opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Direct4Energy

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 237 ocen
Opinie(237)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(2)

Opinie(237)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Fotowoltaika
  • .
  • Prąd i gaz
  • .
  • Realizacje
  • .
  • Facebook

O nas

Fotowoltaika

Prąd i gaz

Realizacje

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Direct4Energy Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Direct4Energy Warszawa UL. NOWOGRODZKA 31

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconDirect4Energy Sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Direct4Energy Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Michał

    16.10.2023 11:59

    Pracownik

    Praca w sprzedaży nie jest dla każdego i umówmy się nie jest łatwa. Tak to prawda Managerowie obiecują wysokie zarobki czy to manipulacja lub oszukiwanie ludzi ? JA TAK NIE UWAŻAM w każdym biurze są mocniejsze osoby w sprzedaży które zarabiają po 15-20 tysięcy i więcej ale są, też jednostki zarabiające do 10 tysięcy i to nie jest (usunięte przez administratora) managera tylko wynik jest uzależniony od wkładu oraz zaangażowania, każdej osoby indywidualnie. Obecnie jestem jeszcze na stanowisku trenera sprzedaży co zmieni się z końcem tego roku w grudniu kolejne awanse a ja prężnie rozwijam swoja grupę oraz swoje kompetencje zarządzania.
    ReviewUserIcon
    Iza

    16.10.2023 11:58

    Pracownik

    Jestem zadowolona z pracy w Direct4Energy. Świetnie zarabiam, realizuję się zawodowo a przy okazji miło spędzam w gronie pozytywnych ludzi :)

    Direct4Energy Sp. z o.o.

    06.10.2023 10:04

    Pracodawca

    Aktualność
    Direct4Energy to wiodące przedsiębiorstwo na rynku dystrybucji produktów energetycznych w Polsce. Nasz zespół tworzy ponad 600 wykwalifikowanych specjalistów z 30 oddziałów, którzy są do dyspozycji przedsiębiorców na terenie całego kraju. Jesteśmy autoryzowanym partnerem największych firm obrotu energią i gazem, co stanowi gwarancję stabilności i bezpieczeństwa dla naszych Klientów. 

    Zdobytą wiedzę i doświadczenie każdego dnia dzielimy z naszymi Klientami. Oferujemy im kompleksową pomoc w optymalizacji kosztów.

    Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy osiągnąć sukces i kształtować przyszłość w branży energetycznej.

    Aktualne oferty pracy w Direct4Energy znajdziesz tutaj.
    News image
    ReviewUserIcon
    Ala

    16.10.2023 10:13

    Kandydat

    Jak można się dostać do Państwa firmy??? Słyszałam o was już kilkukrotnie czy jest możliwość pracy w innych miastach niż Warszawa lub Wrocław bo te miasta były umieszczone w opiniach ?????
    Company logo
    Direct4Energy Sp. z o.o.

    16.10.2023 11:41

    Pracodawca

    Oczywiście zapraszamy do biur w Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Łodzi
    ReviewUserIcon
    Michał

    16.10.2023 11:41

    Pracownik

    Polecam firmę ! Pozytywna energia dużo pozytywnych ludzi zachwycające awanse rozwój osobisty jest stawiany na miejscu pierwszym. Pracuje w tej firmie od pół roku tyle pomocy i wsparcia nie miałem w żadnej poprzedniej firmie. Mam obecnie 29 lat nie wyobrażam sobie pracować dla kogoś za wypłatę 4-6 tyś dlatego jestem wdzięczny za to że mogę rozwijać siebie i swoją przyszłość.
    ReviewUserIcon
    Mieszko

    16.10.2023 11:33

    Pracownik

    Do projektu jakim jest D4E dołączyłem w czerwcu 2023 roku. W pierwszym tygodniu pracy miałem przyjemność uczestniczyć w uroczystości awansów na stanowisko Managera jak i dyrektora. W momencie jak ujrzałem na ekranie dwie awansowane P. Dyrektor, które na te okazje przyleciały helikopterem odebrało mi mowę!!! Wiem że ta firma jest dla mnie i wiem że osiągnę w niej bardzo dużo. W przyszłym roku ma zamiar odbierać awans Managerski a to dopiero mój początek. Dziękuje za danie mi szansy
    ReviewUserIcon
    Błażej

    16.10.2023 11:32

    Pracownik

    Pracuję w firmie od roku i zdecydowanie polecę każdemu D4E!
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    16.10.2023 11:24

    Pracownik

    Pracuję w Firmie od 7 miesięcy, aby nawiązać współpracę z D4E podczas rozmowy rekrutacyjnej przekonało mnie indywidualne podejście Firmy do pracownika oraz możliwość awansu w strukturach Firmy, co w praktyce okazało się prawdą :) Jestem zadowolony z współpracy, buduję własny zespół doradców i w przyszłym roku otwieram własne biuro sprzedaży.
    ReviewUserIcon
    Jagoda

    16.10.2023 11:19

    Pracownik

    Pracuje w Direct4ENERGY od kilku miesięcy jestem naprawdę zaskoczona jak wspaniałych ludzi można w tej firmie poznać. Pozytywna atmosfera, pierwszy raz jestem w firmie do, której wchodzę rano a ludzie śpiewają tańczą. Prawda jest taka że bałam sie na początku przychodząc do pracy bo to jednak sprzedaż ale szybko zdałam sobie sprawę jak przyjazna jest ta praca i jakie zarobki można osiągnąć dzięki pozytywnej energii i normalnym podejściu do przedsiębiorców.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    16.10.2023 11:12

    Pracownik

    Miła atmosfera, wysokie zarobki, @Pracodawca kładzie nacisk na wiedzę oraz kompetencje swoich współpracowników. Firma stale się rozrasta - ponad 30 biur w całej Polsce - moim zdaniem najlepszy wyznacznik jakości.
    ReviewUserIcon
    Nadia

    16.10.2023 11:02

    Pracownik

    Zdecydowanie polecam Firmę! :)
    ReviewUserIcon
    Krystyna

    16.10.2023 10:58

    Pracownik

    Jako przedstawiciel handlowy z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej, polecam @Pracodawca. To duża i stabilna Firma, a w mojej ocenie również rzetelny pracodawca. Patrząc przez pryzmat moich doświadczeń zawodowych, mogę stwierdzić, że firma D4E jest gwarantem stabilności co jest niezmiernie ważne w pracy PH. Wysoka prowizja, regularne wynagrodzenia oraz jasne i przejrzyste zasady. Firma posiada również atrakcyjną ścieżkę kariery co stwarza przestrzeń dla osób ambitnych, które chcą się rozwijać w strukturach Firmy. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Maurycy

    16.10.2023 10:43

    Pracownik

    D4E jest pierwszą firmą, z jaką podjąłem współpracę po ukończeniu studiów. Jako osoba początkująca na rynku pracy otrzymałem od Managera pomoc na każdym etapie wdrożenia. Po 4 miesiącach pracy w firmie, uważam, że zdecydowanie mogę polecić @Pracodawca każdemu, a w szczególności tym którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Firma daje wiele możliwości rozwoju, wiedza jest przekazywana na wysokim poziomie, a do tego moje pierwsze w życiu wynagrodzenie przewyższyło moje najśmielsze oczekiwania.
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    19.09.2023 08:03

    Były pracownik

    Do wszystkich co piszą jak to nie mają cudownie w tej firmie - chyba nie potraficie liczyć, albo nie wiecie że należą wam się pieniądze na koniec każdego podpisanego kontraktu z klientem. Bo rozliczenia końcowego ani ja, ani nikt z moich znajomych w tej firmie nie dostał.
    ReviewUserIcon
    Dominika

    16.10.2023 10:29

    Pracownik

    Pracuje w tej firmie od ponad roku i zawsze pliki rozliczeniowe dostajemy do 25 dnia każdego miesiąca lub wcześniej. Wypłaty w direct również są 25 dnia lub wcześniej jak wypada przed weekendem lub święta.
    ReviewUserIcon
    Jakub

    16.10.2023 10:02

    Były pracownik

    Pracowałem w D4E ponad pół roku. Firma pozytywna dużo szkoleń motywacyjnych oraz rozwojowych mimo moich starań i chęci nie jestem stworzony do sprzedaży natomiast mogę powiedzieć szczerze że praca w tej firmie jest naprawdę przyjemna oraz dobrze wypłacalna. Świetny czas spędzony ze wszystkimi brakuje mi tej atmosfery i spędzania wspólnie czasu. Osoby podające się za byłych pracowników albo to osoby z konkurencji ? czy może macie taki paskudny charakter do uprzykrzania innym życia ? bo jak na mój starz w tej pracy nie spotkałem się z żadna przykrą sytuacja lub problemami które są opisywane.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.10.2023 09:55

    Pracownik

    Współpracuję od lat z Firmą, uważam, że jest to rzetelny i stabilny pracodawca, który w odróżnieniu od wielu innych firm z branży na rynku stawia na partnerską współpracę i posiada indywidualne podejście do swoich współpracowników co sprawia, że Firma od lat odnosi sukcesy i prężnie się rozwija.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    16.10.2023 09:32

    Inne

    Profesjonalna obsługa
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.07.2023 10:07

    Inne

    Czy w Direct4Energy Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?
    ReviewUserIcon
    Karolina

    16.10.2023 09:26

    Pracownik

    tak
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.10.2023 15:26

    Pracownik

    Firma Direct 4 Energy to przedsiębiorstwo które stawia przede wszystkim na ludzi. Jako jedna z nielicznych firm daje możliwość wysokich zarobków (dużo powyżej średniej krajowej) oraz rozwoju osobistego który jest bardzo ważny w sprzedaży. Ja personalnie działam w tych strukturach już od 3 lat odnosząc liczne sukcesy. Jako manager placówki mogę liczyć na pełne wsparcie ze strony szefostwa zarówno merytoryczne jaki i mentalne. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rozalia

    11.10.2023 13:35

    Pracownik

    Praca w Direct jest spełnieniem marzeń. Pozwala rozwinąć się pod każdym względem. Nie dość że dobrze się zarabia, to i atmosfera, która panuje w całej organizacji jest niesamowita. Każdy jest pomocny i to się ceni. To nie firma w której odbębnisz godziny i do domu, tylko znajdziesz tu swoje miejsce gdzie dostrzeżesz swój potencjał i zauważysz że tak kochasz to co robisz, że będzie to twój projekt życia. Zawsze marzyłam o prestiżu, ogromnej ilości pieniędzy, budowaniu swojej marki. TO JEST WŁAŚNIE TO MIEJSCE. Polecam z całego serduszka!!
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    10.10.2023 19:14

    Pracownik

    Uczciwa firma, jasne perspektywy, stawiaja nacisk na rozwoj osobisty, finansowy i prywatny. Daja dostep do narzedzi i wsparcie. Serdecznie polecam.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Direct4Energy?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Direct4Energy Sp. z o.o.

    UL. NOWOGRODZKA 31 00-511 Warszawa

    NIP:7010594163

    REGON:364922826

    KRS:0000627085

    Direct4Energy Sp. z o.o.
    Branża główna: Sprzedaż energii i gazu
    ReviewUserIcon
    @pracownik

    09.10.2023 20:18

    Pracownik

    Witam! Pracuje w D4E od ponad roku, nigdzie nie znalazłam lepszej, bardziej rozwijającej i skupiającej się na człowieku pracy. Cele są jasne i przejrzyste i wszystkie możliwe do jak najszybszej realizacji. Managerowie to silne źródło wiedzy, którzy pomagają w dążeniu do celu i zaopatrują w potrzebną motywacje. Nigdy dotąd nie byłam tak zadowolona ze swojej pracy, jak do tej pory. Nie zamieniłabym jej na nic innego. Polecam każdemu, kto wymaga od siebie więcej niż inni i oczekuje życia o wiele lepszego niż pozostali.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    09.10.2023 18:10

    Pracownik

    Pracuje w tej firmie już 3 lata. Szkolenia, rozwój to wszystko jest dostarczane, nikt nie zostaje sam sobie, określona ścieżka kariery, fantastyczni ludzie. Sprzedaż nie jest dla każdego, a napewno nie dla leniwych ludzi bez aspiracji na więcej. Zarobki to pochodna waszej pracy, wiec im więcej dacie tym więcej wyciągniecie, a jest warto :)
    ReviewUserIcon
    Dzejkob

    09.10.2023 17:49

    Pracownik

    Po 2 latach pracy w Direct muszę szczerze polecić. Rozwój w tej firmie jest na bardzo wysokim poziomie, a co za tym idzie to coraz większe zarobki. Pracowałem już w kilku miejscach w sprzedaży, ale tu dopiero znalazłem swoje miejsce.
    ReviewUserIcon
    Maciej

    03.10.2023 09:58

    Pracownik

    Po 1.5 roku spędzonym w direct4energy mogę powiedzieć ze zmieniłem tutaj swoje życie.Rozwinąłem się osobiście pod względem umiejętności komunikacyjny i sprzedażowych.System wynagrodzeń jest jasny,klarowny i uczciwy.Przede wszystkim d4e to wypłacalny partner w biznesie
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    22.09.2023 11:53

    Pracownik

    Osobiście polecam firmę, wszystko jest jasne i klarowne zarówno jeżeli chodzi o rozliczenia i wypłaty jak i produkt który sprzedaję firma. Jeżeli masz widzę i umiejętności komunikacyjne to dzięki nim zarobisz ponad przeciętnie.
    ReviewUserIcon
    Kaska

    15.09.2023 11:36

    Pracownik

    Pracuje w firmie 6 mcy Polecam ????????????????i Dziękuje ze tu trafiłam Firma stawia na rozwój Firma stawia na ludzi Przede wszystkim interesuje się ludźmi, a nie każe zostawiać problemy swoje za rogiem jak inni pracodawcy Polecam Zmieniłam się i swoje podejście do ludzi
    ReviewUserIcon
    Karolina

    19.09.2023 07:58

    Były pracownik

    W Twojej opinii to uczciwe, że musisz inwestować swoje dobra żeby móc wykonywać pracę? Dostaniesz służbowe auto jak zrobisz target? Przecież to śmieszne. Nikt nie oczekuje auta do prywatnego użytku, ale brak auta służbowego w branży, w której tyle się jeździ do klientów to wyzysk. W poprzedniej firmie z tej branży w rok zrobiłem ponad 60k km. Dać coś od siebie? To działa w dwie strony, uczciwe i konkurencyjne warunki zatrudnienia, i niezbędne narzędzia do pracy. Tutaj mamy kontrakt b2b, brak niezbędnych narzędzi do pracy, słabe stawki i mało konkurencyjna ofertę. Ta firma nie daje praktycznie nic...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.09.2023 12:34

    Pracownik

    Pracuje dla Direct4energy od 2019 roku, przez ten czas przeszłam przez wiele stanowisk, ale jedno wiem napewno, firma zmieniła moje życie o 180 stopni. Osoby które mówią, że nie można zarobić hmm.... to tak jakby stanąć przed oceanem i powiedzieć, że nigdzie nie ma tam wody :) Polecam tą firmę z czystym sumieniem :) Najlepsi ludzie <3
    ReviewUserIcon
    Dominika

    11.09.2023 07:44

    Były pracownik

    Może i jesteś w stanie zarobić nawet 5tyś prowizji ale spokojnie - później jest tylko gorzej. Jako doradca klienta biznesowego nie masz ŻADNEJ PODSTAWY wiec jeśli szczęście nie dopisze to poświęcałeś się CALY MIESIĄC za totalnie 0PLN. Pracujesz ciężko, stres, brak pieniędzy, nieuprzejmi klienci to wszystko się kumuluje aż myślisz o odejściu, lecz inni którzy są w tej samej sytuacji mówią Ci ze będzie dobrze, poczekaj tydzień, za tydzień podpiszesz dużo umów, tak właśnie wszyscy utwierdzają się w błędnym przekonaniu ze będzie dobrze... nie będzie. Jak to jeden z managerów powiedział „musicie żyć pracą”. Zero życia prywatnego. Jeśli masz żonę, męża, dziewczynę, chłopaka, kota, czy psa to zaczynasz ich zaniedbywać zaczynasz żyć praca chociaż i tak nic z niej nie masz. Praca od poniedziałku do piątku od 8-16 a o 19 we wtorki i czwartki 2-3h przykładowe rozmowy z klientami przez telefon żeby wpłynąć na nich tak aby chcieli się spotkać. Spotkania z klientami o 7, często 19-20-21, czasami w sobotę - bo tylko wtedy mają czas. Robisz to często całkowicie za darmo bo nie raz nie zwróci ci się za paliwo, w twoim prywatnym aucie. Jesteś tylko trybikiem któremu wpaja się że robisz dobrze i że się to opłaca. Jako doradca klienta jesteś świetnie wyszkolony znasz się na prądzie jak nikt. Praca sama w sobie nie jest złą pracą bo do najgorszych nie należy. Jednak system wynagrodzeń i brak podstawy to śmiech na sali, mówią ciagle o pieniądzach a tak na prawdę nikt ich nie ma poza menagerami którzy zgarniają najwiecej. Podsumowując + •Nauczyłam się jak obchodzić się z ludźmi •Poznałam świetnych ludzi; - •Czesto nie zarobiłam na paliwo •Pracowałam po ponad 300h w miesiącu (w głupiej żabce miałabym około 4tys netto) •Mydlenie oczu na każdym kroku JA OSOBIŚCIE NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    10.09.2023 22:15

    Były pracownik

    Pracowałam przez kilka miesięcy, i przyznaje, że zwolnienie się z tego miejsca to najlepsze co mogłam zrobić. Jest to praca tylko na prowizji ( jeśli chodzi o doradcę klienta biznesowego oczywiście), więc albo zarobisz, albo jesteś w plecy- ile podpiszesz tyle zarobisz nic więcej, sama sobie tankuj i sama dojeżdżaj do klienta. Ja osobiście nie polecam . Jak słyszałam co mówią nowym pracownikom i wiedziałam jak to wygląda realnie to przyznaje, że niezłe bajki opowiadali po to aby zwerbować kolejnych naiwnych.
    ReviewUserIcon
    Dominik

    06.09.2023 11:53

    Pracownik

    Jestem 4 miesiące w firmie, moje zarobki to 3 - 5 - 6 - 10 tysięcy, jak czytam te opinie nowe to mi się śmiać chce, ludzie którzy przyszli do sprzedaży i myśleli że jak będą siedzieć i nic nie robić to zarobią.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    05.09.2023 09:20

    Były pracownik

    Po godzinnym "szkoleniu" dostałam teren gdzie już miałam sama działać w taki sposób ze na Google Maps wyszukujesz firmy, dzwonisz i umawiasz spotkania bez jakiejkolwiek wiedzy. Szkoda czasu i zdrowia na pracę w tej firmie zaczynając od szkolenia, pani manager miala być super w rzeczywistości "szkolenie" na nic bo to było masło maślane. Żadnej podstawy wynagrodzenia, tylko prowizja. Pierwsza wypłata za podpisaną umowę po dwóch miesiącach, pomniejszona o 50% Porażka.
    ReviewUserIcon
    Jedna z wielu

    28.08.2023 21:24

    Pracownik

    Czytam te komentarze i nie wierze. Prawda nie dla każdego jest ta praca napewno nie dla leni piszących negatywne komentarze. Direct4energy to firma dająca możliwości zarobkowe na takim poziomie jakie nawet nie ma wiekszość ludzi. Pracować trzeba może nie tak ciezko jak np. W Biedronce czy Żabce ale trzeba. Ta praca wymaga chęci rozwoju, stawiania siebie na pierwszym miejscu i pokory. Praca jest tylko i wyłącznie dla ambitnych i szukających czegoś więcej.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    13.08.2023 17:38

    Były pracownik

    Ludzie są manipulowani w tej firmie przez menadżerów którzy kłamią swoim pracownikom że będą zarabiać grube tysiące. Podpierają sie przykladami ludzi ktorzy kiedyś, dawno temu podpisali bardzo duzo umów. Praca polega na chodzeniu po firmach jak domokrążcy, oraz głównie cold calling. Kadra menadżerska we Wrocławiu jest po prostu żalosna , nie nadają się do tego kompletnie. Telefony do klientow wykonuje się z prywatnego telefonu, do klientów dojeżdża się głównie prywatnym autem. Szkoda czasu dla młodych ludzi chociaż można nabrać doświadczenia, jakiej pracy unikać.
    ReviewUserIcon
    Dominika

    28.08.2023 07:20

    Były pracownik

    Nie chodzisz po domach, tylko po firmach. Klienci nie są agresywni, nie masz co się zniechęcać. Po prostu idź do konkurencji. Tam dostaniesz telefon służbowy, i auto do dyspozycji :). Tutaj jak nie masz swojego auta, to latasz komunikacją miejską, a jak jeździsz swoim to za paliwo nie zwracają. W taj firmie musisz sama zarobić na wydatki związane z dotarciem do klienta. Jeśli chodzi o czas w terenie, to już zależy od Ciebie, co przynosi Tobie najlepsze efekty.
    ReviewUserIcon
    Robert

    27.08.2023 08:38

    Kandydat

    Jakiś czas temu miałem okazję aplikować do tej firmy na stanowisko doradca klienta biznesowego. Nie polecam! Firma tworzy ogłoszenia, które mniej lub bardziej wprowadzają w błąd. Brak w nich konkretów takich jak forma zatrudnienia, realna wysokość zarobków ( bo to co jest napisane w ogłoszeniu mija się z prawdą... Dopiero na spotkaniu dowiedziałem się, że najlepiej jeśli założę własną działalność. Wynagrodzenie jakie mi zaproponowano to tylko i wyłącznie prowizja. Szkoda zmarnowanego czasu. Dajcie sobie spokój, jeśli wahacie się nad pójściem na rozmowę.
    ReviewUserIcon
    Karolina Cz

    04.08.2023 15:52

    Pracownik

    Pracuje w Direct4energy od sierpnia 2022 roku. Przez cały okres czasu uczestniczę w szkoleniach rozwojowych oraz motywacyjnych. Niektórzy mogą sie zaśmiać ale to dzięki współpracownikom oraz możliwościom jakie daje ta firma otwieram w tym momencie swoje biuro sprzedażowe w Gdańsku jako Manager. Byłam wcześniej managerem w restauracji Pracowałam po 400 godzin w miesiącu Teraz nie mówiąc o pieniądzach, które mi sie zgadzają firma stawia na człowieka i na jego rozwój oraz poszerzenie kompetencji, które mi sie osobiście sprawdzają. Opinie wystawiam tylko i wyłącznie dla swoich potrzeb żebym ja wybierała najlepszych z runku a moi przyszli współpracownicy najlepszego partnera biznesowego do współpracy.
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    13.06.2023 19:30

    Kandydat

    czytam opinię i poniżej ktoś napisał, że jest to praca która opiera się na ''chodzeniu po mieście i zbieraniu klientów'' czy jest to zatem praca która tak wygląda?
    ReviewUserIcon
    @Jarek

    14.06.2023 22:26

    Pracownik

    Dzień dobry Pani Katarzyno w zależności od stanowiska zadania są różne. Jesli chodzi o dział sprzedaży to osoby w początkowym okresie współpracy po przeszkoleniu zajmują się pozyskiwaniem nowych klientów oraz budowaniem z nimi relacji. Po więcej szczegółów zapraszam na rekrutacje do jednego z naszych oddziałów.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    24.07.2023 08:30

    Były pracownik

    Byłam, pracowałam, podziękowałam. Można odnieść wrażenie że część osób zatrudnionych w firmie wzięła się z przypadku na danych stanowiskach, za to bardzo dobrze im idzie pisanie pochlebnych opinii tutaj. Mi na szczęście udało się znaleźć pracę u konkurencji, gdzie ludzie znają się na swoich zadaniach i traktują drugą osobę z szacunkiem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.02.2023 18:01

    Pracownik

    Polecam tę firmę każdemu kto chce polepszyć swoje życie zawodowe i prywatne. Przyszłam tu 2 lata temu i zaczęłam od stanowiska Doradcy. Aktualnie jestem Asystentem Menadżera i otwieram swoje własne biuro sprzedaży. Uzyskałam wiedzę, którą posiada niewielki procent ludzi w Polsce. Szefostwo prowadzi na najwyższym poziomie współpracowników i mocno stawia na rozwój osobisty. Polecam bardzo każdemu!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.03.2023 11:36

    Pracownik

    Tutaj awans zależy tylko od Pana, czyli spełnienie wymagań na wyższe stanowisko.
    ReviewUserIcon
    Monika

    24.07.2023 08:29

    Były pracownik

    Jak czytam te kłamstwa, pisane przez managerów i dyrektorów to aż mi niedobrze się robi. W bajki o tym ile to można nie zarobić, nie dajcie się nabrać, jak rozmawiałam z ludźmi,to może kiedyś były takie zarobki. Nawet jak na ranking się patrzy to garstka osób realizuje plany. Na rozmowie dowiesz się, że najważniejsze dla Ciebie są pieniądze - nie ważne jakie masz zdanie na ten temat. Prezentacja na rozmowie rekrutacyjnej jak wygląda praca (tutaj tylko zarys) i ile to nie zarobisz w firmie (tutaj za to cały wywód: Pani Moniko tu się zarabia 10.000 zł i więcej jak się chce, a awans to w trzy miesiące) mija się z prawdą. Moja koleżanka wytrzymała chyba 2 albo 3 miesiące. Wpadła w długi, bo pierwszą kasę wypłacono za podpisaną umowę po prawie trzech miesiącach co tłumaczono tym że umowa się nie przeprocesowała. Druga sprawa - szybko znikają stąd negatywne oceny, więc nie dajcie się nabrać na to mydlenie oczu.
    ReviewUserIcon
    Monika

    22.07.2023 21:11

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)Na rozmowie dowiesz się, że najważniejsze dla Ciebie są pieniądze - nie ważne jakie masz zdanie na ten temat. Prezentacja na rozmowie rekrutacyjnej jak wygląda praca (tutaj tylko zarys) i ile to nie zarobisz w firmie (tutaj za to cały wywód: Pani Moniko tu się zarabia 10.000 zł i więcej jak się chce, a awans to w trzy miesiące) mija się z prawdą. Moja koleżanka wytrzymała chyba 2 albo 3 miesiące.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    @Pracownik

    30.06.2023 11:40

    Pracownik

    Z całego serca polecam współpracę z Direct 4 Energy, miejsce, gdzie jest przestrzeń na rozwijanie umiejętności i co za tym idzie, podnosić swoje zarobki, to jak szybko zależy już od zaangażowania danej osoby.
    ReviewUserIcon
    Nikola

    01.06.2023 10:00

    Kandydat

    Czy to jest umowa o pracę czy tylko zlecenie ?
    ReviewUserIcon
    Jarek

    05.06.2023 19:43

    Pracownik

    Dzień dobry W zależności od zajmowanego stanowiska, po więcej szczegółów zapraszam na rozmowę rekrutacyjną

    Zostaw merytoryczną opinię o Direct4Energy Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.