliwości rozwoju są ogromne. Po pierwsze firma dba o rozwój osobisty pracowników, organizując im specjalistyczne szkolenia. Dodatkowo wynagradza zaangażowanie i determinację pracownika, który chce awansować. Obecnie jestem na ścieżce prowadzącej mnie do kolejnego awansu.
Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.
Szkolenia odbywają się pięć dni w tygodniu. Są to zarówno szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Obszar szkoleń to rozwój osobisty i aktualizacja wiedzy produktowej, wszystko zależy od danego tygodnia. Mamy też sesje coachingowe.
Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?
Atmosfera w moim odczuciu jest bardzo dobra, pozytywna, energiczna i przyjazna. O czynnikach, które na to wpływają, opowiem w odpowiedzi na inne pytanie.
Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?
Otrzymuję wsparcie ze strony pracodawcy i kadry zarządzającej. Mogę na nich polegać, wspólnie z nimi rozwiązywać problemy czy prosić o rady. Uwielbiam rozmawiać z nimi oraz wymieniać się wiedzą i doświadczeniem.
Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.
Na pozytywną atmosferę w firmie wpływa przede wszystkim poczucie, że pracodawcy zależy na pracownikach. Dba on o przyjazną atmosferę, która powoduje, że chcę mi się rano wstać do pracy i widzę pozytywne nastawienie u współpracowników, ich zaangażowanie. Chętnie też zostajemy w firmie po godzinach i rozmawiamy ze sobą na sprawy prywatne. Dzięki temu wszystkiemu dobrze się czuję w firmie. Poza tym codziennie rano na prośbę pracodawcy w firmie włączamy energiczną muzykę, która motywuje nas do pracy i poprawia nastrój.
Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?
Pracodawca wywiązuje się z każdej zadeklarowanej rzeczy. Czuję, że mogę na nim polegać.
24.10.2023 17:09
Pracownik

26.10.2023 11:48
Pracodawca
16.10.2023 16:29
Kandydat

16.10.2023 17:42
Pracodawca

17.10.2023 10:15
Pracodawca
16.10.2023 16:01
Pracownik
16.10.2023 15:43
Inne
10.09.2023 22:04
Były pracownik
16.10.2023 12:53
Pracownik
04.08.2023 15:50
Pracownik
16.10.2023 12:45
Pracownik
16.10.2023 12:12
Były pracownik