Opinie o OT Logistics S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OT Logistics S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OT Logistics S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OT Logistics S.A. w Szczecin

księgowa

Osoba która umie czytać DANE FINANSOWE (BILANS I RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT) dowie się bardzo dużo o kondycje finansową tej GRUPY. Szkoda sobie zawracać głowę bo strata duża jest i te zobowiązania do instytucji finansowych przerażają . ODRADZAM TAM PRACE

alicja

na nic PIENIĘDZY NIE MA W TEJ GRUPIE. Odradzam bo to jest firma bardo dużo zadłużona

ANIA

Sprzedawać nieruchomość ze stratą to trzeba być desperatem . No cóż jak banki ścigają za kredyty a spółka nie zarabia na siebie . NIE POLECAM

księgowa

na portalach internetowych sprawdzałam i we wrocławiu dalej pracują . Czyli w szczecinie nikt ni chce tam pracować bo marne wynagrodzenie oraz sytuacja finansowa spółki tragiczna

@księgowa

Ale co to za opinia? Wyczytałaś coś na portalach. Niech wypowiadają się osoby które pracują obecnie bądź pracowały. We Wrocławiu osoby są na wypowiedzeniu i niektóre jeszcze pracują aby przekazać obowiązki nowym osobom zatrudnianym w Szczecinie.

Firma OT Logistics S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

wspólczuje tym co tam jeszcze pracują. Na nic w spólach nie ma pieniedzy firma jest BARDZO mocno zadłużona.

biegły

właśnie przeczytałem wyniki finansowe za półrocze 2020r. GRUPA tonie i to w bardzo szybko wyniki finansowe to sama strata

OMG
@biegły

Za to managerowie szukają już nowych wyzwań na linkedin.

MAC
@OMG

tam zaraz będą wszyscy uciekać jak szczury z tonącego statku . hahahah a najlepsze jest to że pracownicy myślą że jest wszystko OK

Ano
@MAC

Czego oczekiwać od pracownikòw skoro ich największą kwalifikacją są plecy? Chyba nie umiejętności? Skoro oddana sprawie pracownica księgowości przekonuje, że fatalne zadłużenie firmy w niczym nie przeszkadza, nie mam dalszych pytań.

seba
@Ano

widać że ta księgowa ma bardzo małą wiedzę odnośnie sytuacji finansowej firmy. Jak jest strata kilkanaście kwartałów z rzędu to jak ma być w firmie dobrze? jak są płacone zobowiązania do kontrahentów? co ona wogóle wypisuje tutaj

Agnieszka

(usunięte przez administratora) Zwolnienia były w oddziale Wrocławskim, ze względu na przeniesienie większości działów do głownej siedzieby. Dużo się dzieje, dużo się zmienia tragedii nie ma, czasem lepiej czasem gorzej. Jest dużo fajnych osób, a z atmosferą bywa róznie ale to chyba jak wszędzie.

Nonono
@Agnieszka

Mòwisz, że raz pod wozem a raz pod wozem?

Nowa

Dzień dobry. Chcialam zapytac osob pracujących w księgowości. Jaka jest atmosfera pracy, czy występują nadgodziny, jake sa przedzialy placowe pracowników księgowości. Opiszcie cos.

Kinga
@Nowa

Atmosfera fajna jak wypowiedzenia grupowe się dostanie i w spółce na nic pieniędzy nie ma bo strata ogromna jest. Odpuść sobie!!!!

@Nowa

Praca w księgowości w Szczecinie super, dużo można sie rozwijać, wypłata zawsze na czas, jak zamknięcie miesiąca to czasami godzina dwie po pracy, ale potem przychodzisz na później albo kiedy indziej możesz sobie odebrać, polecam

buhahaha

zwłaszcza ta wypłata zawsze na czas kusi! Coś, co powinno być standardem w zaścianku Bantustanu jest przedstawiane jako super luksus. Brawo, za to kilku kolesi przyjaciół Sławcia ma się dobrze, kasując niebotyczne wynagrodzenia. Jak widać za nic, bo nawet nie potrafili utrzymać dobrze prosperującej dotychczas spółki. No ale tam największe kwalifikacje polegały na tym, że było się kolegą/koleżanką czy bratanicą/siostrzenicą ewentualnie córą.

grubo

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego pojawili się w siedzibie Zarządu Morskiego Portu Gdańsk. Jak dowiedziało się Trojmiasto.pl, ich wizyta nie miała bezpośredniego związku z działaniami zarządu. Chodziło o informacje na temat działalności spółki OT Logistics w Gdańsku. Czytaj więcej na: https://biznes.trojmiasto.pl/CBA-w-gdanskim-porcie-Sprawdza-umowy-OT-Logistics-n147139.html#tri

Boznes

Z tym raitingiem to spółka nie jest wiarogodnym partnerem handlowym.

no comment

Rating " D " JEST TO - Ekstremalnie wysokie ryzyko kredytowe. Całkowity brak zdolności do obsługi zobowiązań. Bez dodatkowego wsparcia z zewnątrz poziom odzyskania wierzytelności bardzo niski lub bliski zeru.

Biegly

Rating " D" grupa OT LOGISTICS posiada to chyba wszystko o wszystkim mówi.

Znawca
@Biegly

Jeżeli jest raiting na poziomie D to nie jest to firma stabilna . Grozi jej niewypłacalność lub upadłość w dość szybkim czasie . Pozdrawiam

Ksiegowa na wypowiedzeniu

Ta sprzedaż spółki z Niemiec to kropla w morzu ich zobowiązań. Trzeba sprzedać z 5 takich spółek A po sprzedaży to obrót grupy spadnie z 900mil do 400mil . Nie wiem czy to dobre posunięcie bo uzyskane przychody ze sprzedaży spółek nie pójdą na żadne inwestycje tylko na potężne dlugi.

Spółka wyprzedane swoje aktywa żeby mieć kasę. Ale to i tak nie jest zysk z dzialalnosci gospodarczej.

księgowa

Przesiedzę do końca na wypowiedzeniu grupowym ale na pełnym luzie bo co mi pozostało

Weronika

Fajnie się pracuje na wypowiedzeniu grupowym. Hehehe pełen luz nic już Cię nie obchodzi

szczec.

TA GRUPA NIE JEST STABILNA NAKŁAMALI W OFERTACH PRACY I TO BARDZO DUŻO . Co do danych za I kwartał 2020r. to sprzedaż mniejsza w porównaniu do 2019r a strata większa . Cały rok 2020r idzie w tym kierunku że strata będzie na poziomie ponad 150 milionów złotych. A jak oni swoje zobowiązania regulują ? Co zrobią jak banki nie przedłużą mi kredytowania? I jak oni myślą wyjść na wynik dodatni ( ZYSK) ? Jutro akcje w dół lecę łeb na szyje .

Spółka podała dane za I kwartał 2020r. Boże jak to się wogole kreci stracą coraz większą. To nie ma prawa funkcjonować. Zapewne duże ciśnienie w pracy tam musi byc. I jeszcze na dodatek zwolnienia grupowe we Wrocławiu poleciały. Odradzam z całego serca .

Ta GRUPA jest bardzo bardzo zadłużona w bankach i u kontrahentów generalnie wszędzie . Jak jest strata duża to pieniędzy brakuje na wszystko . Współczuje wszystkim pracownikom bo żadnych perspektyw na przyszłość nie widać tylko DŁUGI . Zobaczymy jaka strata będzie po I kwartale 2020r. bo nie wieże że będzie mała . Zastanówcie się dobrze zanim zaczniecie jaką kol wiek współprace z tą firmą .

Obywatelka

Z daleka od tej firmy i nigdy z nimi nie wspolpracujcie bo nie płacą za faktury. A kodeks pracy to oni chyba nie wiedzą co to jest. Ta firma to jest ruina . Ludzie traktują ja przedmioty i zaraz upadłość będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o OT Logistics S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w OT Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OT Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OT Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OT Logistics S.A.
1.1/5 Na podstawie 38 ocen.

OT Logistics S.A.