Direct4Energy Sp. z o.o.

Opinie o Direct4Energy Sp. z o.o.

Łukasz

Pracuję w Firmie od 7 miesięcy, aby nawiązać współpracę z D4E podczas rozmowy rekrutacyjnej przekonało mnie indywidualne podejście Firmy do pracownika oraz możliwość awansu w strukturach Firmy, co w praktyce okazało się prawdą :) Jestem zadowolony z współpracy, buduję własny zespół doradców i w przyszłym roku otwieram własne biuro sprzedaży.

Jagoda

Pracuje w Direct4ENERGY od kilku miesięcy jestem naprawdę zaskoczona jak wspaniałych ludzi można w tej firmie poznać. Pozytywna atmosfera, pierwszy raz jestem w firmie do, której wchodzę rano a ludzie śpiewają tańczą. Prawda jest taka że bałam sie na początku przychodząc do pracy bo to jednak sprzedaż ale szybko zdałam sobie sprawę jak przyjazna jest ta praca i jakie zarobki można osiągnąć dzięki pozytywnej energii i normalnym podejściu do przedsiębiorców.

Miła atmosfera, wysokie zarobki, @Pracodawca kładzie nacisk na wiedzę oraz kompetencje swoich współpracowników. Firma stale się rozrasta - ponad 30 biur w całej Polsce - moim zdaniem najlepszy wyznacznik jakości.

Nadia

Zdecydowanie polecam Firmę! :)

Trener Sprzedaży

Wszystko dla mnie zrozumiałe. Umowa zlecenie, albo własną działalność, wynagrodzenie tylko prowizja, bez podstawy. Nie jest to zdecydowanie to czego szukam.

Dyspozycyjność, gotowość do nauki produktu, doświadczenie zawodowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Krystyna

Jako przedstawiciel handlowy z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej, polecam @Pracodawca. To duża i stabilna Firma, a w mojej ocenie również rzetelny pracodawca. Patrząc przez pryzmat moich doświadczeń zawodowych, mogę stwierdzić, że firma D4E jest gwarantem stabilności co jest niezmiernie ważne w pracy PH. Wysoka prowizja, regularne wynagrodzenia oraz jasne i przejrzyste zasady. Firma posiada również atrakcyjną ścieżkę kariery co stwarza przestrzeń dla osób ambitnych, które chcą się rozwijać w strukturach Firmy. Polecam!

Maurycy

D4E jest pierwszą firmą, z jaką podjąłem współpracę po ukończeniu studiów. Jako osoba początkująca na rynku pracy otrzymałem od Managera pomoc na każdym etapie wdrożenia. Po 4 miesiącach pracy w firmie, uważam, że zdecydowanie mogę polecić @Pracodawca każdemu, a w szczególności tym którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Firma daje wiele możliwości rozwoju, wiedza jest przekazywana na wysokim poziomie, a do tego moje pierwsze w życiu wynagrodzenie przewyższyło moje najśmielsze oczekiwania.

Piotrek

Do wszystkich co piszą jak to nie mają cudownie w tej firmie - chyba nie potraficie liczyć, albo nie wiecie że należą wam się pieniądze na koniec każdego podpisanego kontraktu z klientem. Bo rozliczenia końcowego ani ja, ani nikt z moich znajomych w tej firmie nie dostał.

Dominika
@Piotrek

Pracuje w tej firmie od ponad roku i zawsze pliki rozliczeniowe dostajemy do 25 dnia każdego miesiąca lub wcześniej. Wypłaty w direct również są 25 dnia lub wcześniej jak wypada przed weekendem lub święta.

Jakub

Pracowałem w D4E ponad pół roku. Firma pozytywna dużo szkoleń motywacyjnych oraz rozwojowych mimo moich starań i chęci nie jestem stworzony do sprzedaży natomiast mogę powiedzieć szczerze że praca w tej firmie jest naprawdę przyjemna oraz dobrze wypłacalna. Świetny czas spędzony ze wszystkimi brakuje mi tej atmosfery i spędzania wspólnie czasu. Osoby podające się za byłych pracowników albo to osoby z konkurencji ? czy może macie taki paskudny charakter do uprzykrzania innym życia ? bo jak na mój starz w tej pracy nie spotkałem się z żadna przykrą sytuacja lub problemami które są opisywane.

Współpracuję od lat z Firmą, uważam, że jest to rzetelny i stabilny pracodawca, który w odróżnieniu od wielu innych firm z branży na rynku stawia na partnerską współpracę i posiada indywidualne podejście do swoich współpracowników co sprawia, że Firma od lat odnosi sukcesy i prężnie się rozwija.

Profesjonalna obsługa

Czy w Direct4Energy Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

tak

Firma Direct 4 Energy to przedsiębiorstwo które stawia przede wszystkim na ludzi. Jako jedna z nielicznych firm daje możliwość wysokich zarobków (dużo powyżej średniej krajowej) oraz rozwoju osobistego który jest bardzo ważny w sprzedaży. Ja personalnie działam w tych strukturach już od 3 lat odnosząc liczne sukcesy. Jako manager placówki mogę liczyć na pełne wsparcie ze strony szefostwa zarówno merytoryczne jaki i mentalne. Pozdrawiam

Rozalia

Praca w Direct jest spełnieniem marzeń. Pozwala rozwinąć się pod każdym względem. Nie dość że dobrze się zarabia, to i atmosfera, która panuje w całej organizacji jest niesamowita. Każdy jest pomocny i to się ceni. To nie firma w której odbębnisz godziny i do domu, tylko znajdziesz tu swoje miejsce gdzie dostrzeżesz swój potencjał i zauważysz że tak kochasz to co robisz, że będzie to twój projekt życia. Zawsze marzyłam o prestiżu, ogromnej ilości pieniędzy, budowaniu swojej marki. TO JEST WŁAŚNIE TO MIEJSCE. Polecam z całego serduszka!!

Krzysztof

Uczciwa firma, jasne perspektywy, stawiaja nacisk na rozwoj osobisty, finansowy i prywatny. Daja dostep do narzedzi i wsparcie. Serdecznie polecam.

@pracownik

Witam! Pracuje w D4E od ponad roku, nigdzie nie znalazłam lepszej, bardziej rozwijającej i skupiającej się na człowieku pracy. Cele są jasne i przejrzyste i wszystkie możliwe do jak najszybszej realizacji. Managerowie to silne źródło wiedzy, którzy pomagają w dążeniu do celu i zaopatrują w potrzebną motywacje. Nigdy dotąd nie byłam tak zadowolona ze swojej pracy, jak do tej pory. Nie zamieniłabym jej na nic innego. Polecam każdemu, kto wymaga od siebie więcej niż inni i oczekuje życia o wiele lepszego niż pozostali.

Natalia

Pracuje w tej firmie już 3 lata. Szkolenia, rozwój to wszystko jest dostarczane, nikt nie zostaje sam sobie, określona ścieżka kariery, fantastyczni ludzie. Sprzedaż nie jest dla każdego, a napewno nie dla leniwych ludzi bez aspiracji na więcej. Zarobki to pochodna waszej pracy, wiec im więcej dacie tym więcej wyciągniecie, a jest warto :)

Dzejkob

Po 2 latach pracy w Direct muszę szczerze polecić. Rozwój w tej firmie jest na bardzo wysokim poziomie, a co za tym idzie to coraz większe zarobki. Pracowałem już w kilku miejscach w sprzedaży, ale tu dopiero znalazłem swoje miejsce.

Maciej

Po 1.5 roku spędzonym w direct4energy mogę powiedzieć ze zmieniłem tutaj swoje życie.Rozwinąłem się osobiście pod względem umiejętności komunikacyjny i sprzedażowych.System wynagrodzeń jest jasny,klarowny i uczciwy.Przede wszystkim d4e to wypłacalny partner w biznesie

Mateusz

Osobiście polecam firmę, wszystko jest jasne i klarowne zarówno jeżeli chodzi o rozliczenia i wypłaty jak i produkt który sprzedaję firma. Jeżeli masz widzę i umiejętności komunikacyjne to dzięki nim zarobisz ponad przeciętnie.

Kaska

Pracuje w firmie 6 mcy Polecam ????????????????i Dziękuje ze tu trafiłam Firma stawia na rozwój Firma stawia na ludzi Przede wszystkim interesuje się ludźmi, a nie każe zostawiać problemy swoje za rogiem jak inni pracodawcy Polecam Zmieniłam się i swoje podejście do ludzi

@Kaska

W Twojej opinii to uczciwe, że musisz inwestować swoje dobra żeby móc wykonywać pracę? Dostaniesz służbowe auto jak zrobisz target? Przecież to śmieszne. Nikt nie oczekuje auta do prywatnego użytku, ale brak auta służbowego w branży, w której tyle się jeździ do klientów to wyzysk. W poprzedniej firmie z tej branży w rok zrobiłem ponad 60k km. Dać coś od siebie? To działa w dwie strony, uczciwe i konkurencyjne warunki zatrudnienia, i niezbędne narzędzia do pracy. Tutaj mamy kontrakt b2b, brak niezbędnych narzędzi do pracy, słabe stawki i mało konkurencyjna ofertę. Ta firma nie daje praktycznie nic...

Zostaw merytoryczną opinię o Direct4Energy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Direct4Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Direct4Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Direct4Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 55 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Direct4Energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Direct4Energy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Direct4Energy Sp. z o.o.